Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jvo
9. apr 2009

zabka ano budem si zazmluvnovat lekara ale planujem rodit na antolskej len ma tam prekvapilo ze ma chcu nechat rodit normalne aj ked je KP a az v pripade nutnosti spravia sekciu, myslela som ze ak je KP a ako prvorodicka tak automaticky bude sekcia tak som chcela zistit ako je to v inych nemocniciach.....

zoldy
9. apr 2009

Jvo.to zavisi od lekara a jeho rozhodnutia. uz som zazila,ze sme rodili dvojicky normalne a jedno bolo Kp.takze vsetko v pohode.pokial nie su komplikacie a babo velmi velke,tak neni dovod robit nasilu sekciu.

Zabka,ahoj.tie zimne foto mi nejdu ukazat ☹

Bublikna:gratulujem k malej herecke a k spravnemu rozhodnutiu ohladne dr. Kozy 😀

nikollette
9. apr 2009

Bublinka gratulujem.

iinuska
9. apr 2009

Bublinka, gratulujem a prajem veeela zdravicka 🙂

bublinka34
9. apr 2009

ďakujem za gratulácie.. 🙂
..pridala som zopár záberov na náš zázrak.. 😉

sirinka
9. apr 2009

ahojte...tak som sem zase nakukla....teda ten porod koncom panvovym by som nerada zazit...a asi by som poziadala o cisarsky...

nikollette
9. apr 2009

Sirinka tebe sa to uz tez pomaly kráti 🙂 tesis sa? 😀

a.d.r.i.k.a
10. apr 2009

nikto????

nikollette
10. apr 2009

Ja 🙂 ale asi nie dlho.... nejaka som uanvena.. dnes sme bol icely den niekde.. ved bolo krasne..

a.d.r.i.k.a
10. apr 2009

Ja som dala krpcov spat,tak to chvílu čučím a davam fotky do albumu...ale tiež mi očka klipkaju 🙄

nikollette
10. apr 2009

Kukala som fotky.. videla som ze si mala pridane tak som nakukla.. aj mne oci klipkaju, len nemozem ist spať bo sa mi to neoplatí, ked maly papa kazde tri hodky.. tak o chvili ho nakrmim, potom okolo polnoci, a potom zalahnem 😵 😵 😵

sirinka
10. apr 2009

nikollete no tesim, ze budem zase o nieco lahsia a na babatko...ale na samotny porod veru nie 😝

nikollette
10. apr 2009

no kto by sa tešil na porod 😝 ale na tu ulavu a menj ,kil a hlavnme na babo.. vy fakt neviete co to ude 😕 😅
a nemas nejake tusaky či tak?? ja si myslím ze to bude zase dievčatko 😉 mne tipy zatial furt vysli 😀

a.d.r.i.k.a
10. apr 2009

nikoll a ešte si odsavaš,či davaš UM ???

nikollette
10. apr 2009

Odsavam stale .. zatial..

sirinka
10. apr 2009

niki fakt nevieme...ale tak nejako si myslim tiez, ze bude dievcatko...no ale bude super prekvapko tak ci tak pri porode 🙂

nikollette
10. apr 2009

ja by som to asi nevydrzala, ty kokšo 😀 😀 ze budes cakat co ti povedia.. ale ja tipujem na 99,9% babulku 😀

sirinka
10. apr 2009

niki pri prvom som ani ja nevedela vydrzat...cim skor som to chcela vediet...teraz to inac beriem... 🙂
pozrela som tvoje fotecky...to uz mas predlzene vlasy?

a.d.r.i.k.a
10. apr 2009

Nikoll,malý je krásnučký 🙂 Sirinka,ja by som to tiež nevydržala,si dobrááá 🙂
Idem spať,čaute 😀 😀 😀

nikollette
10. apr 2009

Ano mam predlzen no jo 😀 😀
adriak diky.. a dobru noc

sirinka
10. apr 2009

niki a si spokojna? na foto to vyzera dobre 🙂

nikollette
11. apr 2009

ano spokojnosť uplná.. zatial 😉

nikollette
11. apr 2009

Dnes somm ale zmorena,, nevladzem.. boli sme skoro dley den vonku.. v meste, na dvore, jaaaj...
idemem odpocivat, vsak sa tu este ukazem.. papik

janula13
12. apr 2009

bublinka, maminka blahozelam, az teraz som si precitala ze uz to mas konecne za sebou, aj ked dost dramaticky, ale hlavne ze ste obe ok, velmi sa tesim,mala ma krasne miery, blahozelam z celeho srdiecka aj ked ste absolvovali take tazke rozhodnutie..
ja som v tom case uz bola od nedele v nemocke, takze sme tam boli naraz, keby viem, idem okuknut malicku, teda veliku 😀 mna pustili v piatok 3.4 a odvtedy som doma, ktovie dokedy, lezim doma..ale musim aj ja uznat ze sice som lezala na 10p, sestricky boli v pohode, niektore priam uzasne, nemozem jedno krive slovo povedat a len sa podakovat...a som pevne rozhodnuta pre dr.kozolkovu aj po tvojej skusenosti. dufam ze nas neodmietne, jedine zeby som musela ist na antolsku tam sa vraj posielaju rodit pred 35tt, tak ja musim zabojovat a odlezat este 5 tt, nech drobci porastu...verim jej ze sa o nas postara..

bublinka34
12. apr 2009

ahoj Janulka,
díky za blahoželanie.. myslela som na Teba, ale v tom všetkom som sa zabudla popýtať.. na 10p som chvíľku ležala aj ja i keď malinká bola na 9p.. to bolo po prevezení zo sály na 1p na hodinku na pozorovanie a potom ma dávali dokopy cca 24 hodín na pooperačke na 10p.. no hneď ako sa dalo, tak som sa pýtala na 9p, pretože na 10p nenosia detičky.. sestričky tam boli zlaté a trpezlivé.. neviem ako na bežných izbách, ale tu sa veľmi snažili a stále okolo nás behali (ležali sme tam 4 kúsky no po pôrode len ja... 🙂)..
..držím palce Tebe i chlapcom, aby ste čo najdlhšie vydržali i keď v mojom prípade sa nakoniec ukázalo, že čím dlhšie tým pre mňa nebezpečnejšie.. no je to za nami, obe sme v poriadku a rany sa postupne zahoja - to chce čas.. 🙂
Dr Kozolkovú Ti fakt vrelo odporúčam - je rázna a vie kedy je treba sa rozhodnúť rýchlo.. je skvelá! aj po pôrode zakaždým dobehla ako sa držíme a čo nového i keď nemala službu..
počula som od iných mamičiek, že niektorí sú takí, že im zaplatíš za pôrod o ten sa aj postarajú, ale potom sa staraj o seba a už po Tebe nemrknú.. tak to môj prípad určite nebol.. 🙂

bublinka34
12. apr 2009

..aaaaa všetkým vám prajem pekné veľkonočné sviatky... 🙂

zaburka28
13. apr 2009

ahoj Bublinka34,
az dnes som si precitala tvoj porodny pribeh ... ufff a velmi ta obdivujem, ze si taka statocna 🙂
GRATULUJEM k Simonke a prajem vam obom aj manzelovi a Barborke vela vela zdravicka a lasky a pohodicky 🙂 cmuk. Drzkajte sa.

stascha
13. apr 2009

dievcata pozdravujem vas, kedze len cakame kedy to pride potrebujem malu radu,

ked ste isli rodit do ruzinovam isli ste na centralny prijem a potom ako dalej, necakali ste zakloali a hned vas vzali a potom ste sa isli prezlicet do satne, alebo este oblecene na 9 poschodie, mne to hovorila dr. na priprave ale ja si fakt nepamätam

bublinka34
13. apr 2009

Ahoj Stascha,
s Dr Kozolkovou som mala dohodnuté, že prídem na 12:30 k nej do ambulancie, tam vypísala nejaký papier, ktorý som odniesla na príjem na prízemí.. tam než pripravili papiere ma poslali prezliecť sa do šatne - teta v šatni mi nedovolila vlastné, že vraj to až na oddelení.. 🙂 takže som ako trestanec cupitala v bielej nočnej košielke a páskatom župane znova naspäť na príjem a od tiaľ už na oddelenie.. myslím si, že je rovnaký postup aj keď prídeš náhle, no z vynechaním ambulantnej návštevy dokiho.. 🙂

bublinka34
13. apr 2009

díky žaburka v mene nášho "spoločenstva".. 🙂
možno to bude znieť pateticky, ale sú chvíle keď si uvedomím, že byť matkou niekedy riadne bolí a že sú veci na svete, ktoré príjímam(e) od svojich mám tak strašne automaticky, že občas zabúdame poďakovať.. a sranda je, že aj naše deti si to uvedomia až budú samé rodičmi, skôr nie a aj to len možno.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre