Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
28. mar 2011

@tara2 sak to si dosla dobre nie? ved od jednej do druhej je ARO 🙂
no teda tak to je super, ze ti vsetko takto dobre "drzi" a vsetko je hlavne v poriadku..no ja som zvedava ako zajtra dopadnem..posledne dve noci ma mala tak tlaci ked lezim, ze mam pocit, ze mi kazdu chvilku zamava zo spodu, ze cau mama 🙂))

tara2
28. mar 2011

@jankaslamka - juj nie o 12:58 ale 13:58 😀 , o jednej som bola na monitore... a take pocity mam aj ja

jankaslamka
28. mar 2011

@tara2 fakt? ja to nechapem, ze nie si jedina co ma take pocity ako ja a jak to, ze mi ten krcok nedrzi a otvara sa.. a to som od oktobra kvazi doma a viac lezim ako chodim..hlavne posledne tri mesiace ...to keby som pracovala ako by som mala v kancli do materskej, tak uz som asi davno po porode 😖

tara2
28. mar 2011

@jankaslamka - niektorej sa krcok otvara, inej nie...aj kamoska je kvoli tomu na PNke uz od marca a rodi mesiac po nas...

dari
28. mar 2011

@mijatkova jeej gratulujem, aj nam sa 22.3. narodil Darko, 4560g a 53 cm, 10,55hod....to sme sa mozno aj stretli 🙂

tiez som bola spokojna a ruzinov mozem len odporucit. noo, ja som nebola na nadstandarde, takze co sa tyka wc a sprchy sa dalo cakat, ale praveze na cistotu si potrpeli a upratovacka behala kazdy den..

michellina
29. mar 2011

Ahojte dievcata, nemate niektora skusenosti s Dr. Behúňovou alebo Dr. Predajňom ako porodnikmi? Mali by vraj rodit v Ružinove

shakes
29. mar 2011

dari- gratulujem ku synčekovi asi si mala cisársky pri takej váhe že?

mijatkova
29. mar 2011

@dari ahoooj no ja som započula ako sestričky spomínali nejaké bábenko čo sa narodilo s takými mierami
určite sme sa museli stretnúť..ako si rodila,cisárskym?áno aj u nás chodila upratovačka viac x za deň,ale to len tak prebehla a samotnú sprchu ,umývadlo vôbec neumyla,alebo prach na TV...len dlážku aj to ledabolo...upratovačka viac stonala než robila🙂))
Gratulujeeeeeem ti k bábenku...

jankaslamka
29. mar 2011

@tara2 ahoj..tak poradna dopadla nad mieru dobre..pochvalil ma, ze je vidno, ze poctivo lezim, krcok od minuleho tyzdna nezmeneny...tak, ze nech to takto ostane co najdlhsie 🙂 upozornil ma na tie dva datumy, ze nech malej vysvetlim, ze vtedy nie 🙂 a ze keby nahodou tak 8ho poobede by to slo 😀 nechapala som z neho..stlae somnou srandoval, usmieval sa na mna, zhovorcivy bol... na monitor som nebola lebo bol obsadeny a povedal, ze nech tu necakam, ze spravime ho buduci tyzden..a idem utorok lebo som zistila ze mam zubarku v ten den, tak to spojim 🙂

tara2
29. mar 2011

@dari - fuha, Darko aky obrik 🙂 , blahozelam je to riadny chlap 😉
@jankaslamka - tak to je super 🙂, pekne lezkaj a oddychuj. Ja chodim teraz stale pondelky a budem asi az do porodu...ozaj a ked ti minule robil sono kolko ti vazila mala? Mne robil sono vcera a mala ma 3030 g

dari
29. mar 2011

@shakes dakujem pekne! nie nebol cisarsky, porod bol velmi rychly 10:10 mi lekar pustil vodu a za 45 min bol na svete a len len stihol dobehnut 😀

dari
29. mar 2011

@mijatkova a nesedeli sme spolu na tej sedacke a nerozplakali sa skoro? 😀 a tiez cakala chlapceka....
takze CS nastastie nie!
skoda, ze na takychto "drobnostiach" sa celkovy dojem pokazi...

dari
29. mar 2011

@tara2 dakujem pekne! ...jj je to obrik 🙂

jankaslamka
30. mar 2011

@tara2 no vcera mi nerobil, ale minuly utorok mala 2590g ..takze teraz ma urcite o nieco viac, nabuduce ju hadam zmera.. este som sa ho pytala, ze ci si nemysli, ze je nejaka velka a ze podla neho nie..lebo teda este mesiac do porodu.. tak sa bojim, aby nemala 4 kila
no ono asi ja budem chodit az do konca utorky..ma to tak nejak podelene 🙂 nechcem mu to uz narusat..len teda nedostala som sa na monitor lebo bolo plno a povedal, ze nech tu tolko necakam, ze spravime buduci tyzden..som zvedava 🙂

michellina
30. mar 2011

Baby, aky mate nazor na zazmluvnenie porodnika v ruzinove? Ako sa chovaju k pacientkam, ked nema mikoho zaplateneho? Myslim, ze tam su vsetci dobry odbornici, teda spon co som ja pocula, ale rada by som vedela od vas, co ste tam uz rodili , dakujem 🙂

tara2
30. mar 2011

@jankaslamka - ja sa tiez bojim, ze mala bude velka, v pondelok nameral 3030 g, vy budete mat asi podobnu vahu...
@michellina - ja som mala zazmluvneneho lekara pri prvom porode a mam aj teraz takze moc neporadim...

jankaslamka
30. mar 2011

@tara2 no mame velmi blizko terminy porodu, tak by som sa necudovala keby sme mali aj vahu babatiek podobnu.. nepytala si sa ho, ci je to vela alebo malo? no dam si na to pozor v utorok nech ju nezabudne zmerat nech ti viem povedat..tebe hadam malu zmera v pondelok a porovname 🙂)
nam v teme jedna dala v 31+2 vahu malej 2700g co sa mi zda neuveritelne

jankaslamka
30. mar 2011

@tara2 v 32+5 nech netaram..teraz som to pozrela a ze jej povedal dr. ze je o tyzden vacsia..tak tomu nerozumiem..podla mna je to hovadina..to co porodi 5kilove potom asi

tara2
30. mar 2011

@jankaslamka - ked ti bude robit sono, tak meria vzdy a vahu najdes napisanu na tom naleze co ti da do knizky a urcite ti aj povie. Nepytala som sa ho lebo odhad podla sonografie nie je uplne presny, velakrat sa doktori pomylia aj o 300 g takze to treba brat s rezervou 😉 . A ta baba moze mat kludne taku vahu, ved aj 5 kilove deti sa rodia...vraj z tehotenskych vitaminov su velke deti

jankaslamka
30. mar 2011

@tara2 a teraz mi robil sono a potom sa ho pytam a on ze jeeejda akurat dnes som ju nezmeral..len prietoky spravil..no tak ze nevadi 🙂) ze nabuduce..ani v naleze nie je vaha pisana..
vidis, preto tie vitaminy nejem 😀

tara2
30. mar 2011

@jankaslamka - to fakt? Mne vzdy meria...asi si ho rozptylovala, ked zabudol 😀 😀 😀 . Ja viteminy jem, ale tak jednu tabletu za 2-3 dni

jankaslamka
30. mar 2011

@tara2 ti hovorim, ze som z neho nechapala vcera 😀 no ja si dam len ked mi napadne..ale viac ich nejem ako jem..mi z nich byva tazko..tak snad to nie je nejaky problem..ale prvy trimester som brala poctivo kyselinu listovu a vitaminy

mijatkova
31. mar 2011

@dari jeeeej áno to som bola ja🙂))))) aký je ten svet malý,tak to si ty porodila takého valibuka....teda klobúk dole...a ešte ako rýchlo...

ajkask
31. mar 2011

ahojte dievcata chcem vas poprosit,nebola ste nahodov niektora na morfologickom utz. u dr Slezaka v petrzalke? Mam sa k nemu objednat na buduci tyzden,ake mate s nim skusenosti? a neviete nahodov ake ma ordinacne hodiny? Dakujem

shakes
31. mar 2011

dari- chcem sa opýtať a dali ti tu epiduralku alebo nechceli?

elllla
31. mar 2011

@ajkask ja som bola u neho na zaporozskej, ale mna objednavala dokyna/sestricka a len mi potom povedali, kam mam kedy prist.. inak je to jeden z troch najlepsich odbornikov na morfo v BA..

ajkask
31. mar 2011

@elllla dakujem 🙂 uz som sa tam dovolala ... termin mam 6.4. o 18:15 vecer,tak snad dako vydrzim 😀 teraz ked je taketo krasne pocasie a este aj ten cas ked sa menil som zlomena uz o 5 poobede 😀 asi jarna unava..

danka86
31. mar 2011

Ahojte, neviete mi niekto poradit cislo na utz v ruzinove? a v akych hodinach sa mam objednat? Dakujem pekne

dari
1. apr 2011

@mijatkova ozaj je ten svet maly.... 🙂 dakujem, ano ani zo stola som nestihla zliezt 😀 a tebe ako zabrala? a kedy si porodila?

jankaslamka
1. apr 2011

@danka86 myslis klasicke utz. tvojich organov? ci sono malej? ti nepovedali ked si bola na poradni? toto su take veci co sa dost tazko zistuju :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre