Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

bosorka3113
29. mar 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat ci moze byt otec aj na vzdycharni a ci tam je fitlopta a sprcha, pocula som ze v niektorych nemocniciach nemoze byt otec na vzdycharni iba priamo na boxe ked sa ide rodit, tam mi uz je na nic 😀DDD dakujem

janet24
30. mar 2012

Ahoj ja som rodila v Ruzinove a partner tam so mnou bol od zaciatku do konca a to tam bolo v ted den 18 porodov takze blazinec.maju tam aj fitlopty no v tych bolestiach som odmietla na nej sediet.

bosorka3113
30. mar 2012

@janet24 jeeej super a to si aj niekde zahlasila ze tam bude s tebou? a vedela by si mi povedat kto ta rodil?

janet24
30. mar 2012

ahoj nie nezahlasila ja som pri tom ako som sa hlasila dole na prijme zaplatila poplatok za to ze tam bude 16 eur a isiel so mnou hore na porodnicu.a neviem ako sa vola rodila ma zena taka mlada.

zeytin
30. mar 2012

@petruska2385 Monitory robia na kazdej poradni. Este pred rokom nerobili, ale ked som sa pytala sestricky, ze preco teraz robia, tak mi povedali, ze vraj sa im takto podarilo odhalit niekolko poruch a tak zachranili babatka, tak preistotu robia teraz na kazdej poradni.

zeytin
30. mar 2012

@bosorka3113 Hej, moze tam byt s tebou, ale podla toho, kedy tam prides. Pri prvom porode som tam bola skoro, lebo mi zacala odtekat plodovka, ale este som nemala pravidelne kontrakcie, tak ho poslali domov. Potom sa mi ale porod rozbehol tak rychlo, ze ledva stihol prist k porodu. Ale baby tam mali partnerov tak posledne 3 hodky pred porodom. Zalezi aj od toho, kolko je vtedy porodov. Predsa su tie priestory mensie, tak aby tam nebolo moc ludi... A pri druhom porode sme sa na vzdycharen ani nedostali, hned som isla rodit, lebo som dobehla do porodky otvorena uz na 7 cm... 😉 Prvy krat ma rodila dr. Kozolkova a druhy krat dr. Chuda.

bosorka3113
30. mar 2012

@zeytin dakujem za odpoved 🙂 a bola si spokojna s dr. KOzelkovou? Ja som ju zazila len na ultrazvuku a na vizite a to som mala dost z jej spravania

noemarta
30. mar 2012

@bosorka3113 ja som s kozolkovou bola velmi spoko, ma spravanie take ake ma, ale ako odbornik klobuk dole 😉

bosorka3113
30. mar 2012

no ja som nad nou ako rozmyslala, ze dostat ju by bola mozno aj vyhra, rychlo tlacit nech ju nemusim pocuvat 😀DD a baby mali ste zaplateneho dr. alebo nnie?

noemarta
30. mar 2012

@bosorka3113 ja ano....

bosorka3113
30. mar 2012

@noemarta dr. Kozolkovu? a bola si spokojna s nemocnicou?

noemarta
30. mar 2012

@bosorka3113 hej ju som mala, a ja som bola spoko, nebola som ani na nadstandarte, lebo na obycaj.izbe boli tak zlate sestricky, ze som nemala preco menit, vsetko zalezi od personalu a co som mala kamosky a co boli na nadstandarte, tak nadavali na arogantne sestricky....

bosorka3113
30. mar 2012

@noemarta ja som celkom rozhodnuta pre Ruzinov lebo to mam najblizsie, ale moj doktor ma stale prehovara na Antolsku, ae mne sa Antolska nepaci a je daleko... Viem ze na gynde su uuuuzasne sestricky ale na porodnici neviem...

noemarta
30. mar 2012

@bosorka3113 a kedy rodis??? ja som rodila v tom najvacsom vypeku, a bolo nas tam straaaasne vela...ale hovorim, zvladla som to, a hovorim vsetko zalezi od personalu a lekara, a ak mozem doporucit, je lepsie ked si niekoho zaplatis, myslim lekara.

bosorka3113
30. mar 2012

@noemarta zermin mam zatial 8.6 🙂 cize snad este pred tym najvadsim teplom 😀 mna liecil pan docent ci prednosta, k nemu som chodila aj do ambulancia a aj tam mam este kartu tak asi pojdem spat k nemu a uvidim koho mi poradi, alebo ci ma on neodrodi 😀 co pochybujem 🙂

noemarta
30. mar 2012

@bosorka3113 on ta urcite neodrodi, podla mna ti dohodi kozolkovu, dost jej doveruje. 😉 moj typ.
tak sa drz a nech vsetko dobre dopadne. pa

bosorka3113
30. mar 2012

no ved uvidim 🙂 a dakujem za rady pa

petruska2385
30. mar 2012

@zeytin dakujem 🙂))

zeytin
1. apr 2012

@bosorka3113 No ako profesionalka je podla mna velmi dobra, lebo som rodila bez epiduralu a ako prvorodicka som s jej pomocou porodila dcerku (3850 gr) bez nastrihu, iba s vnutornym sitim. Podla mna bola fajn, len ma specificky druh humoru, ktory nie kazdemu vyhovuje...

zeytin
1. apr 2012

@bosorka3113 inak doktora som nemala zaplateneho ani pre jednej a bolo to super. Podla mna su to zbytocne vyhodene peniazky, ktore sa urcite zidu niekde inde...

margarita
1. apr 2012

baby, este stale je to tak, ze poporodne vlozky a denny pridel plienok sa fasuju, lebo 3 roky dozadu to tak bolo, len nech viem, ci mam urobit mega nakupy uz do porodnice, alebo staci az po navrate domov. vdaka za odpoved.

luppita
1. apr 2012

@margarita ja som rodila v novembri a este to tak bolo, dostavali sme vlozky, podlozky aj plienky 🙂

woman04
1. apr 2012

@margarita ..hej ,všetko sa dostáva...pre bábo 5 ks plienok na deň,aj krémik na prdelku 🙂
@bosorka3113 ja som bola na obyčajnej izbe a spokojnosť so všetkým..sestričky zlaté,doktorka super...potom ,čo som čítala tie "strašné"zážitky na nete ,ako na človeka kašlú a sú neochotní,keď si človek nezaplatí...nevidela som rozdiel medzi starostlivosťou..myslím,že je to aj o tom,ako sa človek správa k nim 🙂 🙂 ..mínusom sú jedine sociálne zariadenie,ale za to personál nemôže... 😎

monicka23
2. apr 2012

@bosorka3113 ja som rodila vo Februari 2012,mala som zaplateneho doktora aj nadstand. a bola som celkovo spokojna. Bola som rada ze som mala zaplateneho mojho doktora lebo porod sa nam skomplikoval a skoncil ako kliestovy.....
@margarita vsetko dostanes,aj vlozky,aj podlozky,aj plienky 5ks na den aj kremik na zadocek. Oblecenie pre babo tiez vymenia ak sa nahodou pocika alebo pogrcka 🙂

bosorka3113
2. apr 2012

@monicka23 a koho si mala zaplateneho?
@zeytin no mne to moc ako humor neprislo co rozpravala, ale tak asi si to moze dovolit, ja som sa cudovala ze este po papuli nedostala od niakeho otecka, ale ak je na sale fakt taka dobra tak uz viem preco nedostala 😀

bosorka3113
2. apr 2012

@woman04 to ako na kazdeho kaslu a nepomozu citam na kazdu jednu nemocnicu, takze to neriesim a podla toho nevyberam, uz ked budem mat po porode tak tych par dni vydrzim to uz je najmenej 🙂

monicka23
2. apr 2012

@bosorka3113 mojho gynekologa Dr. Ferianca.

bosorka3113
2. apr 2012

@monicka23 to meno mi nieco hovori, zda sa mi ze ma aj on vysetroval a pocula som ze je dobry.

mimave
2. apr 2012

@bosorka3113 ja som nemala tiez nikoho zaplateneho, manzel pri porode bol a jedine co som si dala bol nads. kvoli sprche na izbe. arogantne sestricky som tam nezazila. tiez som rozmyslala kam pojdem rodit, ale ono je to naozaj uplne fuk. ruzinov u nas vyhral tiez kvoli dostupnosti, nnie som z ba a nemame auto, toto nam bolo najlepsie s cestovanim aj na poradne aj potom kvoli nastevam a tak. nemozem povedat jedine zle slovo na nikoho z personalu, aj ked je pravda ze toalety su katastrofa ci na stand., alebo nadst., podla mna v nemocnici by to malo vyzerat kusok inac, napriklad tak ako o poschodie vyssie... tam som bola milo prekvapena. ale odrodis, par dni to tam vydrzis ci budes tu alebo v inej nemocnici a domov pojdes stastna a spokojna🙂

bosorka3113
2. apr 2012

@mimave a teba pls kto rodil? No na 10p. boli WC a kupelka spolocne celkom v pohode, ale baby kt. porodili a dosli sa nam ukazat tak to tiez kritizovali :-/ ale tych par dni sa urcite da vydrzat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre