Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

sisi
23. jún 2008

Ahojte ja som rodila v Ružinove dva krat . Po prvom pôrode nemam dobre spomienky ale po druhom keď som porodila dvojičky som mala lepšie spomienky.Čo sa týka nočných košiel ja som mala celý čas svoje aj pred pôrodom aj po ňom. Pri prvom pôrode som tam bola 7 dni a pri dvojičkach 5 dní.

zuzpolka
23. jún 2008

ahojte 😀 mna to ešte len čaka 😝 tiež budem rodit v Ružinove....nemam zamluveneho žiadneho lekara,,,,,no ale snad to dobre dopadne 😀 ale celkom sa mi pozdava Dr. Foltín, teraz k nemu chodim do poradne 😀

sisi
23. jún 2008

Ja som mala vybaveneho Dr. Suchanka ale nebol by to stihol. Rodila som minulý rok na Zuzanu 11,8 to bola sobota a ja som už bola otvorena na 7 cm. A jedno s dvojičiek sa už dusilo čiže ma robili hneĎ. Dr. Foltín je vraj super. 🙂

zuzpolka
23. jún 2008

ano, bola som u dr. Foltina zatial len 2 krat ale je velmi mili 😀 najradšej by som si ho zamluvila ale neviem či to nie je zbytočne 😀 😖

sisi
23. jún 2008

Prečo si myslíš že to je zbytočné

zuzpolka
23. jún 2008

sisi
neviem, keby som k nemu chodila dlhšie..... 😒
no možno to neni zbytočne ale už to necham asi na nahodu, kto bude mat službu 😀 možno natrafim aj nanho 😀

sisi
23. jún 2008

Možno ale ja som chodila k Suchankovi aj pri prvej Dcere a nemala som vtedy žiadneho takeho tak som to nehala tiež na nahodu. A robil ma poto nejaky Dr. Janek a ten ma dokašlal. po pôrode po 14 dňoch sa mi roztrhali štichy a až po 5mesiacoch ma davali do poriadku chirurgovia. po operacii asi 2 mesiace som ostala znova tehotna .mam krasne dvojičky chlapcov.ale už pri druhom som si vybavila Dr.Suchanka ale zase mi to nevišlo lebo ma robili rýchlo lebo sa my mali dusil

sisi
23. jún 2008

ale po druhom pôrode som bola spokojna sme tu živí a zdraví .už bude mať pomaly 11 mesiacov 🙂

slavica2
23. jún 2008

baby a mladeho mudr. krizka poznate???

emogeon
23. jún 2008

slavica mlady ale sikovny naozaj 🙂

zuzpolka
23. jún 2008

Dr. Križka mala sestra pri porode.....vraj je tiež super 🙂 ona si ho chcela zaplatit, ale nakoniec to vyšlo tak že mal službu ked rodila 😀

jesssie
23. jún 2008

Ja som ho mala pri prvom pôrode a bola som spokiojná 🙂

zuzpolka
23. jún 2008

No uvidime ,možno aj ja nanho natrafim a budem spokojna 😀 dufajme 😖
Inak mi tiež budeme mat Viktoriu 😀 😀 😀

slavica2
23. jún 2008

tak dik maminky, dr. križka mladeho mi chvalilo uz dost bab 🙂 moj dr.pohlodek odchazda na dovcu, tak budem mat sikovneho a aj fesneho gyndosa 🙂

jesssie
23. jún 2008

zuzpolka,
kráááásne meno si si vybrala 😉
Pozerám, sa ti to blíži tak nech všetko 🙂 dobre dopadne.

zuzpolka
24. jún 2008

jessie
Dakujem 😀 😀 😀

sirinka
24. jún 2008

ja chodim na ambulanciu k dr. orosovi a iba kvoli nemu som aj rodila v ruzinove...podla mna je super a mam k nemu vsetku doveru...ale to odd. setsonedelia teda nic moc ☹ ked budem moct, asi sa mu uz radsej vyhnem

kape
26. jún 2008

Ahojte.
Chcela by som sa Vás spýtať, či ste sa niektorá zúčastnili predpôrodnej prípravy, alebo nejakej prednášky, na ktorej mohol byť manžel ak má byť pri pôrode. Hľadám to na nete a neviem sa k tomu dopracovať komu na aké číslo sa mám nahlásiť, keď to chcem absolvovať. Našla som len kontakt na PhDr. Dvorskú, ktorá mi však nedvíha a neviem, či tento jej kurz je to čo práve hĺadám. Ináč chodím na tehotenské cvičenie, ale to je niečo iné. Ďakujem.

jesssie
26. jún 2008

kape
ja som bola aj s manželom na prehliadke pôrodných sál a nadštandardných izieb šestonedelia a potom nás sestrička všetkých usadila - bolo nás tam viac tehotných mamín so svojimy polovičkami - a začala svoju prednášku o tom čo sa deje pred pôrodom, čo sa môže, čo nie, ako je to po pôrode, o návštevných hodinách, atď..... nakoniec odpovedala na naše otázky a šli sme domov. 🙂
Nahlásila som sa tuším staničnej sestre telefonicky. Ono vlastne šlo o prehliadku pôrodnice. Neviem či to stále majú takto zariadené, lebo ja som to absolvovala pred prvým pôrodom. 😀

moni83
26. jún 2008

Ahoj kape. jasom bola dnes na poradni v ružinove a je tam vyvesený zoznam ohladom tej predpôrodnej prípravy je tam potom aj čislo ale neviem aké lebo som si to len tak zbežne prebehla očami 🙂 .

skrecok
2. júl 2008

Ahojte, chcela by som ist s manzelom na prehliadku oddelenia (porodnej saly a pod) a neviem kam mam volat ked sa musime objednat. Nie je nikde kontakt.

lienka7
2. júl 2008

Ahoj skrecok, podla mojich nfo by sa to malo objednavat (dohadovat) s p.Pasiarovou na tel. cisle 02/48234609 a malo by to byvat vzdy v stredu a v piatok o 13.00 na 9 poschodi, ale je dobre sa dopredu opytat ci to vobec bude.
http://www.zzz.sk/?content=porodnica_bratislava...
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/

sirinka
2. júl 2008

treba sa pytat na p. Pasiarovu, to je vrchna sestra na odd.

slavica2
2. júl 2008

ahojte ja som od sestricky dostala toto cislo na p. Pasiarovu 48 234 609, a zevraj je to mozne v piatok a v stredu o 13h

skrecok
2. júl 2008

Super, dakujem baby. Ste zlate 😵 .

daisy33
4. júl 2008

ahojte, ja som rodila v ruzinove 1x krat. porod v podoe, llekarka aj sestry zlate, az na to ze uz som zacinala rodit a oni boli vo vedlajsom boxe tak som poslala manzela nech ich zavola, ze uz ma to nuti na tlacenie.
ale na oddeleni sestonedelia to nebolo bohvieco, a to som bola na nadstandarde. mala mi strasne plakala a ja som musela s nou chodit celu noc na rukach, spala som strasne malo a to este jedna sestra v noci ked som vysla von tak ze co s malou nic nerobim ze ju nechavam plakat. uz som myslela ze tam odpadnem od unavy . tak to je uroven ked som prvorodicka po porode a este nikto mi ani nepomoze. potom malej dala glukozu a vystatovala sa ze pri nej uz neplace. na dalsi den tam bola strasne zlata sestra, ukecana, skoda ze neviem meno by som sa jej podakovala, ta mi pomahala, poradila, hovorila ze mala je velka a potrebuje papat, ja som este nemala mlieko a ked som ju prikladala tak plakala a hnevala sa, nakoniec mi ju dali prikrmovat, ta sestra mi dala mlieko v striekacke. potom mi pozicala aj odsavacku. ked som prisla domov tiez som si kupila odsavacku a tak som odsavala, zatial som malu prikrmovala nutrilonom a po case sa mlieko spustilo. teraz ho mam dost, nemusim ani prikrmovat.

skrecok
5. júl 2008

Ahojte baby,
chcela by som sa spytat ci babatka na novorodeneckom odd. v Ruzinove nie su za sklom ak nie su s mamickou?

Daisy, nezavidim tu situaciu, ktoru si musela prezit... Ja cakam prve babatko a nemam ziadne skusenosti s babatkami a viem ta pochopit. Neviem co by som ja tam robila... 😖

elenamarek
5. júl 2008

ahoj baby 🙂 daisy,nic si stoho nerob,ja som tam rodila pred 3,5rokom,bola som po cisaraku,tiez na nadstandarte s manzelom,syn sa ani zasvet nechcel prisat,ked nam ho dali po 2dnoch na stalo,tak vkuse stale plakal,ja som sa snazila vkuse nastartovat odsavackou mlieko ale mala som rucnu a nemala som sancu ked uz sme o 3rano padali s muzom od unavi prisla sestricka cierne dlhe vlasy vynadala nam co robime ked ho nevieme utisit,ked manzel uz v strese jej povedal ze fakt nevie co ma robit a nech povie co chce zato aby maleho ukludnila povedala ze peniaze na parfem potesia manzel jej dal 500sk,a tu zmenu ste nevideli zrazu dobehla s flaskou mlieka a mali sa napila a spinkal ako anielik.zbytocne som ho mohla prikladat ked on bol nauceny na flasku a nechali nam ho vyhladvat,hned jak sme po 4dnoch odchadzlai sme kupili nutrilon a s malim nebol problem na papal sa a spinkal vstaval nam 1krat za noc,mlieko sa mi nevitvorilo.teraz ma to caka za par mesiacou znovu, mam kupenu elektricku odsavacku,rucnu neodporucam,homeopatikum na tvorbu mlieka ch5 co je super vec to budem cmulat 3dni pred cisarakom a istotne si pribalim flasku.a hlavne dobre nervy pretoze niekedy sa sestricky dobre bavia na tom jak mamicky uplne psychicky odrovnat a hlavne peniaze na uplatky,pretoze bonboniera,kava a kvety neznamenaju vobec nic,ja chapem ze maju toho dost,ale tiez by mali mat aspon malicko toho luckeho v sebe tym nehadzem vsetky do jedneho kosa v Ruzive sa najde par s dobrym srdieckom aj na porodnickom aj na gynek.oddeleni vdaka za ne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre