Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

boise
2. dec 2009

jéj, iwa ahoj, gratulujem 😉 Tajne som dúfala že tam za Tebou pobežím, ale zdá sa že sa nevyhnem ani zajtrajšej poradni 😠 Malá je krááááááááááásna 🙂

boise
3. dec 2009

Čaute holky, neviem či už všetky rodíte, ale ja som sa práve vrátila z poradne kde mi doktor povedal že to sa dá odrodiť aj hneď a keby som mala zazmluvneného lekára, tak ma posiela rovno na príjem 😀 Ale keďže nemám, tak som zas doma a čakáááám. Držte palec, pôjdem možno ešte dnes kontrolovať stavy na nadštandarde 😕

kika25
3. dec 2009

Boise,drzim Ti palce nech to mas cim skor za sebou a najma nech mas z porodu pozitivny zazitok...drz sa 😉

byggyt
3. dec 2009

Boise držím palce, ja pôjdem až ten týždeň od 14 teho ešte neviem presne kedy to uvidím v utorok

trpezliva
3. dec 2009

biose, tak my sa v ruzinove urcite stretneme!!! ak do vtedy nic, tak v stredu nastupujem a vo stvrtok ma caka cisarsky. ako ta spoznam 🙂 ??

ellit
3. dec 2009

maminky a viete niektora ako je to vlastne s doktorkou Otapkovou?

lia
3. dec 2009

boise,ja som myslela,ze ma pockas 😕 😀 drzkaj sa,tesim sa na tvoje nove spravy a nove baby 😵
ellit,netusim

liluska
3. dec 2009

trpezliva uz aj ty pojdes rodit?? no teda, ako sa to uz blizi, dufam, ze sa stretneme ako sme si slubili na jednej izbe 😀 aj ked u mna to zatial vobec na porod nevyzera, ale kazdy den sa to moze zmenit 😉 😉

boise
3. dec 2009

trpezliva mňa spoznáš ľahko, ja som stelesnenie trapasov 😀 Takže keď bude niekto vrcholne neschopný v čomkoľvek, tak som to ja 😀
Tak, dala som si teplú sprchu a idem poslušne čakať, čo to spraví. Už sa aj začínam báť 😅 Cez obed normál nabehli kontrakcie, ale všetko to prešlo...Aaaau, práve ma fajnovo začalo tam dole pichať, hurá...Ak sa neukážem, tak je to jasné. Majte sa krásne, držte mi palce, pôrodu zdar! Hu hu háááá

lia
3. dec 2009

a ako to vyzera u teba liluska??no pockaj,tri na nadstandarte byt nemozme 😀

boise alebo ja 🤐
boise,este daj vediet ako sa ti dari,ci uz ides alebo este ostavas,jo??ja idem zehlit 😝

tilly
3. dec 2009

boise, drž saaaa

lia, ty čo ešte nespíš? mala by si sa vyspať, potom to už nebude možné... mne tu ziape harant na rukách, neviem čo s ním...

lia
3. dec 2009

harant?? 😀 sak ja uz nemozem spavat,stale na to myslim ake to bude a tak,idem troska pozehlit,dufam,ze ma to unavi trosku.
fracek preco nespi??

tilly
4. dec 2009

radsej spi, lebo o chvilku budeš lutovať, že si sa nevyspala keď si mohla 😀

neviem preco nespi, asi ho nieco trapi, teraz mi zaspal na rukach, som zvedava, ci ked ho polozim zacne zas ziapať... už mevidím, idem to vyskúšať...

lia
4. dec 2009

vypli nam digi v noci a potom aj kablovku,ani net mi nesiel,tak som upratovala jak das 😝

boise
4. dec 2009

Hlásim že som stále v celku...Je možné že si nevšimnem že rodím??? Lebo už ma tieto asi plané poplachy nebavia. A Španka ma včera tak namotal že ideme rodiť, že sa stále špehujem a nič. 😠 Akurát že malý je nervózny, mrví a krúti sa tam ako divý...A tá blbá voda nie a nie odtiecť... ☹

lia
4. dec 2009

boise 😀 😀 aj ja som sa nad tym zamyslala 😀
a tvrdne ti brucho??

boise
4. dec 2009

No včera tvrdlo ako divé, v noci tiež pár krát, občas ma fajne zabolia kríže, niekedy sa cítim ako syr v črievku ktorý niekto vytláča, ale potom keď to začnem stopovať tak to všetko záhadne prejde 😠 A samozrejme som si prečítala pár príbehov kde baby opisovali to isté čo ja a keď šli do pôrodnice tak im praskli vodu a všetko potom šlo už rýchlo. Ja mám tie vaky či blany či čo to je asi moc tuhé 😀 Celú noc som si v pravidelných intervaloch s nádejou šahala medzi nohy jak úchyl, či mi náhodou voda neodtiekla. A NIČ 🙄

kika25
4. dec 2009

ellit, Dr. Otapkova mala 3 tyzdne dovolenku, ja k nej idem nabuduci tyzden...

byggyt
4. dec 2009

Ahojte, tak ja sa idem akurát baliť do nemocnice, bola som u internistky a tá hovorila že tam musím ísť už dnes ☹ , držte mi palce možno sa malá narodí už budúci týždeň.

boise
4. dec 2009

Byggyt netráp sa, nech ťa teší, že domov sa vrátite dvaja 🙂 Vidíš a ja sa tam tak hrabem, a nik ma tam neposiela. Možno to maličký zariadi tak, že sa tam stretneme 😉 V každom prípade držím palec.

ellit
4. dec 2009

kika a je ci nieje tehotna, lebo ja uz som z tych fam sialena
neviem ci si ju budem moc zase vybrat v marci 🙂

lia
4. dec 2009

byggyt drzim palceky,ja budem fakt posledna co tu odrodi tento rok??

macam
4. dec 2009

neboj sa lia, nebudes posledna, u mna to tiez este nevyzera na porod. boise, drzim palce aby si sa uz dockala drobca.tusim som ta vcera aj zahliadla v poradni.

arrett
4. dec 2009

Boise
čo to tu čítam🙂 už to každú chvíľku príde🙂 či už si tam?
Tu plodovku určite spoznas. Doslova z teba výleti prúd vody. Ja som to nevedela zastaviť, tieklo mi to po nohách aj keď som vlozku mala.
To bodanie v krcku som mala aj ja tesne pred pôrodom🙂 tak držím palce nech máte všetky taký krásny zážitok z pôrodu🙂
a po pôrode prajem veľa síl a rýchle zotavenie. Najmä sitia. Mne sa ešte stále hoja. 2 mám zapalene a nahnisane. Odporúčam kúpiť dopredu "rosalgin" a ocapkovat si tie stehy. Ja som na to prišla neskoro a takto to doadlo☹

liluska
4. dec 2009

lia neboj, urcite nebudes posledna....ja ta urcite nepredbehnem 😉
denne dviham na ruky malu a aj robim doma vsetko mozne a stale to na porod nie je,
takze este mi budu musiet nakoniec aj vyvolavat 😀
no uvidime v akom poradi pojdeme 😉

mavam tvrdnutia denne ale vobec nie pravidelne, a ziadne ine priznaky zatial nie su 🙂

botis
4. dec 2009

ahojte baby, aj ja sa chystam do Ruzinova a tiez mi to vyzera na december tak sa asi s niektorou z vas stretnem🙂
inak mate zazmluvnenych lekarov? lebo ja by som chcela dr.Draba, u neho som rodila aj pred rokom ale teraz som s nim este nehovorila, neviete ci nebude mat dovolenku? asi by som to uz mala riesit, nie?
drzim palce vsetkym porodom 🙂

boise
5. dec 2009

jéj arrett ahoj, ty moja podpora 🙂 Ja stále doma, ale stále častejšie mi bolesť vystreľuje do slabín, tak mladý snáď už čoskoro prebodne tú plodovku 🙄 Ak je dochvíľny po maminke, tak pôjde pekne až zajtra, tak ako to máme napísané v tehoknižke. Alebo tak desať minút pred touto polnocou 😀

kika25
5. dec 2009

ellit, no ja mam termin zaciatkom januara, este som u Dr. Otapkovej nebola, prvy krat idem nabuduci utorok ale po telefone nebol problem,akurat ze na silvestra a par dni po nom bude mimo tak to ma vtedy nebude moct odrodit.

mon84
5. dec 2009

Ahojte, neviete mi povedat, ako sa rodi v ruzinove? Myslim, ze ci je to v uplnom lezani, alebo aspon v polosede? A este by ma zaujimalo, ze ci mozem mat partnera aj pri prvej dobe porodnej, alebo uz iba pri samotnom porode?
Este mam kopu casu, ale tieto veci ma fakt "trapia" 🙂

trpezliva
5. dec 2009

Ahojte,v ruzin.je plny stav,este sa sem neponahlajte!mne sa dnes narodila dcera johanka,ale brala som posl.izbu,teraz uz vezu maminy hned na 10te.inac sestry su zatial super,ale este som sa nerozkukala,kedze nemozem po spinalke dvihat hlavu.tak ozvite sa konikarky ked pridete,mozno budeme susedy!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre