Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

dankadina
30. jún 2010

ano rodila som u orosa, chodila som k nemu do poradne. Sukromnu ambulanciu ma v petrzke skus www.oros.sk, poradne pred porodom robi v nemocnici ked ma sluzbu

dankadina
30. jún 2010

@kabulko epi si určite daj, ja som mala a velmi mi to porod ulahcilo 🙂

egres
30. jún 2010

ahojte....navštevuje niektorá sukromne centrum PRO BIOS?Máte osobnú skusenosť s MUDr.Fuloppovou?Aká je?díky 😉 A dakujem seve, jane123,logout za odpovede 🙂
Mimochodom nemá niektorá z vás termín pôrodu 16.1.2011...že by sme sa v Ružinove stretli?papa a pekný dník

kabulko
30. jún 2010

baby dik za radu, zas som o nieco mudrejsia, epi som si rozhodne chcela dat, si nemyslim ze je to cudne ulahcovat si od bolesti

vivianaba
30. jún 2010

Krizko st. je dlhodobo na PN a vobec neordinuje (je to vypisane dole v poradni) , takze by som asi neratala s tym ze sa skoro vrati do prace. Ja chodim ku Krizkovi ml. a zatial super, pripada mi jemnejsi ako moja gynekologicka ku ktorej som chodila doteraz.
Dve kamosky rodili u Papcuna a boli velmi spokojne.

vlasa
30. jún 2010

hej,ale ja som rodila dva dni,lebo ma jedna doki rozbabrala a potom ked nic tak ma poslala spat 😔 epi som mala napichnutu celu dobu,ale to sa moze.na druhy den ma zachranila dr.otapkova,pustila mi vodu a do dvoch hodin bola mala vonku.ale epi mi uz nestihli dopichnut,tak viem ake to je aj s epi aj bez nej 😅 na sitie mi to uz dopichli.jasne,ze lekara musis predtym poznat,a je lepsie si fakt niekoho zaplatit,stoji to za to 😉

vanesska
30. jún 2010

kocky poradte koho si vybrat Dr. Redecha alebo Dr. Drab???
na oboch som citala velmi dobre referencie...
aj pristupom mi pripadaju taki rovnaki neviem ktory ma viac skusenosti ci to je tiez narovnako??

a neviete naaahodou ako maju v auguste dovolenky my mame termin 13.8.

dakujem

aktak
30. jún 2010

@vanesska ja som vsetky 3 deti rodila u Dr.Draba, je to uzasny doktor aj clovek, am to maly hacik a to ze som sa ho pytala kolko ma pacientiek a povedal ze vela takze sa zazmluvnuje len k pacientkam ktore k nemu chodia cele tehu do poradne, ale mozes sa ho opytat 😕

vanesska
30. jún 2010

aktak dakujem za info... a nevies mi poradit kedy ma v ruzinove tu poradnu?
myslis ze by som tam mohla len tak prist a sa s nim dohodnut? pravdu povediac vobec netusim ako to funguje ked som doteraz chodila k inemu dokimu...

aktak
30. jún 2010

@vanesska tusim ma teraz dovolenku, a poradnu ma v utorok rano a vo stvrtok na obed, treba sa objednat, ale beru az tak po 36 tt dovtedy chodis ku svojmu gynekologovi

vivianaba
30. jún 2010

@aktak - ak si chces lekara zazmluvnit, skus si nanho zohnat cislo alebo zistit presne kedy ordinuje v ktorej ambulancii (lebo sa striedaju a aj ambulancii je viac v Ruzinove) a potom tam zavolaj a objednaj sa.
Mne sa podarilo ziskat cislo na lekara tak som mu rovno zavolala a on mi povedal kedy mam prist, odvtedy k nemu chodim. Mozno to zalezi na konkretnom lekarovi, ale ak sa zazmluvnujes myslim ze ta vezme aj skor ako od 36tt, ja som bola prvy krat v 34.tt.
Draba nepoznam ale Mikulasa Redechu mi tiez velmi odporucali, uz som skoro isla k nemu a potom sme sa rozhodli pre Krizka ml.. Tento Redecha je tiez tusim Redecha ml., mam pocit ze kazdy lekar v Ruzinove je tam starsia aj mladsia generacia otec/syn, takze je tazko sa v tom vyznat 🙂

aktak
30. jún 2010

@vivianaba ja som u Draba prave treti krat porodila, takze nie dakujem uz si nikoho nechcem zazmluvnit 😀

tweety22
30. jún 2010

vanesska, ja som tiez obidve deti rodila u dr. Draba a bol super 🙂 nebola som jeho pacientka, az teraz k nemu prestupujem ale tym, ze mi odrodil Miska tak povedal, ze mi odrodi aj malicku tak som bola happy, bola som za nim osobne v case poradne ale ma naozaj velmi vela pacientiek takze uvidis, drzim palce 🙂

vivianaba
30. jún 2010

@aktak, @vanesska 😀 😀 😀 tak to som sa sekla, moj prispevok patril vanesske

cicus13
30. jún 2010

@vanesska ja chodím Redechovi ml. na poradňu....tú máva v stredu od jednej č. dverí 54 ja za seba môžem len odporúčať keďže mi zblbol tlak tak som chodila za ním aj v nedelu keď mal službu na 10. poschodí na všetky možné vyšetrenia, aby som vedela či je prcek v poriadku....kôli tomu tlaku.....už som tu aj spomínala, že je veľmi starostlivý...a čo sa týka veku myslím, že má tak do 30 rokov....

jedina30
30. jún 2010

@vivianaba
Cauko,ja som rodila u Dr. Krizka v roku 2007 a bola som s nim velmi,ale velmi spokojna...je citlivy a ludsky...este stale neskazeny ako iny lekari...ja k nemu chodim aj teraz,lebo som 2 krat tehotna a urcite budem chciet,aby ma zase odrodil on.....len tolko...mozem ho s kludnym svedomim odporucat...

vanesska
1. júl 2010

ahojte kocky,

dakujem vam vsetkym za odpovede...
my sme mali ist ku krizkovi ml. lebo moj doki ma dovolenku tak nas posunul k nemu lenze aj krizko ma v nasom termine dovolenku takze hladame dalej...
vybrala som si na zaklade referencii draba a redechu doktor mi poslal aj na nich cisla takze skusim zavolat asi toho redechu a uvidim ci ma vobec zoberie a ci nebude mat aj on dovcu...😒

baby a este sa chcem spytat nechodili ste niektora na predporodne cvicenia do ruzinova??
hlavne by ma zaujimalo ake to bolo a ci sa to oplati...

jaj a este otazka ak chcem manzela pri porode musi absolvovat nejaky predporodny pohovor aby vedel co a ako alebo len pride k porodu bez pripravy?

dakujem

cicus13
1. júl 2010

@vanesska ja som tam chodila, a v podstate sa tam učíš dýchať na tri doby, a nejaké tie cvičenia na fit lopte, ale chodila som tam skôr už okolo 30 tt. ak máš lístok od gyn. tak 4 cvičenia máš zadarmo potom si platíš, ale nieje to aj tak veľa neviem či nie do 2 eur....
a čo sa týka osoby pri pôrode ja som sa pýtala a bolo mi povedané, že to treba v pokladni, len zaplatiť 16,60 a vec je vybavená, tak som si to zaplatila hneď aj s Epi a viac neriešila... 😝 akurát to potvrdenie musíš mať u seba teda v knižke.
Neviem o tom, že by sa konali nejaké kurzy pre oteckov ak áno tak ma opravte... 😀

kabulko
1. júl 2010

ahoj @vanesska, ja chcem ist tiez rodit do ruzinova, ale ja mam termi az v septembri, mohla by si mi prosim ta poslat do IP tel. cislo na krizka aj drabu? inak to si krizkovi normalne zavolala a spytala sa, ci k nemu mozes ist rodit?

vivianaba
1. júl 2010

@vanesska - v poradni som videla reklamy na pripravne kurzy pre oboch rodicov, ale to si tam asi vylepili nejake sukromne organizacie kde sa za to plati. Ako pise cicus staci zaplatit a vec je vybavena. My sme boli na jednorazovej prednaske 'otec pri porode' v Studiu Miracle, to bolo fajn a myslim ze to stacilo, muzovi sa to pacilo.

K tomu cviceniu - mne teraz Krizko hovoril ze v takomto stadiu tehu uz neodporuca, ze cvicit sa chodi skor (ak je vsetko ok a nehrozi predcasny porod). Ja som cvicila jogu cely cas a teraz tiez cvicim ale uz len doma, lebo kurz mi skoncil a novy uz nestiham.

vanesska
1. júl 2010

caute baby...

no tak dr. redecha sa z dovolenky vracia 5 dni pred mojim terminom takze je to take na vazkach povedal ze ma zoberie nie je problem len zavisi na mne lebo ze mozem porodit aj skor a on pri tom nebude... ☹
dr. drab mi zatial nezdviha tak uz zacinam byt trochu zufala...😒

este som citala dobre referencie aj na Dr. papcuna ml. aj st. nemate niektore skusenosti pripadne nechodite k nim do poradne??

co sa toho cvicenia tyka ja som myslela prave to dychanie a tak... ja som tiez pocas tehu aj pred tehu cvicila takze v pohode len to dychanie by som si rada zopakovala lebo si to uz fakt nejako nepamatam...

kabulko no dr. krizko zastupuje mojho dokiho pocas dovoleniek takze on o mne vedel ja som mu len zavolala ze som ta ta a od toho doktora a uz sme sa bavili... ale teraz som volala aj inemu doktorovi a v pohode som sa ho spytala ze si hladam niekoho ku komu by som mohla chodit do poradne ten posledny mesiac a kto by ma zobral ako porodnik a ze mam problem s terminom lebo je to v dovolenkovom case takze hned sa ma spyta kedy mam termin a uz to ide... poslem ti tie cisla do IP... ja som sa dr.drabovi zatial nedovolala tak ked budes mat uspech daj mi pls vediet... 😉

kabulko
1. júl 2010

@vanesska, dik za tel. cisla, u dr. papcuna ml. som bola v pondelok na pohotovosti, strasny srandista, vsetko mi povysvetloval, nemal absolutne ziadne blbe reci ze co stresujem, bol mily, a mladucky, tiez nad nim uvazujem

kabulko
1. júl 2010

inak som pocula ze moj gynekolog odporuca ako porodnika v ruzinove mudr. sečanského, uz fakt neviem koho si vybrat

kabulko
1. júl 2010

@vanesska nasla som na nete cislo aj na mudr. papcuna: http://www.ingyn.sk/ordinacne_hodiny.htm

nina88
1. júl 2010

Neviem akí sú iní lekári, ale tak úžasne ľudského lekára ako je Križko ml. som nikdy nevidela, možem len odporučiť... 😉 A nikdy by som neriskla nezazmluvniť si lekára... Nie je nadto,keď ťa lekár pozná celé tehotenstvo... Vela žien už na to doplatilo...

kabulko
1. júl 2010

asi ma porazi, teraz si pozeram spravu z pohotovosti, tak mna vysetroval mudr. peter papcun -mlady, asi 30 rocny lekar, takze @vanesska ten link co som ti poslala, nie je na neho

zucha
1. júl 2010

baby, ak Vam to pomoze, ja som mala u Dr. Papcuna sice len 3D ultrazvuky vo vsetkych tehotenstvach a je to uzasny clovek a odbornik. Zauca aj inych lekarov, ktory uz teraz rodia a velmi dobre. 😉

vanesska
1. júl 2010

kabulko... moja kamaratka rodila u secanskeho bola s nim naozaj spokojna co sa tyka pristupu aj odbornosti len problem bol v tom ze si za porod vypytal este aj nieco navyse... baby ktore ho nemali zaplateneho si ani nevsimol hoci lezali vedla a mali bolesti ale ku kamoske kedze si zaplatila sa spraval uplne uzasne a velmi pozorne...
a druha vec co mi hovorila zevraj vsetky baby co u neho su rodia cisarskym... on je odbornik na cisarske a neviem ci fakt vsetky tie baby mali na to diagnozu alebo je mu to takto jednoduchsie... ale ja pisem len to co som pocula vlastnu skusenost nemam takze to ber tak s rezervou a skus si o nom este nieco vyhladat...

na dr. papcuna som aj ja pocula velmi dobre referencie tak uvidim skusim zavolat... dik za kontakt...

nina dr. krizko je urcite super volba... aj ja som uz mala s nim zmluvu vypisanu ale potom sme zistili ze on ide akurat na dovcu v case mojho terminu tak ma to fakt dost mrzelo bola by som o dost kludnejsia mat ho pri porode ale co uz narobim verim ze najdem aj ineho dobreho lekara... no nabuduce si babo musime naplanovat tak aby neboli akurat ziadne prazdniny... 😀

zucha
1. júl 2010

@vanesska predporodne cvicenia su mozno fajn, ale vobec nie su potrebne. Hned pred tlacenim s tebou lekar a sestricky nacvicia, ako to mas robit a navedu ta na vsetko tak, ako ma byt 😉 Netreba sa obavat

vanesska
1. júl 2010

kabulko... no oni su tusim otec a syn alebo obaja vraj velmi dobri... 😉

zucha... tak ty si bola potom u otca kedze zauca aj inych doktorov... tak som rada ze dalsia dobra referencia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre