Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

zoldy
17. máj 2009

ja uz to tak zle neberiem...normalne sa mi tento styl stravovania zapacil... 😀 😀 😀 ale cez vikend sa uz napapam.mame oslavu

patricia1971
18. máj 2009

zoldy ahoj, no tak som sa k tebe pridala 🙂 🙂 🙂 mám dostať MS,tak som hladná,ale vydržím,som si už odvykla večer jesť 🙂

zabka1003
18. máj 2009

Čaute, držím palčeky v diéte babule...

My máme perne, malá je chorá, a idú jej 4 zuby naraz ☹

A Matka ako to prebiehalo u teba, prečo nakoniec bola sekcia? ak bude času, napíš viac...

zoldy
18. máj 2009

babulky,ale nejako to zo mna nechce zliest,sice na obleceni uz dajake vysledky pocitujem,ale na vahe nic...priatel hovori,ze o preto lebo je toho tuku vela,a budem musiet dlho ćhudnut,aby boli viditelne ubytky na vahe... ☹ 😀

bublinka34
19. máj 2009

Mata gratulujeme k Jakubkovi!!!

patricia1971
19. máj 2009

ahojte všetky 🙂 🙂 🙂

zoldy,tuk je ľahký,mne išlo 1 týždeň dole asi 5 kg,a ďaľší len 1 kg.....ale je rozdiel z akej váhy chudneš,keď ja som chudla z 82kg,tak to je dosť.......včera som začala,mala som 75kg,tak uvidím ja koľko pôjde dole....ale nevadí,to uvidíš na oblečení,ja to hneď cítim na riflach 😵

zabka1003 a čo je malej????má nejakú chrípku????

bublinka a vy ako????ako sa má Simonaka???? 😵

lenka85
19. máj 2009

patricia aj moja Hanka ma taku musiu vahu... Mala 7 kg v roku, tiez totalne tintitko, ale aj ona papka a beha vkuse, tak sa to nestihne zachytit... Baby a koho odporucate zazmluvnit? Ja vobec nemam skusenosti s porodnikmi v Ruzinove, je to zle ak tam mate len tak nahodneho? Boze, uz zase zacinam panikarit..Ale vo vacsine pisete o tej porodnici pekne, tak dufam, ze sa potom pridam

monuska143
19. máj 2009

Ahojte.
Chcela by som rodit v Ruzinove. Zatial som len v 33tt ale nad tym uz intenzivne premyslam lebo sa to krati...
Je to fakt take preplnene ako pisete?

patricia1971
19. máj 2009

ahojte 🙂

lenka tak to budeme mať modelky 🙂 🙂 🙂 no s tým zazmluvnením je to ťažké...ja mám na to svoj názor.....ja čo chodím k mojej doki,tak je tam aj pôrodnička,takže ja som to mala jednoduché,ale neviem,či by som si zazmluvňovala dokiho,ktorého uvidím 4x v poradni a vôbec ho nepoznám...je to strašne ťažké takého rozhodnutie ☹

monuska neboj,čím viac vás tam bude tým je to lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 ja keď som rodila syna pre 17 rokmi,tak som bola v pôrodnici na Zochovej a na izbe nás bolo 8 mamičiek 🙂 🙂 a to len bola sranda,ale detičky sme vtedy nemali pri sebe,ale dosť sme si pomáhali a radili,takže toho sa neboj....a tu v Ružinove sme boli 4 na izbe a tiež to bolo super,potom 2 odišli a ostalo tam strašne smutno

sirinka
19. máj 2009

ahojte...tak uz to mame za sebou...

co sa tyka porodnice...ja som bola velmi milo prekvapena...personal ako vymeneni, vsetci mili a ochotni...samo, vynimka bola, ale nakoniec ani to nebolo take tragicke...

prvy den som bola na obyc. izbe, potom uz nadstandart...super spolumamicka, takze nam aj cas rychlo usiel.

sirinka
19. máj 2009

monuska teray ked som ja bola, bolo tak akurat, vzdy sa naslo miesto 😉

patricia1971
19. máj 2009

jeeej sirinka no tak gratulujem!!!!!!! Tak je to Magdalenka,no si sa ale ponáhľala,že???? prišlo to samo,alebo vyvolané????

monuska143
19. máj 2009

patricia1971- urcite aj ked rodila moja mamina tak to bolo ine 🙂 tiez ma nemala pri sebe dokonca som musela ist do inkubatora kvoli ciernemu kaslu ale inac som ok 🙂
Premyslam aj nad Antolskou lebo to mam rovnako daleko ale ako sa povie sto ludi sto chuti.

sirinka- to mi vravela aj susedka. Ona rodila pred dvomi rokmi a ze bola dokonca sama. Ze bolo to aj dobre aj nie.
No to bolo uz jej druhe babo tak vedela co ma robit 🙂
Ale ja ani len netusim co ma tam caka.... Aj sa bojim ☹

sirinka
19. máj 2009

patricia...odtiekla mi voda...na druhy den som dostala vyvolavacku a nakoniec pre nepostupujuci porod to skoncilo ako CS 😝 tak si vyber...

patricia1971
19. máj 2009

monuska neboj,máš ešte čas rozmýšľať 😵

sirinka no pekne,takže ten koniec CS nič moc,ale máš to už za sebou 🙂

patricia1971
19. máj 2009

sirinka a kojíš teraz obidve baby???? keď si tak pamätám,tak si Klárku ešte kojila

bublinka34
19. máj 2009

Sirinka gratulujeme k Magdalénke.. 😉

Paťka - máme sa skvele.. Simonka rastie ako z vody a žrútik je stále.. už neriešim, čím mám dosť mliečka pretože priberá.. úžasná je keď sa smeje.. a pre mňa je najvrelejším obrázkom pozerať ako sa na seba naše dcérky usmievajú a ako "žerie" Simonka Barborku a naopak.. 🙂
pridám nejaké foto do albumu..

sirinka
19. máj 2009

patricia ano, kojim ich obidve...najme vcera som mala riadne naliate prsia, tak mi to klarka vyborne odsala...

patricia1971
19. máj 2009

ahoj bublinka 🙂 no super,že Simonka je taký super jedák 🙂

sirinka,tak to máš super odsávačku,to musí byť zlaté 🙂

nikollette
20. máj 2009

Ahojte, no dlho som tu nebola, ale nic so nezameskala ako vidím..
Sirinka GRATULUJEME aj s CHrisim 😀 😀 😀
No maly ma biliriubin naposledy 30umol, cize mu pekne kelsol.. krvyn obraz mame stale zly, preto berieme na to liecik.. tak uvidime.. pondeol ideme na kontrolu na kramare do internej ambulancie.. a 4.6 zase na kontrolu na sono žlčníka.. tak uvidme.. snad to bude ok...
maly je starsne sikovny,. hlaicku uz drzi ako 4,5 mesacny.. m,a stasne rad ked si ho vyhadzujem, ale len tak jemne, na rukach, strasne sa tom smeje 😀 😀 a stale je veeeeeeellmi dobrucky, vobec neplacka, sám zaspava, netreba ho ucucikavat, polozim vecer do postele a uz aj háji spánok 😉 je fakt super bábo 😉
idem pridat nejake fotecky, ved som tu uz taaak davno nebola..
pekný slneční dník babulky

a.d.r.i.k.a
20. máj 2009

Sirinka gratulujeme!!! 🙂 🙂 🙂

a.d.r.i.k.a
20. máj 2009

niki malý je perfektný na tých fotkách,aké ksichtíky 😵 aj moj sa tak tvári ked ho dávam do vody 🙂

My sme boli včera v Pod.Biskupiciach,prepichovali malému ten vriedok po očkovaní,a vytlačala mu z toho hnis,má tam teraz poriadny kráter 😒

sirinka
20. máj 2009

dakujeme baby

nikollette
20. máj 2009

Adrika vriedok po ockovani??? Aj nas tam ma taky maly vriedok.. to treba prepichnut??? 😕

nikollette
20. máj 2009

Adri, iank koljko vazi Lucasko??? vyzera riadny valibuk... chutný... juuuj 🙂 🙂

nikollette
20. máj 2009

Potom net mam este stale zly, mozno do tyzdna nam to spravia, takze zase tu nebudem.. teraz som u brata na compe, tak tu vysedavam troska 😅

a.d.r.i.k.a
20. máj 2009

niki,ten vriedok by mal sam od seba prasknut,ale on to mal také zatvrdnuté a nešlo mu to,tak nás naša detská poslala,aby mu to spravili. Lebo dokým sa babatkam nezahojí toto 1.očkovanie,nemožu im robit dalšie...
No,Lucas má 8500 g a 65 cm.....je to "Michellin"... 😀

zabka1003
21. máj 2009

Jeeeeeeee Sirinka, gratulujeme..a rýchlo sa zotav po sekcii, a užívaj si malú Magdalénku 😉

sirinka
22. máj 2009

zabka diky...uz mam vonku aj stehy, tak snad to bude dobre...akurat to este psychicky, tak vnutorne musim stravit...
a magdalenka je zlate dietatko...

zabka1003
22. máj 2009

Prečo máš blbý pocit, kvôli tomu, že to bola sekcia? Nemysli na to, určite bolo v tom momente najhlavnejšie zdravie tvoje a tvojej Magdalénky.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre