Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 no to si myslim, ze mam este cas..sak hovorim dr. ze ja dufam, ze to nebude vtedy ked budete prec! a on na mna pozera, ze no toho 10ho by to bola fakt smola a 8ho som od jedenastej doobeda prinajhorsom vas 😀 ... tak potom preco ma objednal zas na zajtra ked tych 9 je dobre.. a to tam bude aj on? on mi povedal, ze mam prist na 10te na ten monitor a na 7mu rano a potom na krv na 53ku

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - no on na oddeleni bude a urcite si kukne aspon ten monitor. Vsak zajtra sa ho spytaj kedy mas zase prist...

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 no to sa ho teda opytam..dnes som bola jak zarezana ked mi t otam hovoril..som sa nezmohla ani na slovo 🙂)

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - som zvedava, ako dopadnes...drzim palce 😉

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 dakujem 🙂 dam vediet...mi mohol aspon povedat, ze preco mam prist hned zajtra znova..ma takto vystrasil 🙂

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - asi kvoli tomu krcku, zacinas sa otvarat. Monitor (ten co je dole v poliklinike) snima len ozvy babatka a nie kontrakcie (neviem preco), proste ta chce mat pod kontrolou 😉

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 jaj taaak... no dufam, ze si ma tam nenecha 🙂 kazdopadne som rada, ze sa takto stara o mna 🙂

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - hlavne si prines do BA aj tasku (pre istotu) aby muzo nemusel trielit do PK po veci...

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 jezis nestras ma..ja este nechcem rodit!!!! a doktor o taske nehovoril..ale teda asi mas pravdu..pre istotu si vezmem

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - tak pre istotu si ju zober lebo potom budes mat este stresy, ze ju nemas... vsak ju nechaj v aute

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 ved ano..uz som ju tak raz mala so sebou a poslal ma domov..takze verim, ze mi aj zajtra prinesie stastie a tiez sa snou vratim domov 🙂)

dankadina
5. apr 2011

@jankaslamka aj ja chodim u krizka stale na monitor a kvoli zlemu 1 monitoru si ma nechal aj na noc na pozorovanie v nemocke. On je dosť opatrný, ale stará sa super aj ked som bola v nemocke, som spokojná.

jankaslamka
5. apr 2011

@dankadina hej to je fakt..je to uuuuuuuuuzasny doktor 🙂

heni79
5. apr 2011

@jankaslamka
Iba čisto náhodou som sem zabrúsila a iba som chcela k tomu županu. Ak sa za rok v Ružinove nič nezmenilo, čo nepredpokaldám, tak počas pôrodu (teda, keď už ležíš na stole a čakáš na konečnú fázu a tak), si prihodená svojím županom. Alebo erárnym, ale županom! Nič iné ti nik nedá. A ak ti napr. praskne voda až vtedy, môže sa stať, že to župan schytá. 😅

jankaslamka
5. apr 2011

@heni79 no to si ma teda teraz moc nepotesila..nerada by som bola aby to schytal moj nunu zupan 😀 tak toto si este teda premyslim poriadne 🙂

iinuska
5. apr 2011

@jankaslamka ja som pouzivala erarny zupan, aj kosele. V nemocnici je to podla mna jedno. 🙂 Obcas sa aj krv moze pritrafit

sirinka
5. apr 2011

@jankaslamka urcite sa snaz dostat erarne oblecko, nema vyznam svoje si zaspinit... 😉

vavrenka
5. apr 2011

@amandamath
@maropoko
@syslica
kocky velmi dik za feed back, mne sa zda velmi fajn, ale chcela som si to overit aj u inych. super.

dankadina
6. apr 2011

@jankaslamka ja som si nechala erarny župan na porod a aj nočnú košelu, tie som zababrala paradne a po porode po sprche som si dala svoje

elllla
6. apr 2011

@tara2 ahoj tara, tak mi prave volala @jankaslamka - nechali si ju v nemocke, sleduju ozvy malickej, lebo sa lekarovi nieco nezdalo na monitore... vraj skacu, ale nie dostatocne... tak teraz jej budu robit zatazovy test (daju jej oxytocin, ozvy babetka by mali skakat vysoko) a ak to bude OK, tak si ju tam nechaju este na pozorovanie, ale ak tie ozvy nepojdu hore, tak doky bude musiet spravit cisarsky.. mala ma uz 2900g...

sirinka
6. apr 2011

@elllla tak jej drzim palce, toto som ja mala pri janulke...

elllla
6. apr 2011

pozdravy odovzdane... prisla sprava od @jankaslamka : Zatial su vpohode, dnes jej budu opakovat tie testy este 2x, zajtra ostava na pozorovani a ak bude vsetko OK, tak v piatok ju pustia. pozdravuje vas!!!

tara2
6. apr 2011

@elllla - dakujem pekne za spravu 😉 a pozdravujem Janku, drzim jej palce nech vsetko dobre dopadne

maropoko
6. apr 2011

@heni79 mna pred 3 rokmi prikryvali takou oranzovou plachtou 🙂 inak tiez som toho nazoru, ze do nemocky sa neoplati tahat svoje veci. kosele aj zupan daju, tak naco mat zbytocne obrovsku batozinu...

heni79
6. apr 2011

@maropoko
No teoreticky ti oblečenie dajú. Ja som bola hospitalizovaná pred pôrodom, keďže som bola po termíne a nič. A pri príjme sa ma nik nepýtal, či nechcem erárne veci. 😕 Druhá vec je, že by som ani nechcela. Mala som čisto svoje a keď som košele zašpinila, muž mi doniesol druhé a tie špinavé vzal domov oprať a na druhý deň priniesol opraté a vyžehlené. Vlastnoručne. 😀
Pred rokom všetky baby prikrývali iba županmi. ☹

lucia1181
7. apr 2011

baby...po planovanom cisarskom sa este stale davaju zeny na ARO,alebo uz iba na klasicku izbu? 🙂

sirinka
7. apr 2011

@lucia1181 aj po akutnom aj planovanom na izbu...iba ak by nastali komplikacie, tak vtedy daju na sledovacku.

elllla
7. apr 2011

no, tak mam poslednu popradnu u mojej dokyny za sebou, teraz najblizsie by som mala ist do ruzinova... tak idem zase hladat na predoslych strankach, kedy a kam to mam ist 🙂 zase som to zabudla, jedine viem, ze si mam na recepcii zobrat casenku 🙂))

elllla
7. apr 2011

tak uz som si to nasla, takze vo stvrtok o 8:00, c. dv.53.. (aky je rozdiel medzi 53 1 41? lebo niekde v predoslych prispevkoch som nasla aj c. dv.41... )
a ako je to s tymi vysledkami? staci prist s knizkou, ak mam vsetko tam? aj streptokoka mam len zakruzkovaneho, ziadne hodnoty tam nemam k nemu... je to OK?

tara2
7. apr 2011

@elllla - tych ambulancii je tam viac, preto rozlicne cisla dveri 😉 . A staci tam ist s knizkou a so zakruzkovanym vysledkom na streptokoka. V oficialnom vysledku je aj tak len napisane ci je pozitivny alebo negativny, nic viac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre