Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

kika25
9. dec 2009

Ja chodievam do poradne v utorky, zalezi podla lekara, je tam par ambulancii a tam sa striedaju

byggyt
9. dec 2009

Ahojte tak ja som doma, dnes ma pustili, výsledky mám dobré, dali mi lieky na tlak a zajtra idem do poradne tak sa dohodnem s mojim dr. aby som už išla na budúci týždeň rodiť, dúfam teda veď som otvorená krčok mám skoro spotrebovaný a hlavičku má malá dolu.

Boise tak to som fakt nečakala že ty tu budeš ešte ako 2 v 1

ufko ja som počula že je taká rázna ale že je dobrá odborníčka inak nemám osobnú skúsenosť

Lia ako vidím aj ty si ešte celá

lia
9. dec 2009

boise,podla mna tam zajtra uz ostanes 🙂
byggyt,aj ja si myslim,ze si ma naplanuje na buduci tt
ty ides cisarskym??

byggyt
9. dec 2009

no tak to by sme sa mohli tam vidieť lia 🙂 , inak videla som doktorka aj na velkej vizite aj pri bufete mala som na neho šťastie, on sa vôbec nezmenil iba vlasy má šedivé
idem normálne aspoň dúfam, inak som dosť rozčarovaná z toho nadštandartu na 10 posch. aspň prípojku na net tam mohli daťty si bola v ktorej izbe? ja v tej druhej

lia
9. dec 2009

no ved zsajtra uvidim co povie 😉
koho si videla??orosa??on je aj na vizite??
ja som bola na nadstandarte,mne bude pripojka na houby,sama nebudem vediet co skor okolo malej 😅 😀

boise
9. dec 2009

byggyt a ja ze ta tam stretnem zajtra ak ma tam uz nechaju...
Lia no ja dufam, uz tam rano idem zbalena, bez dietata mimo mojho tela domov nejdem 😀

byggyt
9. dec 2009

lia orosza, áno bol na velkej vizite bol vpredu pri profesorovi, no ved aj ja som bola na nadštandarde na 10 tom poschodí, keď budem na 9 tom tam mi to chýbať nebude ale aspoň hore to mohli dať keď tam už človek musí ležať nech sa nenudí lebo tá mini telka na stene sa nedá stále pozerať

boise ja dúfam že ťa tam už nechajú preboha veď už by sa patrilo, ja by som bola aj tak o poschodie vyššie či vlastne mohli by sme sa stretnúť lebo tuším baby čo prenášali išli najprv hore a až po vyvolávačke išli na 9 te

boise
10. dec 2009

takže dievčatá zajtra nastupujem na príjem ak si to mladý muž ešte dnes nerozmyslí...čo asi sotva lenivec jeden 🙄

slniecko01
10. dec 2009

Boise držím palce, nech to dobre dopadne. A nech ide Leo šup - šup von. Mne sa zdá, že sa mi zmenšilo brucho. Je to možné ? 😲

pietra
10. dec 2009

ahojte

mozem sa k vam pridat?
ja uz mam jeden porodn v ruzinove za sebou a kedze som bola spokojna, idem tam zas
Len mi napadlo, ze ja si uz vobec nic nepamatam a vlastne ani neviem, kam mam ist, ked zacnem rodit 😅
A co vsetko si mam so sebou zobrat do porodnice?

luly13
10. dec 2009

ja som pocula na doktorku kozolkovu ako na odbornicku velke chvaly. sice je velmi svojska, ale ked si "otrla" a neberies si veci k srdcu, tak by to malo byt v pohode. rodila v oktobri kamosku a ja som tiez na 99% rozhodnuta, ze rodim u nej 😉

ufko
10. dec 2009

luly a uz si u nej bola na vysetreni ??? co to znamena "svojska"?

macam
10. dec 2009

ahojte, dnes som bola na ultrazvuku, mala ma uz 3.648 g 🙂 a termin mam az o 12 dni. mozno sa s vami s niektorou aj stretnem 🙂

johanka1234
10. dec 2009

liuska mi prave pisala, ze sa im dnes o 9,30 narodila mala Leuska s mierami 3,74kg a 51cm
strasne moc gratulujeme a prajeme z celeho srdca iba to najlepsie

byggyt
10. dec 2009

Lia gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Boise držím ti palce, ja nastupujem v utorok a v stredu sa malá narodí

boise
10. dec 2009

byggyt no ja z toho nemám moc dobrý pocit. Dúfam že to nebudú už moc naťahovať. Môžu to vyvolať hneď zajtra myslíš keď ma príjmu? Lebo moc sa mi na desiatom trčať nechce 😒 Nemám rada nemocnice 🙄 Posledne som bola v jednej pred 26 rokmi 😒

boise
10. dec 2009

ježis liaaa...bože gratulujem a stráááášne závidím...

byggyt
10. dec 2009

boise pokial viem tak by ťa mali prijať a večer začať s prípravou a ráno by ťa mali už poslať na pôrodnicu, ty neže ťa tam stretnem v utorok!!!!!!, ale nie ja by som ťa rada stretla ale ti prajem aby si to mala už za sebou, inak na desiatom neni až tak zle sestričky sú fajn a keď budeš mať šťastie na spolubývajúce tak pokecáte a čas ti rýchlo prejde ale ja viem nemocnica je nemocnica ja som bola tiež šťastná ako blcha keď ma v stredu pustili aspoň tam nemusím trčať do utorka a aspoň ešte niečo doma poriešim

boise
10. dec 2009

takže idem na príjem, šupnem na seba vlastné veci, rovno ma hodia na izbu alebo ako to vlastne je? 😕 A to sa tam isto stretneme, však ak to rozbehnú v sobotu tak bohvie kedy ma potom prepustia...

byggyt
10. dec 2009

najprv ideš tuším na bitúnok a tam ti povedia lebo mňa prijímali v piatok podvečer a nešla som ani do šatne ale tam na oddelení to dlho trvalo, no a z pôrodnice viem že po cisaráku prepúšťali na 4 deň

tilly
10. dec 2009

lia, gratulujem 😉

twiggy
11. dec 2009

Ahojte dievcata,

som sestra Misky (Boise), je na prijme a rovno ju poslali na salu, takze spolu so mnou jej prosim drzte palce a posielajte vela energie. Poprosila ma aby som vam napisala, ked sa Leon narodi, pisem uz teraz aby ste jej drzali palce.

Hned ako bude maly na svete, dam vam vediet. Jezis nemyslela som si ze budem takto prezivat porod vlastnej sestry :(

d.j.
11. dec 2009

Ahojte, ja som bola teraz dva tyzdne na 10 poschodi, hrozil mi predcasny porod ale nastastie ma uz pustili, nakolko som uz v 35tt.
Chcem iba napisat ze Oros tam bol skoro kazdy den a maval vizity a dokonca aj vysetrenia. Co sa tyka doktorky Kozolkovej, tak je to pravda ze je taka svojska a povie vsetko na rovinu co si mysli ale inak je dobra odbornicka.
Ale poviem vam ze lezat v nemocnici nie je nic moc, uz teraz mam stres z toho ze sa tam budem musiet vratit a rodit aj ked iba na par dni.
Pekne zvysne tehu a uspesny porod prajem.

luly13
11. dec 2009

ufko, este som nebola. chcela by som chodit co najdlhsie k mojej. i ked ta kamoska k nej zacala chodit od nejakeho 28 tyzdna.
no svojska znamena presne to, ako pislala d.j., ze povie vsetko na rovinu a s prehladom ta niekam posle 😀. ale ako na odbornicku sa da na nu fakt spolahnut. cize ak ti nevadia taketo typy ludi, tak to bude v pohode

sambika
11. dec 2009

ahojte,
pripajam sa do diskusie, ruzinov sa dostal do mojho uzsieho vyberu porodnic 🙂
neviete aka je momentalne situacia čo sa týka obsadenia pôrodnice - je tam nátresk ? neni problém dostať sa na nadštandard ? je možné si to tam vopred ísť pozrieť ? už som začala rozmýšlať nad výberom pôrodnice a Ružinov je pre mňa čo by kameňom dohodil a sú zvyknutý rodiť s dulou, čo som sa aj ja rozhodla 🙂 máte niekto osobnú skúsenosť s takýmto pôrodom v ružinove alebo sa niekto chystáte rodiť s dulou ?

byggyt
11. dec 2009

twiggy- myslím na boise od rána nech to má už čím skôr za sebou 😉 😉 😉 😉
d.j- kedy ťa pustili?

ufko
11. dec 2009

dik luly..tak kamoska co k nej ide rodit uz u nej bola a zevraj je presne "jej" typ 😀
kamoska je tiez taka !papula" a tak si sadli..a zevraj co vsetko jej povedala, je rada, ze ide rodit k nej..

zevraj nadstandard jej aj tak neodporucila, lebo ze je to zbytocne..lebo je tam tolko rodiciek ze vobec nie je iste ci bude volno..a teda je to o stasti🙂
drzte sa!

twiggy
12. dec 2009

Ahojte

Boise predchvilou porodila...

maly LEON ma 3620 gramov, 52 cm, obaja su v poriadku, mamina stastna, vsetci sme stastni... drzim palce vsetkym cakatelkam!

byggyt
12. dec 2009

Boise blahoželám a prajem vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 obom

minitrouble
13. dec 2009

ahojte baby, mozno to tu je niekde v teme uvedene ale nechce sa mi hladat 😒 , prosim vas kolko stoja aktualne nasledovne polozky v ruzinove:
- epiduralka? kolko eur? vraj stoji nieco vyse 100Euro - pls viete presnu sumu?
- nadstandard? kolko EUR? - stalo to kedysi 500sk/noc
- muz pri porode? kolko EUR? tiez to stalo kedysi 500sk
vopred dakujem za odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre