Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

lemge
8. okt 2011

@sisulita,ahoj,mna tiez nakoniec rodila dr.kozolkova.nemala som zazmluv.lekara.cely den az do vecera som stepovala na porodnej sale.az teraz s odstupom casu viem,ze tie mlade doktorky co mali sluzbu,si netrufali moje velke dieta porodit.
potom ma pod dohladom dr.kozolkovej zacala rodit jedna ta mlada doktorka.porod velmi pomaly postupoval,rodila som spontanne 4,5kg dieta.ked uz bola hlavka skoro vonku,ta mlada doktorka mala vo mne ruky a nieco tam spravila zle,kozolkova ju odsotila,zacala kricat,ze kde ma rukavice...potom sa to vsetko zbehlo velmi rychlo...malemu slo urcite o zivot,ved napokon ma porodila bez rukavic...narodil sa doskrabany s dystokiou ramienok-zasekol sa v panve.lavou ruckou nehybal.

chcela som len povedat tolko,ze keby tam kozolkova v tej chvili pri tej mladej doktorke nebola,neviem neviem ako by to dopadlo...mlada tesne po porode kozolkovej povedala:ˇˇdakujem,ja by som to nezvladla..ˇˇ
no a ten jej slovnik 😅
keby som mala este raz rodit,asi si uz doktora zazmluvnim 😉

seminkads
8. okt 2011

@sisulita Hana-vysoka,starsia,papulnata a ciernovlas, s nikym a nicim sa nesere 🙂

z0e
9. okt 2011

Ahojte, mate niekto skusenosti s dr.Predajnom z Ruzinova? Chcela by som si ho zazmluvnit. Diky

katarina28
9. okt 2011

@michellina ja som bola tiez na cent. prijime (piatok vecer), ale poslali ma rovno na deviate a az po vysetreni mi dala sestra erarnu koselu a tam som sa prezliekla a veci dala na chodbu manzelovi

michellina
9. okt 2011

@z0e je to moj gynekolog, ja som s nim max spokojna, len ja osm sa rozhodla nezazmluvnit si vobec porodnika, inak by to bol urcite on.

michellina
9. okt 2011

@katarina28 a nevies nahodou, ked ma to chyti cez den, mam ist do ambulancie kde chodim na poradne do polikliniky alebo tiez na centralny prijem?

z0e
9. okt 2011

@michellina Aj moj je to doktor a som s nim spokojna, len som chcela vediet nejake info, aky je porodnik 🙂 ale dakujem za odpoved 😉

z0e
9. okt 2011

@tamoulik A musia ti robit nejake vysetrenia u anesteziologicky alebo len nieco podpises?

laskonka
10. okt 2011

@sisulita ano dr. Kozolkova to je ta co ta rodila, fakt priserna zena ja ked som ju pocula tak po mne presiel mraz a povedla som si, ze pri tej zene ja neporodim. a sestricka Hana je taka tmavovlasa starsia pani ona tam robi uz 40 rokov a je uzasna ma taky raznejsi pristup, ale ochotna a vsetko rada ukaze a vysvetli. 🙂
Hlavne ze porody su za nami a deticky su zdrave a kojene 😉

pimpa
10. okt 2011

Prosim vas poradte mi..mam uz vysledok streptokoka a poslali ma uz chodit na prehliadky do porodnice. Kedy je tam v ruzinove poradna pre tehotne? Lebo tie casy ordinacnych hodin co su na nete vobec neprezradzaju kedy maju poradnu..a ktoru z tych troch ambulancii si vybrat? ci tam mam ist len tak na blint, alebo sa objednava dopradu?Uz by som to mala riesit, lebo chcem rodit aj s epiduralom a to mi este musia stihnut aj krv odobrat. dik za rady

tasiko
10. okt 2011

@pimpa každý štvrtok v týždni od rána od osmej začínajú poradne.je to na prízemí v poliklinike č.dverí je 41 al 53 je jedno kde budeš čakať.treba si doniesť ranný moč.neobjednáva sa len sa posadíš a čakáš v poradí.na vrátnici si vypýtaj poradové číslo aby si vedela kolká cca si.

rybenka79
10. okt 2011

@laskonka podobnu skusenost so sestrickou Hankou a kojenim mam aj ja, vdaka nej som kojila.... zapalene prsniky, bolesti, az som revala od toho ako to neslo...hrozna noc, ona po mne pokricala 🙂 ale v dobrom a chodila ma kontrolovat kazdu 1/2 hodinu kolko som odsala. max. mi pomohla, vsetko od ult.lampy priniesla...ale vysledny efekt super! spravna zenska!

nooo a dr. kozolkova bez komentara, mala som s nou incident, az sme vrieskali po sebe...nastastie nic so mnou nemala, mala som svojho lekara.

pimpa
10. okt 2011

@tasiko
dakujem, hned som mudrejsia. Kolko sa tam asi caka? Musim vyriesit strazenie mojho trojrocneho, tak nech viem aspon odhadom, ze ked pridem na 8.00, ci ma aspon do 10.00 vysetria, hmm

anaxamon
10. okt 2011

@pimpa ked prides na siedmu budes cca 5 v poradi na 41 a podobne aj na 53 takze ked prides na 8 budes cca 20 na 41 a 25 na 53 😉 to je ten horsi scenar lepsi je tak znizeny o pat cisel...a treba prist urcite na tu siedmu stvrt na osem lebo o pol osmej sestrica vola dnu odvazit sa, zmerat tlak a skontrolova moc...

@laskonka aj ja viem o ktorej sestre hovoris, tiez som si myslela aka fasa sestricka, pomahala spolubyvajucej s dojcenim (ja som este nemala mlieko) ale v noci, ked mi mali o dvanastej doniest dceru a nedoniesli a odpoved na moju otazku kde je, bola od dotycnej citujem "spi, naco vam ju budem nosit, aj tak nemate mlieko!", takze pristup ako hovado a to bola osoba, ktora mi bola predtym sympaticka no vtedy som si koli nej pripadala ako neschopna matka a porevala som si statocne 😖

pimpa
10. okt 2011

@anaxamon
vav..este ze sedim..to znie ako z hororu, tolko zien, uff! to aby som vstavala o siestej kvoli tomu 🙂

anaxamon
10. okt 2011

@pimpa ja som vstavala o piatej ale ja som cestovala z ineho okresu🙂) ak si ale z inej casti ako ruzinov o siestej isto musis koli tomu vstat alebo potom prist az na nejaku pol desiatu to sa prehrmi to rano a potom to mas daco lepsie...

lutsy
11. okt 2011

kocky a ked ste mali zazmluvneneho lekara, a uz ste mali pocit ze idete rodit, ste mu hned volali ci isli najprv do nemocnice kde posudili ci to nahodou nie je plany poplach a oni mu zavolalai ? ja sa len bojim aby som ho nebudila dakedy v noci a nahodou povedia ze to este nie je ono 😉

panki
11. okt 2011

@lutsy prídeš do pôrodnice, oni sa hneď spýtajú či máš zazmluvneného lekára, pozrú ťa (mňa sestrička "extra citlivá a príjemná") a podľa toho ako na tom budeš Ti povedia aby si zavolala. Ja som prišla o 20.30 v nedeľu, hneď ako som si ľahla mi kázala zavolať a iba som sa predstavila a dala tú sestričku a oni sa dohodli aby doktorka prišla na 22.00. A odvtedy chodila ku mne cca každých 10-20 minút až do 00.25 kým som neporodila.

katarina28
11. okt 2011

@michellina tak to ti neviem poradit, to sa spytaj tam, kde chodis do poradne, ja osm mala zazmluvnenu lekarku a mala som volat jej

katarina28
11. okt 2011

@laskonka
@rybenka79 ake rozdielne nazory mozu byt na ludi......sestra hana je osoba, ktoru v zivote nechcem stretnut a pri mojom pobyte v porodnice od nej nevyslo jedno mile slovo a to mala sluzbu cely viked.... jedna otrasna zena, ktora nema co v tomto odbore robit - to je samozrejme moj nazor
a na druhu stranu - dr kozolkova - jedna perfektna zenska, vdaka ktorej som mala super porod a v marci ideme na to opat, a zase s nou samozrejme 🙂
taze je to asi tak - 100 ludi, 100chuti

laskonka
11. okt 2011

@anaxamon ano ma razny pristup a nas citlivych ubolenych mamiciek sa taketo veci velmi dotknu, ale aj tak mala pravdu, len to mohla povedat inak 😉

laskonka
11. okt 2011

@katarina28 tak to ta obdivujem co sa tyka dr.Kozolkovej ja by som ju uz nechcela v zivote vidiet a rodit to urcite NIE 😖

katarina28
11. okt 2011

@laskonka 🙂 ved presne ako pisem, 100 ludi, 100 chuti, mne sadne jeden clovek, inemu nemusi....

laskonka
11. okt 2011

@lemge ja nepochybujem o schopnostiach dr. Kozolkovej ale ten pristup je neznesitelny a strasny, slovnik ako ozran v krcme 😒

lemge
11. okt 2011

@laskonka mas pravdu.ja som vela jej perliciek prepocula,lebo pocas porodu som bola ako nadrogovana.nieco mi pustili do zily na otvaranie 😀 ale manzel mi potom porozpraval 🙂

anaxamon
11. okt 2011

@laskonka tak ti poviem, ked zena co rodila prirodzene nema ani na treti den mlieko a jej dieta je od nej cely den prec a ani raz jej ho nedonesu na prilozenie s tym, ze mala slubene od dr. po vecernej vizite, ze o polnoci ho donesu definitvne, mi uz len je podpora dojcenia a absolutne nie prave tej osoby co den predtym pomahala spolubyvajucej s dojcenim..ale budis vsetko zle preslo, ja som si malu vypiplala a naucila napokon pekne sa prisat takze toto cochvilka bude pre mna uz len zabudnuty okamih 😉

lutsy
11. okt 2011

@panki dakujem za info, si zlata, ja uz to mam za par dni

janush
11. okt 2011

@lutsy ahoj, ja som mala zazmluvneho, bol po nocnej a ja som prisla o pol siedmej, tak musel tahat este dalsiu "sichtu", nastastie porodila som o pol jedenastej. Ale ja som mu volala cestou do nemocnice, ked som mala kontrakcie kazdych 5 minut

jasminka7
12. okt 2011

ahojte, mozte mi, prosim niektora, co ste rodili v Ruzinove napisat telefonne cislo na objednavanie sa na ockovanie proti TBC?

tamoulik
12. okt 2011

@jasminka7 A preco chces nechat dcerku zaockovat proti TBC? Ved sa to od januara rusi kvoli velkemu poctu negativnych reakcii!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre