Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sirinka
1. máj 2009

ahojte...tak ja som bola vcera na poradni a babo sa nam otocilo dole hlavkou...tak som si oddychla a mozeme rodit normalne...buduci tyzden si uz idem vybavit epidural...

janula13
1. máj 2009

ahojte..
zabka dakujem za povzbudenie, no snazim sa snazim udrzat tych divochov este v brusku, len vcera som zasemala blbu noc, brucho mi stale tvrdlo, pomaly kazdych 10-15min, tak ma chytala panika, ale inak nic, nijake bolesti, a kedze bolo neskoro, bola som leniva trepat sa zo SC do BA..dnes je lepsie...
sirinka no super ze sa mala otocila, tak uz mozesvybavovat, vidis aka je sikovna uz teraz 😀

sirinka
1. máj 2009

janula a ty ako vies, ze bude mala??? 😨 😀

zabka1003
1. máj 2009

Zoldy operovali ho na sportclinic v Petržalke - dr. Grauzel..mám pocit že je z Kramárov..

Niki moja malá bola VE, a my sme nemuseli ísť na neurologiu, neposielali nás..a nemám pocit, že by jej niečo chýbalo..teda dúfam, že by sa to už ukázalo 😔

nikollette
1. máj 2009

Sirinka no vidíš 😉 a mozes uz rodit za pár dní 😀 janula to asi tiez citi, ja si tiez mylím ze bzdes mat zase dievčatkooo 😀
Zabka, no snad aj moj bude v poho.. aj ken nam odporuclai tu neurologiu tak preventívne, pre istotu 😉

nikollette
1. máj 2009

Ahoj, inak Zoldy ten termin na tu neurologiu teda plati.. tento stvrtok to bude tusim o 10:20.. budes tam aj ty?? 🙂 kde to je presne, a to tam normalne dojdeme a o 10:20 nas zavolaju dnu, ci ako? 😕 Díky 😉

bublinka34
2. máj 2009

Ahoj Janulka,
termín sa Ti pomaličky blíži ami Ti teda vám svorne držíme palce.. Kamoška už má kočky na svete - narodili sa 21.4.09 - Martinka a Marianka.. prišli na svet plánovanou sekciou skúr než bol termín, čo je vraj u dvojičiek normálne...
Pozdravujem chlapcov do bruška, aby čo najdlhšie vydržali a netrápili maminku.. 🙂

netmona
2. máj 2009

ahojte dievčata,,,aj ja som rodila v Ruž. bolo to dosť ťažké 3 dni som sa tam trápila a nakoniec bol cisarák, bola som v strese a zbytočne,,,je tam fajn personál na nikoho nemôžem povedať ani ň 😀

netmona
2. máj 2009

sirinka,,,,tak potom sa drž a epidurál je dobrá vec podľa mńa 🙂

zoldy
2. máj 2009

niki.budem tam aj ja,mam sice volno,ale dojdem...vsetko vybavim...

zaburka28
3. máj 2009

😉 ahojte fesandy 😎
tak sa konecne po dlhsej odmlke hlasim 🙂 mam to za sebou 😀 uspesne 😀
O 8:20 prichod do porodnice - papierovacky, odbery, prijem, ... o cca 11:30 prepichnutie plod. vody o 12:30 zacinali silnejsie kontrakcie a konecne o 18:30 sa narodil nas "maly" zazrak Filipko 51cm a 3850g
😀 Porod prebehol relativne OK odporucam epidural - uzasna vec, akurat mi ju zaviedli az na 3 pokus ... ale nastastie sa podarilo ... tatinko asistoval a potom fotil 😀 a MUDr. Marian Krizko ml. bol skvely 🙂 aj po porode ma chodieval pozerat 😉 co ma vzdy velmi potesilo 😉 Lezala som na nadstandarde 😉 a raz som sa stahovala do vedlajsej izby lebo moja spolubyvajuca Zuzka uz odchadzala a s tou druhou Andrejkou sme sa poznali este z pripravky od pani Janekovej 😉 a sestricky nam dovolili byvat spolu resp. ma prestahovali 😀 co bolo cool.
Nase deticky dostali zltacku tak sme sa navzajom podporovali 😀 tymto ju srdecne pozdravujem (Adrejku s malou Sarinkou) 😎 .
Filipko sa ma k svetu ♥ zltacka uz ustupuje (nastastie nebola velmi silna) jedine co nas trapi je kolika ☹ 😖 😠 tak s tatinkom pravidelne masirujeme brusko a cvicime s nozickami 😉
Babulky teraz velmi niesom na PC ... kedze uz mam krasne povinnosti mamicky ... a maly dava dost zabrat ... sem tam sem nakuknem ked bude cas 😎 . Drzte sa. cmuk♥

vevusiatko
3. máj 2009

Zaburka gratulujeeeem

livika
3. máj 2009

Gartulujeme 😵

sirinka
3. máj 2009

zaburka gratulujem... 🙂

monchichi22
3. máj 2009

Zaburka,tiez sa pridavam ku gratulantkam,a prajem vela zravicka 🙂

bublinka34
3. máj 2009

gratulujem Zaburka.. 🙂

nikollette
3. máj 2009

Ahojte.. nebola som tu chvilku ,bo bolo pekne tak sme chodili kade tade...
zaburka gratulujem aj ja!!!
Zoldy vazne jeeeej si super, a báude fajn že tam budeš 😉 zajtra ideme zase na Kramáre, na kontrolu,ako to je s tou hnusnou žltačkou 😒 snad to bude lepsie,... cize zase nám budu brat z hlávky krv.. a asi na druhy den buddu vysldedky, tak uvidime... inak je maly dobrucky az velmi.. pekne spinká uz celu noc, vobec neplačká, ani cez den, je prsote SUPER 😀 😀 len nech sa uz zbavime toho žltého nádychu 😅 😝 😝

patricia1971
4. máj 2009

zaburka no super!!!!! gratulujem aj ja!!!!!!

a ahojte ostatné 🙂

sirinka no super, vidíš,že to išlo,len treba ležať na správnom boku 😵

sirinka
4. máj 2009

patricia...ked ja uz ani neviem, ktory je ten spravny... 😀 teraz mi ritkou furt vytlaca brucho na jednu stranu a obcas sa zasunie az pod rebra...no ale zatial dycham v pohode 😝

janula13
4. máj 2009

ahojte, ja este valam sunky doma, ale v stredu idem na poradnu tak si myslim, ze uz si ma tam nechaju a este zopar dni ci tt udrzia, rada by som vydrzala aspon do ukoncenia 35tt..

bublinka dakujeme za vsetky palceky, tak nam ich treba, chlapcov este musime nejako udrzat v brusku,aj ked niekedy mam pocit ze mi idu vyliezt cez brucho 😀 a ty ako, malinka poslucha?mne to stale nejak nedochadza ze budem mat dieta a hned dve 😅 a mas pravdu, u dvojiciek je normalne ze pridu na svet aj o mesiac skor, s tym ratam od zaciatku, takze keby potiahnem do 25.5, tak sme za vodou, vsetko by mali mat uz vyvinute...

sirinka ja ti neviem, preco som napisala ze mala, ved uvidime cisom sa sekla 😀 ozaj mozem sa ta este spytat, volala som tej Somogyovej a ze nie je problem, ze nas zoberu, ale zabudla som sa spytat ci treba mat v SC trvaly alebo prechodny pobyt, ci to nie je podmienka, nevies?

zoldy ahoj, zistovala som od tej kamosky co je na kramaroch s tymi dvojickami, ze su na odd patologickych novorodencov..chuda dost je tam z toho zufala, jednak jej babule davaju zabrat, ale horsie je ze aj niektore sestricky nie su velmi ustretove, asi este nestretla teba 😀

bublinka34
4. máj 2009

Ahoj JAnulka,
Simonka je jednoducho skvelá.. dáva zabrať ako všetky deťúrence, ale je skvelá.. všetci ju zbožňujeme a ona patrične s nami cvičí.. 🙂 to je aj tým 12 ročným oddychom medzi oboma pôrodmi - teraz si to doslova vychutnávame, tak snáď nevypracujeme maznáčika.. 🙂 šupla som do albumu foto s ušničkami - tak nejako vyzeráme aj dnes i keď krpulka sa každým dňom mení.. 😵

nikollette
4. máj 2009

ahojte...
Janula Somogyiová je super, velmi milá pani doktorka...
Zas esme dnes boli na Kramároch a brali mu krvicku... zajtra okolo 11tej budu vysledky ci je lepsia ta anemia, a aj bilirubin ci klesa.. lebo nezda sa mi, stale je žltucky ☹ dokonca nas objednala doktorka aj na sono pečene, a este sa mame objednat aj na geneticke vysetrenie 😒 a dnes nas hend aj poslala na očné, kvoli tomu ze mu jedno ocko obcas troska tečie..ma ho trocha slzave.. dli nam nato ATB,a keby to nepomohlo potom preplachovanie 😢 😢 a to je hrozné.. chudatko moje 😢 😢 😢 😢 snad to nebude nutné 😖
Štvrtok ideme zase na neurologiu.. Zoldy tak ako ??? Dufam že ta stretneme 😉 budu volat normale maleho meno o 10:20??? Kdde je to presne??? nebudue sa to dat skombinovat aj s tym sono pecene??? Bo tolko krat tam musime chodiť ☹ 😒 Inak si starsne zlatá 😀 😀 co ti prinesiem, čo máš rada??? 🙂 🙂 🙂 za tolko ochpoty, ani neviem ako sa ti zavďačím 😅

sirinka
4. máj 2009

janula nie je to podmienka, mozes chodit k lekarovi kam len chces... 😉

janula13
4. máj 2009

bublinka tak to si neviem predstavit ako take babo dokaze s rodicmi cvicit, ja mam skusenosti veskere zadne 😀 tak neviem ako dopadnem ja, ja nie som zrovnaprisna povaha, aj ked sa zastrajam ze budem 😝 😀 tak idem mrknut album, ako vam ta vasa krasavica rastie...v stredusa chcem dr.kozolkovej konecne spytat ci nas odrodi..

sirinka, dakujem za odpoved, ako sa mas, taska zbalena? 😀
niki viem za aj ty chodis k nej, som rada z si s nou spokojna, u nej davaju aj casenky?a drzim palceky drobcekovi,nech uz nemusite po lekaroch 😉

nikollette
4. máj 2009

Nie netreba casenky.. s babatamk isa chodi do poradne asi tak raz za kmesiac, alebo kedy vam pani dokotrka povie, len tak preventivne, vsak s novorodencami, babatkami, aj batolami.. je tam poradna poradna kazdu stredu od 12tej do 13:30, pre deticky... dojdes, opytas sa kto je posledny a cakas 😉

bublinka34
4. máj 2009

Janulka dr kozolkovú Ti odporúčam každým kúskom aj za malú.. je skvelá! 🙂
ja idem na kontrolu tak po polke mája.. snúď sa všetko zahojilo tak ako sa malo.. 13.5.09 by sma mali ísť na skríning sluchu, ale aj to budem musieť preložiť lebo Maťo je v Nemecku na služobke.. paráda! snáď nás neobjedná za mesiac..

patricia1971
4. máj 2009

ahoj bublinka, som si pozrela foto,máš krásne baby....a Simonka je už aká veľká baba....no veľmi krásna 😵 a to sa len teraz narodila 😵

bublinka34
5. máj 2009

ďakujem Paťka.. som nekonečne šťastná, že ich mám a tak ako pre každú maminu, tak aj pre mňa predstavujú dokonalý zázrak.. i keď Simonke by sa teraz skúr hodil popis -"továrnička na hovienka" alebo "žrútik".. 🙂

zoldy
5. máj 2009

Caute mamulky,tak sa vam zase hlasim,mam za sebou dve skusky,jedna uspesne a druha otras...ani neviem kde mi hlava stoji.

Janula,dakujem za lichotenie...na patologickym je to dost o drzku...maju tam toho vela,ale to ich neustretovost neospravedlnuje...

Niki,takze vo stvrtok mas to sono 10:2O, dnes som volala s doktorkou,mas za zaregistrovat na prijime,neviem ci si to robila aj na internej ambulancii, a potom chod na stvrte poschodie,je tam neurologicka ambulancia,tak tam das sestricke karticku a oni ta zavolaju potom dnu,je to stale pisane na mna,doktorka to nepotrebovala nasilu menit,tak je tam objednany pod mojim menom,staci ked povies,ze ho objednavala sestricka z ara a povies aj cas na ktoru hodinu...co sa tyka toho preobjednania,nejde to kvoli ultrazvuku,oni maju totiz pridelene dni,na ktore si mozu pacientov objednavat a to je utorok a stvrtok,je mi luto,ale musis prist na viac krat. a ci pridem? to zavisi len od stavu oddelenia,pokial to pojde a nic sa nebude diat,tak si teba a tvoju rodinku urcite nenecham ujst...dala ti obvodacka nejaky papier ohladne neurologickeho vysetrenia?ak ano,tak ho nezabudni priniest...a este taky detajl,na strvtom poschodi je aj onkologicka a ambulancia,tak sa potom nezlakni,ked tam budu chore deticky...
a daj vediet aky mal maly dnes vysledky...

vevusiatko
5. máj 2009

Nik drzim palce a zoldy ahoj sexica 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre