Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

lindt
2. máj 2011

caute buduce mamicky🙂 prosim vas, absolvovali ste aj predporodnu pripravu v ruzinove? V historii som nasla, ze baby tam chodili, ale to bolo spred troch rokov, tak by som chcela nejake novsie infosky. A nejde niektora z vas rodit k dr. Vlčkovej? Drzim vam vsetkym palce!!!! Ja idem zajtra rano na tripple testy, tak mozno tam niektoru aj stretnem 🙂

tara2
2. máj 2011

@jankaslamka - podla mna kvoli prenasaniu
@elllla - skoda, tusim sa akurat obehneme...

elllla
2. máj 2011

@tara2 no skusim este asi zajtra umyt okna a dlazky a mozno s mm si dnes spravime pekny vecer... alebo neviem...

tara2
2. máj 2011

@elllla - ja som pred tyzdnom umyla tri okna, vydrhla cely byt, ozehlila velikansku kopu pradla, navarila nedelny obed, upiekla tri kolace a aj pekny vecer bol a nic z toho 😅 😝 akurat som teda ledva chodila co som bola taka unavena 😀

jankaslamka
2. máj 2011

@elllla @tara2 baby, mozno keby ste dosli aj ku mne upratat tak by vam to pomohlo 😀 😀 😀

tara2
2. máj 2011

@jankaslamka - no to urcite 😀 😀 😀

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 tak nic..nevyslo 😀 😀 upracem sama 🙂

saeda
2. máj 2011

Ahojte babule, potrebujem surne poradit... neviete ako je to so stravou v ruzinovskej nemocnici ak ksom celiaticka? Ponukaju aj bezlepkovu stravu alebo sa musim zabezpecit sama? Dnes som tam bola na prednaske, ale lekarka, co hovorila o porode vobec nevedela.... kde sa take info dozviem? Prosim poradte...v 🙂

jankaslamka
2. máj 2011

@saeda no pri prijme sa pytaju ci mas alegiu na nieco, nejaka speci dieta a tak..tak mozno budu daco take mat..ale ked si spomeniem ze my sme mali na vyber zo 4roch jedal, tak tam nebolo ani jedno tohoto druhu

tara2
2. máj 2011

@saeda - treba to nahlasit pri prijme a oni ti objednaju specialnu dietu prip. este mozu zavolat aj dietnu sestru a ona sa s tebou dohodne na strave 😉

jessicax
2. máj 2011

@saeda ano, zabezpecia ti bezlepkovu stravu, budes mat na jedle karticku BLP , ak mas aj bezlaktozovu dietu tak BLK😉

saeda
2. máj 2011

@jankaslamka
@tara2
@jessicax
dakujem za odpoved ... vie snad niektora z vas aj, ci sa to da jest?

jankaslamka
2. máj 2011

@saeda to netusim, nakolko som nemala tuto tvoju dietu..ale to co som si tam vzdy vybrala ja tak sa jest dalo 🙂 ale stale je to nemocnicna strava 🙂 ked som bola na 10tom tak za tyzden som tam schudla 3 kila ..no aka odtucnovacka 😀

tara2
2. máj 2011

@saeda - tiez netusim...
@jankaslamka - to by som potrebovala 😀

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 co schudnut? ty este nemas narok 😀 inak ja stale vyzeram ako tehotna..je to hrozneee ..sa hnusim sama sebe 😠

tara2
2. máj 2011

@jankaslamka - vsak to ja do buducnosti hovorim 😀 , od zajtra uz narok budem mat 😉

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 ale az od zajtra 😀 na kolku mas rano prist? nech viem od kedy drzat palce 🙂 no tak potom v lete ked prides kocikovat do Pezinka tak posudim ..ak sa ozves 😀

tara2
2. máj 2011

@jankaslamka - na 7:00 a jasne, ze sa v lete ozvem, dame stretko v parku 😉

jankaslamka
2. máj 2011

@tara2 pekny datum bude mat mala 🙂 tak budem drzat palce a cakat na spravicky..nech tam netrcis jak ja do siedmej vecera potom 😀 super..dame nejaku zmrzku 😉 som este v parku nebola od kedy ho vynovili

jessicax
2. máj 2011

@saeda poslala som ti IP

saeda
3. máj 2011

Ahojte babulky... tak Myzma uz zostala v porodnici, je otvorena na 3, tak uz to hadam pride 😀
No a ja nastupujem do porodnice hned rano, tiez som zrazu z nicoho nic na 3 ... lenze maly ma len 2700g a to som ukonceny 38tt ... tak vraj uvidia, co so mnou....

jankaslamka
3. máj 2011

@saeda aspon sa ti bude lahsie rodit 😉 tak vam babule drzim palce nech vam to dobre dopadne 🙂

elllla
3. máj 2011

@saeda tak drzime palce, uz by som aj ja mohla byt aspon na 3 , hehe...

ivulik20
3. máj 2011

@saeda držím palce 😉 😉 😉

dankadina
4. máj 2011

vsetkým vám drzím palce ja som takto rodila presne pred 3 týždnami @jankaslamka všetko naj k trom tyzdnom 🙂

jankaslamka
4. máj 2011

@dankadina dakujeme 🙂 aj vam vsetko naj k trom tyzdnom 🙂))
my sme dnes boli na poradni a mame uz 3120g 😅 sice sme pred tym stiahli 100ml, ale to nevadiii...pupcek sa nam pomalicky krasne vtahuje..tak sa tesim 🙂 A ako sa mate vy? Natalka uz ma pekny pupcek?

dankadina
4. máj 2011

@jankaslamka ja malu ani nevazim ale vidim na nej ze je uz pekny sislik, pupcek nam vyzera už pekne aj je vtiahnutý, my ideme do poradne až buduci tyzden. dnes si idem dat nati zapisat do pasu, aby sme mohli ist v sobotu k znamym do rakuska. v nedelu mame velku oslavu kristinkinych 3 rockov, a vy ce máte nové?

jankaslamka
4. máj 2011

@dankadina super, ze sa pupcek takto krasne zahojil 🙂 ja ju tiez nevazim..ale tym, ze bola predcasne a vazila pod 3 kilatak sa chodi castejsie na prevazenie a hlavne mi chudla prvy tyzden co sme boli doma..ale uz je vsetko v poriadku 🙂 dalsiu poradnu mame az 8.juna..takze mame mesiac pokoj ... fuuu to treba dat zapisat do pasu? sakra..ja, ze s malou vybehnem do heinburgu na nakup, tak asi nevybehnem co? ja pas pre istotu ani nemam..
no teda parada, takze bude velka oslava? skvele 🙂 vsetko najlepsie prajem 🙂 A my nemame ani nic nove..stale rozmyslam co by som podnikla lebo sa uz doma nudim ako pes..keby aspon to pocasie sa umudrilo.. inak ty uz nemas ziadne bolesti? mna picha v podbrusku podchvilkou a je to dost neprijemne..ale to je asi normalne, nie?

asma
4. máj 2011

@saeda Ahojjj ja osm bola otvorena na tri prsty a poslali ma z rizikovej poradne domou ze nech sa este vyspim ze to sice môze byt akzdu chvilku ale aj o tyzden a velmisa nesekli bo som vydrzôala presne 6 dni a isla som v noci ked som mala uz rano prist na vyvolavacku xixi tak si to mala rozmyslela ze predsa len pojde xi

elllla
7. máj 2011

no nejako je tu tichucko.. kde ste vsetky? ako je to s kapacitou momentalne v ruzinove? asi pomaly pojdeme na to v utorok-stredu, tak hadam sa nam ujde postielka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre