Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

smejko1
9. okt 2010

@kvetinka211 vyplnene......pekne spracovane 🙂

gladiola
9. okt 2010

@kvetinka211: vyplnila som, skvele vypracovany dotaznik, len skoda, ze nebolo vidno vsetky odpovede

lucyliu77
9. okt 2010

@smejko1 Gratulujem k Amelie.Tak ako mala si ten cisarsky u Drabeka?

zulok
9. okt 2010

super dotaznik, ma tak napadlo, ked som citala odpovede, ze asi tam nie je, ako dopadla konkretna nemocnica...ale tak vseobecne...

smejko1
9. okt 2010

@lucyliu77 nakoniec to bolo u papcuna........ drabek bol stale mimo, ale myslim, ze OK. ........ aj ked tento druhy cisarsky ma strasne bolel a hrozne ma mrzelo, ze aj ked sme si zaplatili otec pri porode!!!! - cca 16 eur, tak mm bol so mnou, kym som cakala na CS a mala kontrakcie cca 30 min, potom som bola hodinu na sale sama jemu dovolili natocit cca 5 min. malu po porode - na rukach ju nemal........ a potom bol so mnou cca 2 min, ked ma viezli na izbu - niesol mi tasku a adios.......... keby som to vedela, tak si to nezaplatim...... co uz........ toto som zabudla dat do dotaznika 😠

heni79
9. okt 2010

@emily327

@smejko1
Jej dievčatá, blahoželám vám. Hlavne nech sa babenkám dobre darí a vám tiež.
Vaše kočky sú s rozdielom jedného dňa. Aj ste sa tam stretli?

lucia.kl
9. okt 2010

@emily327 gratulujem k Soničke 🙂

lucia.kl
9. okt 2010

@smejko1 tiež gratulujem k bábätku 🙂

bbarboraa
9. okt 2010

@gangulienka jeeeej ahojky 🙂 ked mozem rada by som reagovala na Vas prispevok, ja som Barbora a myslim ze to som bola ja, ta medicka, ktora asistovala pri Vasom porode, teda ak Vasa Nataska mala 51cm 3360 g a narodila sa o 11,34 v ruzinove 🙂
musim Vam este raz pogratulovat a povedat, ze to bol jeden z najkrajsich zazitkov mojom zivote a DAKUJEM.., kedze aj ja sama chcem byt gynekolog-porodnik, tak musim povedat ze ma to vo vybere neskutocne utvrdilo
Budte hlavne ZDRAVUCKI vsetci

kvetinka211
9. okt 2010

@gladiola @smejko1dakujem Vam velmi a tiez vsetkym, ktore tiez vyplnili resp. v buducnosti vyplnia vyplnia dotaznik 🙂 Uz sa to celkom pekne zbiera ... tie google grafy maju este svoje muchy, to je skor zatial tak orientacne ... preto ked bude dostatocny pocet respondentiek, hodim link aj na poriadny rucne spraveny suhrn/zavery ... ked som na to zbezne pozrela, myslim ze sa z toho budu dat ziskat velmi cenne informacie pre nas vsetky

heni79
10. okt 2010

@kvetinka211
Tak som ho vyplnla, ale boli miesta, kde som tak trochu nevedela ako. Tak som postupovala, ako som vedela.
Je nás napr. veľa tých, ktoré boli hospitalizované vopred niekoľko dní, či možno až týždňov kvôli indukcii, sekcii, či rizikovému tehotenstvu. Tým teda otázka, ako dlho trval príjem, je zrejme trochu iná. A rovnako aj ďalšie veci.
A napr. otázka, či sa dáva klystír - ten sa nepoužíva vždy a všade. V Ružinove sa používajú iné metódy.
Ja viem, zrejme sa nikdy nebude dať zostaviť úplne objektívny dotazník, ktorý by zahŕňal všetky eventuality. 🙂
A čo má byť vlastne jeho výsledkom?

gangulienka
10. okt 2010

@bbarboraa dobry den, ano som to ja 🙂 som rada ze mate z toho zazitok viem velmi dobre z vlastnej skusenosti ake je prax dolezita preto mi vobec nevadila vasa pritomnost...len to slo vsetko tak rychlo ze som vas ani poriadne nevnimala...a dufam ze som nebola moc hystericka 😀

bbarboraa
10. okt 2010

niee boli ste fantasticka aj s manzelom 🙂

klaraema
10. okt 2010

@tucika jeziiis nahodne som si precitala tvoj prispevok lebo som uvazovala ked zacnem rodit ako druhrodicka ze nebudem nic riskovat a zbehnem do najblizsej porodnice ale teraz vidim ze nie to radsej budem dva tyzdne lezat v banskej stiavnici a cakat na porod

iwet001
10. okt 2010

@kvetinka211 vyplnene, len by bolo super, keby sa potom nejak dali filtrovat aj vysledky ku konkretnej nemocnici. inak je to super napad 🙂

kvetinka211
10. okt 2010

@iwet001 Ahojte, dakujem Vam za vyplnenie. Ako som uz pisala, dam potom (ked sa nazbiera dost dat) dokopy ucelenu spravu, kde budu samozrejme aj porovnane jednotlive porodnice (link hodim sem do fora). Podla toho, co prinesu vysledky mozno aj nejaky clanok. @heni79 dakujem za pripomienky, kedze dotaznik nepresiel testovacou fazou a sama som porodnicu este nenavstivila, niektore veci som si celkom nevedela predstavit ako v reale chodia...ponechala som tam vsak kde sa dalo moznost "ine", aby sa dali vpisat aj ine moznosti, ktore potom budem brat do uvahy pri analyze.

lucyliu77
12. okt 2010

dotaznik vyplneny

m.i.r.i
12. okt 2010

Tiez som vyplnila dotaznik..len presne ako pisu baby, ja som tiez bola na cisarsky a som si tam nemohla najst moznosti..a som prisla na prijem v noci, ale cely dalsi den som cakala kedy sa otvorim v kontrakciach a porodila som az na 3 den a aj to nakoniec po vyvolavackach cisarskym..tam sa to nedalo nijak vyplnit, ze kolko vlastne potom som cakala do porodu..bolo to len akoby sa dalo porodit v ten den, pripadne na dalsi..a ten klystyr tiez nebola moznost, ze sa davaju cipky a nie klystyr...a podobne...tiez som zvedava ako to bude ked budu jednotlive porodnice oddelene sumarizovane, lebo takto to vlastne nepomoze nikomu co si ma vybrat..

hanka274
13. okt 2010

Dievky, neviete niektore, ordinuje uz doc. Marian Krizko st.???
Dakujem.

slavuska30
13. okt 2010

@hanka274 nie, neordinuje, je PN stale

hanka274
13. okt 2010

@slavuska30 ☹ Dakujem.

slavuska30
13. okt 2010

@hanka274 neni zač, ale robi tam jeho syn, je tiež dobry

hanka274
13. okt 2010

to ano, mna ale zaujimal doc.
v pondelok som ho akurat o 17h vytocila na mobile, potrebovala som od neho nieco pracovne a hned v zapati som ho zrusila praaave pre toto...a ze musim sa opytat tu dievcat, co chodia do poradne alebo co...
ok, dakujem.

algi
14. okt 2010

Ahojte,

chcem sa spytat kedy sa robia tie obhliadky porodnice a pod, treba si tam zavolat ci staci rovno dojst?

A ked chcem ist do poradne ku konkretnemu porodnikovi ktoreho si chcem aj zazmluvnit tak mam volat jemu priamo? ci mam tam dojst ci ako som v tom uplne stratena.... 😒 Dakujem za rady

simonet
14. okt 2010

Tigri, ja pani dr. Behunovu poznam, je vyborna, ale nevykonava porody, uz som sa u nej informovala.

silvia1124
14. okt 2010

Ahojte , termin porodu mam 20.12. a som sa rozhodla ze idem rodit do ruzinova , vie mi niekto povedat ktory dr. je dobry, a kedy sa tam mam hlasit na vysetrenie? dakujem 🙂

gladiola
14. okt 2010

@algi: vsetky informacie najdes na web stranke nemocnice, obhliadky robia utorky a stvrtky od 13:00, ale treba si tam v ten den zavolat, lebo niekedy sa zrusia, ked je plno alebo nejaky iny dovod
@algi :silvia1124: treba bud chodit na poradnu ku koncu tehotenstva alebo si najst doktora, ktoremu chcete ist rodit a zistit si ordinacne hodiny, vseobecna poradna je v nizkej poliklinike na prizemi, c.d. 53 tusim a je to vzdy vo stvrtok 8-12

gladiola
14. okt 2010

@silvia1124: o lekaroch sa tu uz popisalo vela, osobnu skusenost mam s Dr. Petrovou, ona je skvela profesionalka, co som citala tu, tak dobri su: Krizko ml., Kozelkova, Papcun, Redecha, uvidis co ti este ostatne napisu

silvia1124
14. okt 2010

dakujem ti za informaciu

ajka82
14. okt 2010

@algi jasom mala v ruzinove zazmluvneneho lekara, ale zacala som rodit skor, bolo mi tak zle, ze si nic nepamatam a priatel sa bal ma nejak sam dopratat do nemocnice, tak volal 112...oni ma chceli podla bydliska odviezt na kramare, ale ked im priatel povedal, ze v ruzinove mame porodnika, tak ma vzali do ruzinova...
tak ak nahodou mas zmluvu s porodnikom tak sa to da so zachrankou dohodnut kam ta odvezu
...na druhej strane ked som bola v nemocnici, tak zistili, ze moj doky je na kongrese v cechach, tak ma odrodila nejaka doktorka(neviem meno), ktora behala medzi tromi rodickami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre