Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

livika
13. apr 2009

Jej,Bublinka gratulujeme 😉

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinka34
14. apr 2009

díky LiVIKA.. 🙂

monchichi22
14. apr 2009

Bublinka tiez sa pridavam,gratulujem a prajem tebe a malickej vela zdravicka.Baby chcem sa vas spytat ako to prebieha s porodom ked si zazmluvnim lekara.Ked do terminu neporodim tak ma den predtym hospitalizuju a na termin mi vyvolaju porod?alebo budem tyzden este cakat a potom mi ho vyvolaju?Mam s toho chaos,som prvorodicka,pomaly sa nam to blizi,tak zacinam stresovat 😅

bublinka34
14. apr 2009

ahoj Monchichi.. väčšinou čakajú nejaký ten deň až týždeň po termíne a podľa Tvojho stavu volia či vyvolávať alebo je treba cisársky.. to Ti Tvoj lekár isto s blížiacim sa termínom povie.. držím palce!

janula13
14. apr 2009

bublinka ja som lezala na 10b, ale bola som na skok pozriet kamosku na 10a a fakt tam bola zlata sestricka ale aj tam u nas na Bcku, fakt zlate ochotne osobky..atak som satoho bala..
a ako pises o dr.kozolkovej, tiez ma prisla mrknut ako sa mam a nemusela, prijemne ma prekvapila....verim ze som si dobre vybrala uz len zmluvu podpisat..
zelam vela radosti z malinkej, je fakt zlatucka..

bublinka34
14. apr 2009

🙂 dnes mi Simonka dáva zabrať - kaká do každej plienky a sem tam hneď po prebalení a teda ak niečo neznáša, tak je to naložená plienka.. 🙂 spinká v skrátených intervaloch a je viac hore ako v krajine sníčkov.. sakra! verím, že v noci si to dobehneme.. 🙂 ale je super kašľať na nedospané noci, nekonečné prebaľovanie, boľavé kríže.. 🙂 ..som rada, že je máme a že je už medzi nami.. 😉

monchichi22
14. apr 2009

Dakujem za info,Bublinka 🙂

patricia1971
15. apr 2009

ahojte baby 🙂 boli sme 7 dní preč,bez netu,tak nestíham ani čítať,ale snáď dnes večer prečítam 😵

bublinka gratulujem!!!!!!!! tvoj príbeh si potom určite prečítam,len mám doma fofry,varím,perem,upratujem, kým malá spí a potom ideme zas preč....tak sa opratrujte a večer vás tu snáď kuknem 🙂

patricia1971
15. apr 2009

bublinka som si to prečítala,až mi prišlo zle...bože moja,tak to si teda mala na mále....normálne mi je teraz z toho zle....ale super, ste tu a zdravučké a 2 detičky ti stačia.....toto si človek ani neuvedomuje,čo všetko sa môže zrazu stať, normálne som bez slov,ale som šťastná za teba,toľko som na teba myslela.....tak vám prejem veľa šťastia hlavne zdravia a malá fakt nie je krpuľka,veď to je babizňa 🙂

bublinka34
15. apr 2009

díky Paťka,
je fakt, že to bol des, no všetko je ako má byť.. rany sa zahoja a aj tak by sme nemali odvahu pokúšať osud do tretice, aj toto bol kaskadérsky kúsok.. 🙂
Simonka je nádherné bábo (ale to je každý zázrak pre svoju maminu.. 🙂) a Barborka je skvelá "slečna", ktorá mi spolu s MN pomáhajú, takže čo mi v živote chýba?.. mám všetko a som za to vďačná.. viem však, že až raz budú moje dcérky čakať mimčo, tak budem tá najnervóznejšia matka na svete.. 🙂 🙂 ale to je ešte ďáááááleko... 😉
..teda si myslím.. 🙂

nikollette
15. apr 2009

Ahojte..bola som 3dni mimo net.. som bola nejaka chora, este aj som.. som predvcerom nevedela ani z postele vstat, horucka vyse 39 C, hlava ma bolela, este aj bolí, cele telo, zvracala som,cele telo mi trplo, ruky mi tak strpli ze som ich nevedela rozvoriť triaska,bolest prsnika, hlavne jedneho obklady musikm davat, injekciu som dostala, nevladala som.. dnes je to uz lepsie.. ale este stale ma to nejak nepreslo.. antibitoika musim brat 😝 ☹
Dnes bol priatel s malym na uškaách v ruznhive, všetko je ok 😉 maly bol ako anjelik, ,ani nemukol.. a este stale je taky dobrucky 😀 😀

vevusiatko
15. apr 2009

Niki tak je dobre potom bude kludas ako nasa 😉

bublinka34
16. apr 2009

ahoj Niki, držím palce nech si čím skôr zdravá..
malý bol na skríningu? pýtam sa pretože nám nestihli po pôrode počas pobytu v nemocnici urobiť, čo sa dosť čudovala detská doki v TT lebo vraj podľa zákona to robiť majú.. my ideme až 13.5.09, no snáď je všetko v poriadku.. 🙂

nikollette
16. apr 2009

Ahoj bublinka.. díky...
No maly bol s ockom na uškách, a vsetko je v poriadku.. ani nam to nerobili v nemocke.. to treba ist potom veru.. objednat sa a nejaky ten mesiac cakat.. asi toho maju vela..
aj ty budes mat vsetko ok, neboj..

Zoldy o hvilu sa blizi termin na Kramare, uz sa teším ze ta stretneme aj s malym hehe 😀 😀

sirinka
16. apr 2009

ahojte....ja mam dnes poradnu a ctg, tak som zvedava, co mi dr. povie, ci uz je babo konecne dole hlavou a ako krcok...dufam, ze este aspon 3-4 tyzdne vydrzime 🙂

zoldy
16. apr 2009

Niki,aj ja sa teším 😀 😀 😀 ani neregistrujem aký je dátum,len prežívam,ešte tam zajtra zavolám preventívne ...veľa roboty,starostlivosť o domácnosť a teraz mi začalo skúškové,tak neviem kde mi hlava stojí... ☹

nikollette
16. apr 2009

Sirinka, neboj vydzis este.. ale uz sa to kráti 🙂 teš sa 😉
Zoldy, tak prajem vela štastia so škuskami 😉 a nám dúfam ze vsetko dobre dopadne na tom neurologickom 😎

zoldy
16. apr 2009

Niki,dopadne to dobre,uvidis 🙂

sirinka
16. apr 2009

niki netesim...male este nie je otocene... ☹ a krcok uz pootvoreny...

nikollette
16. apr 2009

Siri jáááj 😒 ale snád sa otočí.. povedz ze nech sa posnaží 😉 a ak nie, potom cisarsky,nie?? ak uz bude mat vacsie vahu.. bo som pocula ze aj normalne rodili zeny, aj ked boli babatka KP.. ale snad to nebude tvoj prípad..
a na kolko si otvorena??

Zoldy, no tak dufam, maly vyzera ok 😎 ale to vysetrenei necem zanedbat, pre istotu...

patricia1971
16. apr 2009

ahojte 🙂

niki už si zdravá? neboj,malý je ok a bude...musí byť super bábo,keď tak čítam,aký je kludný 🙂

sirinka ty si zdravotníčka,ale mne sa malá pretočila dole hlavičkou až v nejakom 37 tt,možno aj neskôr,viem,že sme to s doki riešili a poradila mi,že mám spávať na boku,aby sa otočila,tak som spávala len na tom boku a potom to bolo dobré.....ale tiež sme sa bavili už o cisárskom,čo som ja nechcela.....ale jasom bola zatvorená úplne....a neboj, dopadne to dobre 🙂držím palce 🙂

sirinka
16. apr 2009

patricia tiez lehavam vacsinou na lavom boku, vraj to je dobra poloha a macaci chrbat...no snad sa aj to moje este pretoci...
dr. povedal, ze do 3500g sa rodi prirodzene aj koncom panvovym...

nikollette
16. apr 2009

Pati ešte nie tak celkom, ale je to ovela lepsie 😉 no snad bude vse OK ... maly je fakt anjelik.. on ma nehava odpocivat, a neplacka, je dobrucky.. zamrnčí tichucko iba jked chce papať 🙂
Siri do 3500g.. no to je podla mna aj dost.. vsak ja som mala problem a maly mal 3330g,a bol otéoceny normalne.. a ine maju problem aj s vyse 2000g babami, ale ine zase porodia za 2 minutky aj 4kilove.. to je indi vindi.. ale snad sa ti otoci.. poddla mna neni sranda rodit tym KP, ked ma už vyse 2500g 😕

patricia1971
17. apr 2009

sirinka to neviem,ale tiež som stresovala a riešila cisarsky,ale moja doki tiež bola proti,že veď sa uvidí...ale malá sa potom otočila,ale to ja som fakt nonstop ležala len na tej jednej strane

niki tak sa uzdravuj 😵 sa mi dnes s tebou snívalo, včera som si pozerala fotky a malý je celý ty, úplna kopia....no a v tom sne som bola u teba na návšteve a ty si malinkého bila,to bolo hrozné,ale potom som sa prebrala a som si vydýchla,že to bol len sen...no mala som blbú noc,lebo Lili v kuse mrnčala,aj zúbky, aj soplíky, tak som len tak driemala a vtedy mávam také desné sny ☹

zaburka28
17. apr 2009

ahojte maminky,
moj dokino po vcerajsej poradni usudil, ze ked sa maly nevypyta nahodou uz dnes 😀 tak v sobotu rano sa mam hlasit v porodnici v ruzinove na 9. poschodi ... este ma vysetri a uvidime co a ako 😀
Juuuj takze uz sa mi to zacina ... mala som prebdenu noc ☹ a zacinajuce bolesti v podbrusku (ako pri menzes) 😖 teraz mi to preslo tak neviem co to ma byt ... pobalena som, takze uz len cakam-e ... manzelik je dnes pre istotu so mnou doma ... 😉 ma strazi 🙂
Drzte palceky nech to ma lahky priebeh a maly je zdravucky 🙂. cmuk

bublinka34
17. apr 2009

Ahoj Zaburka,
držím palce nech to prebehne hladko a rýchlo a nech je žabec čím skôr v Tvojom náručí.. drž sa!!! 😉
(asi si už nachystaná do pôrodnice, len tak malá rada na okraj - mne pomáhal hroznový cukor v čase kontrakcií a aj mi ho dovolili - vraj dodáva energiu- i keď som už v ten deň vyvolávania nič iné pre istotu nesmela len piť vodu.. tak si ho prípadne pribaľ - bolo nás tam viac a tým, že som mala dva šulčeky, tak som sa delila s ostatnými budúcimi maminkami, ktoré so mnou brázdili chodbu na čakačke.. 🙂)

patricia1971
17. apr 2009

ahoj zaburka 🙂
ja som to mala tiež tak,ale nepripisovala som tomu význam.....tiež som mala v noci bolesti,také jemné kontrakcie, cez deň nič, bola som potom v poradni okolo 14 hod., bruško hore, zatvorená úplne, žiadny náznak pôrodu ☹ to bol štvrtok,doki mi povedala že v stredu ráno aj s vecami na príjem...no a ešte v ten štvrtok v noci,čo som bola po poradni mi to začalo zas a ráno o 7 už bola Lili na svete 🙂 mám zimomriavky za teba,ale to už je podľa mňa náznak pôrodu 😵 no držím ti palčeky a daj potom vedieť 😵

zaburka28
17. apr 2009

dakujem bublinka a patricia 🙂
...hroznovy cukor mam zbaleny 🙂
...a uz tak podchvilou sa mi zacinaju objavovat tie podbruskove bolesti ☹ ... este sa daju celkom v pohode zvladat ... a na intimke mam trosku ruzovo hnede spinenie ... to bude asi ten krcok ... no asi si hodim sprchu a pre istou pojdeme do nemocky ale pred tym cinknem este mojmu dokimu Krizkovi ze ci mame uz dojst ...

patricia1971
17. apr 2009

zaburka to bude ono,ja som sa neponáhľala,som ležala vo vani, čakala na silnejšie bolesti a potom som stihla ledva dobehnúť 🙂 mne ani plodová voda neodtiekla,až doki mi ju musela pustiť...ale neponáhľaj sa až tak,to môže trvať aj dlhšie,alebo tažko povedať 🙂 radšej zavolaj dokimu a on ti povie najlepšie,čo máš robiť 😵 držím palčeky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre