Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
5. mar 2009

aha...no ja som trošku staršia,vtedy epi neboli a moje kamošky to tiež odkladali....takže ja také ani nepoznám....teda poznám,čo trepen,ale to je spolužiačka,čo bola jedináčik,tá hneď išla na druhé,pretože nechela,aby jej synček vyrastal sám ako ona...býva aj kúsok odo mňa a má to super,keď stretnem jej deti vonku...14 a 13 ročný a super..... 😵

sirinka
5. mar 2009

patricia ved to je aj nas dovod, aby si boli vekovo blizke...a este aby som mala naraz za sebou nocne vstavania a kojenie a plienky a tak...ja sa poznam, som clovek pohodlny, keby som si odvykla, neviem, kedy by som sa opat odhodlala...
no a este je tu taka malickost, ze mi RD trva len do dvoch rokov malej, tak ju nechcem prerusova aist hned na dalsiu... 😀

patricia1971
5. mar 2009

prečo len do dvoch rokov????...a je to lepšie mať jedno po druhom,ja mám veľké rozdiely a vôbec si nerozumejú... ☹

sirinka
5. mar 2009

patricia, lebo mam zamestnavatela v rakusku a tam je povinny drzat ti miesto iba do druheho roku zivota tvojho dietata...hm...

vevusiatko
5. mar 2009

Sirinka aj ja chcem 🙂 Aspon 3 a cim skor tym lepsie heh

patricia1971
5. mar 2009

aha,to som nevedela...a ty si robila v Rakúsku????kde??? 🙂

sirinka
5. mar 2009

vevusiatko a kedy chcete ist na to? my tiez sa chystame min na tri 🙂

patricia vo viedni, 12 bezirk 😉

vevusiatko
5. mar 2009

No v lete chcem ist na druhe lebo uz nechcem rodit na zimu chcem pekne v aprili porodit a prechadzky a tak 😀
Ja som inak noc po porode povedala ze v pohode aj druhe hned odrodim.No ako vidim vam sa to tiez rychlo podarilo 🙂

patricia1971
5. mar 2009

siri- a to sa tam ešte vrátiš??? pri 3 deťoch???? 🙂

vevusiatko-no super!!!!tak to už aj pracujete na druhom???? 😎

sirinka
5. mar 2009

vevusiatko...ja som si to iste povedala, rodit najlepsie na jar...ja som zase rodila v lete v najhorsich horucavach... 😀 a aj nam vyslo, ako sme planovali...

patricia nie, uz chcem ostat na sk...ale samozrejme bude zalezat na mnohych okolnostiach, preto si tam chcem to miesto radsej podrzat 🙂

vevusiatko
5. mar 2009

Hehe patricia to nie kedze minuly rok sa nam mala podarila na prvy krat v tomto case takze radsej to nechame na leto a dufam ze to pojde rychlo 😀
Aj ked pri nasom stasti by som sa necudovala kebyze babo uz cakam 😀

sirinka
5. mar 2009

vevusiatko...veru veru...u nas sa tiez zatial dari na prvy sup.

vevusiatko
5. mar 2009

o tak to je dobre 😀 😀 Len aby sa nepostastilo aj ked netreba bude 5 deti a budeme sa cudovat hehe

patricia1971
5. mar 2009

siri veď uvidíš,ale flek v AT je určite finančne lepší ako u nás....ale to má ešte čas to riešiť,že.... 😵

vevuš-no to teraz je určite chytlavé obdobie....za chvíľu tam nebudeš mať pri mene že "1d",ale "8tt",čo???...ale je super si to naplánovať....aj my sme si Lili plánovali,že v júni začneme a podarilo sa až v septembri a tiež sa mi moje termíny posunuli...ale ona sa našťastie narodila pred letom.... 🙂

vevusiatko
5. mar 2009

no veru a zachvilu tam buide 5 d a 38 tt . tak ma slahne 😀
Hej ved na to sa tesim ze si to naplanujem .Malicka nebola planovana tak druhe bude

patricia1971
5. mar 2009

vevuš až 5d????to je aj trošku dosť,nie????... 🙂 ...tie 3 stačia...ja už daľšie nechcem,tak mne sa mudruje 😵...no len aby som ja tam za chvíľu nemala aj to "tt" 😀

vevusiatko
5. mar 2009

ja som zartovala ze to by uz nebolo vtipne...4 este v pohode. Ale asi najskor 3

patricia1971
5. mar 2009

siri urobila som kuk na tvoje fotky... 🙂 Klárka aký bucko oproti tebe....a vy máte domček,tak to aj ja by som mala 3 deti po sebe 😵 😵 😵 😵 😵 ...máte to tam krásne..aj ja chcééééééém!!!!!! 😠

patricia1971
5. mar 2009

vevuš už som sa zľakla.....ale to by bolo super....veľká rodinka 🙂

vevusiatko
5. mar 2009

Hehe no hej kebyze som milionar tak by som rada mala 🙂

patricia1971
5. mar 2009

vevuš veď to...aj my keby sme mali veľa peňazí,tak všetko riešime ináč...nehovorím,že sa máme zle,ale víťazstvo to nie je... ☹

vevusiatko
5. mar 2009

Sak to.Clovek chce dopriat detom vsetko a preto sii ich nemoze tolko dovolit akoby chcel

patricia1971
5. mar 2009

ja to poznám....nie je to sranda....chcú sa pekne obliekať,chodiť na dovolenky k moru,...no všetko veľa stojí 😖

nikollette
5. mar 2009

Baby idem odpocivat trosku k telke..
vsak vecer sem este naklušem...

Veve a ty na mna nazabudni, vieš že som už zvedavá, jak Kelišovááá 😀 😀 😀

Tak sa majte peknucko zatial

vevusiatko
5. mar 2009

No ved jasne ale tak nejde len o ne mala si zatial nepyta drahe veci okrem cumlikov 😀 ALe aj ja jej chem dat vsetko ☹
Niki nezbudnem snad to zmensim 😀 Teda nie ja ale chlap.Kelisova neboj sa

patricia1971
5. mar 2009

vevuš to uvidíš neskôr...ten môj puberťák je nenáročný,tú 9 ročnú chcem pekne obliekať,ale to je ako chalan a Lili tiež zatiaľ nenáročná.... 🙂

tak idem ten môj zázrak zobudiť,prídem vás pozrieť ešte večer...ahojte zatiaľ 😉

vevusiatko
5. mar 2009

Ale mas nenarocneho pubertiaka tebe ale hej 😀

nikollette
5. mar 2009

Som tu...
😀 😀 😀
Inak baby mam zase otazku..
Ako dlho ste balili prckov naširoko???

a.d.r.i.k.a
5. mar 2009

naširoko balíš,dokým ti na ultrazvuku klbikov nepovedia,že už netreba

nikollette
5. mar 2009

A kolko to trva cca???
a to stale budem chodit na ten ultzv klbikov??? alebo iba po nejakej dobe a uvidia co a ako..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre