Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

mijatkova
9. mar 2011

@sirinka Gratulujem....bolo veľa rodičiek?dalo sa dostať na nadštandard?

mijatkova
9. mar 2011

@sirinka s mimifred si sa náhodou nestretla?nevieš o nich niečo?mali ísť v piatok na príjem

avenev
9. mar 2011

@sirinka Gratulujem 🙂 Som rada, ze sestricky su mile, lebo som citala vela negativnych nazorov. Nebola tam nahodou v tom case aj Jana Kirschner?

sirinka
9. mar 2011

@mijatkova hej, ked som porodila tak uz bol zastaveny prijem rodiciek na ten den, to bolo vo stvrtok vecer, ale na druhy den pustali asi 16 mamiciek domov a tak dookola...
ja som sa v sobotu dostala na nadstandart...
a mimifred som nestretla...

@avenev rodila presne ked ja som mala CR...

danka86
10. mar 2011

@sirinka tak uz to mate za sebou, super.. Kolko mala malinka miery?
Ja stale vaham, ci si mam dat epiduralku.. Nie som ani zbalena do porodnice, som hrozna, ale nic sa mi nechce 😝

sonicka315
10. mar 2011

@mijatkova mimifred mali dnes vyvolavat porod, je od utorka v nemocnici, drzme vsetci palce, mozno uz dnes bude malinka na svete 🙂

mijatkova
10. mar 2011

@sonicka315 dakujem za odpoved....som prekvapená,lebo písala,že ide na príjem už v piatok,dnes máme s mimifred termín,u mňa sa sstále nič nedeje,zajtra idem do poradne tak uvidím čo povedia,ale vyvolávaniu by som sa chcela tentokrát vyhnúť,mala som ho pri malej a trvalo to 10hodín ☹

tara2
10. mar 2011

@sirinka - blahozelam 🙂

andrejecka
10. mar 2011

ahojte baby, neviete či ešte robí v ružinove dr. Drab?

syslica
10. mar 2011

Ahoj žienky, môžem sa vám votrieť do témy? Chcela by som spropagovať burzy v našom regióne a toto mi vlastne poradili admini 🙂 :
Takže: už túto sobotu 12.3. 9.00-12.00 sa koná v Stupave v kultúrnom dome Burza detských vecí, obuvi, hračiek a iných milých drobností. Kontakt a info: potvora@potvora.sk
Následne bude podobná burza 2.4. na Miestnom úrade v Záhorskej Bystrici, v čase od 9.00 - 13.00, organizuje SČK, kontakt a info: magdalena.misovska@gmail.com.
A napokon, tradičná burza detského oblečenia, potrieb a hračiek Jar-Leto v MC Bublinka v Devínskej Novej Vsi, sa koná v sobotu 16.4. 9.30-12.00 hod, poslednýkrát v terajších priestoroch MC a možno vôbec poslednýkrát, keďže Bublinka má existenčné problémy ☹ . Kontakt a info: petra.rybianska@zoznam.sk al. www.mcbublinka.webnode.sk
Prídite, ak sa vám bude chcieť. 🙂

jankaslamka
10. mar 2011

@sirinka jej aj ja gratulujem 🙂 a pozeram, ze ake meno si dala malinkej 🙂) super

tara2
10. mar 2011

@andrejecka - co ja viem, tak este ano

sonicka315
10. mar 2011

@mijatkova ten piatok ju poslali domov ale uz v utorok v poradni sa doktorovi nezdali prietoky, tak ju preistotu nechal tam. keby sa jej to podarilo dnes, tak to stihne presne na termin 🙂
dufam, ze jej to ide hladko!
ja sa nalievam malinikovym cajom ale ine bolesti ako podobne menstruacnym zatial nemam, aj to len v noci. tak neviem, ci je to priprava alebo co, kedze je to moje prve babatko.
a zajtra ma tiez caka kontrola.

elllla
10. mar 2011

@sirinka aj ja gratulujem, taketo zazitky je radost citat 🙂

sirinka
10. mar 2011

@danka86 mala 2820g a 50 cm...a ten epidural si radsej do zalohy zaplat a potom uvidis...

este som zabudla...nedavno tu bola debata o vakoch s pieskom, takze vsetkym sekciam co som tam videla vratane mna ho na par hodin davali...neviem, ako po vaginalnych porodoch...

sirinka
10. mar 2011

@jankaslamka hej, uz od zaciatku sme mali nachystane toto meno 🙂

sirinka
10. mar 2011

@elllla ja som mala dost komplikacii, takze mali so mnou robotu, ale ani raz mi nedal nikto pocitit, ze by som ich otravovala alebo nieco podobne...

elllla
10. mar 2011

@sirinka tak to je fajn, ze si zazila dobry pristup. a som asi nepostrehla - to si mala planovanu sekciu alebo akutnu? asi to mas teraz dost narocne doma... ked si spomeniem na moje dni po SC po prichode z porodnice, uff, este dlho mi trvalo, kym som sa dala dokopy... druhy porod by som chcela taky pekny prirodzeny bez komplikacii... 😀 😀 😀

mijatkova
10. mar 2011

@sonicka315 aj ja pijem ten čajík a ja nemám zatiaľ ani menštruačné bolesti ☹ len tvrdnutie bruška...kedy máš ty termín?

jankaslamka
10. mar 2011

@elllla ved taky ho aj budes mat 🙂

mis_ka
10. mar 2011

baby napadlo ma, v ruzinove sa kupu babatka v klasickych vanickach alebo je moznost aj vo vedierku?

tara2
10. mar 2011

@mis_ka - vo vanickach

avenev
10. mar 2011

Baby dostali ste pri odchode z nemocnice nieco pre babatko? Citam, ze v niektorych porodniciach mamicky dostavaju balicky.

sonicka315
10. mar 2011

@mijatkova a ja zasa nemam tvrdnutie 🙂 termin mam 15 a zajtra rano idem na kontrolu, pred vikendom.
a inak, mimifred uz ma malinku, 3010g a 49cm! vraj bolo 7 porodov a este 5 mamiciek cakalo 🙂

mijatkova
10. mar 2011

@sonicka315 jeeej dakujem za správičku o mimifred,veľmi som sa potešila 🙂
komu ideš na kontrolu?máš zazmluvneného dr?ja idem zajtra o 11tej na 9poschodie k primárovi Hollému,som zvedavá čo povie zajtra.

sonicka315
10. mar 2011

@mijatkova ja chodim k divekymu a mam ho aj zazmluvneneho. ja tej mimifred teraz tak zaaavidim v dobrom, uz sa tulia k sebe s vaneskou 🙂

mijatkova
10. mar 2011

@sonicka315 jeej ani nehovor,ja už som trošku na nervy z toho...chodím pozorujem sa,už by som to chcela mať naozaj za sebou a tešiť sa z malého

sonicka315
10. mar 2011

@mijatkova ale co napozorujeme, ked sa malym nechce von 😀

bay
10. mar 2011

@sirinka Ahoj, tak to sme sa tam tesne minuly 😔 Ja som bola na standarde...

Vaky s pieskom po vaginalnom porode nedavaju. Pekne si brucho musi clovek drzat sam 😠

romanecka
10. mar 2011

Ahojte! Ja som sa chcela opýtať na doktora Holomáňa, veľmi by mi pomohli nejaké ohlasy na neho, či už zlé alebo dobré. Mám možnosť u neho rodiť, ale vôbec ho nepoznám... Vopred Vám ďakujem! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre