Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

arrett
17. dec 2009

Boise - no kde si???

slniecko01
17. dec 2009

Botis aj ja som dnes bola na poradni v Ružinove,možno sme sa tam aj stretli. 🙂 Pozerám že si z PK 🙂 Budeš mať zazmluvneného doktora ?

botis
17. dec 2009

slniecko isla som dnu presne o 10tej do tych prvych dveri....bola som tam zjavne najmladsia, ako vzdy...taky hruby cerveny sveter, vysoka a kratke vlasy 🙂 ak by ti to pomohlo 😉
v utorok idem zas
inak som z Budmeric...
nop chcela by som si zazmluvnit, minuly rok som mala ale teraz nemam prachy takze skor nie ☹

slniecko01
18. dec 2009

Ja som bola v 53

slniecko01
18. dec 2009

Botis a koho si mala zazmluvneneho ? Inak ja som tam bola hneď prvá. Ten ich system sa mi moc nepáči, ale veď čo už mi to nezmeníme. Ja som bola u Mudr Harbulakovej.

botis
18. dec 2009

mala som dr Draba, je super a chodila som k nemu uz od siesteho mesiaca, bol taky zlaty, ze ma zobral hoci som nebola rizikova ale moja dr nemala ultrazvuk a z kramarov, kam oficialne patrim ma poslielali prec. uz som bola zufala proste mi nikto nechcel spravit blby ultrazvuk, chapes??? a on ma ochotne zobral a cele tehu sa o mna staral. to ze si ho zaplatim som mu hovorila az mesiac pred porodom. myslim, ze sa zlutoval nad mladou mamickou, lebo ini ked vidia, ze mam 18 tak si pomyslia svoje a poslu ma prec...
no tento rok som ho este nevidela, ani nevie, ze som tehu...fakt by som ho rada mala opat, mozno sa mi to este podari 🙂 uvidime, ale pocula som, ze v Ruzinove su vsetci dobri lekari
no ten system maju fakt sprosty, aj ked musim uznat, ze na to kolko nas tam bolo to slo celkom rychlo
akurat som nastvana, ze na ultrazvuk idem az 30.12 to uz budem koncit 39tt ☹
ja som bola u Linhartovej, vzivote som ju nevidela ale vpohode

lia
18. dec 2009

ahojte 🙂
my sme boli nakoniec spolu v boise na izbe 😀
ona ma Leonarda a ja Leu 😵 😵

lia
18. dec 2009

inak ako vzdy,starostlivost strasna na par vynimiek 🙄

slniecko01
18. dec 2009

Tak Vám tam nebolo smutno. Aspoň ste si tam hrkutali. A gratulujem k babatkam 🙂

tilly
18. dec 2009

jej, sranda, že ste sa tak stretli 😀

kika25
18. dec 2009

Botis, mna Dr. poslala na ultrazvuk do GPN, je to tiez v ruzinove, objednali ma na presny cas, pojdem buduci utorok, stoji to 9.90eur lebo je to sukromne centrum ale asi je to lepsie vybrat si presny termin a necakat... je to v nizkej zltej budove vedla polikliniky na 5. poschodi

skutik
18. dec 2009

ahojte...
rodila som v Ruzinove min. rok a min. tyzden 10.12. cisarskym u Dr. Kozolkovej. Aktualne info je take, ze je to tam totalne plne, hlavne teraz pred sviatkami je vela planovanych sekcii a po cisaraku automaticky idete na 10. posch. - pooperacne... Co je pocas prveho dna ok, lebo ste fakt nepouzitelne.
Potom, ak mate stastie sa mozno na treti den dostanete na 9. posch., ale na standard. Ja som rodila vo stvrtok o 10,50 a k malemu na 9. p. som sa dostala az v sobotu poobede a to len vdaka tomu, ze som neustale otravovala sestricky inak by som asi trcala na 10. dotereaz. Komunikacia medzi deviatym a desiatym posch. - nula bodov. Situacia je teraz taka, ze pustaju na uz stvrty den aj po cisaraku, lebo fakt nemaju miesto.
Niekto sa pytal na plienky, nedavaju, vraj nemaju uz na tento mesiac nic. Vlozky a podlozky nepotrebujete. Pre babo dostanete krem na ritku, gazu, lieh, oblecko... Ale radsej si vezmite vlastne body, hlavne cez vikend uz niesu a ujdu sa vam len kosielky, v kt. sa deti topia - su obrovkse.
Sestricky su mile... Aj lekari. Klobuk dolu pred vsetkymi sestrickami: deckymi, gynekologickymi, pooperacnymi...
Je to tam fakt zufalo plne, ale zavisi od toho, kolko sa rodi a kolko pustaju domov. Rychlo sa obsadenost meni, ale predstava, ze sa dostanete na nadstandard, je skor o nahode... Mne to ponukli den pred odchodom, ale po absolvovani stahovanie z 10.p. som uz nechcela. A hlavne, ked sa zidete fajn baby na izbe tak to nevadi...
Nezabudnie si zobrat Wc papier. WC a sprchy, zufale ale tych par dni to prezijete...
Min. rok som rodila dceru a bola som kvoli mojim komplikaciam na nadstandarde a nijako som neutrpela tym, ze som teraz bola na standarde🙂
k Dr. Kozolkovej: poznam ju dlho a keby nebolo jej mohla som po minulorocnom porode na necakane komplikacie exnut... K nikomu inemu by som rodit nesla. Mne jej "svojskost" vyhovuje, lebo Vam aspon neumozni podlahnut hysterii... Pri poorode dava jasne pokyny a ked na vas zhukne, tak verte, ze deti vytlacite na prvy sup 🙂 Okrem toho, ze je skvela odbornicka, je ludska a netvari sa ako pan boh, ako niektori lekari, kt. som tam stretla...
takze v skratke: Ruzinov odporucam, treba mat stastie na miesto a neprezivat prilis tie podmienky na oddeleniach, ale tesit sa z toho, ze ste pri babatkach a mozete kojit....!!! o co neskor prikladate babo, o to tazsie to ide a mlieco sa dlhsie rozbieha...
Vsetkym drzim palce...

supi
19. dec 2009

Ahojte nemate skusenost s Dr. Papcunom starsim? Pri normalnom porode alebo sekcii? Dakujem

boise
19. dec 2009

Zdravim vas kuratka, tak nas pustili az vcera kedze maly sa rozhodol ze skusi byt chvilu cinan a paradne nam zozltol 🙂 Este teraz je trosku citrusovy, ale uz to odchadza.
Takze- porod bol paradny, isla by som kludne znovu. O dvanastej na salu, o druhej maly vonku... Rodila som s doktorom Andelom a bol strasne fajn, medzi kontrakciami sme vtipkovali. Ale museli to byt kratke vtipy lebo ma to lamalo kazdych 20 sekund 🙂 Epiduralka nestihla zial zabrat, pichli mi ju o pol druhej a o druhej bol maly von.Ale vobec mi to nevadi, az na to sitie kde som citila kazde pichnutie ihly a este teraz nemozem sediet 😒 No a potom sa mi straaasne tocila hlava, niekolkokrat som sa vybrala do sprchy, ale vzdy ma slahlo o stenu. Postavila som sa az na druhy den a tiez som bola ako po riadnej opici.
Joj neviem co este napisat, musim ist kupat maleho 🙂 Dakujem vsetkym, idem supnut do albumu este nejaku fotecku.
Lia dakujem za skvelu pohodu na izbe 🙂

lia
19. dec 2009

jeeejjjj boise,co si tam prosim ta tolko robila??
ja uzz by som bola vies kde 🤐 😝
mala je inak paradne chora,berie antibiotika,homeopatika,odsavame stale sopliska hnusne 😠
zabila by som ich 😠

lia
19. dec 2009

kojite boise??

lia
19. dec 2009

ja dakujem za pozitivnu energiu 😵

macam
19. dec 2009

ahojte, mna dnes riadne sklamal doktor, s ktorym som bola 8 mesiacov dohodnuta ze mi bude pri porode. velmi som mu doverovala a nasral ma tak velmi, ze viac k nemu nemienim ist. viete doporucit niekoho v ruzinove, s kym ste boli max. spokojne? diky. pekny vecer.

lia
19. dec 2009

ja som mala orosa,cele tehu a s porodom som bola velmi spokojna,kebyze tam nie je,urcite by to horsie dopadlo.
ku komu si chodila??a co sa stalo macam??
ale mozem ti odporucit aj papcuna ml. a krizka ml. 😉

boise
19. dec 2009

lia kojime len taky fukot 🙂 Rozbehlo sa to ten vecer ako si odisla a od vtedy by maly len papal a papal...V noci robieva randal, tak od dvanastej do tretej precvicujeme hlasivky 😅 Aj v nemocke sa cudovali ze kolko toho odo mna spapa...Ja sa len cudujem kde sa to v tych mojich lentilkach berie 😀

macam
19. dec 2009

lia, oros mi bol pri prvom porode, a uz lutujem ze som ho neoslovila aj teraz. len ako sme sa prestahovali tak mi bolo daleko chodit do petrzalky. prvy porod som mala u neho, velmi tazky, kliestovy. ako sa to tebe skomplikovalo? napisem ti na sukromnu co sa stalo dnes a kto ma tak nasral.

slniecko01
19. dec 2009

Boise malý je zlatučký 🙂
A ako dlho pred pôrodom si si LIA zabezpečila doktora. Neviete mi poradiť ? Nemáte niektorá skúsenosti o Mudr Harbulakovi ?

arrett
20. dec 2009

Boise
gratulujem k malému🙂 želám skóre uzdravenie, veľa mliecka a spánku🙂 no a malému všetko dobre na svete🙂(
Som rada že si mala krásny pôrod. Je to jednoducho ten najkrajsi zážitok na svete.

lia
20. dec 2009

jeeejjj,tak to som rada,ze kojis 😵 mozno vinea zaslapala 😉
Leo prekrici Leu??neverim 😀
ok macam.ja som 9 a pol hod.rodila normalne a ked som bola uz konecne na 9,5 cm ,tak to uz viac neslo,cely personal mi tlacil na brucho a nist ,nakoniec oros zistil,ze mala nie je dobre vyrotovana hlavickou,tak cisarak.este 30 minut som musela cakat kym sa vsetci dotrepu 😠 s kontrakciami,ufff,uz je to za nami 🙂
slniecko,ja som k nemu chodila od 5teho tt

boise
20. dec 2009

arrett dakujem, dnes uz aj sedim, takze zabral aj rosalgyn, dakujem ze si to tu napisala 🙂 Malicky spi uz strasne dlho, teraz sa napapal a zase chrni, to bude v noci rodeo...A tatko rano vstava do prace 😅 sa potesi...
Lia aj vinea aj homeopatika a caje, teraz som to stopla lebo mam pocit ze som ako dojna krava uz a za chvilu explodujem...Konecne mam nejake prsa 🙂

tilly
20. dec 2009

lia, ja som tak dominika rodila, ja som bola otvorená a on bol zle otočený... a tak bol otočený aj aďko, ani neviem, či ten sa otočil, ale keďže na mňa ziapali, aby som netlačila, tak asi hej... neviem...

boise, ja mám tiež prsia len keď dojčím 😀 aj keď teraz sa mi už tak nenalievajú... pri domčovi som bola ako pamela 😀

inak vinea a teplé nápoje a polievky... to ani nemôžem, lebo by mi praskli tie moje štipance od komára 😀 a stále sa mi zdá, že aďko málo pije, lebo mi nedopíja prsia, ale keď pribral kilo za tri týždne, tak asi papká dosť...

boise
20. dec 2009

tilly no ved ja sa tiez citim ako lolo ferrari ci jak sa volala ta tetusa...Skoda ze to nie je trvala zmena a je to urcene len na papanie a nie na hranie sa (pre tatka) 😀

lia
20. dec 2009

aj ja som vysadila homeo,necham vsetko na prirodu.kojis s klobukmi ci bez??
ja ich nemam az take naliate,ze by som si uz zvykla??

boise
20. dec 2009

bez klobucikov, ten klobucik nevedel chytit do pusy tak sme skusali bez a pekne sa prisal... Z klobucikov ho nadrapovalo 😀 Mne akurat volala mamina, posielala som jej nejake fotky, tak je zdesena ake koziska mi narastli z tych lentiliek co som mala doteraz 😀

lia
20. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre