Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

slunce3
27. jan 2009

no ja idem zajtra na tú prednášku a štvrtok zase k nej...
a to normálne sa dá, sa jej nadrzovku opýtam alebo sa za to cvaká?

nikollette
27. jan 2009

Platí sa zato 7000sk.. ja som to bola akurat pred tyzdnom vyplatit.. 7000sk porod, 2500sk EDA, 500sk osoba pri porode, a este chcem ten nadstandard, ale to sa neda vopred zaplatit., cize cely porod v Ruzinove ma vide na 13 500sk, ak budu aj volne tie nadstandardne izby 😉 no a ano opytaj sa jej, ci bude tvojou lekarkou do porodu a ci mozes u nej rodit.. to je za tych 7000sk, snou spravis aj zmluvu pre nemocnici, primar to podpise, a mas svoju lekarku 🙂 neveim ,ako cches.. ja som si tpo radsej zazmluvnila, aspon pojdem s kludnejsim pocitom rodit 😀

slunce3
27. jan 2009

no ved štvrtok idem k nej tak sa popýtam...a kde sa to tam platí ta EDA a ostatné? priamo u nej či je tam niekde pokladna?

nikollette
27. jan 2009

NIe u nej 🙂 tam ako vojdes do poliklinika, tak nalavo je take ze platene sluzby-pokladna, tak tam mozes vsetko zaplatit.. a ak by ti nahodou nebola podana EDa, alebo nebude osoba pri porode, alebo nestihne prist tvoj lekar, ktory ta ma odrodit, ci bude chory, sa vratia tie peniazky.. takze v pohode.. no jasne u nej sa opytaj, mala by ta prijat.. ty si knej teraz len tak zacala chodit?? Predtym si mala svojho gynekologa inde, ale posedne dni , tyzdne pred porodom sa chodi k lekarom kde budes rodit..a preco prave k nej si isla? Nahoda, ci niekto ti ju odporucil?

slunce3
27. jan 2009

aha takže tak okik dakujem... no my sme došli do ružinova a chceli sme ísť k tomu čo je na konci chodby... ale ten nám povedal že tieto robí táto doktorka tak sme išli k nej a tak.

caruzo19
27. jan 2009

nikolette,ta co ti robila prednasku o epidurale,tak ta neodrodi,to je anesteziologicka 😀

zienky,kedy su poradne pre maminy co nemaju zazmĺuvnenych lekarov?streda ci stvrtok na tej 53??

tak tak nikolette,13500,ale nelutovala by som ani halier,babo nerodime kazdy den

nikollette
27. jan 2009

Ved ano, na tom sa neda setrit.. a mam s toho lespi pocit ked tam mam svojho dokiho 😀 jaj tak ja neviem ci rodi, ci nie, tak slunce pisala ze k nej chodi, ako k lekarke, tak som nevedela..

snehulienka
27. jan 2009

my mame dnes 1 mes, ale to leti...

diuska6
28. jan 2009

caute. som tu prvy krat.zaujimalo by ma, ci niektora z vas ma skusenosti s dr.foltym.

snehulienka
28. jan 2009

diuska, ja mam a nie prave najlepsiu, bola som na pohotovosti s kvapkou krvi na gatkach v 28tt a bol surovy a bolestivo necitlivo ma vysetril, som krvacala 2 dni a bala som sa ze porodim z toho.

myslim ze je tu o nom cela tema

nikollette
28. jan 2009

A odrodil uz nejaku z vas Prof Šuška? 🙂

strociatka
28. jan 2009

ahojte maminky cakatelky, neviem ci som tu uz o tom pisala, ale velmi dufam, ze sa v Ruzinove vela zmenilo, lebo ked som tam rodila ja, uz nikdy viac by som tam nesla. Nie pre zly porod, ten som mala skutocne velmi lahky a dalo by sa povedat, ze to bolo cele pekne, ale co sa robilo na sestonedeli, ma privadzalo k infarktovym stavom, neviem kto udeluje porodniciam titul baby friendly hosp... ale tejto by ho mali vziat!

strociatka
28. jan 2009

neviem ako vam zalezi na tom, co bude s babatkom potom, ja som bola na nadstandarde, ale aj tak mi to nepomohlo uchranit svoje dieta pred hlupostou sestriciek

napriek tomu, ze som si vyslovene nezelala, aby mi malu dokrmovali, kym sa mi nespusti mlieko, tak aj tak mi ju sestricka vzala a natlacila do nej nutrilon! (a to tam maju laktarium!!!) potom mi mala nebola schopna sa 16 hodin prisat na prsnik, co bola skutocne pohroma, mne sa prsia strasne naliali, mala spala a nebola hladna, tak vobec nesala. Samozrejme, ze sa mi oba prsniky zapalili. Som na nich dodnes nahnevana...

nikollette
28. jan 2009

Ak by ste niektora mala skusenosti s Prof Šuškom, dajte nazory budem rada 😉

ciska
28. jan 2009

harbulakova? a mila? pardon ja som ju chytila na pohotovosti a mila rozhodne nebola.

caruzo19
29. jan 2009

strociatka,myslim ze ruzinovu uz titul bfh odobrali,alebo sa aspon tak chystaju urobit.mas pravdu,mne tiez nosili spiace a nutrilonom natlacene dieta 😠 a potom ju presvedcit ze ma pit mm bolo dost o nervy,keby to aspon nechali na matku,ked uz silou-mocou dokrmit,tak striekackou na prsniku,nie? mne osobne tvrdili ze je to mm odstriekane a potom som sa dozvedela ze to bol nutrilon.esteze nemame alergie,to by myslim bolo aj na zalobu,nie? ale teda jedine v inom state

nikollette
29. jan 2009

Ja sa taaak všetkeho bojim, najviac celkoveho porodu, aby vsetko dobre dopadlo, aby bolo malicke aj ja v poriadku, maximalne sa bojim tej bolesti, a tych dalsich neprijemnych veci co mozu byt pri porode, nemam dobryyy pocit ani z tych sestier ako pisete.. no neviem, neviem.. velmi to uz chcem mat za sebou 😒

livika
29. jan 2009

Nikollette,neboj!!!Vsetko bude OK....
Strociatka:Ahoj,ja mam asi tak staru dcerku ako ty a bola som na nadstandarte,nepozname sa?????

patricia1971
29. jan 2009

nikollette...nebo,ja som tam rodila pre 8 mesiacmi a dalo sa to tam vydržať. A tie sestričky neboli až také hrozné.niektoré síce áno, ale tých pár dní to tam vydržíš,veď budeš s bábatkom, a nebudú ťa zaujímaž nejaké sestričky. A Suška že je super,tak sa už toľko neboj.... 🙂 🙂

nikollette
29. jan 2009

Patricia diky.. 😀 poznas osobne profesora Šušku, ci si len pocula?? No ja som pocula ze jeok, ale kolko ludi tolko nazorov, predsa 🙂

vevusiatko
29. jan 2009

nikollete netrap sa sestricky su neochotne tak si nastuduj veci dopredu a drzim palceky

patricia1971
29. jan 2009

nepoznám,ale kamoška si ho nevie vynachváliť, rodil jej malého a že je super.....a to už ked ona povie,tak to tak je..... 🙂

nikollette
29. jan 2009

Patricia tak som rada 🙂 rodil aj mna, pred 21rokmi, ale s toho si ja vela nepamatam, hihi 😀

patricia1971
29. jan 2009

neboj, určite je super a ty to všetko zvládenš.a tie sestričky, no jedna z detského bola taká prísna, ale ja som ju mala rada, bola síce taká drzá, ale mne pomáhala. Malá mi málo priberala a len vďaka nej ma pustili y nemocnice domov, pretože mi trošku dopísala hmotnosť. Ale ja som tam problém so sestričkami nemala. Musíš ich aj trochu otravovať, keď prídu na izbu, tak nech pomáhajú,veď nato sú tam. Hlavne ich treba zaťažovať otázkami ohľadne kojenia, bábatka,....atď. a vtedy sa budú cítiť potrebné. Babám na izbe pomáhali, ale až keď sa ozvali, že nevedia kojiť, alebo mali nejaký problém s bábom. Ja som ich nepotrebovala, mám už 3 dieťa, takže....ale fakt sa neboj, zvládneš to, a aj ten porod, pri treťom dieťati už ani nebudeš vedieť, že ideš rodiť (tak ako ja(.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikollette
29. jan 2009

Budem rada ked porodim toto jedno 😀 tak snad som dobreho lekara vybrala..

patricia1971
29. jan 2009

to aj ja som si povedala,že jedno stačí, po takom pôrode,ale to za pár dni zabudneš. ved uvidíš,a určite si si dobre vybrala. ja tam mám tiež super doktorku,ale ten tvoj je že vraj super,tak už sa neboj.... 😝 😝

snehulienka
30. jan 2009

nikolette, neboj sa porodu, daj si epi,
ja som mala super porod s epi...

sestricky su ok, na 4-5 dni to zvvladnete..

nikollette
30. jan 2009

NO epi si davam urcite.. ale bojim sa skor celkovych komplikacii, co ak nejake nastanu, ved viete.. 😖

a.d.r.i.k.a
30. jan 2009

baby,a ako je to tam s "prípravou rodičiek"???
oholím sa doma 😀,a klystír davajú len čípky,však? a dúfam,že s tými čípkami v zadku nebudem musieť utekať cez celú chodbu...??? majú na to snáď 1 miestnosť aj s WC a sprchou.... 😕

miri.b
30. jan 2009

Vacsinou davaju capiky, ale ak je treba nieco rychlo robit, tak daju aj klystir, a WC so sprchou su spolu, ale teda nic moc 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre