Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sranda
27. feb 2014

@nefertiti7 Feriance mi robil amniocentézu....keby som nemala dohodnutého Dr. Drábeka tak idem do toho s ním. Aj som ho oslovila, keby náááhodou. Ale že uuuuplný kluďas, totál nad vecou. U dr. Drábeka som rodila takmer pred 8 rokmi a bola som max. spokojná, preto som zvolila reprízu. Dr. Feriance je výýýborná voľba....nebudeš ľutovať.

luca223
27. feb 2014

baby mam otazku, chcem moju malu mat po porode hned somnou a na mne vyzlecenu len v plienocke teda ak bude vsetko v poriadku... takto si to predstavujem lekar mi slubuje ze to tak pojde ale chcem vedet ci to tak robia bo pred 4 rokmi ma to nejako ani nenapadlo pri prvej dcere a teraz to tak chcem 🙂 mate s tym skusenosti vdaka za info

margarita
27. feb 2014

@luca223
ahoj, hej, robia to, ja som rodila takmer pred 2 rokmi a syna mi takto presne dali, som bola normalne ze v pozitivnom soku, lebo starsiu dcerku mi davnejsie ledva za ukazali, a hned odniesli prec...ale vraj sa uz teraz snazia takto, len samozrejme musi byt uplne vsetko ok, cize babo mat Apgar plny pocet, a nesmie byt privelky frmol neonatologov. Ja som syna rodila v utorok doobeda, vtedy zrovna okrem mna tam bola len jedna baba na planovanej sekcii, takze ticho klud a pohoda 😀 a bolo tak.
Tak si len drz palce, nech nemaju vtedy 10 porodov naraz a lekar slovo dodrzi.

radkax
28. feb 2014

Rodila som v Ruzinove, planovana sekcia a bola som maximalne spokojna. Rodil ma Mudr.Krizko ml. a bol perfektny.

ivalak
1. mar 2014

Ahojte kočky čo ste teraz rodili mám také otázky či sa tam dostávajú nočné košele ,vložky a plienky alebo si to mám zobrať z domu? Rodila som pred piatimi rokmi tak či sa to nezmenilo. Ďakujem 🙂

monicka83
1. mar 2014

@radkax Ahoj...chcem sa opytat ci si ho mala zazmluvneneho? ja by som tiez strasne chcela aby ma odrodil 🙂

radkax
1. mar 2014

@monicka83 Ahoj, mala som ho zazmluvneneho, co bolo super lebo bol stale na telefone a aj v nemocnici ma stale kontroloval. 🙂 Vtedy mi dali v nemocnici cislo do ordinacie a hned som mu zavolala a povedala,ze chcem rodit u neho a on sa zasmial a hned ma objednal k sebe na prehliadku...

jankaslamka
2. mar 2014

@monicka83 ja budem unho rodit teraz. Je skvely..aj prvu som unho rodila 🙂

monicka83
2. mar 2014

@radkax takze mu mam najprv zavolat a objednat sa? ja zatial chodim k mojmu gynkologovi, ale ten posledny mesiac co uz budem musiet chodit do nemocnice, chcem chodit k nemu....citala som samu chvalu na neho...ja mam termin koncom juna, tak dufam, ze nebude mat dovolenku 🙂))

monicka83
2. mar 2014

@jankaslamka a chodila si k nemu aj ten posledny mesiac pred porodom? 🙂

jankaslamka
2. mar 2014

@monicka83 pri prvom tehu som mu volala ked som bola v 25tt a dohodli sme sa ze sa mu ozvem ked budem v35tt a ak by bol problem tak skor..a druhe tehu uz k nemu chodim cele. Urcite mu zavolaj aj teraz aby si mala istotu, ze ta vezne..lebo aj bude mat plno tak potom budes musiet hladat niekoho ineho

monicka83
2. mar 2014

@jankaslamka A nemozes mi dat prosim na neho cislo? 🙂

radkax
2. mar 2014

@monicka83 no mne to tak poradil moj gynekolog, aby som mala istotu ze ma vezme..

radkax
2. mar 2014

@monicka83 k porodnikovi sa chodi od 36. tyzdna,ak je vsetko v poriadku.. Ja som v 35.tt cinkla Mudr.Krizkovi a hned sa objednala na vysetrenie a zaroven som sa s nim dohodla,ze rodit budem u neho.. 🙂

monicka23
3. mar 2014

@nefertiti7 Dr. Ferianec je moj gynekolog,chodim k nemu do sukromnej ambulancie a aj prveho som pri nom rodila. Da sa povedat,ze jediny pri porode zachoval chladnu hlavu ked nastali problemy a som rada,ze som ho mala zazmluvneneho. Aj teraz k nemu chodim a pravdepodobne budem u neho rodit aj moje druhe dieta 🙂
Len neviem,ci sa ti ho podari zazmluvnit,lebo pri mojom prvom porode sa vyjadril,ze ma tolko pacientiek ktore k nemu chodia do sukromnej ambulancie ze dalsie na zazmluvnenie uz neberie...... 😎 😉

nefertiti7
3. mar 2014

@monicka23 volala som mu do ambulancie na záhradnícke, povedal, že sa mám skúsiť objednať. Mne by stačilo, keby k nemu môžem chodiť ten mesiac do pôrodu....iného tam nepoznám a po zazmluvnení na Antolskej už nechcem vyhadzovať peniaze len tak, lebo nevyšiel v ústrety ani dr, ani epiduralka ani otec pri pôrode, teraz verím, že to bude všetko jednoduchšie

nefertiti7
3. mar 2014

@jankaslamka a ku komu prosím ťa teraz chodíš ak ma Ferianec nevezme?

jankaslamka
3. mar 2014

@nefertiti7 MUDr. Krizko ml.

monicka83
3. mar 2014

@radkax dakujem velmi pekne...urcite mu zavolam 🙂

santana
4. mar 2014

@jankaslamka
@radkax
@monicka83
Suhlasim s dievcatami, tiez som rodila u Mudr. Krizka ml., skvely doktor a clovek.. Tiez som volala okolo 20tt a povedal aby som sa potom ozvala v 35.tt a vezme ma.

marianica
7. mar 2014

Ahojte,

viete niekto, ako vyzeraju porodne saly v Ruzinove? Kolko boxov je na jednej sale? Su oddelene plachtami, alebo ako? Maju aj samostatny box (nadstandard)?

jankaslamka
7. mar 2014

@marianica maju 3 porodne boxy a kazdy je v samostatnej miestosti..cize nikto ta neokukuje a mas sukromie a vsetky 3 su rovnako vybavene. Velmi pohodlne postele, sirokanske. Moderne vybavene

danielac84
11. mar 2014

Ahoojte! Možte aj mne niekto dať kontakt na toho dr. Križka? Kedy ordinuje a na aké č. dv. k nemu mám ísť? Je naklonený prirodzenému porodu? Lebo ja sekciu nechcem za žiadnu cenu ☹ Ďakujem za odpovede

jankaslamka
11. mar 2014

@danielac84 on ma v nemocnici iba prsnikovu a v ramci nej k nemu chodine aj my tehosky..ale on si objednava sam na kedy ma ktora prist a kam. Ja chodim pondelky kedy je od 13-15tej na c.d.57..je tam aj stvrtky od 8-12tej tusim..a ine dni byva aj na 54ke tusim..to uz neviem 🙂
A on je za prirodzeny porod zakazdym kym sa da.

dejna20
11. mar 2014

@danielac84 to za ziadnu cenu byt tebou, by som si rozmyslela. ja som sekciu tiez nechcela a nakoniec bola, lebo maly bol velky a nedalo sa mu vyjst. a mam zdraveho krasne chlapceka, co mal apgar 10/10. na posledny den nam na izbu priviezli zenu co rodila prirodzene a potom jej doniesli maleho, co bol fialovy ako smolko a cez noc musela stale striehnut,lebo sa drhol plodovou vodou, co sa napil a bol priduseny. urcite budu sledovany u neurologa a bohvieco este "dobreho" ziskal jej maly vdaka prirodzenemu porodu, ktory ona chcela za kazdu cenu.

buco15
11. mar 2014

@danielac84 ahoj a prečo sa bojíš sekcie??? ja budem mat štvrtu a v pohode nemaš sa čoho bat, A Križka som zažila raz v Gyneaxe je super ja chodím k Divekymu a maximalna spokojnost!!!!!!!!

liliemegane
11. mar 2014

Ahojte. Ja by som tiez chcela poradit ohladne dr. v ruzinove. Povodne som mala vybratu antolsku, no dnes na poradni mi dr. s lahkostou zahlasila, ze ked to na vas pride, ani sa k nam neunuvajte, sestonedelie sa preraba, maju plnu kapacitu a ak by ma teda aj zobrali, je mozne, ze by som ostala lezat na operacke a bez babatka. Zajtra mam oficialny termin porodu, krpata sa zatial na svet nepyta (aj ked dnes na uzv mi povedali, ze uz mam malo plodovej vody). Tak co teraz? Absolutne netusim aki doktori su v ruzinove, ci sa objednava vopred, kde su vlastne ambulancie... Viete mi niekto poradit, kedy a ku komu....

jankaslamka
12. mar 2014

@liliemegane vseobecna poradna je vo stvrtok na c.d. 41 a 53. Na recepcii si treba zobrat listok a cakat. A hned da chod zapisat na monitor, vsade sa ide podla poradia ako sa pride. A monitor je najlepsie absolvovat pred poradnou kedze s vysledkom ides ku dr....tieto amnulancie su v nizkej budove nalavo od vysokej..vchod vedla lekarne.
Ale ak to na teba pride tak klasika na centralny prijem. Vysoka budova a z pravej strany z vonka sa tam ide. Oni ta hned poslu na 9te a tam ta uz zoberu do parady sestricky. Ak chcea osobu pri porode plati sa v pokladni vedla centralneho prijimu a maju otvorene 24h.

liliemegane
12. mar 2014

@jankaslamka velka vdaka 🙂

skorpionica
12. mar 2014

Mate niekto skusenosti s dr. Durackom? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre