Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

dejna20
12. jún 2013

@magimary takeho mladeho - Redecha

szisziporka
12. jún 2013

Bola som spokojná, 2x som mala cisársky rez, vďaka Dr. Foltínovi🙂

margarita
12. jún 2013

@dejna20
ani ja som nemala PP, no ked som tam rodila dcerku - 4 roky dozadu, tak nic take sa nekonalo 😢
asi sa pomaly ale iste menia casy 😀 vdaka Bohu 🙂

kivinka
13. jún 2013

@dejna20 porodny plan som nemala, ani som sa s nikym nedohadovala, spravili to sami od seba 🙂

marienkamyd
13. jún 2013

@barchee Ja som rodila v Ruzinove v 35 tyzdni, malicky mal 46cm a iba 1750 g, okrem podvyzivy bol v poriadku a ostal v Ruzinove, neprevazali ho.

any395
14. jún 2013

.. prednáška o prirodzenom pôrode s licencovanou pôrodnou asistentkou ... pozývame do BB a do BA emoticon
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...
https://www.facebook.com/events/485851741485837/
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

dejna20
18. jún 2013

Baby co ste teraz rodili klasicky, mohli ste pit?

magimary
18. jún 2013

@dejna20 áno a veľa...
dokonca mi lekár aj sestrička kontrolovali, koľko som vypila a keď sa im zdalo, že málo, tak mi napichli ešte infúzku, lebo mi ubúdalo síl..

barchee
18. jún 2013

@dejna20 ja nie, mala som infúzku....ale rodila som v zime, neviem ako je to cez leto 😅 rodila som na antolskej...
@marienkamyd aha, ďakujem 🙂 no ja dúfam, že tento náš druhý zázrak si počká pekne do augusta 😉

dejna20
18. jún 2013

@magimary Fu to mi odlahlo, by som uschla.
@barchee no na antolskej som pocula, ze nedovolia pit.

magimary
18. jún 2013

@barchee no, ja som rodila v apríli, práve v čase, keď bolo tak chladno ako v zime a v pohode s pitím, ale na Antolskej je to vyslovene zakázané (teda tak majú uvedené aj na stránke-ako som počula)

tadaminka
18. jún 2013

@dejna20 aj ja idem rodit u Redechu, kedy mas termin?

dejna20
18. jún 2013

@tadaminka 2.7. Maly je sice vacsi na svoj tyzden, zeby som aj dnes mohla, ale ja som zabetonovana ako panna 😀
A ty?

tadaminka
19. jún 2013

@dejna20 26.6. a tiez je vacsi 😀 minuly tyzden som sa este neotvarala tak som zvedava co mi povie dnes na poradni 😕

lucusa6969
24. jún 2013

rodili ste niekto u Dr. Andela v Ruzinove?

balli
24. jún 2013

@dajna20 @tadaminka ja sice nie som tehulka este, ale tiez chodim k redechovi, on je super 🙂 date mi vediet ako ste to s nim zvladli??? drzim pasticky a nech su deticky aj vy ok 🙂

tadaminka
24. jún 2013

@balli Redecha vyzera byt velmi sympaticky, mne ho odporucila kamoska, doteraz som ho nepoznala, chcela som si zazmluvnit nejakeho normalneho doktora pre pripad ze by som rodila vaginalne lebo som po sekcii a mam z toho obavy 😒

balli
24. jún 2013

@tadaminka Redecha je skvely, velmi mily, vtipny, starostlivy. Mne robil uz konizaciu krcka maternice a fakt sa staral, prisiel za mnou na izbu, nie ako niektory lekari ze si ich pacietka ale aj tak ta beru ako jednu z mnohych na oddeleni. Dufam, ze aj porod bude raz to iste. V ruzinove nechcem sice robit velmi, ale kvoli nemu hej, sak starostlivost je viac ako luxus si myslim...ale daj vediet ked budes mat potom, dobre? 🙂

takze je tam sanca rodit vaginalne aj ked si uz po sekcii? neviem preco som si myslela ze ked mas sekciu tak uz vacsinou hned idu do sekcie aj dalsi krat...

tadaminka
24. jún 2013

@balli zavisi co bolo dovodom na sekciu, u mna to bola zla poloha mojho starsieho syna, tento je otoceny ako ma byt a zatial vsetci doktori povedali ze nie je dovod nerodit vaginalne tak uvidime. prveho som rodila tiez v ruzinove a bola som vcelku spokojna.

adka22
24. jún 2013

@lucusa6969 ano ja ale este pred pomaly 6 rokmi 😉

lucusa6969
24. jún 2013

@adka22 to nevadi, ake mas skusenosti, ako sa ti s nim rodilo? 🙂

balli
25. jún 2013

@tadaminka chapem, tak drzim pasticky aby ste boli obaja zdravi a cim skor potom doma vsetci spolu pokope 🙂 a ked budes fit, daj vediet ako mlady pan doktor 🙂

adka22
25. jún 2013

@lucusa6969 ja som bola spokojna aj ked mala nezostupovala cize musel byt zvonovy porod, ale tak to uz su veci ktoym nemohol on zabranit len teda mi pomoct ako najlepie vedel ,malu zvonom tahal on,je to skuseny porodnik, malu na prv krat vytiahol.dokonca sa prisiel na mna pozriet aj na druhy den ked nemal sluzbu a to si vazim.ja k nemu aj chodim do ordinacie.inak porodil aj mna a aj moju dceru takze za zivot mu vdacim dvakrat. 😉

romy31
25. jún 2013

ahojte, neviete koľko osôb môže byť pri pôrode v ružinove? plánujem rodiť s dulou, ale chcela by som mať pri sebe aj muža, neviete či je to tu možné? na kramároch a antolskej môže byť striktne len jeden... 😒

romy31
25. jún 2013

a ako je to tu s izbami- štandard, nadštandard? návšety sa vykonávajú za sklom ako na antolskej alebo voľne ako na kramároch? Ďakujem 🙂

magimary
25. jún 2013

@romy31 s tým počtom ľudí pri pôrode neviem (ale myslím si, že iba jeden človek),
ale návštevy sú tam :
-za sklom bežne (teda babulinko za sklom, mamička môže byť "pred" sklom s návštevou na chodbe)
-až na izbe v čase, keď žena ešte nemôže chodiť a len leží-napr. po sekcii (ale takto môže ísť len osoba, ktorá bola aj pri pôrode)
tak mi to aspoň bolo povedané

romy31
25. jún 2013

@magimary a dieťa sa pred sklo vyniesť nemôže v žiadnom prípade? a tie izby sú tam ako riešené? je tam aj nadštandard? koľko žien je na izbe? wc a kúpeľňa je na izbe alebo na chodbe?

magimary
25. jún 2013

@romy31 nie, nemôže
izby na nadštandarde sú pre dve osoby, s weckom a sprchou na izbe, s farebnými návliečkami, telkou, klimatizáciou, stolom a stoličkami

romy31
25. jún 2013

@magimary a dá sa bežne dostať na nadštand. či býva plný? a na štand. je to ako?

magimary
25. jún 2013

@romy31 no, bývava plný, ale zase sa aj rýchlo uvoľnuje 😉
keď som ja ráno rodila, bolo jedno miesto voľné,
kým som poobede porodila, tak boli miesta voľné ešte dve (a to počas dňa porodili ďalšie baby, aj keď nie všetky išli na nadštandard), ale robí sa to aj tak, že mamička, ktorá má záujem o nadštandard a ten práve nie je voľný, počká tú jednu noc na štandarde a potom ju preložia na nadštand.
na štandarde neviem, ako to je-tam som nebola 🙂
ale prechádzala som tade (na vyšetrenie) a na pohľad je to tam tiež pekné-čisté a farebné, akurát je na izbe viac mamín a wecko so sprchami na chodbe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre