Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tilly
6. okt 2009

ozaj, dávajú ešte tie baby boxy? tie darčeky pre maminy?

iinuska
6. okt 2009

tilly ano davaju.Je tam vselico 🙂

lia
6. okt 2009

ty chces cisarak tilly??
ja este uvidim podla toho co povie neurolog a ortoped
ale uz radsej zacinam konat
a co ked to na teba dojde v noci??v noci je podla mna zavreta pokladna

iinuska
6. okt 2009

lia, to sa da zaplatit aj po porode. Aspon myslim

lia
6. okt 2009

nam vcera povedali v ruzinove,ze lepsie dopredu,ale sak kazdy si urobi ako chce.
ved to vratia keby sme nepotrebovali

lenka85
7. okt 2009

baby na to, ze zaplatit to po porode by som sa nespoliehala, ved peniaze vam vratia keby nieco... To o tom nepostupujucom porode a naslednom CR by som dost pochybovala. Ja ked som lezala na sestonedeli tak tam lezala mamina - tehotna!!! Zastavil sa jej porod a bola tam dokonca tri dni, kym sa to znova nenastartovalo. Dalsia mamina tam bola na cakacke dva dni - takze tak.... Ale normalny porod s epi je podla mna lepsie zlo ako CR... vec vkusu...

tilly
7. okt 2009

lia, ja dúfam, že sa dohodneme na tom cisárskom, zajtra premeriame bábo a uvidíme, k pôrodníkovi idem až budúci piatok, zajtra idem len k svojmu gyndošovi, uvidíme, či vôbec bude ochotný mi bábo premerať... okrem toho idem ešte budúci štvrtok na očné, takže uvidíme, či mi odporuči rodiť normálne...

neviem, či si tú epi zaplatím, uvidím, dúfam, že to na mňa nepríde skôr 😀

lenka, veď vravím, to sú také reči, hovorí sa všeličo...

bibulienka
8. okt 2009

ja keď som rodila tiež tam bola buduca maminka dva dni na izbe čakateliek... sekciu robia len ak to naozaj inak nejde, napr. pri ohrození mamičky alebo bábätka...

tilly
9. okt 2009

ozaj baby a čo treba robiť, keď chcem niekoho pri pôrode? ešte neviem, či to zvláda tatinko, ale keby nezvládal, tak tam so sebou zoberiem maminu, sama nechcem byť...

byggyt
9. okt 2009

tilly podla mňa treba len v pokladni zaplatiť ten poplatok a to je asi všetko ja tam manžela nechcem budem tam mať kamošku, je to lepšie keď tam niekoho máš a nie si úplne sama

szilvia31
9. okt 2009

tilly odprevedi ta ten dotycny hore,pojde potom zaplatit a s tym papierom sa vrati hore,musi si zobrat prezuvky a pitie,tam mu daju plast alebo co to je 🙂 povedz to aj lekarovi ak mas zazmluvneneho

byggyt
9. okt 2009

szilvia a netreba to zaplatiť nejako skôr ako epidurál lebo v noci alebo cez víkend je podla mňa pokladňa zavretá nie?

szilvia31
9. okt 2009

mne povedala sestricka v poradni ze netreba staci ked uz ideme rodit

lia
9. okt 2009

tak ale to je jedno,ved sama nepojdes,tak radsej si to zaplat vopred a mas klud tilly
tebe sa to blizi 😅 som zvedava co budes hovorit 🤐

tilly
9. okt 2009

ja som tiež strašne zvedavá, a strašne rozmaznaná, takže sa toho desím, ale pred chvilkou som sa bavila s kamoškou, čo rodila v ružinove v marci 2008 a hovorila, že vtedy to bolo v pohode s nadštandardom, že sa tam dostala hneď, ale že sestričky na šestonedelí boli hrozné, za to PA bola skvelá... rodila u ferianca a veeeľmi rýchlo, čiže ona má na pôrod len pekné spomienky... na rozdiel od prvého pôrodu, keď rodila v martine...

každopádne budem budúci piatok vedieť, či ma budú trápiť prirodzeným pôrodom, alebo či to bude sekcia... epi mám vybavčo, len to treba zaplatiť a ešte tú osobu, čo bude so mnou... a keď mi v piatok povedia, že to skúsime normálne, tak pôjdem zaplatiť hneď epi a aj to... ale bojim bojim...

byggyt
9. okt 2009

tilly neboj bude dobre 😉 😉 😉

zuzkaaaa
9. okt 2009

ahojte baby, vidím, že sa bavíte o nadštandarte pri pôrode sa vás spýta sestrička dopredu či chcete obyčajnú izbu alebo nadštandard a ak je volné miesto tak vás hneď dajú tam a ak nie tak zatial vás umiestnia na obyčajnú izbu a ak sa uvolní tak vás preložia, ja som bola na obyčajnej izbe a fakt lutujem boli sme 4 maminy a 4 deti tam sa vôbec nedalo hýbať a bolo strašne teplo každej mamine sa niečo iné nepáčilo, ozaj a tie sprchy boli fakt nechutné spoločné, stále tam bol obrovský smrad a čo povedať niektoré maminy boli neporiadne a nepoupratali si po sebe sprchu, sestričky sú tam v pohode aj na šestonedelí a radi pomôžu a povysvetlia, tak vám držím palčeky nech máte rýchly a ľahký pôrod a nech ste čím skôr doma z nemocnice, ozaj ešte niečo ak porodíte do 12tej obeda počíta sa vám tým dňom prvý deň života bábätka a ak po 12 tej tak až na druhý deň je prvý deň, dúfam, že som to zrozumitelne napísala ja som rodila 4 minúty po dvanástej čiže sme odchádzali domov až o deň neskôr, prepúšťa sa po 4 dňoch ak je bez komplikácii. 😉 🙂

iinuska
10. okt 2009

zuzkaaa, po sekcii sa ide domov na 5 den 🙂

tilly
10. okt 2009

ja chcem nadštandard, ak by sa uvolnil, ale veď každý deň prepúšťajú, tak snáď sa uvolní miesto tak, aby som sa tam dostala...

byggyt, ďakujem, už som v strese, ale snáď sa v piatok dozviem viac a budem sa vedieť psychicky pripraviť...

arrett
12. okt 2009

Ahojte tehulky a mamičky
tak my sme sa tiež rozhodli pre Ružinov a nevieme sa už dočkať🙂 veľmi sa tešíme na ten maly zázrak čo nás čaká..

byggyt
12. okt 2009

Ahoj arret, budeš mať aj svojho doktora, alebo to necháš na náhodu?

szilvia31
12. okt 2009

ahojte babulky 🙂
ako sa mate?dufam,ze dobre 🙂

arrett
12. okt 2009

Byggyt - chcela by som rodiť u dr. Otapkovej. Tak uvidíme či to tak nakoniec aj bude🙂) V Ruzinove som ešte nebola, no chystam sa tam na obhliadku a epidural.

tilly
12. okt 2009

baby, všímajte, koľko je tu novembroviek 😀 ajajajajaaaaj, to zas bude nátresk 😀
sa tam možno mnohé stretneme 😀

lia
13. okt 2009

ahojte,

ta prednaska o epi je povinna??nedaju mi ju bez prednasky ked si ju zaplatim??
zhorsil sa nam totiz stav,skratil sa krcok o dost a mala ma strasne nizko hlavicku,asi sa ponahla na tento krasny svet 😅 .nemozem sa ani pohnut z domu.
tilly,neboj,aj decembroviek je milion,len este je cas,ved oni sa prihlasia 🙂

petulik29
13. okt 2009

Ahojte, lia prednasku nemusis absolvovat, ale si musis ist pre taky papier do nemocky, ze ti ju schvalili.

Baby mozete mi napisat ako v ruzinove prebiehaju tie pripravne kurzy a ci musi muzik absolvovat nejaku prednasku ked chce byt pri porode?

dakujem

lia
13. okt 2009

my sme boli v probiose na takom kurze aj pre oteckov-odporucam 😉
ak budes chciet kontakt,napis mi do ip 🙂

tilly
13. okt 2009

lia, tam treba ísť na -1 a anesteziológ ťa tam poučí, vypíšeš taký papier, on ti tam dá pečiatku, že môžeš mať epi, ale mám pocit, že každej tam ešte píše, aby jej zobrali krv pre istotu...

byggyt
13. okt 2009

lia držím palce aby si to ešte maličká rozmyslela a počkala nejaký ten piatok

lia
13. okt 2009

dakujem byygyt,musime to dobojovat co najdlhsie,neviem ako to vydrzim stale zavreta doma,ale lepsie ako v nemocnici zase 😒
a kedy tam mozem ist??hociktory den tilly??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre