Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

marllik
3. okt 2013

ja som rodila v ruzinove, ked bolo velmi plno a stalo sa mi, ze ked som prosila vymenit ogckanu plienku, kazali mi ju prevratit, ze sa im minuli.. a raz takisto precikane oblecko mi vymenili uz len za taku retro kosielku, co vylovila sestricka zo starych zasob.. mna to tochu rozladilo, lebop pred porodom ma uistovali, ze vsetko maju a ze svoje nemusim nic.. a bola som na nadstandarde..mozno je dobre mat pre istotu aspon jedno svoje body, dupacky a plienku..

maminab
3. okt 2013

@linuska lekári sú výborní 🙂 sestričky v pohode 🙂 ja som bola max. spokojná aj s izbami (nadštandard), s hygienou, s prístupom.........

ejprilka
3. okt 2013

@siska53 Ahoj 🙂 Dakujem, ze si si na mna spomenula 🙂 Rodila som od 6:30 do 15:00 normalne, teda... dali mi vyvolavacku, no Lívia bola velka (4Kg) - zakliesnila sa v mojej lonovej kosti, takze mi nakoniec museli spravit ten cisarsky rez. Ale na porod spominam len v dobrom. Mala som zazmluvneneho super lekara, kt. mi dovolil manzela v podstate od prvych kontrakcii. To mi velmi psychicky pomohlo. Jedine, co bolo na tom celom negativne, ze na 3. a 4. den som mala velke bolesti a trhalo mi srdce, ze som nevedela k malej rychlo vstat a ze som sa celkovo tazko pohybovala a tym ze bola pomerne tazka, velmi tazko sa mi zdvihala... Ale uz sme doma, zive a zdrave, rana uz tolko neboli, uz som plne funkcna... 🙂 Uz len byt dobrou mamou... dufam, ze sa mi to podari ;)

cejara
4. okt 2013

@ejprilka A ktorého lekára si mala zazmluvneného? ďakujem za odpoveď.

ejprilka
4. okt 2013

@cejara Ahoj, mala som MUDr. Mareka Draba, PhD., k nemu chodim aj ako k obvodnemu gynekologovi a naozaj bol uplne super. Kazdy den sa za mnou zastavil na izbe, ci je vsetko v poriadku a ako sa citim. Som mu velmi vdacna.

magimary
4. okt 2013

@ejprilka tak, tak, ja som mala tiež jeho a rovnaké skúsenosť 😉 🙂

brise
4. okt 2013

Pridavam svoju skusenost.
Rodila som pred mesiacom, zazmluvneny najlepsi doktor Redecha, planovanou sekciou - koli KP.
Lezala som na nadstandarte bol vtedy poloprazdny. Sestricky modre-gyn aj ruzove-detske boli uzasne. Pre mna
len pozitivne spomienky.

lucusa6969
6. okt 2013

Baby pls ktora z vas rodila v ruzinove tak ze vyvolavali porod? Potrebujem surne nejake info, zajtra idem na prijem..prenasam...dik.
@ejprilka
@maminab
@brise

magimary
7. okt 2013

@lucusa6969 aj mne 😉, čo potrebuješ?

ludkas31
8. okt 2013

@lucusa6969 ja som bola na vyvolanom , co potrebujes vediet?

e_z
22. okt 2013

Vo Wiki Modrý koník sme rozšírili článok o pôrodnici Ružinov. Pridajte svoju skúsenosť s pôrodom a aj s obdobím po pôrode aj do Wiki: https://www.modrykonik.sk/porodnica-bratislava-...

Ak máte foto, rada ich pridám k článku. Nech tehuľky vidia ako to tam vyzerá. Dik

@tinushka13
@m.i.r.i
@13anit
@miub
@magimary
@nevestickaaaa

magimary
22. okt 2013

@e_z skúsenosť som napísala, poslala, len fotky neviem ako poslať a najmň kam 😉

e_z
23. okt 2013

Skúsenosť - mi nedalo nenapísať o nej. Však nie každej mamine sa to takto podarí a poteší si počítať si také pekné veci🙂 Dik.
Foto - môžeš mi poslať link do tvojho fotoblogu, kde ich máš alebo poslať na mail eva.zigova@asmira.com
Fotky nejde poslať cez IP a ani vložiť do skúsenosti. Ale určite sa zídu v článku o pôrodnici.
@magimary

magimary
23. okt 2013

@e_z OKi, tak pošlem niečo na mail
(btw., moja spolužiačka zo strednej sa volala rovnako ako vy 😉 🙂 )

bambolka11
25. okt 2013

Mozem sa spytat, rodili ste niektora u doc. Holleho (primara)? Aky bol? mam v plane si ho vybrat ko doktora k porodu. dakujem za odpovede 🙂

redhairgirl
26. okt 2013

Máte niektorá skúsenosti s dr. Špankom? ďakujem!!

ohenplod
27. okt 2013

Ahojte baby, ako je to teraz v Ruzinove s klystirom. Davaju ho alebo uz davaju len glycerinove cipky? Ako zaberaju tie cipky?

magimary
27. okt 2013

@ohenplod dávajú už len glycerínové čípky
zabrať zaberú, ale nie som si istá, či sa všetky ženy úplne dôkladne vyčistia...

jankaslamka
27. okt 2013

@bambolka11 poznam dve co unho rodili a pocas samotneho porodu tam nebol, iba skontroloval ci vsetko dopadlo ako malo

bambolka11
27. okt 2013

@jankaslamka a z akeho dovodu tam nebol? moja kamaratka u neho rodila a nevie si ho vynachvalit. chcela som vsak pocut viac nazorov ako jeden 🙂

jankaslamka
28. okt 2013

@bambolka11 to veru neviem

bambolka11
28. okt 2013

@jankaslamka a dalo by sa ti zistit, prosim?

magimary
28. okt 2013

@bambolka11 ja mám s ním veľmi nepríjemnú skúsenosť (a to ma -našťastie- nerodil, len sedel na kresle počas toho, ako som ja rodila so "svojim" lekárom) 🤐
ale tie reči, ktoré tam viedol 🤐 🙄 😝 🤐
ale je možné, že sa k zazmluvneným ženám správa úplne inak (lebo aj to som zažila-mal tam jednu VIP klientku-celebritku a to správanie bolo neporovnateľné so správaním k bežným ženám 🤐 )

bambolka11
28. okt 2013

@magimary
@jankaslamka
a koho vy mi odporucate?

jankaslamka
28. okt 2013

@bambolka11 zistit asi nezistim :/ jedna somnou lezala po porode a bola taka no povedzme nekomunikativna a druha je partnerka mojho otca, s ktorym ja nekomunikujem ... len viem, ze ho mali zazmluvneneho a k samotnemu porodu neprisiel len tam poslal namiesto seba zastup a potom prisiel skontrolovat ci vsetko dopadlo ako malo..
Ja odporucam MUDr. Marian Krizko ml. ..ja som snim bola nadmieru spokojna a znova budem unho rodit..uzasny pristup, mily clovek a odbornik.. A to som nemala najlahsi porod, no doverujem mu na 100%

jankaslamka
28. okt 2013

@magimary ja som ho zazila na velkej vizite ked mi nariadil druhy zatazovy test..ako neboj neprijemny, ale prijemny tiez zrovna nie...no najviac ma asi "sokoval" po porode ked prisiel na vizitu a tapol ma po ramene, ze no co? to bol masaker, vsak? ostala som v nemom uzase

magimary
28. okt 2013

@jankaslamka a to sa ti vyjadril s tým masakrom ešte "celkom krásne" 🙄
lebo to, čo hovorí za chrbtom žien...
ešteže tom nevedia 🙄

@bambolka11 mňa rodil dr. Dráb a odporúčam všetkými 10timi 😉

kwetinnka
28. okt 2013

@bambolka11 tiez som rodila u MUdr Kriska a terazk nemu chodim zas...takze za cca 3 tt ti budem vediet povedat ci je stale tak....ale bol fakt vyborny,vela toho nnarozprava...ale je fajn 😉

bocianka123
28. okt 2013

ahojte, trošku si idem pospomínať... na pôrodnicu Ružinov.
@brise . ja som ho mala tiež pri pôrode dr. Radechu - ale ako "asistenta", teda asistujúceho dr., kedže hlavným pôrodník bol iný dr., ale ani jeden tu z tých nižšie spomínaných. No a dr. Redecha ma zašíval - rodila som cisárskym..

Inak mňa veľmi milo prekvapila reakcia oboch dr. - po samotnom pôrode mi podali ruku so slovami, že GRATULUJEM mamička k synčekovi 🙂 ... ešteže som bola na tom stole "priviazaná", lebo by som asi spadla od prekvapenia. Veľmi dobre mi to padlo 🙂 .

nuž, ale mám aj veľ mi nepríjemnú skúsenosť hlavne s oddelením šestonedelia...

bambolka11
28. okt 2013

@jankaslamka na neho som pocula tiez chvalu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre