Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

angellinka
8. jún 2010

jaja25-to vazne?? To by sa malo do piatku rozbehnut ? 😨 treba dufat,ze este vydrzis a babatko este naberie 😉
Ja po vcerajsej poradni,stav nezmeneny po minulom tyzdni.Ale ta cesta bola horor v aute,horuco,aj ked isla klima,a uz ma vsetko viac unavuje,tak som nevladala sa malemu ani venovat ked som prisla domov 😝 😝
sportpark -u teba co je nove?

claudinka
8. jún 2010

@jaja25 dakujem za info 😉 mozno sa stretnes so svagrynkou v porodnici 😵 😵

jaja25
8. jún 2010

@sportpark nie, mám prísť do polikliniky ráno o 7:30 a mám Divékimu prezvoniť na mobil a pre istotu si zobrať tašku, lebo on si myslí, že to už asi pôjdem. Ale keď sa to nerozbehne samé, ja tam nezostávam, aj keď budem otvorená na 8cm. Veď nemám žiadne kontrakcie a ani voda mi neodtiekla, tak nech tam ešte dieťa chvíľu pobudne...

jaja25
8. jún 2010

A keby niečo, veď ja som v nemocnici za 10minút...

lenka2929
8. jún 2010

@sylvia36 - dnes som bola v poradni. No des. Bola som objednana na 10.45 a odchádzala som asi okolo jednej. A o týždeň idem opäť do poradne. Som v 38tt. a vôbec sa neotváram.

jaja25
9. jún 2010

@lenka2929 a ty si bola tiež u Divékiho?

lucia.kl
9. jún 2010

ahojte baby.
chcem sa spytať tých, ktoré už porodili, že ako to funguje na príme v Ružinove, môj dr. mi kazal že sa tam mam 24.6. hlasiť ale nepovedal o kolkej. to sa ide dole ako je centralny prijem a pohotovosť alebo rovno na oddelenie?? a ked teda idem na prijem potrebujem nejaky papier od doktora?? už sa ho totiž nemôžem na nič opytať, lebo išiel na dovolenku ☹

adelaine
9. jún 2010

@lucia.kl
luci, tusim je to tak, ze v pracovny den do 14.00 musis ist cez gynekolog. amb.,
kde ti vypisu prijimaci listok, a potom ides na 9 posch., len sa ich na gynde treba opytat,
ci sa mas uz aj prezliect do svojich veci..to netusim, kto vie ako to je, nech napise...
a potom po 14.00, v noci a v sviatky ides cez urgent, je tam dole prijimacia kancelaria...

ak to ak nie je, opravte ma pls, nech nemam zle info...

sportpark
9. jún 2010

jaja25 no ani ja nemám kontracie ani nič..ale prenásam už 6 den tak chcem to mat za sebou takže asi tak...

lenka2929
9. jún 2010

@jaja25 áno včera a veľmi dlho.

iwet001
9. jún 2010

Lucka, na prijem musis ist tak ci tak, ak to bude v case, ked su este ordinacne hodiny v gyn. ambulancii, tak najprv pojdes tam a oni ti vypisu nieco ako vymenny listok, ak pojdes uz po ordfinacnych, tak len rovno s vecami a so vsetkym na centralny prijem, pre tehptne su tusim prve dvere ked ides z nemocnice, ked ides opacne od parkoviska sanitiek, tak tie uplne na konci. tam ti daju papier do satne, tam sa prezlecies a nechas si tam oblecko v ktorom dojdes. a potom uz pojdes rovno na 9.poschodie. ak by si musela ist v noci, satna je uz zatvorena, tak ta poslu rovno na 9. a prezlecies sa tam. vsetko ti povedia na prijme. ale ked si dohodnuta s doktorom, ze dojdes v presnom termine, tak urcite treba prist hned rano najprv k nemu do ambulancie a az potom na prijem. drzim palce s babetkami 🙂

karmelka77
9. jún 2010

@lucia.kl ja som isla cez ambulanciu dole dali mi listok s tym na prijem vedla pohotovosti potom do satne sa prezliect a rovno hore na 9te...oni z tej ambulancie ked ti vypisu papier volaju na 9te aby ti pripravili postel...

jaja25
9. jún 2010

@lenka2929 a kde si sedela a čo si mala oblečené? Ja som tam sedela druhá od kraja v takom žltom tričku bez rukávov a kecala som so Sylviou a potom s nejakou inou mamičkou. Určite sme sa tam videli, lebo ja som prišla okolo 12:30.

sylvia36
10. jún 2010

lenka2929, ty ideš tiež 16.6. na príjem a 17. na sekciu?

tilda
10. jún 2010

@ivanulienka81 ahoj, z Travnikov mas velmi blizko na Trnavku (teda aspon myslim) a tam je super MUDr. Dancova na zdravotnom stredisku Bulharska, paa

jaja25
10. jún 2010

Zajtra teda idem znovu do poradne. Držte palce, ešte nechcem rodiť... 😅

angellinka
10. jún 2010

jaja25-drzime palce,a zajtra cakame na nove info!!! 😉

jaja25
10. jún 2010

Určite sa ozvem...

lenka2929
11. jún 2010

@jaja25 ja som mala takú fialovú blúzku a bola som tam s manželom.

lenka2929
11. jún 2010

@sylvia36 - ja idem 15.6. do poradne a uvidí sa čo povie doktor. Čakáme či sa pôrod nezačne samovolne. Ak nie, tak možno doktor navrhne tvoju alternatívu.

sylvia36
11. jún 2010

lenka2929 tak to si ta pamatam... v utorok ideš na kolku do poradne? ja idem na 12:30... a v stredu už nastupujem do nemocnice

jaja25
11. jún 2010

Tak sa ozývam. Neporodila som... 😀 Som otvorená na 3 cm ale nechcela som aby sme dnes rodili, tak sme sa dohodli na utorok na poradňu a potom sa uvidí. Som objednaná na 9:00, tak sa s vami asi nestretnem. Jedine že by sme išli všetky rodiť... 🙂

angellinka
11. jún 2010

jaja25-tak super,pomaly sa ti to rozbieha 😵 som zvedava ja na poradnu v pondelok,ako sme pokrocili....

lenka2929
12. jún 2010

@sylvia36 - ja idem v utorok na 12:00. A to už vieš určite, že v stredu ideš do nemocnice? Ideš na cisársky? Tak sa v utorok vidime.

babusa1
13. jún 2010

ahojte, pripajam sa k vam, budem dalsia, ktora porodi najblizsie dni, i ked lezim uz 7 tyzdnov aby som neporodila, porodnika mam teraz este na dovolenke, tak dufam na neho este pockame

sylvia36
13. jún 2010

lenka2929 ano, viem, že v stredu idem do nemocnice a vo štvrtok rano by mi mali robiť sekciu

jaja25
13. jún 2010

@sylvia36 tak sa možno aj v nemocnici stretneme. Mne začali puchnúť nohy, tak si myslím že v stredu už asi pôjdem... No uvidíme...

cicus13
13. jún 2010

no baby tak Vám držím palce, aby Vám to dobre dopadlo....a k tým nohám ja ich mám už druhý týždeň ako dve špekačky otras a ešte sa k tomu pridávajú aj prsty na rukách....mali ste niektorá opuchnuté aj ruky ??

adelaine
13. jún 2010

@cicus13 v takomto tt, v akom sme, je to pravdepodobne normalne...
ja mam tiez opuchnute nohy a o rukach ani nehovorim, nemozem nimi rano ani poriadne hybat,
uz nam len porod pomoze 😉

aarwen
14. jún 2010

ahojte baby,

chcem sa spytat, 24 juna sa mam hlasit na poradne uz v nemocnici.Ako to tam chodi?ta gyn ambulancia je kde? asi sa mam pripravit na to ze tam budem dlhsie cakat, ze? dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre