Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

nikollette
5. máj 2009

Ahojte volala som kvoli vysledkom...
takze maly je chudokrvny,že sa tam rozbieha trocha tá anémia, takze kvoli tomu budeme zase musiet ist na kontrolu na internu ambulanciu a nadalej brat lieciky.. ale bili klesol z 95umol pred týženom ns 59umol 😉 taže carbosorb (uhlie) už nemusíme brať... tak aspon nieco....
takze budu volat tvoje meno, kotre je??? Ivanka...aj priezvisko??? cize o 10:20 ok.. 😉 4 poschodie, júúúj budu ta choré deticky ☹ a iank obvodna mi este nedala papier na neurologiu, mozem zobrat akurat sparvu z nemocnice, kde je pisane to odporúcane vysetrenie v 3 mesiacoch na neurologii.. staci??? No hej registrovali sme sa prvy krat, ale druhy krat už nie.. sme myseleli ze uz netreba 😅
Bolo by su=per kebyze ta strteneme 😀 😉

Veve díky🙂
A kde mám to video 😀 😀 😀

vevusiatko
5. máj 2009

Niki ja na to stale zabudam, sama to neviem musim niekedy vymaknut chlapa

nikollette
5. máj 2009

V pohode 😉 ja len tak.. ak sa vam bude chciet, stale rada checknem to viedo 😀

sirinka
5. máj 2009

ahojte...tak dnes som vybavila uz aj PEDU a muzicka pri porode...este vo stvrtok mi da doki papier na zazmluvnenie a mozeme rodit 😀

patricia1971
5. máj 2009

niki neboj,už to bude len lepšie 😵

vevu ahoj 😵

sirinka no už sa ti to ale blíži 😵

vevusiatko
5. máj 2009

Ahoj patka 🙂

zoldy
5. máj 2009

Vevus,ahoj sexi mamina...

Niki,zober aj ten papier co mas z nemocnice,hadam sa nic nestane a budem moct dojst...

zoldy
5. máj 2009

babulky pomozte,ja chcem mooooc schudnut,ale nejde to.uz dva dni som vydrzala neprezierat sa,ale teraz sme s drahym kupili taky velky makky madarsky chlebik,neviem ci ho poznate,a uz som zozrala dva obrovske krajce a este idem pokracovat..moj problem je v tom,ze mu neviem odolat,ale leto sa uz blizi zavratnou rychlostou a ja som to vyriesila tym,ze som si nekupila klasicke bikiny,ale tankiny....ale ved takto to nepojde cele leto,za chvilu sa nevpracem do nicoho....nemate nejaku setrnu,alebo ucinnu dietu???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pointka
5. máj 2009

ahojte. Mozete mi prosim poradit, ci v porodnici v ruzinove prepichuju babatkam pred prepustenim uska?
Chcela by som malej dat nausnicky este v porodnici. Dakujem za radu

zoldy
5. máj 2009

pointka,neprepichuju usi....v ruzinove teda urcite nie a pokial viem ani inde....v porodnici deti nausnicky nemavaju

pointka
5. máj 2009

ale v niektorych porodniciach to robia to viem

zoldy
5. máj 2009

tak to neviem,ale nemalo by sa to,pokial viem,tak to robia v ambulanciach.ani ja som kamoske nemohla prepichnut v den odchodu uska,tak som to urobila,ked uz bola doma...

pointka
5. máj 2009

ty tam pracujes?
Tak pockam nevadi 🙂 dakujem za odpoved

zoldy
5. máj 2009

uz nerobim 🙂

pointka
5. máj 2009

Zoldy a ten chlebik viem o com pises 🙂 ja ho tiez milujem a neviem skoncit ho jest. Ale ten chlebik ozaj nesvedci chudnutiu 🙂 musis mu odolat a hlavne nekupovat 🙂 drzim palce

pointka
5. máj 2009

Tak si naozaj fundovana, co mi poradila 🙂

zoldy
5. máj 2009

ale ked on je taky dobry a ja mam k nemu doma tolko peknej sunky,tak to musim dnes vsetko popapat a zajtra zacat od znova 🙂 🙂 🙂

pointka
5. máj 2009

zoldy ale zajtra nie s papanim zacat 🙂

zoldy
5. máj 2009

jasne,dietovat, ☹ ☹ ☹ uz mam aj ovocie nakupane,tak sa dnes este dozerem a zajtra ocistny den... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

patricia1971
5. máj 2009

zoldy ahoj 🙂 mám super diétu, pošlem ti do ip,len nájdem link.....ja so schudla 6 kg a teraz si tu váhu držím,ale od pondelka idem tiež na ňu,je len 14 dňová a dá sa vydržať 🙂

janula13
5. máj 2009

bublinka mala je krasna a velmi sa mi paci ta posledna foto , so sestrou, tu by som si zaramovala..

zoldy to nebola ani tak lichotka, sice ta bohuzial osobne nepoznam, ale podla toho ako pises, myslim ze si spravny clovekna spravnom mieste...

pointka ty si v ruzinove?mozno sa pridam 😀

zoldy
5. máj 2009

patricia,dakujem a to si schudla 6 kg za tie dva tyzdne???som si ju precitala a hned som narazila na problem...ja kavu nepijem,tak to mozem nahradit niecim inym????

nikollette
5. máj 2009

Ahoj Patka, no snad to uz bude leepsie 😵
Zoldy ok zoberem ten papier.. vies obvodna mi to nedala bo este maly nema 3 mesiace a az vtedy mal ist na neurologiu.. tak bude podla mna stacit aj henten papier z nemocky... a prosim ta neblazni, ved vyzeras na fotke ze mas super postavu 😉 😉 😉 hej,hej snad sa nicn estane a stretneme ta.. hm ale idem asi s fotrikom, bo priatel robi a nemoze ma zobrat.. tak uvidime s kym sa tam dostavím 🙂

patricia1971
5. máj 2009

zoldy neviem,ale ak si dáš čaj,tak snáď to pomôže....tá káva má zasítiť.....ale skús aspoň to jedlo dodržať....áno,to som schudla za tie 2 týždne.....kamoška to držala,ale tá chudla len 5 kg 😵

niki ahojky 🙂

ahojte všetky 🙂

zoldy
5. máj 2009

niki,ved uvidis,ked ma uvidis... ☹ ale budem mat uniformu,tak tam to tak nevidiet 🙂

Pata,tak ja teda zacnem pit kavu...no uvidime,mam teraz este par skusok,a vela roboty,tak uvidime co to spravi s mojou energiou...ci to budem vlastne zvladat...

patricia1971
5. máj 2009

zoldy podľa mna si daj radšej čaj,keď nepiješ kávu,myslím,že to nebude vadiť,ale uvidíš,žalúdok sa ti pekne stiahne 😵 😵 😵

zoldy
5. máj 2009

tak to som zvedava,dakujem velmi pekne za radu.este sa mam co ucit,tak zacnem az od pondelka,tak mi drzte vsetky palce...

patricia1971
5. máj 2009

neboj,zvládneš to,keď som to zvládla ja a idem ešte na to,tak to musíš zvládnuť aj ty 😵

nikollette
5. máj 2009

Zoldy musim sa smiať 😀 😀 tak smiešne si to napísala ze : "ale budem mat uniformu,tak tam to tak nevidiet"
cosi neblazni s dietami 🙂 🙂 🙂 si pekná a hotovo 😉

zoldy
5. máj 2009

to nie je smiesne,to je realita 😉 ☹ vies aka budem peknucka,ked to vydrzim...uz sa na tom moooc tesiem,budem asi tak pekna a stihla ako ty... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre