Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sandey
13. feb 2010

Ahojte, prosim Vas, ak ste v poslednej dobe rodili u Dr. Foltina, alebo mate nejake cerstve informacie o nom, napiste. Odporucila ma k nemu jedna gynekologicka, ale citala som tu o nom vselico, tak teraz neviem, ci ist k nemu, alebo niekde inde

ondrulka
14. feb 2010

ahojte babi, a v čom sa vlastne rodí? dajú mi nejakú nemocničnú košelu alebo si mám niečo doniesť? Kamoška rodila na Kramároch a tam si musela priniesť tričko na pôrod... 🙂 🙂 🙂

lea79
14. feb 2010

košelu dostaneš, nemusíš si nosiť

lea79
14. feb 2010

Zlatica Puškárová dnes rodila v Ružinove cisárskym rezom, narodil sa jej syn Leonard 50cm 3520g

lea79
14. feb 2010

tej sa určite ušiel nadštandard

lea79
14. feb 2010

zaujímavé, že všetky "celebrity" rodia cisárskym rezom 😕

filipi
14. feb 2010

samozrejme, že jej sa nadštandard ušiel a môžeš si byť istá že pre ňu izba bola pripravená niekoľko týždňov ak nie mesiacov dopredu.......a takisto vedia prečo rodia cisárským a bude ako taký prútik keď bude nemocnicu opúšťať........ktovie asi prečo??????... 😉

simonka11
14. feb 2010

No , ale podľa mňa rodiť cisárskym je horšie ako normálne..pretože tá rana po cisárskom bolí oveľa viac a aj sa dlhšie hojí.....

cheerlady
14. feb 2010

no ja sa k zlatici nevyjadrujem-hlavne,ze na zaciatku januara jej hrozil predcasny porod a zrazu jej vyjde porod zrovna na valentina a este cisarsky a lekari sa dokonca vyjadrili,ze cisarsky nebol kvoli komplikaciam...myslim si o tom svoje.. 🙄

supi
14. feb 2010

a rodila ju kozolkova

supi
14. feb 2010

Ahojte 🙂 ,
tak ja som rodila v sobotu 6.2 sekciou a bola na standarte, nadstandart bol plny, ale nemozem sa stazovat...
Plne kojit som zacala uz na 3. den a mala som stastie na super sestricky s novorodeneckeho aj 600nedelia.
Uzasnu anesteziologicku a sestricky na porodnici. Bola som velmi spokojna a urcite na dalsi krat pojdem do ruzinova...

trpezliva
15. feb 2010

http://www.topky.sk/cl/15/675023/Svajda-po-Pusk...
to mojho muza hned vyhodili 😠 😠 😠
Este ze nenapisali, ze s nou bol ubytovany...to by bol iny luxus, pri tychto preplnenych podmienkach.

mizulienka
15. feb 2010

dievcata viete mi prosim poradit?
dnes som bola posledny krat u svojej gynekologicky v poradni a odteaz by som uz mala chodit do nemocnice na poradnu...viete ako to funguje v ruzinove? mam sa dopredu objednat?
alebo iba prist vo stvrtok a sadnut si do cakarne na tu 51 alebo 53 (nie som si ista, ci su to spravne cisla☹)
a to uz mam ist hned buduci tyzden, ked som bola teraz?
dakujem

lea79
15. feb 2010

mizulienka objednaj sa ku konkrétnemu pôrodníkovi na konkrétny čas, aby si tam nečakala pol dňa
keď si bola tento týždeň na kontrole, tak stačí, keď sa objednáš na budúci týždeň

lea79
15. feb 2010
lea79
15. feb 2010

ak ti môžem poradiť, tak sa neobjednávaj k Suchánkovi

mizulienka
15. feb 2010

lea, ale ja si nejdem zazmluvnovat ziadneho porodnika....aj tak sa mam objednat k niekomu konkretnemu?
a koho mi odporucas? dakujem

lea79
15. feb 2010

pôrodnika si nemusis zazmluvnit, iba sa k nemu objednaš
odporučam Divekyho

tikuska
15. feb 2010

Ja idem k Divekymu 23. 2. o deviatej do Ružinova okrem toho zatial neviem ktoré dni robí.

nikollette
15. feb 2010

Ti vážne sa môžete objednať k niektorému porodníkovi, aj ked si ho nezazmluvnujete?
Som myslela, že tie čo nemaju zazml. že chodia tie štvrtky, do všeobecnej poradne pre všetky maminy.

renatkas
15. feb 2010

ja som si tiez myslela ze ku konkretnym lekarom chodia len pacientky ktore si ho chcu aj zazmluvnit a ostatne vo stvrtok.
Zavolaj si tam a spytaj sa sestricky, urcite by som tam nesla len tak ze neobjednana a cakat tam potom cely den...

Ja chodim k Divekymu v utorky na 041, aj v piatok som uz bola ale to ma na dverach ze robi od 08:00-09:00

sedula1
16. feb 2010

ahojte baby, moja kamoska chcela chodit tiez posledny mesiac ku divekymu, lebo rodila prve pri nom, ale tentokrat si ho nechcela zazmluvnit a sestricka na ambulancii jej hned povedala, ze ked si ho nezazmluvni tak ma chodit ako vsetky bez zmluvy - stvrtky od rana do 12.00 hromadne, kde sa doktori striedaju.. Tak neviem ako to je. Ja som sa objednala u dr.Oťapkovej, ktoru si aj zazmluvnim.

lea79
16. feb 2010

tak mizulienka skus tam zavolať, a potom sem napíš ako to teraz funguje 😉

tikuska
16. feb 2010

Baby chcem sa už zbaliť do nemocky len mám dilemu že či do velkej cestovky alebo môžem do kufra či to nebude divné. Do čoho sa budete baliť vy ?

slniecko01
16. feb 2010

Baby čo ste už porodili na ušká ste boli na Antolskej ? Pretože som sa nemohla včera dovolať do Ružinova. Ak máte číslo šup sem sním. ďakujem 🙂

ondrulka
16. feb 2010

myslím že kufor nebude vôbec divný 😎 podla toho čo som tu čítala v starších príspevkoch tak sú normálne aj dve tašky... ja mám jednu totálne prepchatú cestovku akoby som tam šla na mesiac hi... zbalená som poctivo už druhý mesiac a len som prihadzovala a prihadzovala... a mimi sa k činu nemá a nemá... 😀

mizulienka
16. feb 2010

ahojte, tak prave som volala do ruzinova...ak si nebudete zazmluvnovat porodnika, nemozte sa objednat na konkretnu hodinu...ale mozte si ist odsediet radu 🙂 na c. dveri 41 tam robia od 8-10, alebo c. dveri 53 (tusim) tam su do 12. Takze tak 🙂

mizulienka
16. feb 2010

este som sa chcela spytat, niekto tu odporucal, ze niektore cislo dveri je lepsie ako to druhe 🙂
viete ktore? 😉 dik

lea79
16. feb 2010

mizulienka tak to máš blbé, držím palce, aby si neporodila v čakárni 😀

tilly
16. feb 2010

slniecko, treba sa objednat na antolsku alebo kramare, maju pokazeny pristroj v ruzinove 😠

02 686 73 753 je cislo na antolsku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre