Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
25. apr 2009

a to ma kamoska nahovara,aby sme isli po mgr aj dalej,len moj priatel to akosi este nevie a nebude sa mu to pacit.to by som popri materskej rada.on by uz rad malinke,vsetky kamosky uz maju aj po dve a ja nic,tak mu to je dakedy luto....ale ja mu vysvetlim aka je zla doba,ze sa treba nachystat a az potom...a je chvilku pokoj. kamoska ma dve krasne a zdrave deti,tak teraz sa venujem naplno im...a moja Buffy mi da tiez dobre zabrat...

sirinka
25. apr 2009

zoldy zla doba este len bude, ked nebude mat kto robit na anse dochodky... 😉

zoldy
25. apr 2009

tak na to radsej ani mysliet ☹ a ani sa nebude mat o nas postarat,ked budeme stare a chore.lebo tie pseudosestricky co vychadzaju zo skoly su strasne...to mi nahana asi vacsi strach.ved pri takomto zivotnom tempe sa toho dochodku nedozijem ☹

janula13
25. apr 2009

siri nuz ja chcem rodit u Dr.Kozolkovej, len ona este o tom nevie, musim sa jej na najblizsej poradni spytat 😅
zoldy ved aj u nas to tak bolo vsetciznami uz maju deti a aj dost velke, tak uz ajmne bolo luto ked sa okolo nas len deti rodili, ale stihlisme to, estezesme kupili 3oj izbak, manzel nechcel mensi, ze ked budu deti a mal pravdu, ved aj ten nam bude maly o par rockov 😀

zoldy
25. apr 2009

ja som mala v plane o takomto case vysadit tabletky a pred vianocami zacat pracovat na babenku,lenze moja mama zostala sama,otec sa na nas vykaslal...caka nas majetkove o byt,ja ho chcem odkupit,takze by sme byvali s mamou.ale uvidime.je to este daleko. ☹ ja s priatelom byvame teraz v podnajme v rusovciach

janula13
25. apr 2009

neboj poriesite, ani nam to neslo tak hladko, vzdy sa nieco stane v nasej rodine co skomplikuje situaciu, teraz je problem ze mi po porode nikto nepride pomoct, okrem manzela, ale ani ten nebude mat dovolenku vecne...vzdy nieco..ale su aj horsie veci...ride aj na vas, vyriesite a potom si budes v klude uzivat brusko 😀
inak pisem poleziacky tak to aj tak vyzera..

vevusiatko
25. apr 2009

zoldy pekne naplanovane 🙂 Tak ja som stihla najprv babatko a teraz zariadujeme ostatne veci 😀 Troska sme to poprehadzovali

zoldy
25. apr 2009

ja by som si to niekedy najradsej poprehadzovala,ale niekedy nie...pred chvilou som chytila neuveritelnu paniku,bola som vonku s Buffy a ked sme sa vratili,pritulila sa ku mne a nasla som na nej neuveritelne velkeho,nacecaneho kliesta,asi ako fazula,az po pot oblial.strasne som sa zlakla a to je iba pes,co keby to bolo moje babo.Ja mam paniku z klieštou,segra mi skoro kvoli nemu zomrela

vevusiatko
25. apr 2009

🙂 podla mna budes spokojna aj bez prehadzovania 🙂
Moja jka to poznam ja sa tiez strasne bojim vsetkeho 🙂 ale ty to mas isto tazsie v tom ake pripady denne vidis

zoldy
25. apr 2009

aj to,ja sa sama sebe cudujem,ze potom vsetkom co v robote vidim,chcem babo.a mozno aj preto k tomu pristupujeme tak opatrne

janula13
25. apr 2009

zoldy ty budes super mamina,verimtomu...jasa bojim,co budem ja zac...inak kamoska co so mnou lezala v ruzinove ma u vas na kramaroch dvojicky...

zoldy
25. apr 2009

na are alebo na patologickych?obe budeme super maminy 😀 😀 😀 ale ty skor 😀

vevusiatko
25. apr 2009

zoldy ved to ja mam kazdy den neuveritelny strach o malu ked vidim nieco v telke alebo tu citam vzdy idem k nej a ju bozkavam ako sibnuta 🙂

zoldy
25. apr 2009

a ja to robim aj psikovy 😉

vevusiatko
25. apr 2009

😀 v ustach mas potom chlpy co 😀 Vidis to je vyhoda babatka ze chlpy neostanu 😀 😀 😀

zoldy
25. apr 2009

vela chlpov 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 Sice ked tak uvazujem mala ked sa narodila bola riadne chlpata. Nastastie to mizne 🙂

zoldy
25. apr 2009

ty si asi tak isto morbidna a milovnicka ciernej presne tak ako ja,mylim sa? 😉

vevusiatko
25. apr 2009

😀 haha ako sa to vezme a podla toho v com 😀 😀 😀

zoldy
25. apr 2009

som to vystihla??? 😀

vevusiatko
25. apr 2009

😀 asi hej

zoldy
25. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
25. apr 2009

Ajojte.. aka rozbehnutá debata..
dnes som mala zakaznicku na gelové nechty hehe 😀 😀 celkom sa poadrili 😉
maly mi tu zacina mrncat idem krmit...
Hah a dneska ako som ta Sirioka vobec nespoznala, som ja ale teliatko 😅
Zoldy si zlatá sympoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konecne ta vidim.. inak nejak tak som si ta predsatavovala 😉
tak zatial baby pa

zoldy
25. apr 2009

no pockaj ty uz robis nechty na zakazky? a ja co???? 😀 a dik za tu symposku 😀

nikollette
25. apr 2009

Zoldy sparvím aj tebe rada, iba za nákaldy ak budeš niekedy chcieť 😉
neskor prídem musim ist k malemu...

vevusiatko
25. apr 2009

Zoldy uuu aka foto 🙂 Z oznamka???
Niki ahoj ako sa mate???
Aj ja idem k malej sice teraz ma deku a tu miluje asi najviac na svete 😀 😀 😀

sirinka
25. apr 2009

niki to je v pohode...mne sa casto stava, ze ma s niekym zoznamia a ked ma po case dotycny/a na ulici oslovi, netusim o koho ide... 😝

zoldy
25. apr 2009

Niki: jasne,ze chcem 😀
Vevesiatko:nie z oznamka,minuly rok som sa dala odfotit v atelieri pre mamu a priatela

vevusiatko
25. apr 2009

Krasnucka 🙂 Aj ja chcem s malou take foto

zoldy
25. apr 2009

mam ja spolocnu foto so segrou,velmi dobry atelier,fotka krasa,keby bola aj realita taka 😉 aj na svadobne oznamenie sa tam dame fotit,ak k tomu raz pride 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre