Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

bublinka34
18. mar 2009

Janulka, bodaj by si mala pravdu.. 🙂 ja dúfam, že mi povie, že ten potvorský krčok už začal čosi robiť so svojimi mierami - tťch 2,5 cm sa drží ako repíč.. 🙂 dnes je tak krásne vonku - slnečno - a ja som povedala, že Simonka čaká na slniečko, tak ma v tom dúfam nenechá samu.. ???
držím Ti palce, aby vás čakali tiež len dobré správy - mať v brušku duo je asi riadna fuška.. 🙂 ..kámoška čaká cca 2 mesiace po nás tiež dvojičky - dievčatká.. 🙂..

patricia1971
18. mar 2009

niki kde si???? som urobila kuk do tvojho albumu.....malý je svetový a podobá sa mi na teba 😉

bublinka už sa chystáš???? u mňa to bolo tak, že okolo 14 hod.vo štvrtok som bola v poradni,doki hovorí,že na budúcu stredu mi vyvolá pôrod,že teraz mám ešte hore bruško,že som úplne zatorená, že tam neni ani náznak pôrodu....a noci o 2.30 začali bolesti, potom o 6hod.so prišla do nemocky a o 7 hod. už bola na svete....a to sme vôbec nečakali,ako to išlo rýchlo....som aj bola v šoku 🙂

vevusiatko
18. mar 2009

Ahoj baby tak my sme sa vcera vecer vratili.Teraz nic nestiham tak som tu len na skok musim vyprat vsetky veci a upratatat 🙂
Sirinka nie ja nie som z Roznavy ale z BA priatel je z Roznavy
Niki, ja su chcem dat tetovanie tiez teraz niekedy.Ja chcem malej meno a dcdatum narodenia ale zevraj je to ciganske mi priatel tvrdi 😀 😀 😀 Tak v najblizsej dobe sa objednam a dovtedy nieco vymyslim 🙂
A zatial co kojis by som si nedavala kerku radsej pockaj 🙂

sirinka
18. mar 2009

vevusiatko jaaaj, ja som tam chodila na strednu... 🙂

vevusiatko
18. mar 2009

Ano a na aku????

sirinka
18. mar 2009

na zdravotnicku

vevusiatko
18. mar 2009

Ano a kde to tam je????

sirinka
18. mar 2009

na safarikovej, nedaleko bola jednota...ale sto rokov som tam uz nebola...tak neviem, ako sa to pomenilo.

vevusiatko
18. mar 2009

😀 Co ja viem co sa tam moze menit 😀 😀 😀 Podla mna nic.Viem kde je safarikova 🙂

sirinka
18. mar 2009

vevusiatko ja chodievam iba do betliara, takze prechadzam iba okrajom roznavy...ale viem, kde tam stoji tesco 😀

vevusiatko
18. mar 2009

Sak to kusok....A ty si odkial??Teraz byvas v Senci??

sirinka
18. mar 2009

hej, byvam v senci a pochadzam z revucej...

vevusiatko
18. mar 2009

Aha tak preto si chodila do Rv do skoly 🙂

nikollette
18. mar 2009

Ahojte ...
Patka dakujem, ze vraj je na mna 🙂 este aj šuška mi to povedal 😉
veve no konecne si tu.. 🙂 no ja s tym tetkom pockam radsej kym nebudem kojit.. tiez chcem meno, ale iba inicialky.. maleho a priatela takym ozdobným pismom.. bo moj priatel ma moje meno vykerovane na ruke 😀 😀 😀 takym peknym písmom....

patricia1971
18. mar 2009

baby,moja kamoška má 3 deti a na chrbte od krku má vykerkované mená svojich dcér,ale v čínkych znakoch a je to veľmi peknééééé....teda mne sa to moc páči,ale ja si to asi nedám ☹

nikollette
18. mar 2009

Pati a tvoja Lili je tusim na ocina, ci sa mylim?? 🙂
Idem si lahnut pred telkac.. maly hajka, ja sa nudim.. ani robotu pri nom nemam, hihi 😀 zatial.. snad mu to vydrzi a bude takyto dobručký 😉 zajtra budem mať jeden mesiačik 🙂
tak zatial papík

patricia1971
18. mar 2009

áno Niki, Lili je po tatinovi,ale už sa trošku aj mení 😉 😉 a buď rada,že nemáš ešte po ňom robotu,to moja teraz zaspala na balkóne v kočíku a v izbe ostala po nej spúšť, o kuchyni ani nehovorím.....lozí všade a všetko mi vyberá,tak idem rýchlo upratať to po nej....niki,keď bude mať 9 mes.,tak uvidíš,aký to bude šinter a čo bude robkať....tak pá

bublinka34
18. mar 2009

ahoj, tak späť z poradne.. nič nového.. 😒
ten potvorský krčok drťží ako štupel na šampanskom.. ani za svet zľaviť z tých 2,5 cm.. ledva som sa dovliekla k autu, čo ma tak podvozok bolel.. ale vraj to na pôrod stále nevyzerá, bruško hore a dolu zatvorené ako pri inventúre.. paráda) ☹
..o týždeň na kontrolu.. no a mangel odlieta budúci piatok do Londýna na 3 dni.. takže či bude alebo nebude pri pôrode rozhodne kedy sa to spustí..

patrícia - ani netušíš ako by ma potešil podobný osud ako ten Tvoj.. už si nepamätám noc bez bolestí a pochodov na záchod.. no naša malinká má čas! 🙂

..na druhej strane však viem, že až ten správny čas nastane, tak to bude.. len už aby! 🙂 🙂

patricia1971
18. mar 2009

bublinka-ja som prvé 2 deti prenášala 14 dní,aj pri malej mi to tak vychádzalo,a narodila sa o 2 dni skorej,to bol pre nás všetko šok......tak ti držím palčeky,nech to dobre a rýchlo prebehne.....tiež to bolo hrozné,ja som bola na záchode snáď celé tehotenstvo,hlavne v noci 🙂

bublinka34
18. mar 2009

Barborku sme prenášali týždeň a von sa jej uráčilo až na vyvolávačku.. nebudem popisovať všetky komplikácie počnúc náročným a dlhým pôrodom, končiac vnútorným krvácaním do maternice (načo hororovať! - dopadlo to dobre.. 🙂) - trvalo to však 12 rokov kým sme sa odhodlali.. 🙂
no som od prírody optimista a tak som presvedčená, že tentokrát to bude ok.. 🙂

stascha
18. mar 2009

dievcata mam otazku, idme rodit do ruzinova a chcem si dat EPI, neviete mi poradit ako ordinuje anesteziolog, a aky je potom postup pri plateni

iinuska
18. mar 2009

Stascha je to ARO ambulancia -1 poschodie denne 13-14 hod.

janula13
18. mar 2009

bublinka tak ty mas opacny problem ako ja, Kozolku som nepotesila, prehmatala, zamracila a ze idem si polezat do nemocnice, ledva mi ho nasla ten krcok nijaky, skratil sa, tak som smutna ze mrzak jeden nedrzi..nevymenis? 😅 v sobotu sa mam ist ukazat za nou, sluzi v nemocke a potom uvidim ci si ma tam rovno necha..boze ja nenavidim nemocnice, tak som sa tohto bala..
babule co si treba nabalit do nemocky?mozem vlastne pyzamo ci len erarne?

iinuska
18. mar 2009

janula mozes aj vlastne pyzamo, toal. papier. Drzim palce

zoldy
18. mar 2009

Janula a bude ta rodit Kozolkova?

patricia1971
18. mar 2009

janula a kedy už ideš do nemocnice???? to musíš???....moja kamoška má tiež dvojčatá a tiež musela ležať 3 mesiace v nemocke,ale chalani majú už 3 roky a sú super....neboj,vydrž to,chalani ti zato stoja,musíš urobiť všetko pre nich 🙂

janula13
18. mar 2009

inuska dakujem, ved planujem vlastne len sa mi zdalo, ze niekto pisal, ze len erarnea samozrejme nesmiem zabudnut toaletak...
Zoldy este som sa s nou o tom nebavila, ale dufam ze ano a ze je to este daleko.. 😅
pati vyzera to tak ze hej, dnes mi povedala, ze nech v sobotu rano pridem, asi mi spravi utz, neviem, a povie co dalej...boze ze 3 mesiace v nemocke??ja uz sa utesujem tym, ze uz budem v 27tt a to by mi stacili aj 2 mesiace a mozem aj rodit..ale dufam ze to tak nedopadne..ale ked budem musiet, co narobim..viem ze mi to stoji za to 😉

bublinka34
18. mar 2009

ahoj Janulka, teraz sme došli z návštevy - aspoň mi prešiel čas.. 🙂
no ja už by som aj menila.. ten náš štupel drží ako blázon - možno si to malá zvnútra nejako poistila.. 😀
fakt mám niekedy pocit, že sa nenadýchnem a.. a ono to vždy nejako ide.. 🙂
počula som, že s dvojičkami treba čo najdlhšie vydržať a tak držím palce, aby chlapci vydržali čo najdlhšie v brušku - nakoniec sa tam možno stretneme.. 🙂 i keď ako poznám svoju "smolu", tak pôjdem aj na budúcu stredu do poradne.. 🙂
idem bande urobiť večeru, neskôr nakuknem.. 🙂 drž sa a nestrácaj optimizmus.. 🙂

janula13
18. mar 2009

bublinka dakujem, dam nohy k sebe, nech mi nevypadnu, aj ked teda neviem ci je to tym dnesnym vysetrenim, alebo sa zase roztahujem, lebo mam pocit akoby ma niekto dobre medzi nohy kopol, chodi to v takych fazach, ze tri dni boli a potom tyzden a viac nic...mat tvoju "smolu" 😀 ja tam v stredu idem na ten glukozovy test a zaroven povedala ze vybavime aj poradnu, ale nedala mi cas, ale ved sa spytam..dufam ze to tam uz nebudem behat v zupane 😒
ta tvoja asi pricvikla krcok zvnutra, dobre jej tam je, ti moji mi ho radi okopavaju mam pocit...somarikovia, nevedia ze to sa nema...po kom ti budu 😅
dakujem za povzbudenie, aspon uvidim ako to tam v Ruzinove chodi a nebudem sa toho tak bat... 😀

bublinka34
19. mar 2009

bré ráno...
Janulka držím palce...
nám včera odporučili sexovať "zo zadu", že to pomáha.. no už po vyšetrení som ledva chodila a v noci to bol horor (čo nemyslím, že tým sexom.. 🙂), ledva som sa postavila z postele keď som sa šuchtala na záchod (4x).. mám pocit ako keby som dostala ranu do slabín, podvozku a spol.. niekde dole ma to pri každom kroku desne bolí.. no uvidíme - snáď to prejde, inak sa pre istotu prevezieme tiež v sobotu.. 🙂
dnes mám nakázaný ležing - od manžela.. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre