Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

vevusiatko
24. apr 2009

Ale jasne ze nebude 🙂 Malemu sa to raz dva zlepsi .Ved je uz slniecko predsa a to ma pomahat nie???

zoldy
24. apr 2009

a dala ti aj cas,kedy mate prist?nedala ti nejaky papierik?

nikollette
24. apr 2009

Dala mi papierik iba s hodnotami bili, a vselijake vysterenia vysledky co je tam pisane, cisla a nazvy ja tomu nerozumiem.. ale nic o case, ani o oddeleni, ani o hospitalizácii.. asi to maju rozhodnut az tam na kramároch...
No je slniecko.. ale to mu vonku svieti iba na tvar.. to nestačí 😒

zoldy
24. apr 2009

nemozes mi to v ip preposlat?ma zaujimaju tie vysledky...

nikollette
24. apr 2009

poslem pockaj 😉 ale je toho velllllllmi vela,,,ale poslem..

zoldy
24. apr 2009

cakam 😀

livika
24. apr 2009

Caute zienky!!!!
Niki,malinkemu drzime palce 😵
Zoldy,ako mas????
Nas momentalne trapia hnusne sopliky,tak nic moc 😒 ,ale statocne bojujeme 😠
Pred Simi sa tvarim,ze je vsetko v najlepsom poriadku,ale uz mam toho akurat dost ☹ ,unavena som jak pes 😝

nikollette
24. apr 2009

Zoldy IP 😉

zoldy
24. apr 2009

Cau Livi,mam sa ako tak,uz nevladzem v robote mame plno,cele dni a noci na nohach.velmi chorucke deti su teraz.co nocna,to prijem.katastrofa a este aj skuskove mi zacalo.uz mam toho dost.Po 20 dnoch v robote mam konecne dva dni volna,tak lenosim...zacala so aj s dietou a dnes som skoncila...prave som dopapala zmrzlinu-vela a teraz tlacim chipsy.je mi to jedno.potrebujem relax a klud.ale inak super...aj ty si daj daco do tela,mozno sa aj tebe ulavi 😀

zoldy
24. apr 2009

niki,este mi napis hgb,hcp

livika
24. apr 2009

Davam,davam 😀 ,ale zmrzku....Zajtra ideme na Maravu do nejakeho sklipku a dojdeme v nedelu,tak vypnem....
Booze,ja mam take nervy,ked su deticky chore,ale nepomozeme si ☹
A ty co chces chudnut???? 😕 😕 😕
No,aj svagrina tuto noc nespi,zajtra ma 3 skusky 😉

livika
24. apr 2009

Moravu,sorry 😀 😀

zoldy
24. apr 2009

hct sorry pomylila som sa

zoldy
24. apr 2009

ja som tak trosku pribrala,mne to nejako nevadi,citim sa super,ale tak trosku neuskodi ked dam dole.
aj ja mam tak nasukane skusky,ze des.mala som v utorok,vsetko som opisala a dala mi E.tak mi je to jedno,hlavne,ze prejdem...

nikollette
24. apr 2009

HGB - 96.00 - g/1 100-122
HCT - 0.29 0.8-0.36

No co si s toho vydedukovala??? nehaju si nas tam?? ake su tie hodnoty... abo nieco, co si z toho zistila??
Ja velke nic 😅 🤐

livika
24. apr 2009

Tak sa mas dobre 😀 😀 😀
Nie si z tach,co zbieraju A 😕 😀 😀 😀 ???
Par takych poznam 😝
Jasne,hlavne ze sa prejde 😝

zoldy
24. apr 2009

pecenovky ma dobre,ten Bi je taky dost vysoky a krvy obraz nie je zly,ale nie je idealny...ale to nie je nic vazne,na transfuziu to zatial nevyzera...kontrolu budu podla mna urcite robit...

vevusiatko
24. apr 2009

Niki vidis to takze ok to bude 😉 😉 😉

nikollette
24. apr 2009

krvny obraz nie je idelany hm.. bi som vedela ze ma vyšší.. aspon ze pecenpovky ma dobre, nie??

zoldy
24. apr 2009

zbieram A,ale nie na ukor svojho psychyckeho zdravia.ked sa zadari,tak sa tesim,ale ze by som sedela nad knihami,to urcite nie..nieco hadam bude,ved je viac terminov,keby nahodou sa nezadari 😀 😀 😀 😀

livika
24. apr 2009

-si sikulka,aj tak zvladas toho kvantum 😉
-ja idem k tej mojej krpani,uz spi hodku a pol 😕
-v momentalnom stave je to velky uspech,tak sa tesim,paa 😵

zoldy
24. apr 2009

hemologbin ma trosku nizsi,ale to nie je nic vazne,ved to tam aj je napisane...aj ja mam izky hemoglobin a normílne existujem od malicka....

zoldy
24. apr 2009

ahoj Livi,som rada,ze som ta tu videla... 😀 ...skore uzdravenie malej...papa

nikollette
24. apr 2009

Co je toten hemoglobín??? 😨

zoldy
24. apr 2009

som ja ale sprosta,neviem ti to vysvetlit...ale hemoglobin je zlozka v krvi,ktorej ked je malo podava sa transfuzia,ale malý ho nemá malo,iba je kusok pod nornou,ale to je v pohode,neboj 😉 keby to bolo kriticke,uz by si bola v nemocnici a necakali by do pondelka,ale dobre je. 🙂

sirinka
24. apr 2009

http://sk.wikipedia.org/wiki/Hemoglobín
niki hemoglobin je dolezity na prisun kyslika do buniek 😉

zoldy
24. apr 2009

idem uz do hajan.zajtra sa vidime.sladke a pokojne snicky prajem 🙂

zoldy
24. apr 2009

sirinka si uzasna 😀 ,ja mam dakedy problem vysvetlit terminy,ktore beriem ako samozrejmost...ta moja sprosta rutina ☹

sirinka
24. apr 2009

zoldy 😉 ved aj ja...

nikollette
24. apr 2009

Díky baby a dobru nocku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre