Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
10. mar 2009

ahoj baby, nejako nestíham, celý víkend som bola preč a teraz mám toho veľa ☹ ....skúsim prísť večer....nebojte,nezabudla som na vás... 😵

niki drž sa....sirinka ti poradila,tak to rob tak 😵

pa večer 🙂

nikollette
10. mar 2009

Siri, ja stalacam prsnik no maly ajtak zaspava a mliecko mu tece von po brade 😒
Quetka, chces si niekho zazmluvnit??
ak nie, tak štvrtok je tam poradne pre mamicky, kt nemaju svojho elkra.. od 8mej do 10tej, je tam velky naval, treba mat trpezlivost 😉

patricia1971
10. mar 2009

no čaute baby, kde ste všetky???? ☹

nejako je tu smutno,niki, musíš to tu zas nejako rozveseliť!!! 😠

zoldy
10. mar 2009

caute maminky,vyslo prve slniecko a nejako na nas zabudate?????? 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

patricia1971
10. mar 2009

ahoj zoldy!!!!! no aspoň ty si tu....hneď ťa zavalím otázkou.....mojej malej dnes brali z hlavičky krv,lebo sa dokine zdala žĺtá,tak som v strese,že prečo jej ju vôbec brali, čo jej tam budú skúmať a hlavne sa bojím,aby to dopadlo dobre.....robia tam aj pečeňové testy,keď je źĺta????...napíš mi,prosím,lebo ja len stresujem,až mi je zle.... ☹

janula13
10. mar 2009

tak zase som tu, dakujem vam velmi pekne za odpovede, takze detska lekarka tu v SC je fajn, tak to je dobra sprava...Niki ja chodim k Dr .Kozolkovej, chcela by som u nej aj rodit a aj si ju zazmluvnit, ale trochu sa bojim len kvoli tomu ze cakam dvojky a keby nieco, tak vraj kramare a antolska su lepsie vybavene na krpcekov, tak neviem, v prvom rade chcem vsetko pre nich, ale rada by som rodila u Kozolkovej, tak neviem..este som sa s nou o tom nebavila, tak som zvedava ako to okomentuje 😀
Dularenka dakujem za link, mrknem 😉

patricia1971
10. mar 2009

janula ahoj....neboj, všetko bude dobré....dr.Kozolková je fakt super,ale asi to musíš doriešiť s ňou....ale aj v Petržalke sú určite dobrí lekári,je tu niekde tiež takáto téma,tak tam tie určite maminy poradia,kto je dobrý doki.....alebo ak by dr.kozolková nechcela,tak je tu aj téma "dvojíčkovo",tak aj tam sa môžeš báb opýtať,kde rodili a kto je na to dobrý,lebo dvojíčky je určite zložitý pôrod....ja na tvojom mieste by som si určite niekoho zazmlvunila 🙂

zoldy
10. mar 2009

Pati,to je uplne bezne,neboj,len jej kontoluje krvicku,kompletne..so zameranim na pecen...aspon,ze sa ti o nu stara....a kedy by mali byt vysledky?

zoldy
10. mar 2009

Janul,kedy ta caka ten velky den???

janula13
10. mar 2009

Patricia dakujem, ved ja nechcem dopredu stresovat, ved dvojky sa rodia aj v ruzinove, ale nalomili ma niektore debaty...spytam sa Kozolkovej co ona na to a este ked tu citam o tom prerabani..nuz ja uz som bola na 90% rozhodnuta, aj zoldy mi pomohla sa rozhonut pre moju DR, jedine sa bojim ze co ak nieco..nechcem aby mi ich potom prevazali do inej nemocky, to sa radsej zrieknem Kozolkovej a dprajem detom vsetko co treba, aj ked si myslim ze predsa aj v ruzinove musia byt nejak pripraveny aj na tazsie pripady, neviem kde by som sa dopatrala detailov co sa tyka vybavenia v pripade komplikovanejsieho porodu ci skor nedonosenych babatiek...mrknem teda aj to dvojickovo..antolsku som si tiez z casti citala, ale ked som sa potom rozhodla pre ruzinov tak som prestala, vsade maminy chvlaia aj nadavaju, tak som si povedala ze je to fuk..az na tie dvojicky..dakujem za radu 😉

patricia1971
10. mar 2009

zoldy ďakujem, zajtra na obed majú byť výsledky,tak dám vedieť... 🙂

janula13
10. mar 2009

Zoldy oficialne mam termin 25.6, ale kedy to bude naozaj, netusi este nik 😀 Ty mi nevies povedat co je lepsie na kramaroch ci v Antolskej, ked mi maminy vravia ze su na nedonosencov lepsie pripraveny?len kvoli tomu ze na Kramaroch je detska klinika?Ci myslis, ze aj ruzinov je na tom dobre, ja som myslela, ze ved inkubator maju vsade a ze hadam nic viac nebude treba..

patricia1971
10. mar 2009

janula,treba urobiť kuk do iných tém.....a presne som ti chcela napísať,že zoldy je tu a ona robila Ružinove,tak určite ti aj ona poradí....no dvojíčky nie sú sranda,to si treba fakt prezistiť 🙂

zoldy
10. mar 2009

Janulla,na kramaroch je sice detska nemocnica...ale keby sa nahodou nieco dialo,dieta sa aj tak transportuje nasou prevozovou jednotkou,lebo ziadna nemocnica nie je s nami spojena...vsade je jiska,aj v ruzinove,antolskej a kramaroch...o babo sa postaraju vsade...to sa bat nemusis...len to zavisi od stavu..ked to bude nutne,aj tak skoncia v nasej nemocnici...ale nemusia...uz sme aj v ruzinove vypiplali nedonosencov...bez komplikacii...ani nedonosencov mat nemusis...nie je to pravidlo vzdy ked sa caka kinderko...

janula13
10. mar 2009

no jo, mas pravdu, len vsade väcsinou popisuju nemocnicu z hladiska personalu a lekarov, nie az tak vybavenia, tak popatram 😀 Mozem sa ta este spytat, kedy sa tak treba pred terminom rozhodnut kam a ktoreho lekara?

zoldy
10. mar 2009

asi tak mesiac...ale u teba by som to riesila skor,co ked sa vnutri zacnu kopat navzajom???Co sa tyka vybavenie,jiska v ruzinove je vybavena super...zavidim,ze ani mi take pekne inkubatori nemame ☹ ☹ ☹

livika
10. mar 2009

Caute!
Nejako nic nestiham 😕 😵
Zeny,ja som vcera zistila,ze som minuly rok v septembri zabudla ist na sono prsnikov....
Boooze,ja som ale truba 😠 😀

janula13
10. mar 2009

Zoldy, no ty naozaj vies o com hovoris, tak verim ze mas pravdu, dakujem ti velmi pekne, ja si verim, ze babatka este porastu a ze nebudu az take malinke, ajk ked ja som drobna, ved to nie je pravidlo....si zlata, naozaj dakujem, ved uvidim co na to kozolkova 😀 ta mi klamat tiez nebude ako ju poznam...a tiez si myslim, e keby nieco, tak prevezu k vam, ci uz z antolskej alebo ruzinova...ozaj to ako myslis, ze sa zacnu kopat navzajom, ved uz sa kopu, ci nie?jeden je hlavou dole a druhy naopak, dufam ze to nebude mat vplyv na IQ 😀

zoldy
10. mar 2009

kopu.ale nic to na nich nezanecha,neboj,to oni z lasky... 😉 Kozolkova ti pravdu urcite povie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
10. mar 2009

Zoldy, vidim ze Kozolkovu fakt poznas 😀 😀 😀 na poslednej poradni ma zase tak sfukla, vybehla som z kabinky na kozu bosa, no to si mala pocut... 😅

zoldy
10. mar 2009

si to viem velmi zivo predstavit... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
10. mar 2009

no velmi zive a hlasne to teda bolo..ved mi to aj nandala, hlavne ked mi robila cytolu, ja nechapem ze mna to tak boli, vas nie?ja som myslela ze tam porodim a potom som este aj spinila, ale varovala ma ze budem..ozaj ma vyznam robit cytolu v tehu, predpokladam ze aj ked bude horsi vysledok, ze vela neporiesi kym neporodim 😅

nikollette
10. mar 2009

Ahojte, no zajtra idems amlym k lekarke, uvidime ci pribral, a ak ano tak kolko, ked tak casto grcká..
Ja viem Sirinka mi radila,aj annag mi radila, ale maly nechce pit z prsnika ani za nic, a skusam to den co den ☹
Ja som rada ze pije moje MM,aj ked z flasky, ci cez klobuciky...

Baby moze uskodit malemu, ked pije moje MM ked si dam teraz tetko????

quetka
11. mar 2009

nikol: moze...

sirinka
11. mar 2009

niki http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
podla mna by sa nemalo nic stat, ale zase pre istotu sa oplati pockat...

ladybird1l
11. mar 2009

...ja idem konecne zajtra do porodnice, uz lezat na moj termin..i ked stale nemam priznaky na rodenie 🙂 mam strach, co tam so mnou budu robit...lebo prvy porod som mala cisarskym, teraz to vyzera na tlacenie, ale vsetko sa rozhodne az v porodnici...bojim sa, ze tam stravim dlhu dobu uz len cakanim....neboli ste niektora v podobnej situacii? myslite, ze mi daju vyvolavacku, ak bude vsetko ok, ako doteraz? ak ano, dokedy mozem cakat na tu vyvolavacku? kolko sa da prenasat? jaj, mam strach...

zabka1003
11. mar 2009

Ahojte 😉

No Niki ja by som asi tiež počkala, kým budeš kojiť..predsa je to zásah do organizmu..
Ale je to na tebe 😉

patricia1971
11. mar 2009

ladybird-ja som prvé dve deti prenášala 14 dní,potom mi ich aj vyvolávali...to som mala vybavenú dokinu,ale ráno dali vyvolávačku, a deti sa narodili po 2 dňoch....ako si pamätám, ty si nikoho neazmluvňuješ,že???...a prečo musíš ísť do nemocky??? nie je to blbosť???? 😠

ahoj zabka 😉

ladybird1l
11. mar 2009

ja neviem zabka, naco tam idem tak skoro ☹ nemam ziadne komplikacie a nevyzera to ani na cisarsky...no ale si ma potesila , ze kludne tam mozem este aj dva tyzdne pockat.... ☹

livika
11. mar 2009

Ja som prenasala tyzden,tiez som mala vyvolavacku,drzime palce 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre