Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

doory
28. júl 2012

@cucuriedka po schodoch som behala aj ja, kd som chcela dostať von malého🙂 ale nepomohlo☹ my sme aj vcera chceli,ale mala tak vystrajala v bruchu až má cely spodok strasne rezal a bolel a mm dostal strach. No v tych bolestiach by tutumutu ani nešlo☹ tak snáď dnes;-D

petulka_29
30. júl 2012

@cucuriedka ja som mala v sobotu v noci bolesti vaječníkov a od pol noci do piatej ani oka zažmúriť 😢
Malý vstáva už o pol šiestej neviem čo to má za zvyk keď je vidno že je ešte unavený.

@doory tehotenská demencia je dobrý názov 😀 len aby mi to neostalo 😀

Čo máte nové po víkende už sa ide rodiť ?

doory
30. júl 2012

@petulka_29 brý pondelok. No u nás nič.. močno cucoriedka... Ale včera som mala dooost silný nervák z tehotenstva a strasne som chcela rodit. joj.. uz som myslela,ze ma z toho porazi😀 no snad to zvladnem... dnes v noci sa mi snivalo,ze som rodila a ze sa mi malinka uz narodila..aj sme s akojili...no kráááása, uz aby to bolo 🙂

doory
30. júl 2012

@petulka_29 Neviem,ci ta potesim..ale mne tehu demencia este pretrvavala aj chvilku pocas materskej..ale je to vseobecne známe, ze to spotihuje takmer kazdu..na forach sa na tom bavime.. takze s anemusis nicoho bat.. si uuplne normalna 😉 😀

petulka_29
30. júl 2012

@doory Veru aj ja už by som to mala rada za sebou už sa mi ťažko upratuje a nič sa mi nechce. 😢

cucuriedka
30. júl 2012

@doory vidim ze vcerajsok sme maly rovnaky, asi zmena tlaku... ja som na nic ine ako na porod nemyslela... a ked sa mi uz aj svokrovci volaju ze co a ako, co je nove tak... grrr... som im rovno dala najavo, nech sa uz nepytaju 😀

dnes som bola na CTG... ale je za 10 bodov, vraj sa zatial nic nechysta. Zajtra poradna v ruzinove, tak bodaj by som bola aspon ciastocne otvorena... toto cakanie je ubijajuce.

inak vraj vela porodv spusti zmena tlaku a pocasia.. ja som sa na to tak spoliehala 😅 a nic! och joj ☹ 🙂

petulka_29
30. júl 2012

@cucuriedka tiež idem zajtra do Ružinova do poradne objednaná som na 8 45

cucuriedka
30. júl 2012

@petulka_29 Jaj no ja na 9:40. A ku komuze? Uz si to tusim aj pisala... si nepamatam 😕

petulka_29
30. júl 2012

diveky do 41 dverí 😅

hviezdicka77
30. júl 2012

no dievky, ja ako som nechcela, tak som vo stvrtok vyfasovala toho karkalika, ale nastastie mu asi cistili zaludok, nakolko sa spraval priam ukazkovo 😉

cucuriedka
30. júl 2012

@petulka_29 aj ja divekymu. Ale ked bude mat oneskorenie ako vzdy, mozno sa tam stretneme 🙂 u neho je bezne meskanie aj jednej hodiny

0bambulka01
30. júl 2012

Zdravím všetky mamičky čakatelky, potrebujem radu, čakame prvé babätko, ma to byť dievčatko a za asi 3 týždne mám isť posledný krát svojej lekárke do poradne a mam sa do vtedy rozhodnúť že kde chcem rodiť, vie mi niekto prosím poradiť či Ružinov alebo Kramáre? Lebo ja vôbec neviem čo jej mám povedať. ☹

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 ahoj, nakolko mam uz skusenosti s ruzinovom, a aj vsetky baby z okolia rodili tam, tak by som ti asi odporucila ruzinov. aj teraz budem opat rodit v ruzinove 🙂

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 Dakujem za radu ja som aj od začiatku chcela v tom ružinove rodiť len nakolko som z Dubravky tak kramáre mam bližšie tak som nevedela že ako sa rozhodnúť, termin pôrodu mam 25 septembra a ked som sa lekárky pýtala na radu povedala že neviem lebo že je to rôzne, niekto chváli kramáre niekto zase ružinov, ona ma potom odporuči nejakému lekárovy či to si musím potom sama v tom ružinove nájsť lekára? alebo ako to funguje?

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 pokial sa rozhodnes pre ruzinov, tak od toho 36tyzdna tam budes chodit do poradne, na recepcii ti daju poradove cislo a usmernia ta kam, do ktorych dveri mas ist. lekara si hladat nemusis, nakolko su tam vsetci, profici. teda co som aspon ja pocula 🙂.

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 aha tak som aspon o niečo múdrejšia zase, však ja sa ešte budem lekárky pýtať že čo a ako,a tam mi ten lekár aj potom dá nejaký zoznam čo si zobrať do pôrodnice? 🙂

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 hej, hned na prvej poradni ti sestricka da zoznam, aj cennik, pokial by si chcela mm pri porode, co stoji nadstandard, epi, a pod.

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 ďakujem veľmi pekne za radu a pomoc, kedy máš termin ty?

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 rado sa stalo 🙂 ak ta este nieco napadne kludne sa pytaj. ja mam termin 29.8., ale nakolko budem mat planovanu sekciu, tak dufam ze to aspon o tyzden urychlime 🙂

0bambulka01
30. júl 2012

čo to znamená planovaná sekcia? a napadlo ma ešte niečo, či si dať epiduralku alebo nedať... 🙂

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 to znamena ze sa s doktorom dohodneme presne na termin sekcie 🙂 dojdem, vysetria, a ideme nato 🙂.s tou epi ti neviem poradit osobne, ale ved zaplatit si ju mozes, ak by ti ju nestihli dat tak ti peniazky vratia. ale baby co poznam, a mali ju, tak si to pochvalovali

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 no a sekcia znamená pôrod? to ako si naplanuješ že o 2 týždne vo štvrtok chcem rodiť tak budeš rodiť? asi si myslíš že som nejaká divná že sa pýtam ale nakolko som prvo rodička a nemám sa s kým o tom poradiť tak neviem veľa vecí. 😢

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 sekcia je vlastne cisarsky rez, a ano, naplanujes, a pokial je vsetko v poriadku s babom, ma urcitu hmotnost a pod. mozes aj o tyzden skor rodit. ale to zalezi aj od lekara 😉

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 dakujem si strašne zlatá, prečo ideš cisárskym? či zo zdravotných dôvodov? a čo to vlastne bude dievčatko či chlapček?

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 bude to dalsia baba 🙂 a nakolko aj ta prva isla cisarskym, tak sa priklonili radsej k dalsiemu cisarskemu, kvoli moznym komplikaciam pri normalnom porode. a ty co budes mat?

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 no aj ked všedci si myslia že to bude chlapec, pretože som opeknela a bruško mám do špicu tak to bude tiež dievčatko, a ako sa bude volať?

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 aj u mna si mysleli ze to bude chlapec, kvoli brusku, ale budeme mat sabinku 🙂

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 no my budeme mať bud Kristinku alebo Emu nevieme sa rozhodnuť, ja som mu navrhovala Anabelku alebo Natalku ale nesúhlasi tá moja polovička.

hviezdicka77
30. júl 2012

@0bambulka01 to u nas by boli problemy s chlapcenskym menom 😝

0bambulka01
30. júl 2012

@hviezdicka77 no a aké by ste dali chlapcovi meno? mi bud Kristian alebo Marko na ničom inom sme sa nezhodli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre