Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

amexa
20. nov 2012

@mato_zuzka a do toho 36tt si mala aky tlak? juuuj no som zvedava ja mam od zaciatku zvyseny - teda u lekara mi skace na 130/90 doma mavam 110/74 ale mam pocit ze mi zacina pomaly zvysovat...

silviapb
20. nov 2012

ano v ruzinove su velmi ochotne sestricky,aj dr..boli sme tam 4 mamicky na izbe a rozumeli sme si ako keby sme sa poznali cely zivot.je to tam jak velka rodina 🙂

barunka
20. nov 2012

som zvedavá dievčatá, čo bude vo štvrtok a či niečo povedia na tom monitore... UZV mám potom ja 26.11. tak tam ich asi potrápim a budem sa vypytovať. hádam ma nepošlú dakam 😀 😀 😀 😀

kubkatka
20. nov 2012

inak babule, ak idete na monitor mimo stvrtka, kedy je poradna, tak potom sa po monitore musite zastavit na 53-ke, aby ho hned lekar, co tam ma sluzbu pozrel. a na monitore je len sestricka, pozriet to musi doktor.

mato_zuzka
20. nov 2012

@amexa do vtedy som mala tak do 130/80

amexa
20. nov 2012

@mato_zuzka dakujem za odpovede...tak hadam ti to dobre dopadne 🙂 ved to mas kazdu chvilku 🙂

elllla
21. nov 2012

@mato_zuzka myslim na vas a drzim palce!!! a pozdravujem aj Stanku 🙂

zuzuz1
22. nov 2012

koxo tak dnes to bolo na umretie v nemocke :( des desny... ach jo no dufam ze drobec sa vypyta co najskor bo absolvovat este niekolko poradni ako ta dnesna tak ma asi picne...ani si nechcem predstavit dokedy ste tam ostatne cakali 😖

inak mam jednu blbu otazocku... prveho som rodila v noci a to som sla na prijem tam kde parkuju sanitky... a keby ma to nahodou tentoraz chyti cez den (cez ordinacne hodiny napr.) tak kde mam klopat na dvere? tiez tam pri tych sanitkach alebo nebodaj tam kam sa chodi do poradne??!!!

barunka
22. nov 2012

dnes najbolestivejšie vyšetrenie v mojom živote... dúfam, že už nikdy viac...
😠

dulkagabulka
22. nov 2012

ako Veronika porodila prirodzene po sekcii:
http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

veľmi pekný príbeh

barunka
23. nov 2012

ozaj ešte otázka... keď mám ísť v stredu zasa na monitor, kedy je najlepšie prísť? hneď ráno?? viem, že mám najprv zaklopať u nich a ohlásiť sa, aby o mne vedeli a potom sa tam vrátiť s výsledkom monitoru... len som sa zabudla spýtať o koľkej je najlepšie to absolvovať...

budúci týždeň budem mať hnusný, vôbec sa mi do toho nechce... v pondelok UZV, v stredu monitor, štvrtok poradňa a v piatok so Simkou....

@zuzuz1 podľa mňa asi na ten centrálny pri sanitkách... ja som pri simke prišla o piatej poobede a išla som tam... podľa mňa keď už budeš rodiť, tak asi tam a ak by ťa oni objednávali na príjem tak u nich na ambulancii asi... ale to len hádam...

katussska24
23. nov 2012

@barunka ahoj a to kde si bola na vysetreni ??? 😕 btw ja mam v pondelok poradnu, ale kedze ma caka aj monitor, tak dake 2hodky si tam posedim asi... 😝

barunka
23. nov 2012

@katussska24 na poradni... vyšetrovala tam asi študentka alebo nová doktorka alebo neviem ... (bola tam s ňou aj normálna doktorka z poradne, ale tá len písala správu) ... ale prežila som 😀 😀

elllla
23. nov 2012

babulky, co uz mate po porode - dali ste aj odfotit babo do stvrtkovej pravdy? ja ano a zabudla som vcerajsiu kupit, uplne som z toho smutna.. neviete, na korej strane to byva uverejnene??

katussska24
23. nov 2012

@barunka ahaaa...tak takto 😅 no pekne.... 😝

zuzuz1
23. nov 2012

mamicky co ste rodili v ruzinove, mam jednu blbu otazocku... prveho synatora (lukyho) som rodila v noci a to som sla na prijem tam kde parkuju sanitky... a keby to na mna nahodou tentoraz pride cez den (cez ordinacne hodiny napr.) tak kde mam klopat na dvere? tiez tam pri tych sanitkach alebo nebodaj tam kam sa chodi do poradne??!!! za rady vopred dakujem... a nie nestresujem, len nechcem chaosit v hodinu H 😀

elllla
24. nov 2012

@zuzuz1 podla mna tam, kde chodis do poradne - c.dveri 53? oni ta potom poslu na prijem cez c.dveri myslim 39 (take dvojkridlove dvere kusok od toho poliklinickeho bufetu)..

a inak, co sa tyka porodu a pobytu v ruzinove - mozem len odporucat, mam pekne zazitky aj z tohto posledneho porodu 🙂) a zvladla som ho aj bez epi aj bez nadstandardu.. sestricky na 10.poschodi su uzasne, aj cele oddelenie vyzera velmi prijemne.. co sa tyka 9.poschodia (standard), tak maju pekne vymalovane, aj ked WC a sprchy su stale v rovnakom stave, ale su ciste.. sestricky su super, len pri novorodeneckych su nejake zabo-mysie vojny, ale co uz..
k veciam, co by som odporucala pribalit - servitky a nejaku utierku na pribor..

kubkatka
24. nov 2012

@zuzuz1 ja som sa na poradni pytala, ze kam ist rodit a povedali, ze hned na CPO (kde parkuju tie sanitky, teda na centralny prijem), ze vobec nemam chodit na poradnu.

kubkatka
24. nov 2012

@elllla gratulujem, a prajem vela zdravicka a stasticka. ja som bola teraz od stredy do piatku na 10B v nemocnici, bo sa na monitore lekarovi cosi nezdalo, ale nic to nebolo, trak uz som doma a tiez sa na 10. poschodie nemozem stazovat ani minuly rok, ked som tam bola na kyret, ani teraz, sestry su tam vynikajuce. tak este raz gratulujem k Andrejkovi. 🙂

kubkatka
24. nov 2012

@barunka monitor zacina o 8:00, takze ja by som sla na 8:00, vtedy prichadza sestra, ale minuly tyzden tam robili aj glukozu a sestra prisla az 8:35!!!

barunka
25. nov 2012

@kubkatka ďakujem pekne za info 😀 som rada, že ste o.k. a že to nebolo nič, že robil doki len planý poplach...

inak to 10 a 9 poschodie, pôrodnica je na dvoch poschodiach??? ja keď som rodila pred mnohými rokmi tak na 10 bol aj nadštandard aj štandard... len nadštandard vkuse plný.., teraz to majú inak?? a ten štandard je ozaj taký príšerný ako sa kade tade spomína??? ja keď som bola so simkou, tak nadštandard som sa nedostala a prežila som aj na tom klasickom oddelení, nespomínam si na špinavé sprchy a podobne... 😅

tinasc
25. nov 2012

@elllla ja keď som bola v nemocnici, tak hovorili, že prídu fotiť do pravdy, aj som súhlas písala, ale nakoniec nikto neprišiel...

elllla
26. nov 2012

@barunka na 10 poschodi je klasicke gynekologicke, cize este pred porodom, ked si hospitalizovana.. na 9.poschodi je uz novorodenecke a odd. sestonedelia - standard aj nadstandard.. a tiez som prezila vpohodke standard.. a mozem povedat, ze aj ked nie je standard vybaveny novymi WC/sprchami a pod, je cisty a po vymalovani aj celkom utulny 🙂

@tinasc aha, tak nas boli fotit, ale sa nijako neviem dostat k tym novinam, lebo sme ich zabudli kupit a viem, ze fotka maleho tam je :(

emogeon
26. nov 2012

@elllla kolko je na standarde mamiciek na izbe?

elllla
26. nov 2012

@emogeon na standarde su 3 maminy na izbe.. u nas bola zabava, nenudili sme sa, navzajom sme si deticky postrazili, ked sme isli jest alebo do sprchy a podelili sme sa o skusenosti/rady a tak.. toho miesta na nadstandarde nie je vobec viac na izbe, aj ked su tam len 2 postele, lebo je tam v tom priestore tretej postele kupelka..

emogeon
26. nov 2012

@elllla ano ked natrafis na fajn maminy na izbe tak to je dobre...na nadstandarde som uz bola, a nebolo volne ci si chcela standard?

mato_zuzka
26. nov 2012

@elllla ahojky
tak dnes sme sa vrátili domov..........po 24 hodinách trápenia sa nám narodila krásna bambulka. Mala 3020 gramov a 49cm 🙂

elllla
26. nov 2012

@mato_zuzka gratulujem!!! nakoniec to islo normalne? ja uz som znova v domacom kolotoci, ale uzivam si to 🙂

mato_zuzka
26. nov 2012

@elllla nooo šlo to normálne bez cisárskeho, ale až keď som dostala vag.čípok ☹ bolesti boli o to väčšie ☹, ale malá je úžasná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre