Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
6. jan 2014

@fanta tak ja k nemu chodim tentokrat cele tehu a zatial ziadne volno nespominal, tak snad na marec nema nic alebo teda zaciatok aprila..a uplne verim, ze si bola.nestastna..ja som pri prvom mala tak ze tam nebol dva dni a ja som lezala tak ze to mohlo byt kazdu chvilku a ted nebolo mi vsetko jedno

fanta
7. jan 2014

@jankaslamka no tak to nam vychadza skoro rovnako. Ja som mala termin 1. aprila 😀 Ale uz tomu budu dva roky 😲 Ako to rychlo leti.

tindiak
7. jan 2014

Ahojte mamicky, buduce mamicky 😊 som prvorodicka a termin mam v aprili. Som rozhodnuta rodit v Ruzinovskej nemocnici. Mala by som otazocku, ze kedy ste si vybavovali porodnicu v ktorom tyzdni? Mne doktor nic nepovedal zatial a aj ked som sa pytala, tak mi odpovedal, len, ze posledny mesiac sa chodi do porodnice na poradne ( co viem, ale ci sa treba vopred nahlasit a kedy? ). A ake doklady treba predlozit co staci tehotenska knizka? 🙂 dakujem za odpovede

kazunomiya
7. jan 2014

@tindiak tak mne doktor povedal to iste a teda dufam, ze sa nemylim, ale proste staci v tom 36tt prist do tehotenskej poradne do nemocnicnej polikliniky a netreba sa nijak zvlast hlasit nikde.

tindiak
7. jan 2014

Dakujem velmi pekne. Tak este mam cas teda 😄

patka23
7. jan 2014

ja mám úplne prvý termín 25.1.2014 a stále som nebola v poradni....končím 37tt a idem ku svojej dr.na monitor zajtra, tak uvidím čo mi povedia....ale myslím si, že tam stačí prísť na poradňu......priniesť moč, tehotenskú knižku a hotovo....teda ak to je ako keď som rodila prvú dcérku....tak keď sa mi podarí zajtra niečo pozisťovať dám vedieť🙂

strunka18
9. jan 2014

Ahojte baby, viete mi poradiť z vlastných skúseností, čo si zobrať do nemocnice?Našla som zoznam vecí, ale napr. niekde píšu,že treba nočnú košelu ale v zozname spomínaná nieje, alebo napr. podložky?Alebo ich je v nemocnici dostatok?Viete napísať presný zoznam čoho koľko 🙂 Vopred ĎAKUJEM!!!!!

natusik441
9. jan 2014

@strunka18 zalezi od nemocnice ja som rodila v ruzinove a mamickam tam staci kosela hygienicke potreby papuce vlozky podlozky aj cistu koselu maju pred izbami na chodbe kazdy si bral co potreboval. Este tampony keby tieklo mlieko a tehotensku podprsenku.A pre dietatko staci oblecenie na cestu domov kym som bola tam dava nemocnica svoje akurad ciapocku a rukavicky treba a ja som si vzala aj taky teply vak na babo a vela plienocek vreckoviek. Niektore mamicky davali hned aj cumliky ale to som ja nevzala 🙂 a ani mi netrebalo

lujziiik2205
9. jan 2014

@strunka18 nocnu koselu ti daju,aj si ju mozes vymenit kedykolvek za cistu, ale ja som mala svoje a tu ich som pouzila len pri porode... podlozky ti daju (tusim 3ks) , aj vlozky, ale to si zober aj ty (brala som 2bal.)... samozrejme si zober hyg. potreby, uterak, 2x slapky (1 do sprchy), zupan, samozrejme mobil+nabijacka, sietkove nohavicky (5ks)...

strunka18
9. jan 2014

No pýtala som sa na nemocnicu ružinov, kam chcem ísť rodiť a chcem mať už všetko naporiadku pripravené, tak nech v tom mám jasno 🙂 Ďakujem vám za info, hádam pomohlo aj ostatným 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strunka18
10. jan 2014

to je v tej nízkej budove (je to budova spojená s tou vysokou,delí ich riaditeľstvo), hneď pri vchode sú informácie a tam sa opýtaj na č.dverí kam máš ísť,nebudeš tam blúdiť 🙂

lujziiik2205
10. jan 2014

@mirka_st tam ti na informaciach daju aj poradove cislo

zevdavamama
12. jan 2014

Baby, ak máte trocha času, zahlasujte, aké ste mali skúsenosti v Ruzinove: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

Ako je to tam teraz s bábätkom, nechajú ho po porode?

lujziiik2205
12. jan 2014

@zevdavamama hned po porode ti ho daju na par minut, potom ho zoberu na vazenie, meranie a po dositi bol so mnou kym som este lezala tie 2 hodiny na sale (akurat co ho priatel zobral na chvilu ukazat rodicom a este ho zobrali sestricky z novorodeneckeho na nejaku kontrolu ci co)

zevdavamama
12. jan 2014

Lujzik, dakujem. A ked bol s tebou, uz bol oblečeny?

lujziiik2205
12. jan 2014

@zevdavamama po vazeni bol uz zabaleny v perinke a na hlavicke mal plienocku 🙂

majmunka
13. jan 2014

Ahojte.Tak aj ja sa chystam rodit v Ruzinove.Mam svojho lekara, Dr. Orosa,profesional vo vsetkych oblastiach. Je to moj stvrty porod a nemozem sa na nic stazovat.Bola som ubytovana na standarde,tych par dni sa to da vydrzat,personal v pohode,sem tam nervozna,mozno unavena,sestricka,ale nic strasne. Termin mam 8.2.2014. 🙂

anelka1
13. jan 2014

Ahojte, poradite mi prosim nejaky kontak na doktorku Harbulakovu? Dakujem

jankaslamka
13. jan 2014

@majmunka ja ked pocujem meno toho pana doktora tak mi stoja aj oholene chlpy. V kazdom pripade drzim.palce, uz to mas za par 🙂

majmunka
14. jan 2014

@jankaslamka takja mam zatial len pozitivne skusenosti 🙂

santana
15. jan 2014

@majmunka
@jankaslamka
ja s tymto p.dr. tiez zle skusenosti....... 😠

jankaslamka
15. jan 2014

@santana aspon som neni sama

lili1985
18. jan 2014

@jankaslamka
@santana
@majmunka
Tak aj ja mam len zlu skusenost,nikdy viac ☹

majmunka
18. jan 2014

@lili1985 kde ste sa stretli, pri porode, ci na poradni ?

lili1985
18. jan 2014

@majmunka
chodila som k nemu pocas celeho tehu do Petrzalky a bol teda aj moj porodnik

siska53
18. jan 2014

@lili1985 a aku zlu skusenost? Ja som u neho rodila 2x sekciou aj na poradne som chodila a bol prijemny,vsetko v pohode.
a kedy si rodila? Lebo od kontroly po 600nedeli som u neho nebola...a coskoro pojdem na kontrolu.

lili1985
18. jan 2014

@siska53 nechcem to tu moc rozpisovat,mozem viac do IP. rodila som v 07/2012

petamaj
18. jan 2014

@anelka1 Mudr. Haburláková pracuje v piatok večer v Ivanke pri Dunaji - kontakt tu: http://www.ivankapridunaji.sk/hierbuttons/hierb...

anelka1
18. jan 2014

Dakujem za info, teraz v piatok som tam bola vsetko bolo pozatvarane. Asi mala piatok v Stupave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre