Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
20. máj 2011

@dankadina uplne staci podla mna..vidis ja ani ten kabatik nedavam...na hlavu jej dam taku tenku ciapku len ked fuka alebo ju musom vybrat z kocara ked vresti jak keby som ju rezala 😀

elllla
20. máj 2011

@dankadina celkom ma zaujalo to sono v samorine.. my mame ist na antolsku, ale pamatam sa, ze pri miske nam sono robil prave ortoped zo samorina, prisiel vtedy k nasej detskej lekarke.. mozes mi dat pls kontakt (mozes aj do IP).. dakujem 🙂

dankadina
20. máj 2011
andysok
20. máj 2011

@bleble ´ja budemrodit u dr petrovej ale nesDne každému veľa nepovie a furt je herec ale ked sa uz o teba stará tak ide naplno bola som uz dva krát hodpitalizovana bola za mnou 6x
Ale su tam perfektni aj dr.ako napr Krizko,janek, .....

rybenka79
20. máj 2011

@bleble mudr. diveky .......najnajnaj prveho syna mi rodil a teraz cakame druhe babenko a bude to opat iba alen on

lucia1181
20. máj 2011

@andysok Janeka mozem len odporucit.....chodim k nemu cele tehotenstvo a stara sa uplne dokonale.rodit budem tiez u neho,buducu nedelu idem na prijem a v pondelok sekcia 🙂.je to uzasny lekar a ma perfektny pristup k pacientke 🙂

@rybenka79 u mudr divekyho som mala prve dve sekcie....tiez uzasny lekar,len sme mali trosku problem na zaciatku sa mu dovolat...nedvihal totizto telefon,ale nakoniec na porod dosiel,sice neskoro,ale dosiel 🙂

tara2
20. máj 2011

@jankaslamka - mame sa celkom dobre aj ked pri dvoch malych detoch je to celkom zaberak hlavne vychystat ich oboch ked ideme von...Dominik ma teraz obdobie vzdoru takze je s nim zabava a mala ked vidi kocik tak zacne tak jacat ze cakam kedy na mna poslu socialku 😅 . Ale tak zvladneme 🙂
@dankadina - a to si chcela ist na sono do nemocnice ci do Ruzinovskej polikliniky? Lebo mne este v porodnici lekarka z novorodeneckeho spominala nejakeho ortopeda z Ruzinova co robi sono klbov ale meno si uz nepamatam mozno ze je to ten, co uz odisiel do dochodku... K nasej pediatricke nastastie chodi ortoped aj so sonografom takze sa trepat nemusim nikde, teda aspon dufam, ze to tak este je 😅

dankadina
20. máj 2011

@tara2 ja som aj s prvou malou bola u ortopeda v poliklinike, ale on nemá sono a poslal nás v takému starému do nemocnice, si predstav, že mne ako decko robil rtg klbov takže už asi dosť starý 😀 . Tak som chcela ist aj s druhou malou, potom sme boli na teslovej ale tam to robí len na objednanie a tak sme zavolali do toho šamorína

jankaslamka
20. máj 2011

@tara2 no takze si uzivas materstvo naplno co? 🙂 zasrosko, ne aby mamine pomahal 🙂 ty kokoz ale obdivujem ta..ja to ledva zvladam s jednym babom a ne mat dve 🙂)
ozaj a riesis ten reflux malej nejako?

andysok
20. máj 2011

@lucia1181 aby sme sa tam ešte nestretli ;) čakám Dvojicky budu mi dávať dolu steh budúci týždeň na porDnu idem s aj s kufrom kdyby neco ;) sme jeden ročník pozerám a ak aspoň jedna jednotka znamená január tak aj mesiac 🙂

rybenka79
20. máj 2011

@lucia1181 k tomu sa neviem vyjadrit. U mna to bol opak, sedel pri mne 4 hodiny a snazil sa ma rozptylit. Teraz cakame druhe babenko a uz od uplneho zaciatku chodim k nemu do ordinacie, nie az nakoniec ako v prvom pripade.
Drzim palce nech vsetko dobre dopadne a vela zdravia tebe aj babenku!!!!!!!!!!! 🙂

nina55
20. máj 2011

ahojte, co sa tyka klbikov na Teslovej to robi velmi dobry lekar (ortoped) Dr. KUSIN. Po-Pia 12,00 - 13,00 hod., tel: 0907 043 915, cena 14 € . Je to v Medicinskom centre na 2. posch, ale da sa ist aj na Tehelnu, tam to robia kazdu stredu, tiez sa treba objednat. Dr. Loviskova (tu je to zadara) 🙂

lucia1181
20. máj 2011

@andysok no je to mozne 🙂).dvojicky?jeeeej,to je krasne 🙂.moja mamina mala dvojicky,tak som cakala,ze aj nam sa zadaria a nic 🙂.to moje 1181 pri mene znamena datum narodenia...1.1.1981 🙂.
@rybenka79 no moze to byt tym,ze mna to chytilo v noci,takze mozno spal...ale potom rano dosiel,urobil sekciu a staral sa o mna pekne,chodil za mnou aj ked nemal sluzbu,takze nemozem sa stazovat 🙂.

danka86
21. máj 2011

Baby, viete mi poradit. Ako je to s tym ockovanim na TBC? Zavolam si tam a daju mi termin, alebo ako? A kde presne to je? Caka sa tam dlho, dakujem 🙂

lucia.kl
21. máj 2011

@danka86 áno, zavoláš si tam a dajú ti dátum. chodí sa na dvanástu a dnu potom v poradí v akom s aprišlo, bude tam viac mamičiek, je to na 9 poschodí, v ten miestnosti, kde sa návštevam detičky ukazovali

danka86
21. máj 2011

@lucia.kl Dakujem pekne.. Takze si sama nemozem vybrat, kedy tam pojdem? Oni mi urcia?

andysok
21. máj 2011

@lucia1181 ´ja som 10.1.;-)

lucia.kl
21. máj 2011

@danka86 oni ti určia kedy ale myslím, že ak by ti to nevyhovovalo, tak si môžeš poprosiť o iný termín...

danka86
21. máj 2011

@lucia.kl Lebo musi ist so mnou aj starsia dcerka a rada by som si k nej este niekoho dohodla, aby mi ju strazil.. Lenze to je trochu problem, ked vsetci pracuju.. 😖 A pustia mi ju dovnutra, nie je to tak, ze do 12r je zakazane ist dnu?? Lebo asi pojdeme teda same a nemozem nechat 3r dieta na chodbe

katkaajurko
21. máj 2011

ahojte,chcem sa spytat-kto rodil v ruzinove sekciou-spinalkou- moze tam byt aj manzel a treba sa predtym dole oholit "uplne" alebo staci na bikiny 🙂

pami27
21. máj 2011

@katkaajurko Ahoj, ja som rodila v Ružinove. Neviem ako je to s partnermi, ale frizúru treba spraviť úplne (aj brucho treba prebehnúť). Inak písala som o sekcií jednej babe v diskusii - cisársky rez.

lucia.kl
21. máj 2011

@danka86 ono je to otázka jednej minúty to zaočkovanie a dnu ideš až keď si na rade a si za tými presklenými dverami, takže ju celý čas vidíš, a myslím, že keď ju tam zoberieš sa nič nestane, to nejdeš na oddelenie...

tara2
21. máj 2011

@jankaslamka - hej, uzivam a malu si uzivam ovela viac ako maleho, som ovela kludnejsia teda ak ma Dominik nevytaca 😅 ... a reflux neriesim, len som si objednala satku a planujem ju nosit aby sa dobre vygrgala. A kupila som jej aj Gastrotuss baby, ale pisu ze sa moze az od 5 kil tak jej ho este nedavam. Inak nic. A pokial sa to vracanie nezhorsi tak to ani riesit nebudem, my ho nemame taky silny ako vy...
Inak doma su vsetci chory okrem mna...najskor muz prisiel s chripkou, teraz uz aj Dominik ma sople a najhorsie je, ze uz aj Simonka ich ma ☹

jankaslamka
21. máj 2011

@tara2 jej to je super, ze si malu tak uzivas 🙂 si kludnejsia ako kedy si porodila dominika? tak to myslis?
ty kokoz ja som si na satku netrufla..ja som taka lava a lajbava, ze by mi mala urcite vypadla skor ako by som ju do toho zaviazala 😀 mne sa to tak strasne paci, no nemam na to...tak som si kupila manducu a dufam, ze sa malej bude pacit...
no ja zial ten reflux tiez neriesim..podla mna mala celkom slusne pribera..aspon na pohlad..tak uvidime co povie dr. na poradni 8.juna..
No fasa, ze akurat teraz ochoreli..chuda malinka..ale halvne, ze aspon ty si neochorela..inak moja mala ma tiez sopel..ale len v noci..nechapem to..normalne sa zobudim na to jak nemoze chuda dychat nosom..ma ho total upchaty a rano tam ma take susne, ze nechapem kde sa tam v tom malom nosteku beru..
Tak nech Simonka vyzdravie a nie ze este viac ochorie drobcek malinky

tara2
21. máj 2011

@jankaslamka - hej, tak som to myslela 🙂 . A tiez som zvedava ako sa naucim uvazy, budem trenovat na macikovi 😀... a obavy mam tiez, ale ked to zvladlo tolko bab tak to snad aj ja zvladnem... a aj vam zelam skore uzdravenie... a skus zvlhcit v izbe vzduch mohlo by to pomoct 😉

jankaslamka
21. máj 2011

@tara2 no musim poskusat..vidis to mi ani nenapadlo, zvlhcit vzduch..sice ja zas nebudem moct dychat..ale vzdy je to lepsie ako ked ona nemoze 🙂
ale jasne, ze to zvladnes..asi to chce trening a hlavne nejaky ten cvik..potom ma to naucis a kupim si aj ja 😀

danka86
21. máj 2011

@lucia.kl a zavolat tam mozem hocikedy do obeda? Ci iba v tych dnoch pon, str, pia? Hned sa tam aj opytam, ci je problem, ze zoberem aj starsiu.. Veronika by sa bala tam ostat sama a nechcem,aby ostala vystrasena, lebo potom trepat domov dve uplakane deti, tak to asi nie.. 😀 A dakujem velmi pekne za odpovede, si zlata.. 😉

lucia.kl
22. máj 2011

@danka86 tak toto si už nepamätám, ale ja som volala tuším jeden s tých troch dní...

tamoulik
22. máj 2011

@tara2 Ahoj, uvazy na satku kazdy druhy utorok uci Mirka v obchode Latkovky na Liscich Nivoch 8, (www.latkovky.sk), je to najlepsie sa naucit s poradkynou. Drzim palce, ja pouzivam aj Manducu aj satku a maly je spokojnejsi v satke...

tara2
22. máj 2011

@tamoulik - dakujem, urcite tam zavitam po radu 🙂 . A manducu mame aj my, ale take male babo tam este nechcem davat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre