Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

minitrouble
13. dec 2009

ufko - este k Dr. Kozolkovej - je podla mna uplne to najlepsie co si moze tvoja kamoska v ruzinove vybrat 😉 ..mne pred 2 rokmi zachranila pri porode zivot a nedam na nu dopustit aj ked je svojska ale to je uplne jedno - pri porode je najma dolezita odbornost a pohotovost a to ona ma 😉 fakt vrelo odporucam 🙂

ufko
13. dec 2009

ahoj mini..dik
aj ta kamoska uz u nej bola na vysetreni a zevraj je svojska, ale to jej len vyhovuje a ze tiez z nej mala pocit, ze je "odbornicka"..tak asi je fakt dobra..
mini..presne co sa pytas..aj mna by zaujimalo🙂

tak kocky..ako to tam vlastne je ?🙂 dakujem aj ja..
Kozolkova si aj nieco berie navyse, neviete ???
Nadstandard je tam tak, ze si sama, alebo ste dve?
dakujem kocky zelam pekny vecer

nikollette
13. dec 2009

Na nadštandarde si bud sama alebo dve maximálne, podla obsadenia.
A ci berie navyse. Myslím že ak dáš máloktorý lekár odmietne aj niečo navyse okrem zazmluvnenia 😉

minitrouble
13. dec 2009

ufko - asi sa s nou treba dohodnut...my ju mame dohodnutu po znamosti 😉 takze neviem ako to u nej funguje normalne ked ku nej ide bezne dakto 😝
baby fakt tie co ste rodili v poslednej dobe tak by mi pomohlo kebyze napisete ze co a kolko presne stoji - chcem si nachystat obalky pre muza on uz len bude platit potom - aby sme mali vsetko pekne pripravene 😅 dakujeme 😉 aby nemusel hladat automat zase 🙂

och
13. dec 2009

ahojte

minitrouble ja som bola platit teraz vo stvrtok
epi ma vysla na 106 eur - musis podpisat informovany suhlas a zaplatit vopred inak ti ju nedaju (peniaze vratia ak ti nebude podana epi z niakeho dovodu)
osoba pri porode 16,60 eur - tak isto do predu sa plati a diktujes osobu a datum narodenia toho kto bude pri porode

totok musite mat zaplatene a preukazat sa blokom o zaplateni dopredu
nadstandart 16,60 za den - ten sa plati az ked ho dostanes cize pri odchode ti vystavia ucet 😵

v pokladni (apspon tej co som bola ja, nizka budova poliklinika) beriu platobne karty

dufam ze som pomohla 😀

och
13. dec 2009

paci oficialnu stranku s aktualnym cennikom
http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...

ked si kliknes
informacie pre pacientky

najdes co potrebujes si zbalit 😉

arrett
13. dec 2009

Boise

Gratulujem!!!!! Malému veľa zdravicka a Tebe skóre zotavenie. Veľmi sa teším že to už máš za sebou. Budem čakať na tvoje zážitky. 🙂)

minitrouble
13. dec 2009

och dakujem velmi moc ...presne toto som hladala 🙂 ...mozno sa tam aj stretneme a osobne ti podakujem za info 😉 🙂
musim si to ist co najskor vybavit - len sa tam najblizsie chystam az 21.12. tak snad dovtedy neporodim 😅 😅 este raz vdaka 🙂

tilly
13. dec 2009

boise, gratulujem 😉

ufko
14. dec 2009

dobre ranko

kocky dakujem, tuto stranku som su uz citala, len som chcela vediet ci sa "aktualne" nieco v poplatkoch nezmenilo🙂

a tie prednasky co zacinaju kazdy prvy pondelok v mesiaici, myslite, ze v januari zacnu 4.1. ??? aj ked je to este taky tyzden, kde vela ludi je mimo BA???🙂

minitrouble
14. dec 2009

ufko - asi by som tam zavolala kvoli tym prednaskam a spytala sa ich ze kedy presne zacinaju 🙂 😉 ...oni ti isto presne povedia ze co a ako to tam maju 🙂

macam
14. dec 2009

ahojte. ja som absolvovala jednu prednasku v ruz.nem. o porode, bolo to slabe ako caj. vedela som viacej ako ta pani, neviem ci tam neposadili nejaku medicku. potom tam boli baby z eurocordu a rozpravali o pupoc.krvi. cele to trvalo asi hodinu.

supi
14. dec 2009

Ahojte ja sa tiez chystam v januari na prednasku, zacina to teda toho 4.1.?
Ak by ste to nahodou zistili dajte mi prosim vediet. Dakujem 🙂

och
14. dec 2009

ahojte

mini no mozno sa stretne 😉 uvidim co mi zajtra povie doki, ale ja to vidim uz na buduci tyzden ze pojdem, aj doki tak niak krutil nosom, ved uvidime, nechame sa prekvapit 😀 uz teraz mam kludovy rezim a nohy hore aby som aspon do toho 38tt potiahla

ufko ja som nebola na ziadnej prednaska, popravde neviem ci by mi to nieco dalo, tu na konikovy sa dozviem asi viac 😀

ufko
14. dec 2009

och..ja viem, ze tu sa dozvieme viac🙂 ale ako prvorodicke mi to fakt vela kociek odporuca..takze chcem to absolvovat aj v nemocke a samoska dam si aj nejaky ten sukromny kurz, zevraj tiez su ovela ovela lepsie🙂

Ja zatial neviem ci pojdem rodit do Ruzinova, este je v hre aj Antolska a aj Dunajs. streda..kvoli komfortu🙂
Vy to uz mate "za par" ja este tri mesiace, ale aj tak si tak vopred sondujem co kde a ako🙂

och
14. dec 2009

ufko hej hej tie sukromne kurzy su lepsie, bohuzial mam posledny rocnik na vyske tak som rada ze som postihala vsetky skusky porobit a aspon pol diplomovky napisat, no bolo to vsak na ukor takychto aktivit
ja dufam, ze sestricky povedia a pomozu a bude tam aj segra, ved niako to uz len zvladneme 😉 mozno som pako ale na porod sa fakt tesim, ze to bude boliet viem ale to prejde, tesim sa na ten prvy mometn ked toho mojho votrelca prvy krat uvidim 😀 😀 skvrna jedno 😀

botis
15. dec 2009

ahojte, ja by som mala ist teraz vo stvrok uz na poradnu do Ruzinova a chcem sa spytat ako to tam funguje...
tym su myslim poradne vo stvtky ci jak, a aky je tam doktor, ci jak pride? neviete ci sa tam da aj objednat na nejaky presny cas? diky moc

tilly
16. dec 2009

baby, neviete, kde by som našla číslo na uzv? robia zvlášť uzv pre bábätká tam v tej miestnosti, kde aj maminám robia uzv, len tam majú špeci hodiny pre bábätká... nejdete tam náhodou niekto? sú tam čísla na doktorky, čo to robia, veľmi by mi to pomohlo, díííík

iinuska
16. dec 2009

tilly, tak o tom, ze tam robia ultrazvuk aj detickam som nevedela. 😕

tilly
16. dec 2009

musíme ísť na kopntrolný usg obličiek a tam to robia tiež, len tam sú špeci čísla na to...

aktak
16. dec 2009

tilly v piatky robia detom, tusim od 10 do 11 alebo od 11 do 12, a cislo ti daju na info na nemocnicne info a tam ti cislo daju

tilly
16. dec 2009

aha, tak to bude problem, bud to teba musime stihnut tento piatok, alebo az po sviatkoch... dakujem

bibulienka
16. dec 2009

ahoj tilly my sme boli na utz s dcerkou v ruzinove. tam ako je aj gyn.utz... v pondelok, stvrtok su tam urcite pre deti od 11 do 11,45...bez objednania

bibulienka
16. dec 2009

my sme tam boli dva krat a nebolo tam vela deti...len obcas doktorka pride neskor...

tilly
16. dec 2009

bibulienka, moc dík, pôjdem tam teda hneď v pondelok, zajtra nemôžme...

strawee
16. dec 2009

Ahojte...iba sa chcem spytat, ci nemate nejake informacie ohladne poctu rodiciek...ci je natresk na izbach a ci ten zoznam co si priniest do nemocnice je uplny...viem, ze niekde kazu aj pribory a pohare...a myslim ,ze tu niekto spominal, ze aj tych plienok pre babatka je pomenej...diky

botis
16. dec 2009

ja som rodila minuly rok a pribor nebolo traba ale teraz som uz viac bab pocula, ze treba tak neviem...
a plienky davali 4denne, to je malo
vraj je tam natresk

minitrouble
16. dec 2009

no to s tymi plienkami si pamatam aj ja ze davali len 4 na den a to bolo malo...cize plienky sme si museli pouzivat aj vlastne....ale pribor sme podla mna mali (ale to uz bolo 2 roky dozadu 😉 )
strawe...no to je dost tazko povedat - to zavisi aj na ake dni narazis...to sa meni zo dna na den ....zavisi kolko bab porodi - ono sa to tam hodne toci .....ja som mala pred 2mi rokmi stastie a sice inak bolo plno ze sa rodilo aj na chodbe (tak sa aspon hovorilo) ale ked som rodila ja tak boli izby poloprazdne...takze ono je to aj na stasti 😉

arrett
17. dec 2009

Plienky dávajú 5ks na deň. Dávajú aj gazu, lieh a krém na zapareninky. Pribor netreba brat, ten dávajú automaticky s vlozkami a podlozkami. No keď sa stratí, treba prinies nový... Keď som rodila v noci, rodila som úplne sama celu noc. Izby boli voľne. Je to tam ako na kolotoci. Prichod- odchod. S ruzinovom mám dobre sksenosti, akurát mi vadilo plesne na oknach a stenách v izbe☹ no tie 4 dni som sa tvarila že to nevidím.
Krásny pôrod všetkým!!

arrett
17. dec 2009

Nezabudnite si slapky do sprchy a vlhke utierky. Odporúčam krém na bradavky, ciapocku a rukavicky pre babatka. A na stehy Rosalgin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre