Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

jankaslamka
1. apr 2011

@tara2 nezaspinim si tam ten moj? myslim pocas porodu 🙂

tara2
1. apr 2011

@jankaslamka - nie, ved pocas porodu ho nemas na sebe

jankaslamka
1. apr 2011

@tara2 to vies..ja budem v takom strese, ze asi nebudem vediet ani ako sa volam 🙂) ale dobre vediet 🙂

avenev
1. apr 2011

@iinuska
@tara2
@misicka1980
A este jedna otazka po porode ste sa umyvali len cistou vodou? Alebo sa moze pouzivat gel na intimnu hygienu, naprl. Lactacyd? Nechcem si brat zbytocne veci, ktore nebudem potrebovat , tak preto s pytam. Dakujem

tara2
1. apr 2011

@avenev - ja som mala aj Lactacyd, ale kedze som sa sprchovala niekolkokrat denne tak som ho nepouzila po kazdy raz. Ale beriem si ho aj teraz

iinuska
1. apr 2011

@avenev ano, pouzivala som gel na intimnu hygienu

elllla
1. apr 2011

tak babulky, normalne som sa premohla a napisala cely zoznam veci, aj s drobnostami... dopisala som tam este ten lactacyd... co by ste este doplnili? je tam niecoho vela alebo malo??
@jankaslamka nebyt neba, nedokopem sa k tomu, velmi si mi pomohla, ked si napisala, co si si pobalila 🙂

misicka1980
2. apr 2011

@avenev Ja som sa umyvala len cistou vodou. Nic ine som nezniesla, kedze som bola dost nastrihnuta. Doma som si potom striekala na to Chlorophylovy sprej. ten mi pomohol.

vavrenka
2. apr 2011

ahojte, kocky, ja s achystam tiez rodit v ruzinove. rada by som mala doktora mareka draba. poznate ho niektora? mate s nim skusenosti?
a kedy, v kt. tyzdni sa lekar zazmluvnuje?

tara2
2. apr 2011

@elllla - podla mna mas v podstate vsetko, akurat mi tam chyba osuska, teple ponozky teraz uz podla mna netreba, ja si beriem klasicke, pribor davali co si pamatam... a ja si este beriem vacsi hrncek, caj pre kojace matky a nieco na citanie

elllla
2. apr 2011

@tara2 dakujem za nazor 🙂 osusku mam skrytu v tych uterakoch - jedna velka osuska a jeden uterak klasicky.. bude sa tam dat varit caj niekde? a nieco na citanie by sa zislo, to ale nechavam na posledy, nech mi kupia nejake cerstve casopisy (geo, mama a ja, zdravie, emma a pod...)

tara2
2. apr 2011

@elllla - ja mam nabalenu jednu osusku a dva uteraky. O horucu vodu mozes poprosit sestricku, urcite bude ochotna ak bude mat cas...

jankaslamka
2. apr 2011

@tara2 lepsia je osuska nez klasika uterak? a na tvar staci taky maly nie? ako A4rka velky cca ..vidis caj pre dojciace mam kupeny a nezbalila som ho 🙂

milka2008
2. apr 2011

ahojte,tiež sa chystám rodiť v ružinove, som sa už aj tu mna fóre pýtala na názor na jedného dr., akosi len s jednou odozvou, asi s ním nemáte skúsenosti, tak sa nechám "prekvapiť", verím, že to všetko dobre dopadne.

už ako čítam ten zoznam od elllla - mám čo robiť, aby som to všetko postíhala, ale väčšinu už mám. hlavne ten deodorant - ja neviem ako vy, ale ja teraz v tehu vôbec vône nemusím... ja používam antipersiprant - asi ten si myslela, však? dúfam, že sa tam nejaká mamina nebude sprejovať parfémom ...

syslica
2. apr 2011

@vavrenka Ahoj, zažila som dr. Drába v kritických situáciách na pohotovosti, v predpôrodnej poradni a aj pri prvom pôrode... nemôžem sa sťažovať, je to ľudský profesionál a ku mne bol aj veľmi milý a ústretový... a to som ho nemala ani zazmluvneného 🙂

syslica
2. apr 2011

A ešte k zoznamu: nezabudnite kartičku poistenca - matky (ale to je asi samozrejmosť), s odsávačkami mlieka si nemusíte robiť starosti, majú ich na oddelení (elektrické), na cumlíky radšej zabudnite 😉 a niečo na čítanie nech je ozaj na poslednom mieste, lebo na to - obávam sa - nebude čas ani chuť, keď už budete mať svoje poklady pri sebe.
Držím palčeky všetkým!

tara2
2. apr 2011

@jankaslamka - jasne ze na tvar staci aj maly 😉 a ked si zoberies viac uterakov nic tym nepokazis, budes sa sprchovat viackrat denne...

jankaslamka
2. apr 2011

@tara2 tu osusku si necham doniest potom na dalsi den..uz ju do tasky nenarvem aj keby som velmi chcela 😀
no s tym sprchovanim si to neviem vobec predstavit..ale sak asi zistim 🙂

juventik
3. apr 2011

@99janka99 ahoj, ja som o Durackovi pocula samu chvalu. Kolegynka u nho rodila a bola maximalne spokojna. Rozmyslas nad nim? Ja asi tiez... kedy mas termin?

andysok
4. apr 2011

dievčatá.........dnes mi moja dr dala taku radu.....som totiz rozhodnuta rodit v Ruzinove a upozornila ma (ona je z Ružinova) nech by sa cokolvek do 36tyzdna stalo, mam ist urcite na Antolsku..........maju tam lepsie zariadenia pre nedonosene babulky..........len pre info, ak by niekto nevedel..... 😉

99janka99
4. apr 2011

ahojte, prosim vas nemate niektorá kontakt na doktora Križka (mladsieho).. Dakujem vam velmi pekne.. budem vam moc vdacna.. 🙂

ivulik20
5. apr 2011

@milka2008 ahoj, ja chodím tiež k dr. Feriancovi a som spokojná. Chodila som k nemu aj pri prvom tehu a aj som rodila s ním. Čo sa týka mňa, môžem len odporučiť. Velmi milý, trpezlivý prístup, jednanie so mnou perfektné, no skrátka prvý pôrod bol super. Dúfam, že bude aj druhý taký 🙂 Toto je moja skúsenosť s ním.

asma
5. apr 2011

k tomu zoznamu dievčatá.. ja som už porodila a tasku som si prebalovala skoro kazdy den podla toho čo som si zas zmyslela. Vložky a podložky do postele nepotrebujete je ich tam vela kludne si ich chodite brat...
Na chodbe je konvica takze ten čajik si tam kludne môžeš uvarit..

maropoko
5. apr 2011

@vavrenka ja som k dr. drabovi chodila cele tehotenstvo, az do 34tt. bola som max spokojna a taktiez pocuvam nanho same chvaly, co sa porodu tyka. ja si uz lekara nezazmluvnujem (zda sa mi to zbytocne), ale ak by som nahodou natrafila na draba pri porode, budem urcite spokojna 🙂 co sa tyka zazmluvnenia, to sa da podla mna urobit kedykolvek. spoj sa s lekarom a dohodnite sa.

jankaslamka
5. apr 2011

@tara2 no som ja dnes dopadla do certa... krcok 1,5cm , branka na 3cm, zajtra mam prist na kontrolny monitor, asi sa mu na dnesnom nieco nepacilo..ale pre istotu mi asi nepovedal co 🙂 ..a ze mi vezmu aj krv a ze ci necitim kontrakcie..tak ze reku ani ne..tak ze zajtra uvidime a ze mam cakat kazdu chvilku uz.. tak fasa... no a vazime dnes 2900g

amandamath
5. apr 2011

@vavrenka Dr Drab je fakt super. Porod malina. On sa na zazmluvnenie pytal v 36.tyzdni, ze ak chceme je cas. Nakoniec sme nezmluvnili, ale bol pri porode.

andysok
5. apr 2011

@jankaslamka jooooooooooooj drzte sa len drzteeeeee 😉 to musia byt pekne soky

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - joj moja, drzim palce nech sa krcok umudri 😉 . A kolko si mala bodv na monitore? Na tom papieri to mas napisane... ale vahu mate peknu 🙂

jankaslamka
5. apr 2011

@andysok no ti poviem..aj som sa v tom soku zabudla opytat, ze kedy mam dalsiu poradnu 😀

@tara2 a to lezim fakt poctivo..na porazenie..jak som lezala na monitore tak esteze tam bol muz somnou..sak som sa nevedela posadit z toho lahu...kokoz... tie body mam ze 9 ..to je co? dobre? zle?

tara2
5. apr 2011

@jankaslamka - naposledy som mala aj ja 9, to je dobre 😉 . A dalsiu poradnu mas zajtra ked ti kazali prist... a pekne oddychuj, este mas cas ist rodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre