Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

bey
2. nov 2010

@monic72 nevzdavaj,robis to pre ludi a velmi dobre🙂)),,,opatruj sa

bey
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bey
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bey
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heni79
2. nov 2010

@bey
Čo také brutálne píšeš, že ťa stále mažú? 😨
Nestihla som ani prečítať a už to tu nebolo. 😲

sirinka
2. nov 2010

@heni79 ani to nestalo za to 😉

maggie2
3. nov 2010

@monic72 Wow. Neuveriteľné ale predsa, takéto dobré správy si priniesla.

Je to naozaj ľudské a korektné gesto od vedúcej kapacity - pána prednostu, a hovorí o sile jeho charakteru, že sa dokáže ospravedlniť za svojich podriadených. Verím, že tak učinil nie len preto, že rodička mala na danú dobu pri sebe nezaujatého svedka (mimo rodinných príslušníkov) ktorá mohla udalosti rovnako popísať a vylíčiť, ale pán prednosta už sám pravdepodobne niečo musel šetriť, keď dokázal dať tak jednoznačné stanovisko. Je to snáď prvá lastovička a myslím, že to pomôže maminkám udržať si dôveru k profesionalite a korektnosti, či k snahe konštruktívne zlepšovať si prácu a postupy zdravotníckych pracovníkov. Klobúk dole ešte raz.

Zdá sa že zdravotnícke zariadenia KONEČNE POCHOPILI, že najúčinejší spôsob ako sa vyhnúť sťažnostiam na údzs,mz, žalobám, či trestným oznámeniam, je vysporiadať sa so vzniknutým problémom či konfliktom HNEĎ v zárodku na pôde zdravotníckeho zariadenia, osobne, kým je záležitosť ešte čerstvá - potom často naozaj STAČÍ hlboko ľudsky myslené a úprimne vyslovené OSPRAVEDLNENIE, prejav ľútosti a prípadný sľub nápravy, že podobné sa už nebude opakovať. Veď o to maminkám ide, aby sa mohli spoľahnúť, že sú v rukách profesionálov v každom ohľade. Ďakujem !!!

gladiola
3. nov 2010

@maggie2 Ahoj, mozem sa opytat, Ty si rodila v Ruzinove alebo sa chystas?

gilly
3. nov 2010

ahojte, chcem sa opytat - buduci tyzden by som mala ist prvykrat do ambulancie v ruzinove pred porodom. Je pravda ze ordinuju vo stvrtok? viete ma navigovat, ze kde sa tie ambulancie zhruba nachadzaju a kedy zacinaju ordinovat. Doktora si nezmluvnim.

a este mam otazku - kolko sietkovych nohaviciek si mam pripravit do porodnice? 🙂

ivulik20
3. nov 2010

@gilly ahoj, gynekologické ambulabncie sú v poliklinickej časti na prízemí, aspoň pokila si pamätám.

algi
3. nov 2010

@gilly ahoj ja sa tiez chystam buduci tyzden 🙂 asi tam budu stvrtky ak to je 11-teho, a tiez sa mi zda ze je to v tej nizsej budove..

gilly
3. nov 2010

@algi hej, 11 je stvrtok - tak to tam budeme obe 🙂
a nevies ci zacinaju o siedmej alebo az o osmej?

algi
3. nov 2010

@gilly to vobec netusim, asi bude najlepsie si tam zavolat, vacsinou sa clovek aj dovola 🙂

gilly
3. nov 2010

@algi no zajtra idem na obhliadku porodnice, tak sa tam asi pre istotu zastavim, to bude istotka

peach
3. nov 2010

@gilly ahoj aj ja chcem ist zajtra na prehliadku porodnice, je to o jednej poobede na 9tom? Vsak?

electra
3. nov 2010

ahojte ja som Romana, ktora som mala ten strasny porod vo stvrtok 28.10. Vazne bola to uplna katastrofa. Dakujem bohu za Moniku, ktora bola pri porode. Citala som Vase prispevky. Z niektorych som uplne sklamana keby sa to Vam stalo tak to nehate tak? Pytam sa preco na konfrontaciu s panom doktorom neprisli tie udajne porodne asistentky a ktore to vlastne boli? Prajem Vam krasne porody, bez komplikacii.

sandra1005
3. nov 2010

@gilly hej, je to v poliklinickej casti na prizemi a neviem ci to tak este funguje, ale pred 2-3 mesiacmi si si musela zobrat na informaciach ci recepcii listok s poradovym cislom... ja som to prvykrat nevedela a som si tam posedela pol hodku navyse...

zulok
3. nov 2010

poradne pred porodom, v poliklinickej casti ( stredna budova) na prizemi.. cislo dveri 41 a 53 tusim.. ordinacia je od 8.00, ale niekdy, ked stihnu skor zobrat tych, co su tam na prijem, tak sestricka berie pred 8.00 na zmeranie tlaku.. a treba si zobrat so sebou moc do skumavky..
ozaj, treba si zobrat na recepcii poradove cislo..,

sirinka
3. nov 2010

@electra nemusis byt sklamana...iba to ber tak, ze nikto z nas pri tom nebol, takze iba podla opisov tazko mozeme objektivne zhodnotit situaciu...a tak sa niekto prikloni k jednej, iny k druhej strane...
ved uz to riesite oficialne a je zrejme, ze pochybenie zo strany personalu tam bolo...ale to uz ti asi velmi nepomoze napravit si spomienky na porod ☹

radana82
3. nov 2010

@ziza55 ja som bola najprv na 907 prvy den a potom na nadstandarde 937, ako sa ti rodilo? tak sa tesim ze uz je to za nami a mame pokladik nas doma 🙂

silvia1124
3. nov 2010

ahojte, chodim do ruzinova do poradne dnes som bola a vsetko je ok.chcela som sa spytat ci tam nerobia ultrazvuk lebo ma len lekar vysetril a to bolo vsetko.ja som sa tesila ze uvidim malu,kolko ma g ..... a nespravili mi ultrazvuk:( tak som trosku sklamana:(

silvia1124
3. nov 2010

@radana82 gratulujem 🙂

heni79
3. nov 2010

@silvia1124
Nerobia pri každej návšteve. Síce tam robia, ale na to sa čaká.... A musíš sa tam objednať. Či to ti nekázali? U koho si bola? Lebo zrejme máš konkrétneho pôrodníka, keď si bola dnes a nie vo štvrtok. Informuj sa hlavne u neho.

gilly
3. nov 2010

@peach ahoj, hej volala som tam, ze o jednej na tom deviatom, ze si nas teta vyzdvihne, ze netreba zvonit 😉

silvia1124
3. nov 2010

@heni79 dakujem bola som u dr.Krizka ml.

gilly
3. nov 2010

no dik za info baby, ze treba nejake poradove cislo. to by ma ani nenapadlo, ze na recepcii si to vyzdvihnut. a okrem mocu a tehu knizky treba este nieco?

peach
3. nov 2010

@gilly super, tak zajtra 🙂 aj tak ta asi nepozdravim, lebo neviem ako vyzeras, ale nevadi 🙂 kludne sa mi prihovor, budem tam sama. Dobry porod prajem, ty to mas uz za par.

gilly
3. nov 2010

@peach ja planujem ist aj s manzelom, ak teda stihne z prace...
budem si pamatat - usmievava blondinka, ktora pride sama 😀 😉

heni79
3. nov 2010

@silvia1124
No tak sa skús spýtať jeho. On ti určite bude vedieť povedať viac. 🙂
Tebe doteraz robili UZV pri každej návšteve? Kamoško to tak mala a tiež potom bola sklamaná, že zrazu nie. Ale pokiaľ je všetko ok, ono ho ani tak často netreba. Ja vie, si sa tešila. Ale ber to tak, že sa ani nenazdáš a uvidíte sa naozaj. 😉 Hlavne prajem, aby bolo všetko ok.

silvia1124
3. nov 2010

@heni79 ano robili mi len odkedy som na rizikovom a chodim do nemocky tak mi to tam nerobili a bola som zvedava ci aj ostatnym robia alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre