Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
26. feb 2009

jaj, no a maly mal dnes este trocha zvysene, ale uz menej, tak ho pre istottu este dali pod lampu, nosia mi ho len kazde tri hodky, na kojenie, trošku cucká cez klobučiky 😅
O polnoci ho daju preč z lampy, a rano mu odmreju hodnoty a uvidí sa.. ak budu dobre, ide sa zajtra domkov, tak snad bude vsetko ok už 😎

sirinka
26. feb 2009

niki tak vam drzim palce, nech uz je to ok 🙂

klarka55
26. feb 2009

nikollette - citam tvoj pribeh uz riadne dlho. GRATULUJEM. ty mas teraz asi najcerstvejsie infosky z ruzinova a asi aj najpodrobnejsie a najdetailnejsie 😉
ja som sa to tu uz par krat pytala,ale ked si teraz tam tak snad mi odpovies.
nestretla si sa tam s maldym zahranicnym dokym, dr.Zalzele, nie velmi vysoky,okuliare,plesinka 😉
mas s nim nejaku skusenost?? malo dievcat o nom nieco vie..
dik a pozdravujem tvojho drobca
😲

nikollette
26. feb 2009

Sirinka vdaka 😉

klarka, hm... zahranicny??? Neviem... na vyzor ale vyzera ako slovak nie?? Len ma taky divny prizvuk ako rus, ci takr nieco??? mame tu izboveho lekara, okolo 30r, popis sedi ako si napisala, je taky mensi, chudsi, a dosť prispatý... 😀

co by si ho chcela na porod?????
Ved by tam zaspal 😀 😀 😀

klarka55
26. feb 2009

nikollette - 😀 ako rus 😀 on vraj je arab,ale vyzera ako slovak,mas pravdu.
neplanujem nikoho zazmluvnit,len tak zistujem nejake infosky o vsetkych,lebo neviem ktory sa mi ujde ked to na mna pride 😅
a v com spociva uloha izboveho lekara?? to akoze kazda izba ma svojho,ze na kadzu izbu iny lekar?? no to som asi blbost napisala,ale neviem ako to tam funguje.
no a aky je, ked ti je izbovy lekar,tak ti robi vizitu ci nejake vysetrenia??

nikollette
26. feb 2009

Arab????? 😕 😕 😕 vsak je biely ako stena 😀 😀 😀
Mensi,chudší tmave vlasy, kratke, plešina, okuliare, prispaý ako neviem čo, rozprava ako keby fakt spal...
n vzdyx rano dojde na izbu stalci mi brucho, opyta sa, ako sa cittite? ja poviem dobre, a on odpovie tak dovidenia 😀 😀 😀 a kazdy den to iste, uz mi to je smiesne.. jeho by som k poordu necchela ani za svet,a ni zadarmo 😝 😀
Vravim ked chytis hentoho na poord, co neviem vobec ci on rodi, tak dovidenia... zaspí ti v lone 😀 😀

je tu kopec inych ktorych by som odporucila, ked chces mat fakt istotu..
Ja som chcela mat istotu, chcela som tam ist naisto, ze budem mat toho najlepsieho, ktory to nezbabre, ani keby co bolo... preto som vybrala profesora... a ze tam bol aj sluzbukonajuci Redecha bolo iba plus 😉 aspon pre mna, kvoli nemu mam z poordu prijemny zazitok 😉

zoldy
26. feb 2009

niki,neckalo sa ti v noci?som na teba intenzivne v praci myslela...mali sme tam tiez maly citronik...tak si mi hned behala po rozume...

vevusiatko
26. feb 2009

nikollete ty si super :DDD Presne moj nazor zaspi a hlavne nebude nicomu chapat....Neviem ci je Arab ale Arabi su aj biely....Podla mena usudzujem ze dajaky moslim to bude 🙂) To je jedno v kazdom pripade by som sa necudovala keby zaspal....Inak on tusim vie povedat len tie vety co vravis ty ako sa citite a dovidenia 😀 😀

klarka55
26. feb 2009

niky - 😀 😀 tak super debata,fakt 😀
a naco ti tlaci to brucho?? aj dnes ste si "pokecali" ?? 😀
no neviem koho chytim,ale aspon uz o kazdom co to viem. a to sa nejako ti izbovy lekari striedaju,ci ako to je.
to ked si tam tyzden,tak mas stale toho isteho??
no ked na neho nahodou natrafim,tak ho nenecham zaspat mi v lone 😀 vzdy ho s nohou trosku pokopkam,nech sa preberie 😉

nikollette
26. feb 2009

zoldy nie neckalo sa mi 🙂
maly je do polnoci na lampe, a rano sa uvidi ci bude citronik ,ci nie... snad uz nebude...

veve, ale ved t je pravda, kokos taky pripečeny, mantavý doktor, že by som mu seba ani nikoho ineho do ruk nezverila 🤐 taky smiešny tajtrlík.. kokkos 😀 😝

klarka brucho mi potlaci na jednu sekundu ci sa maternica stahuje... a on fakt pozna asi len tie dve vety, ako sa citite? A dovidenia 😀 😀 😀

zoldy
26. feb 2009

JANULA
,nedam na Dr.Kozu,ako sa sama preziva,dopustit....na sale som videla naozaj cokolvek,tak si dovolim povedat,ze je najlepsia...odbornicka....o jej slovniku radsej hovorit nebudem...Ja mam s nou aj osobnu skusenost...Moja 20 rocna sestra mala na vajecniku cystu 10x9 cm,u nas v Ga,jej povedali,ze na deti moze zabudnut,ze treba ist na onkologiu na vysetrenie a podobne kraviny...Tak som ju zobrala za Kozolkovou,ona ju excelente zoperovala,laparoskopicky podotykam,isla aj proti prednostovi,lebo ten to chcel operovat klasicky,ale to hned zamietla,ved nebude rezat zbytocne mladu babu...a vysledok,uz je rok po operacii, a vsetko je v najlepsom poriadku,po vsetkom zostali iba dve malilinke jazvicky...sama som neverila,ze je to mozne a predsa...U mna je Kozolkova jednotka a nech si kazdy na nu vravi co chce,ja vie o com hovorim...
TAKZE VRELO DOPORUCUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vevusiatko
26. feb 2009

Niki svata pravda ale tak vie otvorit aj tvoju spravu a predtym ked vojde povie dobry :DDDDD a sorry vie povedat pockajte :DDD Mne ked robil ultrazvuk tak odisiel a povedal predtym pockajte vratil sa o pol hodinu :D Nezabi ho ...Mat takeho chlapa tak ho dorazim....Ked je pri vsetkom taky tak fakt lutujem vsetkych v jeho okoli...Ale to si ho super opisala 🙂)
Klarka ak ho dostanes tak ho kopni poriadne neviem ci postaci ked len troska 😀

klarka55
26. feb 2009

tajtrlik!!!! :DDDD :DDDD tak to slovo som uz davno nepocula 😀 😀 😀
no ok,aspon budem vediet. a mozno sa dovtedy nauci lepsie po slovensky a bude zhovorcivejsi
niky - a ako si na tom?? vsetko v poriadku,maternica ok, neboli ta nieco?? ako sa citite?? 😉

vevusiatko
26. feb 2009

tajtrlik je pekne slovicko 😀
Ten sa podla mojho nazoru aj tieto 3 slova ucil 5 rokov....heh
Inak Niki co slama,??? Krizka si nemala na vizite??

patricia1971
26. feb 2009

ste sa nejako rozbehli,nestíham čítať....

niki,tak ten tvoj maličký je pekný citronik,ale zajtra už pôjdete domov,uvidíš......

klarka55-tebe ten Zalzale Hussman Mudr.nedá pokoj????? ty sa budeš toľko na neho pýtať,až ťa fakt bude rodiť...a na ňom je vidno,že je arab....spiaci muž....

klarka55
26. feb 2009

patricia - ahoj 🙂
no ja som uz taka.. ked nieco zacnem rozoberat,tak do toho vrtam a vrtam a prkotiny ma zaujimaju
arabi su spiaci muzi??? 😀 ja sa tu dnes na fore len smejem 😀

vevusiatko
26. feb 2009

patricia 😀 Vsetky mame z neho rovnaky pocit....Ja som sa ho mala 100 chuti opytat, ze a ty si čí ale bolo mi to blbe...A veru Klarka netrap sa nim...Snad zaspi sluzbu ked budes ty rodit

nikollette
26. feb 2009

veve veru, vie otvorit este tie chorobopisy, a povedat dobry.. na to som zabudla 😀
slama tu eni, asiokolo 7mej dojde..ale uz ju nevidavam, tam sedi vzdau zatvorena..
ako vyzera krisko, opisuj... je tu jeden taky maldsi asi do30r, celkom v poho vyzera, neviem.. kartke valsy, svetlejsie, neni to on???
Pati tak sna uz zajtra,och..

mala som tu maleho, chcel papať, tak mi ho doneisli... sestricka mi povedal, ze si tam poškerkoval pod lampou, že nevie co mu išlo 😀 😀 😀 predsa byt s maminou, no nie??? 😉
idem hodit sprchu, za 3min som tu 🙂

klarka55
26. feb 2009

vevu - 😀 a ty si ci?? 😀
jaj vy dnes same smiesne vyroky tu pisete. nemozem sa tolko smiat,brucho sa mi natriasa 😀

janula13
26. feb 2009

Zoldy dakujeeem, uz som myslela ze nezareagujes a isla som ta otravovat znova, velmi si ma potesila, ved to, kazdy si o nej hovori ohladne spravania a slovnika, ale ved to je druhorade ak je taky odbornik, to je moja priorita..ja uz som si na nu zvykla, ved tam chodim par rokov, ale vzdy ma dokaze prekvapit nejakym komentarom, to je pravda 😀 ved pekne mi aj okomentovala ked som prisla s prvym ultrazvukom, ze no zbohom, dvojicky, to nam bolo treba, jedno by vam nestacilo?..no co na to povedat? 🙂 tak som sa jej spytala ci jej nemam jedno rovno vytlacit, ked je to taky problem, tak sa pobavila..ona si servitku nedava, ale zase ani necicika planymi slubmi, ja radsej viem na com som a pri nej teda viem 🙂
A ako je to s tym zazmluvnenim, mohla by ma z nejakeho dovodu odmietnut?A este ako je to s nedonosenymi detickami v ruzinovskej, su tam na to vybaveni?ci ich prevazaju na antolsku?keby sa to nahodou stalo?A predpokladam ze ona ma bude asi viest smerom k sekcii, mam pravdu?
Ja som sa k nej dostala cez kamosku-lekarku, co pri nej odrodila sekciuo dve deti a povedala ze sa jej mam drzat, a tej kamoske doverujem..aj tebe zoldy 🙂

patricia1971
26. feb 2009

sa tu dnes nasmejem....mňa prijímal na 10,aj ma pozeral aj s mladým Redechom,takže to som mala iné duo....Zalzale bol taký odutý,taký vážny,no nič moc,ale keď ho nikto nepozná,tak asi nerobí pôrody....a Redecha.....to bolo pred 2 rokmi....bol ešte sekundárny lekára.....tak tam hodinu písal o mne do PC a pýtal sa ma na všetko možné...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

trpezliva
26. feb 2009

toho araba si pamatam aj jaaaa...vyberal mi stehy..a bol velmi mily. neda sa pomylit so slovakom...a ze spiaci, haha...

janula13
26. feb 2009

nikollette, sice sa nepozname, ale citam si vas tu uz, kedze asi budem rodit v ruzinove..ty si iny zabavac, tak sa smejem ze aj mne sa brucho natriasa, hlavne ked pises o tom spiacom lekarovi, ze zaspi v lone, ja ked si to predstavim,,,ozaj ty si z SC, niekde som to citala, len neviem ci pri tebe, aj ja uz som..malinkemu zelam skory navrat, dufam ze uz vas pustia..ale to zase prideme o tie popisy z nemocnice 🙂 ale vazne, dufam ze uz budete domka a v klude..

vevusiatko
26. feb 2009

Baby ale kto ho nezazil neuveri.....😀
Patricia nepovedz ze vyzeral mladsie ako teraz 🙂 Uz teraz som mala pocit, ze pubertiak 😀
Niki hej hej to je Krizko teda take hnede oci a velmi pekny pohlad :DDD Dufam, ze to necita moj chlap 😀
Asi si tam vzadu zavreta lieci komplexy kacica jedna 🙂) Ona ti len zavidi, ze si pekna 😀 Tak ked nieco povie nabuduc skus sa jej to spytat 🙂
Inak ale musim uznat k detom bola mila...teda aspon mne raz m,alu doniesla a vravi samozrejme malej nie mne...ze ty si mi ale krasnucka....Co sa tak pekne pozeras .-)

vevusiatko
26. feb 2009

Niki chcela som napisat hnede vlasy :D

nikollette
26. feb 2009

Pati no redecha ten lubi tukat do poctaca ci do starodavneho stroja co maju na porodnici 😀
aj vtedy tam cely den tukal ako daltel, o zivot.. furt jeho som tam videla, ako velkeho pisára 😀

No ten arabko, je dobry spaici muzik, ako keby bol nadopovany 😀 takeho lekara som v zivote nestretla..

vevusiatko
26. feb 2009

Inak lekari a policajti pisu rovnako 🙂 Jednym prstom a ides 😀 Cest vynimkam 🙂

nikollette
26. feb 2009

vevu, no tak Krisko tu uz bol 2x nna vizite ak je to on, svetlo hnede uplne na jezka vlasy, hnede oci, celkom fesak, vyzera tak do 28rokov cca, neviem kolko moze mat...

A slama, faaakt radsej sa schovava vzadu furia jedna, aby od nej nikto nic nechcel asi.. aby bola co najdalje od dveri, ked niketo zaklope, aby nemusela ist prave ona otvoriť 😝 😀
Mna by len zaujiomalo ci myslime vsetky tu istu... 🙂

klarka55
26. feb 2009

😀 😀 ze arabko.
kocky uz staci preboha,ja sa tu rehocem sama so sebou, dieta sa mi v bruchu natriasa a buri. ja uz na dnes koncim.
A dakujem za vsetky skusenosti a postrehy o spiacom panovi doktorovi. 😀 😉

klarka55
26. feb 2009

niky - a bol tam arabko aj dnes?? aj dnes ste si "super" pokecali??
celkom by som na neho chcela natrafit, mozno by som sa tak dobre nasmiala ako dnes na fore z vasich hlasok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre