Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

manefan
7. dec 2007

Monia, ja som pri Dr. Otapkovej - vtedy este Vlckovej rodila prvu dcerku. Nemala som ju vybavenu, dohodnutu - nic, vtedy som jednoducho prisla do porodnice a ona mala prave sluzbu. Ak sa da o gynekologickom vysetreni povedat, ze je "prijemne", tak nou prevadzane boli 😉 Absolutne som necitila, ze ma vysetruje - jemne, opatrne, ohladuplne. Pocas porodu ma vzdy informovala, co ide prave robit a pod., nepreviedla dokonca ziaden pausalny nastrih (asi teda nebolo treba 🙂 ). Bola prijemna, ludska - jednoducho normalna.

bejca
24. dec 2007

kocky vsetkym vam prajeme stastne a vesele vianoce 😀

zabka1003
25. dec 2007

Ahojte, tak my sme už doma z pôrodnice 😉

lula5
25. dec 2007

Zabka gratulujem! Ake to bolo a u koho si rodila?

zabka1003
25. dec 2007

Lula dakujem..
Pôrod bol ťažký - 22 hodín, ukončený vákuumextrakciou, ale prežili sme...
Pri pôrode som mala mladú lekárku, ktorej meno neviem, a Mudr. Sečanského.
Čo sa týka personálu v Ružinove, či lekárov, sestričiek, pôr.asistentiek, nemám sa na čo sťažovať.
A to som sa nedostala na nadštandard..takže celkovo som spokojná...

lula5
26. dec 2007

A mala si zaplateneho lekara? Uf 22 hodin je dost... Hlavne, ze ste ok a uz stastne doma.

valentin
26. dec 2007

Ahoj LULA,aj keď oneskorene,gratulujem k malej,aký bol pôrod a koho si mala?mňa to čaká asi na buduci tyždeň-mudr.Kozolková.mam to vybavené cez známu a neviem aké sa dáva všimné...Keď ma nevieš identifikovať,som Katkina Z.kamaratka,vieš?

bejca
28. dec 2007

zabka super gratulujeme 😀 tesime sa s tebou 😀 a teda uf 22 hodin 😅 juuuuuuuuuj baby bojiiiiiiiiiiiiiiiiim cim dalej tym viac 😅

lula5
29. dec 2007

ahoj valentin,
poslala som odkaz po Katke, mala by ti poslat smsku. Velmi drzim palce, ale ty ako druhorodicka budes urcite rychla jak blesk...
Rodila som u prof. Susku a bolo to prima, az sa nehodi takto sa vyjadrovat o porode, ale ja mam z toho jeden fantasticky zazitok, okamzite by som sla znova. Az mi bolo luto opustat porodnu salu a patricne som sa tam aj lucila s personalom akoby som ich poznala roky....
Drzte sa!!!!

manefan
30. dec 2007

Kocky, mam taku otazocku (a to som uz v Ruzinove rodila 😉 ): ked pridete do porodnice, ide sa najprv na centralny prijem dolu na prizemi nemocnice, odkial vas poslu prezliect sa do satni (lebo aspon u mna to tak bolo prvykrat) a az potom uz v pyzame na 9. poschodie??? Alebo sa ide hned na 9. poschodie a tam, ked zhodnotia, ze naozaj sa ide rodit, a nie je to plany poplach, sa idete prezliect do "nemocnicneho"? Lebo ako si spominam, na mna vtedy na tom 9. poschodi trosku divne pozerali, ze uz som v nemocnicnom 😀 Dakujem za odpovede!

zabka1003
31. dec 2007

Maťka ja som prišla v noci o tretej na centrálny príjem, tam niečo so mnou spísali a poslali ma hore, veci mi zobral domov manžel..a hore mi dali nočnú košeľu a pod. Takže som nešla v nemocničnom..
Ale neviem možno cez deň keď sú tam všetci je to inak, viem, že baby mali veci na oblečenie v nejakej šatni 😕

valentin
31. dec 2007

Ďakujem LULA,odkaz mi bol predaný,dufam,že s tou rychlosťou blesku budeš mať pravdu.

bejca
31. dec 2007

prajeme Veseleho Silvestra a Stastny Novy rok 2008 😉

zabka1003
31. dec 2007

Podobne aj ja prajem všetkým krásneho Silvestra a ľahký pôrod v budúcom roku 😉

vlasa
31. dec 2007

monia,dr.otapkova je super,chodila som k nej do poradne,je to perfektna mlada baba,jemna a ludska.teda este k nej chodim aj do ambulancie.inak super je este ferianec,papcun,felnerova.sestry na porodnici boli super,aj na sestonedeli.keby este raz,tak tiez ruzinov 😀

bejca
1. jan 2008

zabka malinka je nadherna 😉 a ty si aka stihlucka 😀 klobuk dolu 🙂 a dik za prianie do Noveho roku dufam ze porod ozaj bude oki a v pohode 😅 a vam zelame vela vela mliecka a zdravia 😉

gangulienka
2. jan 2008

Ahojte, ja som tiez rodila v Ruzinove, 18.12 u mladej a velmi zlatej pani doktorky. Tiez si nemozem na nic stazovat vsetko bolo ok, isla by som tam rodit znova 🙂

bejca
2. jan 2008

baby pili ste niektora malinovy caj ??? na ulahcenie porodu 😅 ak hej -pomohol ???? alebo ste robili pouzili aj nieco ine ???

zabka1003
2. jan 2008

Gangulienka, tak to sme sa tam určite stretli 😕 🙂 ja som rodila 14.12.
Bejca ja som pila čaj pre tehotné, ktorý obsahoval aj maliník a asi nepomohlo, ked som rodila 22 hod 😅
A cvičila som celé tehu Kegelove cviky na posilnenie panvového dna- a aj tak som mala nástrih, ale nemala som problémy s únikom moču, a dúfam, že ani nebudú 🙂

gangulienka
3. jan 2008

zabka nemapatam si ta, mozno sme sa tesne minuli 🙂
ja som pila malinikovy caj aj uzivala homeopatika a porod trval od prvej kontrakcie necelych 5 hodin a 2 hod pred kontrakciami mi odtiekla voda 😉
kegelove cviky som aj ja cvicila aj masirovala hradzu ale nielen ze ma nastrihli ale som sa aj roztrhla, necitila som to, len par dni potom to bolelo ale uz je to celkom ok 😉

bejca
3. jan 2008

kocky dik 😉

gangulienka a tie kegelove cviky to je co 😅

bejca
3. jan 2008

😅 uz som si to nasla - to obcas cvicim 😉 tak uvidim a ten malinovy caj skusim kupit a zacnem pit 😉 pili ste ho 2 alebo 3 x denne ??
a este tie homeopatika si ake pila ??

bejca
4. jan 2008

nokocky dnes som o vzdala 😅 co uz ... pobehala som kopu lekarni a aj bio potraviny a ziadny malinovy caj nikde nemali a pozerali na mna ako keby som padla z ceresne 😅 tak budem bez 😠 caju co uz ...

manefan
4. jan 2008

Bejca, skus si pytat caj z listu ostrruziny malinovej. MOzno tam je /bol pes zakopany, ze ste si nerozumeli 😉

tara2
4. jan 2008

manefan - k tej satni v Ruzinove - v noci nefunguje, pacienti idu so vsetkymi vecami na oddelenie. A cez den si ich tam mozes ulozit.

bejca
5. jan 2008

manefan dik 😉 skusim mozno ak sa od pondelka nahodou neocitnem n nemocke uz 😠 mam trochu zvysene pecenove testy ale len trochu a idem do poradne tak som zvedava ☹

ozaj kocky co ste si vsetko pobalili do porodnice ??? pre seba a mimi / nemyslim pre mimi pri odchode to mi je v celku jasne do coho ho asi oblecem 😀 / ale tak co treba zo sebou napr pyzamo , nocnu koselu - kolko , pribor , jasne su mi papuce , uteraky , kozmetika ... ale napr podlozky pod mimi a podomna 😅 a pre mimi ci staci tam iba deka , rukavicky , plienky , ciapocka a vlchcene utierky 😅 ...

dik 😀

bejca
5. jan 2008

este ma napadlo zupan , fen ... a ja neviem napiste co ste mali vy 😅 a ci vam to stacilo 😀

bejca
5. jan 2008

😅 este som si spomenula ozaj ako to je s tymi sietkovymi jednorazovymi nohavickami ?? mozeme ich mat na sebe alebo nie ???

bejca
5. jan 2008

baby nezjedzte ma 😅 a pre mimi aj nejaku kozmetiku ?? lieh na pupcek ?? pomooooooc ked ja ozaj neviem co by som mala nehnevajte sa 😅

pietra
5. jan 2008

bejca, co si zoberies pre seba je len na tebe. Ja som sa lepsie citila vo vlastnom pyzame, ale davaju aj nemocnicne. Sietovane nohavicky doktori radi nevidia, lebo aj ked su sietovane, lepsi je prisun vzduchu uplne bez. Ale radsej si ich zober, lebo absolvovat taku navstevu bez nich si neviem predstavit 😀 Pre seba si nezabudni zobrat aj nejaku obuv do sprchy. Podlozku pod seba dostanes a vloziek je tam kopec na kazdom kroku. Pre mimi podlozku na prebalovanie nedostanes, tu si zober. Oblecenie pre male dostanes tiez, potrebujes len rukavicky a ciapocku. Ako je to s dekou neviem, kedze som rodila v lete. Kozmetiku ani lieh nepotrebujes. Vsetko dostanes tam, aj plienok bolo dost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre