Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
26. feb 2009

Bol tu jasne... dotkol sa mi brucha, a dovidenia...
bože ale keby si pocula ton akym rozprava, by mohol ist uspavat deti, takym tonom... jeeejda...
oci mu klipkaju spoza okuliarov, az myslim ze spadne na mna na postel 😀 😀 😀 😀 😀
dobre sa mu musi štikutat, arabkovi jednému 😅

baby drzte palce, aby citronik, uz nebol rano citronik ☹

vevusiatko
26. feb 2009

Klarka nie ze ho schytas a sa zacnes na noom rehotat....Ale neviem ako by sa spraval kebyze vojde do dveri a ty rehot 🙂) Chudak asi by sa citil trapne.....Ked je dr. Krizko ostrihany tak to je on... Ale fesak 🙂
Podla mna Niki dlhe debaty dava s panom doktorom 🙂
Podla mna Slama je len jedna 🙂) Aj ked viac ich tam ma nabeh 🙂 Inak je tam este jedna jej podobna...ale ta je menej hrozna
Klarka drz sa 🙂

patricia1971
26. feb 2009

niki ty si fakt iné číslo....tie tvoje hlášky....mám toľko roboty doma,ale musím sa tu smiať,to je lepšie.... 😵 😵 😵

vevu-Redecha vyzerá stále rovnako,ale je fakt zlatý....ja som s ním kecala o jeho otcovi,tak potom sa tak choval super ku mne,jeho otec robí na Antolskej, ale predtým bol primár na Zochovej......a jasné,že odbor gynda.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a Redecha mi robil ajv GYN FIVE 3D, trápil ma tam pol hodku,ale stálo to zato,on i super všetko vysvetloval,som to aj sem tam chápala... 🙂 🙂 🙂 🙂

nikollette
26. feb 2009

No je tu este jedna taka, taka menisa, po ramena vlasy, chudia, melir tuším, nepríjmen sa tvari a tak..ale na slamu to nemáááááááá!!!!

mna by zaujimalo kolko ma ten redechA ROKOV, BO JA SOM MU TIPOVALA DO 20R, najprv...

vevusiatko
26. feb 2009

ste to by si Niki chcela aby ti do postele Arabi padali.... 😀 No dievca....
Skus mu navrhnut ci ti nepride maleho domov obcas uspat 🙂
A ja verim ze maly uz nebude citronik...Inak viem ako sa citis...Mne stacilo tam byt o den dlhsie
Hej je zlaty Vyzera trocha jak Tom Cruise 😀

klarka55
26. feb 2009

vevu - no cosi,do oci by som sa mu urcite nevysmiala,to urcite nie
len ak na neho nadabim,tak uz budem vediet co a ako a kto je to a nebudem prekvapena z jeho prispateho vyzoru 😔 😔 ale budem sa tvarit,ze "ja nic,ja muzikant" ja nic o vas neviem pan doktor"
😀
niky - ze "dotkol sa mi brucha" 😀. to znie tak romanticky,tak jemne a ladne
😀 venoval ti jeden dotyk,letmy ako vanok a uz ho nebolo. zmizol ako gafor 😀 😀
ja sa neviem z toho fora odtrhnut,ved to je tu ako v komedii

vevusiatko
26. feb 2009

Ja som mu tipovala tak 15 🙂 Ale tak on uz podla mna aj 30 bude mat....🙂 Ved predsa len skolu musel skoncit...
klarka no neviem ja pri druhom sa isto neudrzim smiechu 😀
No veru zacina to tu byt vtipne 🙂
Inak by ma zaujimalo ci on vobec view co robi...Mne prisiel ze okrem dobry dovi a ako sa citite toho vela nevie ale mozno sa mylim 🙂
Inak uz mi nie je nesympaticky...Doteraz mi bol 😀 😀 😀

nikollette
26. feb 2009

asi tak klarka, uz mi amni sitie nekontroloval...
a on je fakt arab, a my sme sa tu smiali ,ze nejaky RUS, či čo 😀

dakujem veve, neprosím... kto by chcel takeho aby jej padoo do postele,... asi ziadna... ved by aj hned zaspal 😀

klarka55
26. feb 2009

vevu - no vidis.. aj nazor na neho zmenis,ked sa na neho pozerame z tej inej stranky-humornejsej.
ja by som sa s nim aj celkom rada stretla. tolkymi otazkami by som ho zavalila,ze by sa zobudil a musel by zacat rozpravat 😀 😀 😅

nikollette
26. feb 2009

ze ... zajtra ked dojde, mi bude starsne smiešny, ja sa bojim ze sa mu vyrehocem do tvare, ked bude nadomnou stáť 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaaaaj, a raz sa ma este za cely tyzden opytal že: a stolica bola? 😀 😀 😀

Tak hej ten redecha uz asi nema okolo 20r.. min nad 28r by mal mat..aj ked nevyzera.. kokos v 40tke bude vyzerat na 5ročného, ked to snim pojde takto aj dalej, ten vyzor 😀 😎

To by bolokeby ruzinvsky porodnici citala tuto forum, kokos 😀

klarka55
26. feb 2009

niky - a to izbovy lekar chodi sam? to nie je akoze ta vizita kde je viacero ludi?? ci rano pride izbovy a po nom este aj vizita? a to mas toho arabka ako izboveho cely cas co si tam,ci oni sa nejako striedaju a menia si izby??

nikollette
26. feb 2009

teraz mame araba, predtym bol kriško, a bola uz aj nejaka mlada lekarka.. velka vizita bola len raz, trvala cca 2min, ani tolko...

klarka55
26. feb 2009

niky - tak dufajme,ze to citat nikto okrem nas nebude 😅
majte sa kocky,papa a dik. bolo to poucne aj zabavne 😀

vevusiatko
26. feb 2009

Nikived prave....Tak sa na nom troska zabavis 🙂 Mozno sa aj rozrecni 🙂
No izbovy su vlastne vizita 🙂
Mna sa na stolicu nepytal 🙂 To neni fer 🙂 Skus sa ho nieco opytat 😀 😀

nikollette
26. feb 2009

Dnes a sa ho jedna baba opytala ze kedy pojde domov, a on iba že: to rozhodne starší lekar..
a to bolo vse...
ja sa cudujem ze vie si aj nieco zapisovat do tych chorobopisv, ked sa nic nepyta ani zaidna komunikacia, ani nevysetruje, ani nepozre.. hm.. 😕
jaj.. idem asi trocha odpocivat, nudim sa, uz nech ideme domov 😠

vevusiatko
26. feb 2009

Niki tak frigidnym zenam by bol po voli 😀 No ale toto uz je na inu temu 🙂
klarka tak paaaa
Mozno ze to aj citaju predsa len ked das do googla ich meno tak to vyhodi 😀

patricia1971
26. feb 2009

baby sa nasmejem...tak píšte,mne sa už malá zobudila,tak idem mimo....tak sa budem smiať večer.....a možno aj ošťaná slama vzadu číta....... 🙂 🙂 🙂 🙂 no by sa zabavili..... 🙂 🙂 🙂 🙂

vevusiatko
26. feb 2009

Sak on normalne vykecava u vas na izbe 😀

vevusiatko
26. feb 2009

HEhe veru patricia, mne mala spi uz od 12-tej teda aj skor...tri dni sa jej nechcelo a teraz spinka...Aj ja by som mala ist nieco robit....lebo takto zo mna bude rozkysnuta knedla.

nikollette
26. feb 2009

Keby to ostata citala to by bolo 😀 😀 😀 a co nema byt taka krava, ako moze robit s babatkami, a citlivymi mamickami, ktore maju kopec otazok, a potrebuju pomoc a cojaviem co.. ju musi ta robta ale "bavit" 🙄 🙄

Veve, no vidis, my sme vynimocna izba 😀

Idem aj ja offik.. budem informovat co noveho s malym citrusíkom 😅 snad uz zajtra budeme moct ísť.,och ☹
Tak sa majte babulky, vsak ja sa tu co nevidiet ukazem znova, a podam info 😉

vevusiatko
26. feb 2009

Drzim palce maj sa paaaaa

bublinka34
26. feb 2009

ahojte,
napadla ma ešte jedna otázka i keď pochybujem, že je posledná do odchodu do pôrodnice.. 🙂 4.3.09 idem k Dr. Kozolkovej (bude nás i rodiť) na kontrolu a chcem ísť poplatiť všetky tie zázraky ako výber pôrodníka, epi, prítomnnosť manžela pri pôrode a pod.. mám sa dovaliť s hotovosťou alebo sa dá aj kartou..
než som to dopísala, tak ma napadla ďalšia (ja som hovorila, že ich ešte bude! 😉 ): chceme si dať odobrať pupočníkovú krv - má s tým niektorá z pléna skúsenosti? pri prvej dcérke sa to ešte moc nerobilo a pochybujem, že sa nám ešte niekedy nejaké podarí zamiešať (už aj teraz to bolo riziko) a tak to chceme stihnúť.. zmluvu mám podpísanú, len netuším ako to prebieha práve v tejto nemocnici.. ??? díky..

margarita
26. feb 2009

ja som platila kartou, maju tam terminal takze pohoda.
o tej pupocnikovej krvi netusim, mna sa to netyka,ved sa spytaj tej Tvojej doktorky 😉

vevusiatko
26. feb 2009

bublinka tu na fore su o tom informacie..... 🙂
Oplati sa to precitat a sama zvazis....Zevraj to ma na starosti nejaka sukromna firma 🙂

februar2009
26. feb 2009

Dnes mi donesu o polnoci maleho, aj s najekou fotolampou, a ze si ho budem do rana sama otacat, kvoli tej zltacke.. no som zvedava, a rano uvidime... uz chcem ist prec odtialto, uz som tu fakt ze dost...

nikollette
26. feb 2009

Sorry davala som foto maleho do februaroviek ,a omylom som napisala z toho nicku...

patricia1971
26. feb 2009

niki,niki, to máš toľko nickov????....ako sa má citrusík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂....tak snáď zajtra už zajtr budeš písať z domu.....ale to už nebude taká zábava,ako píšeš z tej nemocnice,to sú iné zážitky, sa nasmejeme..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵...a možno ošťaná to už čítala a radšej sa schovala.....a vizita bola????bol tam arab????? 😎 😎 😎 😎 😎

klarka55
26. feb 2009

caute kocky,tak som tu na chvilu zas.
niki- dufam,ze ta uz zajtra na 100percent pustia. no ale nebude ti luto za arabkom a slamou?? 😀
sak s nim skus zajtra nejako pokecat,mozno to uz bude naposledy 😀 😔 😀
a ak ta pustia,tak kedy asi?? rano alebo po obede?? sak sa jeho spytaj,urcite ti da obsiahlu odpoved 😀
joj ale uz staci,chudak,az mi ho zacina byt luto,ako si ho tu doberame 🤐

patricia1971
26. feb 2009

baby kde ste????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

klarka55-ja sa len budem smiať,keď ta bude arab rodiť... 😉 😉 😉 😉 ...ako to t budeš opisovať za 12 týždňov....to sa tiež budeme smiať....máš notebook???ak áno,budeš ho brať???no musíš nás informovať,ako niki....ja tam asi niekedy zbehnem okukať sestričky,nech si spomeniem,ktorá je ktorá..... 😵 😵 😵 😵

klarka55
26. feb 2009

patricia - no aj ja sa budem smiat,ale az ked to budem mat za sebou. 😉
a viete vy co??? nech ma aj rodi ten arabko, vobec mi nebude vadit, ked so mnou nebude debatovat pocas porodu. ja sa totiz poznam, ked som v strese a mam nervy,tak nech sa ku mne ani nikto radsej neozyva,lebo som schopna vrazdit 😠 takze on by nakoniec asi bol pre mna idealny 😉
notebook nemam,ja totiz nie som vobec kamoska s pocitacom a uz vobec nie nejaka maniacka,takze som aj rada niekedy,ked je odo mna pocik co najdalej. ale citat toto forum nema chybu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre