Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

cherryblossomgirl
9. máj 2010

Cicus, my sme tiez ani zalohu neplatili, rovno sme vsetko vyplatili, ked sme odchadzali z porodnice

Maj, babatka sme utierali do plienky, takze osusku nepotrebujes, iba aj vyslovene chces

vevuska18
9. máj 2010

sunny tak ako? este si neporodila?? 🙂

maj15
9. máj 2010

ahoj vevuska sunny uz je asi v porodnici ked nepise..🙂 ktohovie..my sme stale kinderko.. 🙂 dnes sme sa boli aj prejst a nic🙂 a ty ako? poslickovia? kontrakcie?

beboo
9. máj 2010

ahojte neviete prosim ako je to v Ruzinove s pripojenim na internet? maju wifi resp. je moznost vziat si notebook? tiez sa tam chystam rodit (neviem presne kedy kedze podla uzv je maly o 2 tyzdne vacsi a uz vyse 2 tyzdnov mam poslickov a bolesti takze pochybujem ze vydrzim do juna 😅 ) a ak by to bolo tak ako pri prvom synovi - boli sme tam vyse tyzdna kvoli silnej zltacke, na 3 dni mi maleho zobrali pod lampu a nosili len obcas a mala som z toho riadne depky ☹ tak rozmyslam ze by som si tam priniesla notebook aby mi v takomto pripade rychlejsie isiel cas a nemala som cas mysliet na blbosti 😅

vevuska18
9. máj 2010

maj ja sa stale prechadzam a chodim po schodoch hore dole a stale nic...poslickovia su skoro stale ale nic viac... 😒

renatkas
9. máj 2010

beboo wifi tam nie je

iwet001
9. máj 2010

beboo, ja som mala tiez notebook, maly bol 6 dni tiez pod lampou, takze notebook bol mojim najlepsim priatelom. bez neho by ma tam asi naozaj piclo... aspon som mala kontakt s svetom a nemyslela som tak na to, ze som tam sama bez malinkeho. ale musela som si zabezpecit mobilny internet.. len si ho potom pred velkou vizitou nezabudni odlozit, doktori to nemaju radi.

beboo
9. máj 2010

renatkas a iwet dakujem vam velmi pekne, zozeniem si teda aj ja mobilny internet.
iwet presne, ked mi prveho syna zobrali prec tak som mala pocit ze ma picne a myslela som len na najhorsie, stale som revala, tiez chcem teda radsej ostat v kontakte so svetom aby to rychlejsie preslo ak by sa to malo znova opakovat.

jaja25
10. máj 2010

Ahojte. Moja sestra bola dnes na poradni a zajtra má ísť na príjem. Tak sa možno s ňou niektorá stretnete. Čaká chlapčeka- asi Šimonko- je to jej prvé dieťa...

vevuska18
10. máj 2010

no tak ja idem zajtra k tomu doktorovi a mal by mi dat ziadanku na prijatie tak uvidim co bude...

jaja25
11. máj 2010

Sestru dnes prijali do nemocnice. Ak sa to do zajtra nerozbehne, tak jej asi dajú vyvolávačku...

vevuska18
12. máj 2010

zajtra rano nastupujem do nemocnice, vobec sa na to netesim...som myslela ze to pride samo..

maj, ako sa mas?

kadulka
12. máj 2010

ahojte bábenky, viete mi prosím niektorá poradiť? zajtra ide prvý krát do nemocnice do poradne. Poradňu u svojho lekára v Senci som ukončila a teraz budem chodiť do nemocnice. neviete mi povedať kam presne mám ísť? normálne na gynekológiu? Ďakujem.

majka133
12. máj 2010

Ahojte, rodila som v Ružinove dvakrat a môžem len odporučiť. Nemala som zajednaného lekára a na starostlivosť sa nemôžem sťažovať. Môžem len odporučiť, hlavne keď si priplatíte nadštandard.

liaa5
12. máj 2010

ahojte. potrebovala by som tiez poradit. neviem sa rozhodnut pre porodnicu. ale asi teda ruzinov.. 😅 zacinam uvazovat ci zazmluvnit alebo nie. ked zazmluvnim tak aj do poradne ten mesiac pred porodom chodim len k nemu? a kolko stoji vlastne to zazmluvnenie? aach keby tu bola niaka sukromna porodnica tak nevaham, v ruzinove som lezala pred mesiacom ale nie na gynekologii (nemali miesto koli malovaniu) no a hruuuza!

tilda
12. máj 2010

kadulka - myslim, ze by si mala ist nie rovno na oddeleie, ale do polikliniky, ktora je hned vedla nemocnice (to je nemocnicna poliklinika - bacha, lebo vedla je este aj taka zlta budova ruzinovska poliklinika) - tam je dolu informator, opytaj sa presne na cislo dveri, ale je to hned na prizemi za bufetom doprava 🙂

tilda
12. máj 2010

baby, citam starsie prispevky a nejak mi nie je jasne, ci je mozne pri planovanej sekcii dohodnut si vopred nadstandard - pls, poradte 🙂
a ako je to s pritomnostou babatka pri mamine po sekcii? lebo sestricka na poradni mi vravela, ze podla mojho zdravotneho stavu... co si jasne neviem vobec ako prvorodicka predstavit, v akom asi budem stave, ale som odhodlana urobit vsetko pre to, aby bola malinka pri mne co najskor - ako to tam chodi?
dik moc 🙂

iinuska
12. máj 2010

tilda, dopredu sa nadstandard objednat nda, ked bude vone, tak sa tam dostanes, ak nie, ides na standard. Ale ked budes mat zaujem, ked sa uvolni, tak sa budes moct prestahovat

sendy1981
12. máj 2010

Ahoj Kadulka,ja idem tiez zajtra prvy krat do poradne do Ruzinova,mne povedal moj lekar ze mam ist do dveri c 53.aj som tam volala,cize od 8-asi do 12h je poradna,presne ako pisali,je to na prizemi,hned za bufetom ,najdes to,vraj davaju casenky,my tam ideme uz rano cca na 7h,aby som bola skoro hotova,tak uvidime,,ale ze vraj to tam ide ryxlo..

kadulka
12. máj 2010

ďakujem baby za radu, ja by som to určite hľadala v nemocnici. Ja tam chcem ísť tiež tak skorej, tak na 7.30 aby sme tam netrčali dlho. a keď sú tam časenky, tak to je super.

iinuska
12. máj 2010

kadulka, sendy, odporucam nieco dobre na citanie, ked budete cakat 😉

sendy1981
12. máj 2010

ok induska,urcite si zoberiem,aj nieco dp pusi🙂

sendy1981
13. máj 2010

noo,takze dnes to islo veeelmi ryxloo v poradni..Ani som tomu sama neverila,Prisli sme tam na 8h,mala som cislo 24,a o 9h som bola pred poliklinikou..superr,akurat tam bol dr.Drab,bol velmi pohodovy,o tyzden kontrola,tak dufam,ze to pojde takto isto sikovno...

sendy1981
13. máj 2010

noo,takze dnes to islo veeelmi ryxloo v poradni..Ani som tomu sama neverila,Prisli sme tam na 8h,mala som cislo 24,a o 9h som bola pred poliklinikou..superr,akurat tam bol dr.Drab,bol velmi pohodovy,o tyzden kontrola,tak dufam,ze to pojde takto isto sikovno...a bola som vo dverach 53

jaja25
14. máj 2010

V Ružinove je zase boom pôrodov. Sestra rodila 12.5. o 23:15 a do vtedy porodilo 14mamičiek. Ale boli voľné nadštandardné, takže je od začiatku na nadštandarde. 🙂

adelaine
14. máj 2010

klasika, ide leto..ruzinov puka vo svikoch 😀 len aby sme nelezali na chodbe na pristelkoch,
a o nadstandarde si nechamelen snivat....

kadulka
14. máj 2010

aspoň nás pustia skorej domov, nebudú to naťahovať...

sharmana
14. máj 2010

ahojte, aj ja budem rodiť v Ružinove, na poradniach je teda dost tehotných, tak som zvedavá, kolko nás bude rodiť, ked tam pôjdem... a už by som mala rada za tým, lebo tento posledný týžden je fakt otras.. 😉
sú tu nejaké kočky, ktoré majú tiež termín okolo 22. mája?

kwetinnka
14. máj 2010

Dievcata musite dufat...nas v jeden den rodilo vyse 15 a dokonca sa mi usiel aj nadstandart. Rodila som v stredu a v sobotu poobede ma už vysackovali z postele a isli sme domov..Drzim vam vsetkym palceky...Ruzinov je dobra volba...ja som bola spokojna velmi..

kacenka1310
14. máj 2010

Ahojte, ja som rodila v ruzinove v decembri, co sa tyka doktorov je to fajn, hlavne moja zazmluvnena dr. Kozolkova bola suuuuper, detske sestri boli strasne, kedze sa mi nechcelo spustit mlieko davala som umele, ale to by ste mali zazit co robili ked som potrebovala pre maleho mliecko-DES aj hodinu ma nechali cakat a stale sa ma vypytovali preco nekojim, hmmm ked som nemala mlieko ... detske doktorky boli tiez fajn. A Liaa ked si zazmluvnis doktora tak do poradne chodis k nemu, zazmluvnenie stoji 7000 sk. A urcite odporucam NADSTANDART.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre