Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sirinka
8. feb 2011

@dankadina tak zatial som na neho nic negativne nepocula...urcite to bude ok...

mijatkova
8. feb 2011

vie mi niekto povedať,kde sa vybavuje epidurál v Ružinove a či mi treba odporúčanie alebo nejaký papier od gynekologa,,ked tam pôjdem?dakujeeeeeeeem za ODPOVED 🙂

livika
8. feb 2011

@mijatkova ahoj.....ja som rodila u primara v roku 2007 a bola som nadmieru spokojna.....
-teraz idem rodit v juli a urcite zase u Holleho🙂

mijatkova
8. feb 2011

@livika dakujem za odpoved a chodila si pred pôrodom k nemu do ambulancie v Ružinove,alebo niekam inam?ja mu mám volať v pondelok a dohodnúť sa s ním...

mimifred
8. feb 2011

@mijatkova Jeej mame rovnaky termín. Držim palce 🙂

mijatkova
8. feb 2011

@mimifred fakt?a ani nebývame daleko od seba,ja som z Malaciek 🙂 tak snád sa stretneme v pôrodnici...máme aj rodinu v Lozorne

mimifred
8. feb 2011

@mijatkova Jééj, ako ako sa volás ? a tvoja rod? inak nic tam o sebe nemás napísane ani vek 🙂
A rodit ides do ruzinova?

jaavaa
8. feb 2011

@dankadina ja som u neho rodila v novembri a bol strasne mily a profesionalny...on je velky pedant a hlavne pre neho je, aby bola mamicka a babatko v poriadku..nemusis sa nicoho bat..vsak uvidis ked s nim pokecas nazivo 🙂. Ani automaticky nenastrihuje ako ostatni doktori..ja som uz na druhy den v pohode sedela a to ma malinka trochu dotrhala,ale on chrani hradzu a ked nemusi tak Ta nenastrihuje,co je super..mne sa to rychlo hojilo 🙂

mijatkova
8. feb 2011

@jaavaa to si ma veľmi potešila a ukľudnila dakujem 🙂

mijatkova
8. feb 2011

@mimifred ja som tu nová,väčšinou len čítam,tak som si tam ani nič nedávala.mám 31rokov a volám sa Miriam Králová a rodina v Lozorne Karovičová ,možno poznáš Lenku tá je v podobnom veku ako ty 🙂 môžeš pozrieť na moju webovku venujem sa deťom robím koncerty a nahrávame CD pre deti predškolského veku www.miapredeti.sk

mimifred
8. feb 2011

@mijatkova
Jéééj poznám. Lenka je moja spolužiacka a Stanko zase mojej sestry spoluziak a velmi dobrý kamarat so mnou a mojím manželom 🙂 Akurát teraz odisiel od nás. 🙂
Inak jedno dvd tvoje mám. 🙂
Ty si blondínka, že?
A ides do Ruzinova rodiť?

mijatkova
8. feb 2011

@mimifred to je sila 🙂 🙂 🙂 nedávno mi Lenka spomínala nejakú kamarátku čo čaká bábenko,tak možno si to bola ty.áno idem rodiť do Ružinova.rodila som tam aj v roku 2005 a bola som spokojná.tak snád sa nám podarí spolu stretnúť v pôrodnici a ked nie,tak by sme sa mohli stretnúť potom s detičkami niekde v Lozorne alebo Malackách 🙂 😉

vivianaba
8. feb 2011

@jaavaa @dankadina aj ja mam s Krizkom takuto skusenost, nechcela som nastrih lebo som si trenovala hradzu balonikom Epino a super sme sa o tom vopred porozpravali na jednej poradni. Nakoniec sa podarilo bez nastrihu aj bez natrhnutia, chranil hradzu, natacal maleho, hovoril kedy tlacit a kedy nie a vobec to neurychloval stylom nech je dieta na 2 zatlacenia vonku. Kebyze Krizko nie je taky ustretovy lekar tak by to nevyslo. Parada, rano po porode som uz behala ako srna co ani nerodila 😉

Moja najblbsia skusenost s Ruzinom - v porodnom boxe viseli rovno oproti mne na stene nefunkcne hodiny. Porodne asistentky sa ich snazili sprevadzkovat ale hodiny nesli ani tak. To bol dost hrozny pocit byt tam unavena a v bolestiach kukat na hodiny ktore stale ukazovali rovnaky cas a cakat kedy sa zase trochu otvorim (hlavne ked mi porod postupoval velmi pomaly a rodila som 24h) 🙂 🙂 🙂 teraz na to spominam s usmevom ale na tie hodiny nikdy nezabudnem.

sirinka
8. feb 2011

@vivianaba uf tak to ti verim...ja som tiez hodiny hypnotizovala ked sa zacali bolesti stupnovat....sestricky mi tvrdili, ze nerodim...ja som vyvolavala mame....vystrasena prvorodicka....a tie rucicky mi pripadali sialene rychle....nastastie fungovali, ale to boli tie na cakacke... 😝

mimifred
9. feb 2011

@mijatkova
Jééj, super. Tak dufam, že sa vidíme v porodnici. Ak by bolo volne pojdem na nadstandart. A jasne, že sa možeme stretnút s detmi.Aj v Malackách 🙂 budem sa velmi tesit 🙂 Jejda som rada 🙂
Fakt aky je tan svet malý.

mimifred
9. feb 2011

@mijatkova
Jáj, este za tu epiduralku.
Je to v Ružinove v nemocnici na mínus prvom poschodí č.d. 14. A dr. mi povedal, že stačí knižka. Je to tam kazdy den od 13:00 - 14:00. Dnes by som si ju chcela ist vybavit. Tak uvidím ako bude. 🙂

mijatkova
9. feb 2011

@mimifred aj ja pevne verím,že sa dostanem na nadštandard,pri Karolínke som sa dostala bez problémov.Tiež som rozmýšlala ísť vybaviť dnes epidurál,len neviem jak bude manžel na tom s časom....dakujem za info,veľmi mi pomohli 🙂 .čakáte dievčatko?

mimifred
9. feb 2011

@mijatkova
Tiež ta tuším nechce nechavať už samu? že?
Ano čakame dievcatko Vanesku a Vy myslím chlapceka, lebo som pozerala Webku a mas tam z ultrazvuku snímku.
Ked som rodila v 2007 tak som sa na nadstandart nedostala. bolo uplne plno. A na obyc. izbách nás bolo 5 + deti. Horor. Jednej mamicke stale mala plakala a ona s nou nic vtedy nevedela, ani nakrmit, ani nic. Ona bola nervozna a prenásalo sa to na jej dcerku ☹
Tak snád mi to teraz víde.

mijatkova
9. feb 2011

no ja stresujem asi viac než on 🙂 pri Karolínke som mala vyvolávaný pôrod,tak vlastne neviem čo ma čaká pri spontánnom...my čakáme chlapčeka Tobiasa,takže budeme mať párik aj vy aj my 🙂 Ja si vtedy ani nespomínam,žeby bol problém sa dostať na nadštandard,mala som šťastie ani si nemôžem na nič extra sťažovať,tak snád nebudem teraz nemilo prekvapená 😖

mimifred
9. feb 2011

@mijatkova
AHOJ. Tak bola som dnes v Ružinove a vybavila som si aj tu epi., tak už som kludná, lebo mi coraz castejsie tvrdne brucho a niekedy aj s bolestami. ☹
Inak aj mne Frederika vyvolávali, a tiež neviem ako to je pri spontánnom ale nejako to hádam zvládneme 🙂

lucia963
9. feb 2011

Ešte otázočku,mali ste niekto v ružinove pri pôrode Dulu? a pomohla vám jej prítomnosť?

mijatkova
10. feb 2011

@mimifred Ahoj
tak už to máš vybavené,aj ja budem spokojnejšia,ked to budem mať už tiež 🙂 čakala si tam dlho?zazmluvňuješ si nejakého doktora k pôrodu?aj mne často tvrdne bruško ☹

mimifred
10. feb 2011

@mijatkova
Ahoj.
Cakala som tam takých 10min, lebo som prisla skor. Potom vysla sestricka, zozbierala nám tehu knizky a rozdala nám papiere na precítanie o epi a jeden taky dotazník sme vyplnili. Potom už nás dr. volala po jednej dovnútra. Pytala sa ako sa citim a ci som už mala epi pri porode. Bola velmi príjemna. Potom mi opeciatkovala papier, ktorý mam mat v knizke a isla som.
Doktora som si už zazmluvnila. Chodím už 7rokov dr. Divékymu do gynaexu a mala som ho aj pri prvom porode a bol perfetný tak som si ho dala aj teraz.
A mne od včera tvrdne už aj s bolestami. Je to hrozne. Som v klude, lezím a stvrdne mi. Pri prvom som to nemala tak mam aj stres trocha 🙂

ninan2
10. feb 2011

@jankaslamka Ahoj, pisala si ze si chodis na predporodnu pripravu do Ruzinova, mohla by si mi pls napisat blizsie info k tomu? Mna tam posiela moj doktor, ze vraj od 20 tyzdna tam mam chodit, ale jednak sa mi to zda trochu skoro, a jednak vobec neviem ako to tam chodi, kedy sa to kona, a o co presne ide - o dychanie, cvicenie na fitloptach/joga, ci aj o nejake potrebne informacie? Na nete o tom neviem nic najst... Vopred diky 🙂

jankaslamka
10. feb 2011

@ninan2 ahoj..ja som chodila do ruzinova, ale nie do nemocnice ..chodila som k tejto pani http://www.pripravana-porod.sk/index.php?id=4&p... ..u nej sa da chodit na predporodnu pripravu, na cvicenia pre tehotne.. ja som chodila na tu predporodnu pripravu s oteckom..islo o presnasky..prva bola o prvej dobe porodnej, druha o druhej az stvrtej dobe porodnej, dalsie stretnutie bolo o sestonedeli a starostlivosti o dieta a posledna o dojceni.. Velmi odporucam..sice sa zato plati, ale stoji to zato.. A nemusis tam chodit este teraz..ja som tam bola v 27tt a baby co tam boli somnou maju termin v marci..aj na cvicenia tam tie baby chodili

ninan2
10. feb 2011

@jankaslamka aha oki, diky za info 🙂

kristinka581
11. feb 2011

Ja som rodila vo fakultnej nemocnici v ružinove a bola som spokojná moj syn sa narodil u pani primárky MUDr.Evi Bielikovej a všetko bolo v najlepšom poriadku.Chcela by som vám odporučiť túto nemocnicu aj túto pani doktorku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kristinka581
11. feb 2011

A zabudla som povedať že obi dvaja sa narodili v ružinove a u tej istej p.doktorky...

aderka
12. feb 2011

@dankadina Ahoj Ja budem tiez rodit pri Krizkovi a urcite sa v nom nesklameme neboj 😉 on je profik

dankadina
13. feb 2011

@aderka no však mi dáš info, vidím že máš termín už predomnou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre