Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

maximkomiruska
15. dec 2008

Ahoj kočky.
Len tak do platzu,môjho malého odrodil Doc.Križko st. a tak ako povedala slavica,tiež nemám problém rodiť znova.
Vďaka nemu som mala pocit istoty a pohodlia./Je šéfom oddelenia a asistovali mu 4sestričky a jeden medik./
Mladý je tiež o.k.-v podstate nás on príjmal a len nás posunul do strších,skús.rúk 😉

funy
16. dec 2008

toto sa super cita, ked sa mi blizi termin 🙂

tara2
16. dec 2008

funy - sa pripajam k tomu, co napisala slavica, tiez by som isla rodit zase 😀 😀 😀 . Odporucila som ho aj svojej kamoske a ta je z neho uplne nadsena, vraj taketo zlateho dokiho este nestretla 😉

tara2
16. dec 2008

fany - drzim palce 😉

slavica2
16. dec 2008

tara a ty k nemu chodis aj teraz si jeho pacientka? chcela som po porode ku nemu prejst, ale som sa mu nevedela dovolat, skoda ☹ a potom som na to uz aj zabudla.

zuz11
16. dec 2008

Ahojte, aj som v Ruzinove rodila pred 2 rokmi a o par dni asi 2.1. budem znova u prof Susku 😀 dufam ze bude volny nadstandard 😀 pri prvom som ho mala hned, teda z porodu som sla hned tam tak sa spolieham ze aj teraz asi aj ked bude novorocny boom 😀 🤐

funy
16. dec 2008

tara2, dakujem. dufam, ze vsetko dobre dopadne
🙂

petinka11
16. dec 2008

kocky ja som tiez pocula ze v ruzinove su vsetci dr.dobry,a ked ze budem aj slobodna mamicka ,rozhodla som sa ze si lekara nezazmluvnim a necham to na nahodu,kto bude mat sluzbu,myslite ze je to chyba?????

zuz11
16. dec 2008

petinka, no su dobry asi vsetci ale ak si nezazmluvnis tk si ta budu pohadzovat 🤐 poznam viac pripadov co tam boli v bolestiach aj 2 dni koli tomu ze nemali dr 🤐 vsak ked dostanes prispevok tak si povedz ze z neho si zaplatis dr 😉 podla mna to stoji za to 🤐

katarinaa
17. dec 2008

petinka:vobec sa toho neboj, kludne mozes ist aj bez zazmluvnenia. Ja zas poznam viacero pripadov, co tam tak isli a pristup personalu bol vzdy vyborny. Porodnikov sa tam, cest vynimkam, bat netreba, horsie je to s novorodeneckym odd., ti by potrebovali zmenit pristup od nuly.

funy
17. dec 2008

petinka,

ja som tiez chcela ist bez vybaveneho lekara. je to tak vyvazene, ze polovica bab mi povedala ze nemali, polovica mali. spokojnost bola uplna pri vybavenom a tie kt. nemali, niektore boli spokojne, ostatne nie.
tak som zacala uvazovat aj ja.
nakoniec som si vybavila. je to lepsi pocit pre mna ked viem, ze tam pridem a s lekarom sa budem poznat z ambulancie. ze ho neuvidim prvy krat a neviem aky je.
takze ja som velmi rada ze som si ho vybavila. samozrejme, ze kazdy lekar je len clovek a moze sa stat, ze z nejakeho dovodu nebude moct prist. s tym treba pocitat vzdy.
a tiez som vela pocula, ze hlavne sa o tebe potom staraju sestricky, takze tie si zazmluvnit nevies 🙂 🙂 🙂
takze neviem nic poradit, ale pre istotu som si lekara vybrala ked ta moznost je. a tiez by som rada nadstandard, ale ten sa vopred neda....

petinka11
17. dec 2008

ahojkte, tak ten nadstandart by som brala aj ja ale uvidime.je nas na januar dost vela.a neviem sa rozhodnut ale mam tam sestricku kamaratku tak sa spolieham ze ona sa aspon postara ak nie doky.a to ste platili ako doktorovy???cez pokladnu alebo do ruky??????

petinka11
17. dec 2008

a kolko sa dava do ruky?????

jaja257
17. dec 2008

no petinka, s tym do ruky by som bola opatrna, nikdy nevies, ako doktor na nieco take zareaguje. A zazmluvneny doktor sa plati v pokladni.

petinka11
17. dec 2008

ale tie peniaze potom nejdu vsetky jemu???

jaja257
17. dec 2008

nie, len nejaka ciastka, neviem aka a o oblake som zatial nerozmyslala 😀 pozri na to aj z inej stranky, nebus ani orva ani posledna ktora porodi bez zazmluvneneho doktora.

katarinaa
17. dec 2008

plati sa 7 000 Sk, z toho 5 000 ide dr.a 2 000 nemocnici.

jaja257
17. dec 2008

baby myslite, ze prehliadku porordnice budu robit aj na buduci tyzden, ked su uz skoro vianoce? Lebo dnes maju nejaku kontrolu a nebudu ju teda robit. ☹

katarinaa
17. dec 2008

jaja, zalezi od dovoleniek, neviem. ale prehliadku nepotrebujes,naco/ zbytocna vychadzka do porodnice 😀

hanka274
17. dec 2008

dakujem za nazory vsetkym, tesim sa krizkofanclubu 😎 😎
ja sa asi rozhodnem pre Krizka st.a to iba z principu, asi priblbleho, ale tak teraz to tak citim. Totiz byvala zena mojho draheho rodila u ml. takze len preto. Ale tak mozno nakoniec skoncim u nho, kto vie.
Ďakujem!! 🙂

tara2
17. dec 2008

slavica - nie nechodim. Chodim do polikliniky. Tiez by som k nemu rada chodila ale tym, ze oni su specializovana ambulancia, tak nemozu brat normalne pacientky. Som sa ho pytala, ci nebude nahodou chodit ambulovat do gin-fivu a povedal mi, ze zatial nie.

katarinaa
17. dec 2008

tara: a na co su specializovani??

petinka11
17. dec 2008

kocky,chcela som sa opytat dnes som bola na kontrole a pre vysledky,ja som este nebola ani na poradni,a ani neviem to sa mam sama rozhodnut ku komu pojdem ,alebo ma musi niekam poslat moja doktorka ,alebo sa len tak mam ziavit pred nejakymi dverami s poradnou a povedat ze tam budem chodit????alebo ja nevie..............a teraz este idu sviatky a ani neviem ako to tam bude fungovat

katka.1
17. dec 2008

Petinka do ruky nedavaj nic. Moze sa kludne stac, ze aj zazmluvneny lekar nebude moct prist. A takto ti tie peniazky aspon vratia. Ale ked mu ich das do ruky, nemusis ich uz vidiet. Ja som mala zaplatenu dr. Kozolkovu uz pred porodom a pri porode mi povedala, ze som si to kluuudne mohla nechat aj po porode.

petinka11
17. dec 2008

katka to ako ze myslela ten uplatok???no to je sila

snehulienka
17. dec 2008

jaja aj v piatok sa robia prehliadky

tara2
18. dec 2008

katarinaa - ta ambulancia kde ordinuje Krizko ml. je zamerana na detsku gynekologiu a este je tam aj prsnikova poradna tam ordinuje Dr. Pohlodek a este dalsi

petinka11
18. dec 2008

kocky neviete mi poradit ako funguje v ruzinove poradna ked tam nemate svojho lekara???ked ste tam nikdy nechodili,nikoho nepoznate a ani nemate nikoho zazmluvneneho...............ku komu mam ist????????????

petula08
19. dec 2008

petinka11 to budes chodit do jednej ambulancie do ktorej chodia len tie ktore nemaju zazmluvneneho doktora. tvoj terajsi gynekolog ta tam posle a je to vlastne v tej strednej casti nemocnice na recepcii sa opitas a oni ti uz poradia. ja osobne by som si ale niekoho urcite zaplatila aj ked su tam dobry lekary tak by som to nenehavala len tak na nahodu naozaj..

slavica2
20. dec 2008

ano viem, ze su specializovani tara.... ma to mrzi..som chodila 8 rokov k dr. pohlodekovi a musela som od neh prejst, lebo sa orientuje uz iba na onko a najma prsniky.
ale mlady krizko robi aj sono v gyn five kazdu stredu 🙂
inac skoda, ze sa neorientuje na porodnicvo vyslovene, lebo by mal teda slusnu klientelu lepsie ako v ruzovj zahrade 🙂
no ale presla som k dr. hrabcakovi, tiez su na neho ody 🙂 a zatial som velmi spokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre