Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sloniiicek
27. apr 2009

monchichi - tak ja som tyzden prenasala. a uz som mala byt hospitalizovana v nemocnici a ze mi vyvolaju porod, ale nakoniec si to martinka rozmyslela skor. ja som mala v ruzinove zazmluvnenu doktorku. a ta nebola za zbytocne skore vyvolavacky. a nechavala to na dceru. ale kamoska mala zazmluvneneho doktorka, ktory silou mocou jej chcel dat vyvolavacku. teda daval jej vyvolavacku. ono to zalezi hlavne na doktorovi.

patricia1971
27. apr 2009

monchichi,no to sa musíš dohodnúť s lekárom.....koho si zazmluvňuješ???? ja som prevé dve deti prenášala 14 dní a potom mi ich aj vyvolávali, táto tretia sa mi narodila sam a 2 dni pred termínom,no mala som šťastie 😵

niki lebo tá nadštandart izba stojí pre rodiča tuším 600skk na deň,tam je aj tv, potom tam bola normálna izba,že som videla cez sklo všade do každej izby,tam sa platí na deň 250skk,potom tam ešte bola izba matiek,tam mohli ísť 3 mamičky a to už neviem koľko stálo, no ja som chcela byť s dcérou stále,i keď má už 9 rokov,vtedy mala 8...neviem ako je to na iných oddeleniach,ale na chirurgii bol nával, no samé úrazy,tak tam nemajú veľa miest pre mamičky...ale neboj, nepôjdeš tam, malý sa z toho dostane...ináč ale keby náhodou si tam išla,tam na mňa tel.č.máš,tak mi napíš a určite by som prišla za vami,aspoň na chvíľu,to by som malú dala mame a dobehla by som 😵

patricia1971
27. apr 2009

monchichi prepáč,som zabudla, že si to ty ☹ viem u koho rodíš 😵 neboj, dopadne to dobre, poslala som ti IP

sirinka
27. apr 2009

monchichi no je zbytocne vyvolavat porod v den, kedy je urceny termin podla PM pokial je babatko aj ty v poriadku. podla mna vzdy je optimalnejsie ked sa porod spusti sam a nemusi byt vyvolavany liekmi...
ale maximalna dlzka prenasania je tusim 10 dni...kedysi sa udavalo az 14 dni...

nikollette
27. apr 2009

Dobry vecer..
zase tu vysedavam na nete.. maly uz hajká.. chudatko moje on je taky dobrucky ze vypije aj cierne uhlie.. cucá to ako mliecko 😅 😅 vsak t je hnusne.. 🤐

mima77
27. apr 2009

ahoj niki, my sme prave v piatok prisli z Kramarov - nie Ruzinova! lezali sme tam s Rota virusom - o podmienkach tam ti viem toho porozpravat... o Ruzinove nie - iba porodnicu - ale to si tu uz urcite citala... 🙂
a co je tvojmu malemu?

nikollette
27. apr 2009

Moj ma stale zltacku ☹ tak sme boli na kramarcho.. ako to tam je?? Podmienky pre deticky,a pre mamicky, kolko sa pati, ako sa starvuju maminky, atd... wc, sprchy,izby... diky 😉

mima77
27. apr 2009

boli sme na II. detskej klinike - neplatila som nic, stravu mamicky nemaju (ja som fungovala tak, ze mi vzdy niekto z rodiny doniesol obed na dalsi den ked ma prisli pozriet a potom bufet, ranajky a vecera poskromne - pojedala som vianocku a malemu z jeho diety rozky - aj tak ich nejedol!) mas tam k dispozicii izbu pre matky kde mas postel (malokto ale vyuzije! mamicky spia v kreslach a na stolickach pri detoch) sestricky totiz kontroluju deti tak raz za 3 hodky a ked ti nahodou vracia, al. teplotuje a ine veci, tak to nemas to srdce odist od neho na noc! okrem toho na izbe su podla situacie aj 4 deti ked je plno (zazila som!) a to potom vzdy niektore ked zaplace pobudi ostatne, tak to nie je ako doma ze das spat a zobudi sa az rano, al. na jedenie... preto aj maminy neodchadzaju od deti! vecka a sprchy su spolocne na chodbe - nic moc, ale da sa prezit a vzdy ked som potrebovala ja boli volne, takze pohoda, len cistota nic moc - urcite slapky do sprchy zobrat! musis si doniest skoro vsetko pre dieta - okrem stravy - tu mu daju! treba aj teplomer, veci na spanie, kupanie, bezne na den, pre teba treba okrem priboru tiez vsetko! mas v kuchynke k dispozicii chladnicku, ale ta je taak preplnena ze ledva najdes miesto! (preto mi nosili iba na den zasoby!) totiz su tam maminy aj dlhodobo s detmi a tie tam doslova ziju! zaberu veelku cast chladnicky! 😒 nic ine im ale neostava! potom je tam este aj nadstandard (tusim dve izby - co som sa dozvedela az ku koncu!) ale tie sa dopredu objednavaju a plati sa za ne - len neviem kolko! tam si na izbe sama s dietatom a mas tam aj telku a tusim aj socialku...

nikollette
28. apr 2009

Mima diky.. aspon budem vediet.. ale snad to nebude potrebne a nebudeme tam potrebavt byt 🙂

ka.
28. apr 2009

Ahojte 🙂 konecne sa hlasim prvykrat aj ja, zatialsom bola len aktivny citatel. Ten prvy pondelok v mesiaci sa konecne chystam aj ja navstivit nemocnicu a okuknut si trochu prostredie, kde stravime par dni.... Baby, chcem sa spytat na lekara Andela - zatial som necitala ziadne skusenosti pri porode. AK nieco mate, budem rada za info. Chodim k nemu do amb. a mam vplane sa s nim dohodnut aj na porod. krasny den vsetkym cakatelkam a aj uz "ozajstnym" maminkam 😉

nikollette
28. apr 2009

Ka. Ip 😉

zetko
29. apr 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nemate nejaku informaciu o zmene ceny za nadstandard? Pocula som, ze z povodnych 500,-/den to zvysili na 100,-/den :( a este som sa dopocula, ze to teraz cerstvo prerabali, viete o tom nieco?

zetko
29. apr 2009

zvysili na 1000,-/den, som sa pomylila 😒

zoldy
29. apr 2009

niki,vcera som prechadzala cez senec,vykukala som ta,ale nikde nevidela ☹ ake ma maly vysledky?

caruzo19
29. apr 2009

zetko,pred dvoma mesiacmi to bolo este 500

bublinka34
29. apr 2009

zetko, ja som rodila 1.4.09 a platila som 500.. neviem, či to bolo čerstvo prerobené - bolo tam útulnejšie než na štandarde (ležala som tam 2 dni pred pôrodom - na novorodeneckom štandarde - lebo bolo plno).. bolo síce vymaľované, ale nezdalo sa mi to extra čerstvo robené.. ??

nikollette
29. apr 2009

ahojte..
Zetko 1000 sa platí za VIP izbu, kdebudes uplne sama 😉 nadstandard je 500sk 😉
Zoldy, vcera som nebola v Senci ☹ skoda... maly mal pondelok Bili 95umol.. v pondelok ideme zase na kontrolu a zse mu budu brat z hlavicky krv ☹ ☹ ci to bude lepsie po tych liečikoch čo berie...

zetko
29. apr 2009

Oki, dakujem. Buduci tyzden idem do poradne, tak sa pre istotu opytam.

patricia1971
29. apr 2009

zetko je to ako píše niki, ke´d chceš byť úplne sama,tak to stojí 1000, keď ste dve,tak sa platí 500....tak to bolo vždy a pokiaľ viem,j to tak je nebola žiadna zmena 😵

zabka1003
29. apr 2009

Ahojte babulky..

dlho som sa neozvala, ale mám okrem mojej v kuse behajúcej Nelinky ešte jedno dieťa a to môjho manžela po operácii ramena, tak mám o zábavu postarané..

Trochu som dočítala, takže Sirinke sa to nezadržateľne blíži, držím palce, nech sa bábo ešte otočí a nech bezproblémov a bleskovo porodíš 😉
Livika dúfam, že Simča je už ok..

Ivanka, no konečne ťa môžu vidieť aj baby, ktoré ťa nepoznajú, aká si krásavica 😵

No a Janula ty sa ešte drž s malými v brušku, aspoň 2-3 týždne ak by to šlo..ale nech je ako chce, už to nejako zvládnete neboj..

Niki a vás nech tá žltačka rýchlo opustí, už sa dlho trápite..dúfam, že to bude čím skôr ok..

livika
29. apr 2009

Eli,cau!!!
Tak to mas teraz pestre 😒 ,nech to dobre dopadne 😉 ,drzime palce...
Simi je uz ako tak OK,dik...
S Ivankou mas uuuplnu pravdu 😵 😵 😵

sirinka
29. apr 2009

zabka diky...a co mazelovi robili? moj mal tiez nedavno operaciu ramena, ale iba artroskopicku a okrem toho, ze som ho priviezla domov a nechala vyspat z narkozy bol celkom sebestacny... 😀

zoldy
30. apr 2009

Zabka a Livika,ja sa normalne cervenam... 😀 ale dakujem

zabka1003
30. apr 2009

Sirinka môj drahý spadol z bicykla a roztrhali sa mu väzy v ramene, resp. mal odtrhnutú kľúčnu kosť 😝
Hneď ho nechali v Ružinove, že sa to musí operovať, nakoniec čakal 3 dni na operáciu, nedali mu jesť ani piť, a potom ked na 3-tí deň prišli pre ňho zistili, že sa to operovať nedá, že má tam veľkú ranu a je tam riziko infekcie..
tak ho poslali domov...potom bol na kontrole a zase že ešte nie a stále niečo, tak sme išli na súkromnú športovú kliniku v piatok a v pondelok ho už aj operovali..
Síce to málo nestálo, ale má to aspoň za sebou a bol nadmieru spokojný..a presne ako píšeš..prišiel 3 hodiny po operácii domov a je úplne v pohode, dokonca ho to skoro vôbec nebolí..

Inak v 37 tt som už mala moju malú na svete 😉

nikollette
30. apr 2009

zabka tebe tehali malu VE??? Ci ti livike, terza ani neviem 😅

zoldy
30. apr 2009

Zabka ,kde je ta sikromna klinika?..neoperoval ho nahodou dr.Delej?

zoldy
30. apr 2009

Zabkina mala bola rodene Ve

nikollette
30. apr 2009

Zoldy a mavaju nejake nasledky taketo deticky??? Ci bere sa to nejak rizikovo??? nevies...

zoldy
30. apr 2009

vacsinou nemaju,ale preventivne sa robia kontrolne vysetrenia...

nikollette
30. apr 2009

Hm 😒 tak snad bude vse Ok 😉
jaj pondelok zas ena kontrolu, juuj zase mu budu z hlávky brať krvicku ☹ ale mohlo by to byt lepsie.. aj ked moc sa mi nezdá ,bo furt je žltý ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre