Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
26. feb 2009

no škoda,tak nebudeme mať čerstvé info....ani ja som neni až taká komoška s ním...tu mám teraz synov nejaký mini notebook,mini písmenka,ale na veľkom pc je syn,tak mám smolu....a na tomto sme ešte aj napojený na nejakých susedov...hahaha...oni platia net a mi sa len tak pripájame....ale platíme aj svoj....

😵

klarka55
26. feb 2009

patka - 😀 tak dobre to mate vymyslene... cierny odberatelia sluzieb-neplatici 😀 😉
ale nechodme od temy,adminky nas vyhresia 😅
tak ostatne kocky asi zaspali, niki asi koji alebo co... no tak piste ak bude nieco nove,
dufam,ze niki sa zajtra ohlasi so spravou: huraaa ideme domov 🙂

patricia1971
26. feb 2009

ok,tak idem do hajan....fakt tu už asi všetci spia....a niki ide už zajtra domov,veď tá tam bude za chvíľu ako inventár..... 🙂 🙂

dobrú nocku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.....a zalzale to istí......no tomu sa musí štikútať 😕

vevusiatko
27. feb 2009

Baby baby..... Ja mam taky pocit, ze Klarka si zazmluvni Araba 😀 😀
A veru Niki snad uz budes doma...A naozaj pytaj sa Araba somariny 🙂 Uplne od cesty 😀 A nahraj to 😀

katarinaa
27. feb 2009

niki, ako si sa pripajala z porodnice? maju tam internet? nebodaj wifi?

klarka55
27. feb 2009

caute baby 😉
tak co myslite, niki uz je doma?? ozaj, kedy v ruzinove zvyknu postat domov?? myslim v ktorej casti dna a kto o tom rozhoduje??

klarka55
27. feb 2009

pustat som myslela 😅

vevusiatko
27. feb 2009

klarka rano je vizita a potom detska vizita ked lekari rozhodnu ze je babo v pohode aj rodicka v pohode tak vyplnia prepustaciu spravu a zalezi od lekara od tpoho kolko je pacientiek ale mna pustali okolo pol 2 ale to nas bolo malo 🙂

klarka55
27. feb 2009

jaj. takze ked je tam natresk, tak aj ked som ja aj mimi v pohode,tak sa tam budeme kvasit mozno aj do vecera 😖

sirinka
27. feb 2009

najhorsie je to s tymi spravami...nas bolo na prepustenie tiez len malo a bolo to az okolo tretej poobede...najhorsie na tom je, ze uz ano obed nedosatnes, na tvoju postel uz daju dalsiu rodicku...ak je treba...

klarka55
27. feb 2009

siri - 😖 "super" a kde potom cakaju tie mamicky,co ich uz prepustili ale domov nepustili a uz ich aj z postele vysachovali??

sirinka
27. feb 2009

klarka ja som sedela na izbe na stolicke a tvarila som sa dost zurivo...a musela som aj tasky vylozit pred izbu, aby ich mm mohol zobrat, lebo na izbe bola uz cerstva rodicka...

klarka55
27. feb 2009

sisi - este povedz,ze ti strcili dieta do ruk a tak tam mas cakat.
este ze si sedela na stolicke na izbe a nie na chodbe pri vytahoch 😠

sirinka
27. feb 2009

klarka55 no malu som uz mala oblecenu v sedacke...mozno som len mala smolu, ze bolo treba rychlo uvolnit nadstandart...vtedy bolo ozaj vela porodov....a chudak mm stepoval pred oddelenim...

zaburka28
27. feb 2009

no super babulky, tak to by ma porazilo ☹ takto cakat ... jak daky bezdomovec ... 😠

vevusiatko
27. feb 2009

sirinka nas bolo malo takze pohoda.... 🙂

katarinaa
27. feb 2009

no ja som mala aj obed a povedali mi, ze v izbe mozem byt dokedy potrebujem a to bol celkom natresk, takze nie vzdy je to tak

a.d.r.i.k.a
27. feb 2009

hááááááááj girls 😀 kde ste všetky?????

zabka1003
27. feb 2009

Ahojte 🙂

Tak ja som prepúšťaciu správu dostala do ruky o 18.30 😠 a bolo to 23.12. tak sme domov dorazili rovno pod vianočný stromček 😎

Niki sa neozvala, čo nové, že 😕

patricia1971
28. feb 2009

ahojte,,no rýchlo čítam, u mňa strašná migréna od včera rána,tak som ani kuk neurobila 😒 😒

a včera mi písala niki o 12.33 hod.,že ide domov, že sa potom ozve seem...asi nestíhala..... ☹

nikollette
28. feb 2009

Ahojte piswem uz z domu..
vcera okolo 12tej mi povedali ze mozem ist domov, o pol jednej som uz mala vsetky prepustacie sparvy,a o jednej som uz bola doma 😉 cize som necakala skoror nic...
ale maly je este trocha citronik, sa mi zda, mam ho davat pod okno..ale ked sem ani slnko poroadne nesvieti..dufam ze nebidemem musiet spat do nemocky, alebo nieco ☹

Arab, uz nebol na vizite iba ta malda lekarka Otapakova...
uz som sa na neho tesila 🙂

patricia1971
28. feb 2009

niki,tak ho dávaj pod okno,škoda,že neni slniečko,to by mu pomohlo... 🙂

Oťapková super... 🙂 🙂

nikollette
28. feb 2009

akurat mi dula.renka pisala, ze toto forum citaju v ruzinove, ako personal..
😕 😕 😕
redecha bude namysleny 😀 😀
a arabko to snad necita 😉 😀

patricia1971
28. feb 2009

a nech čítajú.... 🙂 🙂 🙂 🙂asi sa aj pobavia.... 😅 😅 😅 😅....a hlavne na tom, čo si tam ty popísala,veď som sa smiala v kuse 😵 😵 😵 😵 😵

nikollette
28. feb 2009

Ja by som chcela aby to Slama citala 😀 😀 😀

katarinaa
28. feb 2009

ak to citaju, prajem dobry den 🙂 ale neverim.

nikollette
28. feb 2009

jaj ja len dufam ze nebudeme musiet znova do nemocky, bo je fakt dost zlty zase ☹ ☹ ☹

patricia1971
28. feb 2009

niki,moja malá mala len slabučkú žltačku,ale týždeň sme sa jej zbavoval.....ale to bol jún a slniečko.....ale sranda to neni,veď ti doki povie.... ☹

aj ja si myslím,že to nečítajú, a ak áno,tak nech sa dozvedia o sebe pravdu... 😀 😀 😀 😀

a slama tá je na tom asi najlepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀o nej je tu písané dosť....

livika
28. feb 2009

Niki,vitajte doma!!! 😉
Malemu drzime palce 😉
Ja ti moc nepomozem,my sme zltacku nemali 😕

nikollette
28. feb 2009

No moj ma silnu zltacku.. najsilnejsie mal okolo 320.. co je dost vela.. pri odchode mal okolo 200...
a etraz ma urcite viac bo zase sa mi zda žltší.. ale on to ma take silne aj kvoli tej vakumextrakcii ☹
co mal modrinku a ao puch na hlave, ze to sa vyplavuje cez ten bilirubin, v tej zlatcke, tak preto 😒

No slama by sa o sbe nmacitala dost, krava jedna 😝

halooooo, ak to nikde z personalu z ruzinova číta, dajte vedieť 😀 😀 😀
pan doktor redecha, nečítate 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre