Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

claudinka
3. okt 2008

seva ale aj tak je najlepsie doma 😉 i ked tu si sama so vsetkymi problemami a tam si mala istotu, ze vzdy tam je niekto, kto ti pomoze, keby sa nieco stalo alebo si nieco nevedela, nerozumela niecomu.. a hlavne vsetci okolo teba su tam na tej istej vlnovej dlzke, nie ako doma 😀

lante
3. okt 2008

claudinka, nebol spolužiakom 😉 a v tom bielom plášti bol pre mňa hlavne doktorom.

pipka
3. okt 2008

no ani mne panvu v zivote doki nemeral...sak ked kukol na moju ritku...ani nemusel 😀 bolo mu jasne, ze hravo porodim 😀 😀 😀

lante ja tam mam spoluziaka anesteziologa a vzdy som si hovorila, ze by som nezniesla,aby ma pri operacii videl nahu...no a akurat ked som bola na laparoskopii, tak mu vysla sluzba, ja som to ani netusila a az na sale sme sa zbadali a to som uz presne akurat lezala hola....tak to uz bolo jedno 😀 😀 😀 uz som neriesila, len som chcela rychlo spat 😀 tak dal narkozu a prebrala som sa az na izbe, este mi stihol povedat, ze na pokec radsej do kaviarne 😀

seva
3. okt 2008

pipka 😀
toto je super story, pobavila som sa ... jedi to si ani neviem predstavit 🙂

pipka
3. okt 2008

seva, teraz sa uz bavim aj ja, no na tom operacnom stole.... 😅 😀 😀 😀
ale na stretavke sme sa na tom pekne narehotali 😀 to je murphyho zakon, ze ked nieco nechces...just to pride 😅 😀

seva
3. okt 2008

esteze bol aj spoluziak srandista 😀 😎

pipka
3. okt 2008

nooo to on je taka vesela kopa 😀 by som sa nedivila, keby ma po uspani nafotil a na stretavke za poplatok ukazoval... 😀 😀 😀
ale to by urobil len raz v zivote 😠 😀 😀

pipka
3. okt 2008

myslim, ze lekari to vobec tak neberu ako my...nastastie 😵 😵

seva
3. okt 2008

😀 no tak to ano,
to by som na tvojom mieste vytiahla gumipusku na neho 😀

seva
3. okt 2008

tak najma dobri lekari asi 🙂
to ako ten vtip, ze " ide gynekolog v piatok z roboty, a hovori si ... "konecne tvare !!!" 😀

pipka
3. okt 2008

taaak taaak presne 😀 😀 😀

kakusa
3. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀
no vam je teda veselo...
ja som sice uz raz rodila, ale to bolo 10 rokov dozadu, takze mam pocit, ze ma budu brat ako prvorodicku 😒 ale to neva hlavne, ze uz ten drobcek tym porodom vybehne na tento svet a mi ho tam budemem ckat 😉
Inak na stretavke to mohlo mat veeeelky uspech nemyslite????

vevusiatko
3. okt 2008

seva tebe sa to pekne blizi 🙂 a kakusa neboj my si urobime party v porodnici 😀

kakusa
3. okt 2008

no to urcite ...
to bude ina zabava🙂 😉

vevusiatko
3. okt 2008

🙂 tak snad sa stretneme 🙂) sice pri mojich roznych vypoctoch kedy mam porodit som zvedava ci nebude mala do vianoc vo mne :DDDD

pipka
3. okt 2008

kakusa sak aj malo 😀 😀 😀
radsej si nepredstavujem, co si chalani k tomu dodali len tak "medzi 4 ocami" ked som tam nebola 😅 radsej neriesim...ale mame uz dost rokov, tak snad to nerozpitvavali. A sme velmi dobry kolektiv, tak dufam, ze to uz bude len vesela historka a na kazdej dalsej stretavke sa k nej vratime 😀 😀 😀

kakusa
4. okt 2008

No vratit s ak nej v 60tke bude mozno ja mile🙂 si povies, joj a vvtedy som sa hambila, nastastie tam nelezim teraz 😉 🙂

pipka
4. okt 2008

veru 😀 no v 60-tke by som sa uz asi ani nehanbila 😀 😀 😀 to budem rada, ked ma este nejaky chlap vobec bude chciet vidiet holu 😀 😀 😀

dula_renka
4. okt 2008

no pipka....šak teraz sa ukazuj, kým si mladá a krásna....v 60-tke by ťa to moholo aj traumatizovať 🙂

sranda
4. okt 2008

seva, k tej panve nerob si vrásky. Ja som síce rodila pred 2 rokmi, ale v deň pôrodu, to bol aj deň nástupu do nemocnice, sa zhodli že mám úzku panvu tiež mi ju merali pravítkom mi to bolo smiešne ako 100 rokov za opicami, človek by čakal nejakú mikrotechniku /prof. Holoman/ hovorim óóóóóó´pán doktor aký kompliment to mi ešte nikto nepovedal /pretože od twiggy mám ďaleko/. No a kvoli tej panve sa rozhodli pre sekciu, ale hlavny dovod bol ze Petra mala 4200 g a ja by som ju nevytlačila, ešte som vôbec nebola otvorená a to bol už 41 tt a malá by sa tam držala do vianoc, tak prof. rozhodol, že dnes musíme porodiť. Ešte na margo druhého pôrodu, som už bola na pokeci u môjho pôrodníka mi povedal, ak bábo bude mať 2500 g a moja panva to unesie, idem spontánne. ja na Ružinov nedám dopustiť, bola som max spokojná až na nejaké serepetičky, ale to sa dá predýchať, pôrodník je č. 1 v tomto prípade a treba mu veriť. V každom prípade daj na dr. oni vedia a neboj o pár dní budeš aj ty mamina čaja.

enynka1
5. okt 2008

babule, nas s malinkym vcera pustili dom z Ruzinova, ma 5 dni 😵 a moj doktor porodnik bol dr.Krizko ml. najlepsi na svete 😉

pipka
5. okt 2008

enynka, veeelka gratulacia k Riskovi 😵 drzte sa a veeela zdravia obom 🙂 🙂 🙂
a fotky nam neukazes? 😕

slavica2
5. okt 2008

enynka aj my sme mali Krizka ml., pozeram, ze je v kurze 😀

enynka1
5. okt 2008

pipka, dakujem , dam dam hned ako bude cas 😉

enynka1
5. okt 2008

slavica , sa ani necudujem, takych lekarov ako je on je malo. naozaj som strasne stastna ze som ho mala za lekara

pipka
5. okt 2008

aj u mna asistoval pri porode a fakt sa nanho neda kriveho slova povedat 😵

ciska
5. okt 2008

slavica a enynka gratulujem k babatkam.
mali ste Krizka ml. zazmluvneneho?

kakusa
6. okt 2008

Jeej kocky tkto moc gratulujem k zdravym babatkam🙂

claudinka
6. okt 2008

enynka gratulujeeem 😉 uzivaj si prve dnicky🙂

funy
6. okt 2008

enynka1,

lekara si si vybavovala? alebo nahodne sluzil? ku komu si chodila na vysetrenia, poradne? ja som tiez okres senec
d
funy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre