Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

monicka32
14. júl 2008

Ahojte,tak ak vas to este zaujíma k teme Krizko!Dr Krizko ml je synom Krizka starsieho a obidvaja pracuju v Ruzinove 😀 Teraz cerstvo ma uz st.dok.Krizko novy titul docent.Tak ak je to starsí ,ja som unho rodila dva krat a je super.Prví raz este na Sulekovej a potom uz v Ruzinove.Je naozaj fajn ludský ,spolahliví a co si vazim najviac je ze tel .mi zdvihol aj o 23-tej ked som mala problem a ked som isla predcasne rodit tak 25.12 ráno o 7-mej.Uznajte ze v prvý sv.vianocný nic moc 😉 Bol naozaj SUPER!!!!

sasenkah
14. júl 2008

Monicka - aka nahoda! Ja som narodena 25.12. a moja mala sa narodi o tyzden u Krizka st. Drzte mi palce! 🙂

claudinka
14. júl 2008

sasenkah budeme 😀

aktak
14. júl 2008

chystam sa rodit v auguste, asi bude dost plno 😅 nadstandard je fajn, dufam ze sa mi ujde 🙂

claudinka
14. júl 2008

aktak mohol by byt volny aj v septembri 😉

aktak
14. júl 2008

tie co si beriete vlastne oblecko do porodnice, budete davat bodynka s kratkym ci dlhym rukavom? maly sa narodil v zime takze vtedy davali dlhe

claudinka
14. júl 2008

nemam sajnu 😒 😀

manefan
15. júl 2008

Aktak, aj v lete davaju bodynka s dlhym rukavom, akurat babo je v perinke len v plienke, v zime aj v polodupackach 🙂

elenamarek
15. júl 2008

Ja mam termin na december zase,syn sa narodil v decem.potratila som na stedry den,teraz mam termin na 16dec.ale asi sa to o tyzden 2posunie a zalezi kedy mi naplanuju cisarak,uz len kvoli tomu by som chcela nadstandart kym sa zena po cisaraku dotacka do sprchy a wc a kym sa od tial dostane si neviem predstavit chodit cez celu chodbu,ked som potratila tak na gynekol.odel. fungoval len 1zachod tak som hned chcela nadstandart izby boli preplnene ale nadstandart bol cely prazdny za 500sk mi to stalo,tazko sa mi pozeralo na mamicky s bruskami ked chodili pocuvat srdiecka,takto som bola sama a mohla som sa vyplakat.

monicka32
15. júl 2008

sasenkah,drzim palceky a daj potom vediet ako si spokojna,ja som bola naozaj MOC!

skrecok
15. júl 2008

Ahojte baby, chcela by som sa vas spytat co treba priniest do porodnice? Dali vam nejaky zoznam? A dostali ste nejaky balicek alebo kufrik (prenatal a po porode)? Niektore porodnice davaju. 😝

matrinka
16. júl 2008

Ahojte baby, chcem sa spytat, davaju v Ruzinove pred porodom klystir alebo len glycerinovy cipok?

minitrouble
16. júl 2008

matrinka - mne dali glycerinovy cipok 😉 baby si chvalil ten yal gel - vraj je to ucinnejsie ale ten si musis doniest sama a oni ti ho tam zavedu na poziadanie 🙂

livika
16. júl 2008

matrinka:Aj mne dali 2 cipky!!!!

lalitagopi
16. júl 2008

Ahojte maminy!!!
je tu niekto , kto sa "chysta" rodit v ruzinove nejak okolo 20eho septembra?

stale vaham a vaham, ale zda sa ze tiez skoncime tam, bo je to najblyzsie a najpraktickejsie...

matrinka
16. júl 2008

no ja by som teda radsej klystir 😒 po tom co beriem zelezo mam problem so zacpou a cipok mi moc nezabera... No ved uvidim, hadam ked si vypytam klystir, tak mi ho daju...

elenamarek
16. júl 2008

lalitagopi ahoj 🙂 teda tebe to uslo za chvilku budes mat mimco,drzim palceky nech ste zdravucky pozname sa z novej nadeje,teraz mame aj novu temu tehulky z novej nadeje.Do Indie si nakoniec nesla?

lalitagopi
16. júl 2008

Elenka, no ano, ani som sa nestihla spamatat z tej udalosti a uz som bola zase teho.ale nemala som moc chut z toho robit velke halo. pamatam si na teba 🙂
V Indii sme boli v maji, bolo perfektne ,ubehlo to velmi rychlo!

elenamarek
17. júl 2008

lalitagopi,no super tak ste boli,sni som nevedela ze si znovu tehu,mas pravdu ani moje okolie nevie ze som tehu,hlavne svokrovci chovali sa divne ked som prisla o babetka,vie to len moja najblisia rodinka a manzel,hlavne nech nam to teraz vsetko dobre dopadne.Co budes mat?alebo to nechces vediet?

sofia1
17. júl 2008

kočky ,ktoré poznáte gynekol.z ružinova ☹ bola som tam na pohot.tak to som ešte taký prístup 1 dr.nezažila.prosím poradte mi ako sa volá,bola vyššia ,silnejšia,dlhé tmavé vlasy,a dost tak výrazne namalovaná.teraz pochybujem či tam pojdem rodit 😕

zabka1003
17. júl 2008

Sofia a netušíš meno? Bola stará, mladá?
A čo sa stalo?

livika
17. júl 2008

netusim 😒

sofia1
17. júl 2008

zabka vobec netuším 😠 bola som večer o 15 na pohot.dole som čakal na cp 45 min.pol hodinu som bola vnutry potom ma poslali hore a tam sa tozačalo.2 kočky boli predo mnou,jedna tehotná druhá nie.čakala som 30 min.potom som išla na wc a už tam bola na chodbe gynek.,že čo mi je.já že strrašne mi je zle od žaludka a je mi na odpadnutie proste hrozne. a ona na že AJ JÉJ JE CELÝ DEN ZLE!!!!! 😠 a koniec išla preč!tak som čakala dalšiu pol hodinku prišla sestrička že idem na monitor,tam som bola si 15 min.a vyšla som tam na chodbu a akurát vychádzala z ošetr.a tam sa objímala s nejakou tehulkou a jej manželom.mna si vobbec nevšimla a odišla preč!čakám čakám už je tomu hodinka a potom tam zazvoní sestričke telefon,že ked mi je zle budem čakat ešte hodinu a ked nie tak mám íst domov!!!!!! 😠 😕 😢 chápete to?????!!!!!!!!!!také jednanie!!!!!!!teraz fakt neviem kde si mám vybrat či kramáre ....?????

claudinka
17. júl 2008

sofi preboha zisti, neprijemna skusenost.. snad aj nerodi ta doktorka 😉

lienka7
18. júl 2008

sofia - skus si pozriet starsie prispevky v tomto fore, casto je tu spominana jedna lekarka ktora by sedela tvojmu popisu ale nepametam si meno, baby mali vyhrady voci jej pristupu k pacientkam ale zase chvalia ju ako odbornicku tak neviem ci to bola alebo nebola ona

Ozaj nechystate sa niektora dnes alebo zajtra nastupit do ruzinova? Ja idem zajtra

zabka1003
18. júl 2008

Sofi netuším kto to bol..
Ale tiež sme tam raz boli na pohotovosti so švagrinou a nechovali sa zrovna najlepšie...
Ja si ale zase nemôžem sťažovať, čo som tam rodila a ležala 10 dní, chovali sa všetci super..

facovka
18. júl 2008

ja som s pristupom Dr. spokojna🙂 bola som na obyc. izbe, nie na nadstandarde a dalo sa 🙂 celkom ochotny personal, aj sestricky aj Dr. k porodu som nemala nikoho zazmluvneneho, no nakoniec sluzil Diveky, ktory ma aj operoval..maly siel sekciou..takze celkom super..

sirinka
18. júl 2008

lienka tak drzime palce 😉

slavica2
18. júl 2008

ja som bola na pohotovosti 3X za tehu a boli ku mne super s vynimkou Dr. Foltyna, ktory sa spraval ako totalny magor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre