Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

supi
20. dec 2009

Baby, fakt ziadna nemate skusenost s Papcunom?
Ja mam totiz sialenu fobiu z porodu a stale vaham ci zazmluvnit a ak hej tak koho, teraz chodim k Papcunovi do Mostu ale pomaly ma zacina vytacat, pride mi nespolahlivy, ak mu nepoviem tak mi ani odbery neurobi. Velmi vam vsetkym gratulejem k babatkam, aj ja to chcem uz mat za sebou, velmi sa bojim ☹

tilly
20. dec 2009

boise, super zmena, že? 😀 bohužial, mne potom strašne splasli, fuj 😝

boise
20. dec 2009

toho sa bojim aj ja, ale tak na plochost som si uz zvykla...teraz tieto knedle ma dost obmedzuju aj pri spanku 🙄 A ako som pisala, ani hrat sa s tym neda, boli to 😀

tilly
22. dec 2009

bolesť prejde 😉 a nie každej splasnú, bohužial mne splasli 😝 ale tak existuje estetická chirurgia 😀 už budem mať dve deti odkojené, tak keď sa na to odhodlám, dám si urobiť pekné stojaté troječky 😀

stela
22. dec 2009

Ahojte dievcata, som tu prvy krat a v suvislosti s porodnikom sa chcem opyta ci mate niektora skusenost s Dr. Stenovou ako porodnikom.
Dakujem Stela

slniecko01
23. dec 2009

Ahoj Stela, nemám síce ešte skusenosti s pôrodom, ale chodila som do GF a bola strašne milá, aj pri vyšetrovaní bola super

arrett
23. dec 2009

Vesele Vianoce všetkým cakatelkam a mamickam 🙂

stela
23. dec 2009

Ahoj Slniecko,
a ty budes aj pri nej rodit? Pozeram, ze si v 37 tyzdni to mas uz za par 🙂
pa S.

slniecko01
23. dec 2009

Ahoj Stela asi nie, nechám to na náhodu, kto tam bude ten ma odrodí. Ja som myslela, že by som to zmákla z Mudr Harbulakom, ale vraj už nerodí ☹ . Veľká to škoda.
Tak si zaplatím aspoň nadštandart 😀 , keď nič iné, teda ak bude voľný. Mne sa napríklad nepáči ani ten system s poradňou čo majú v Ružinove. Nikto ti tam nič nepovie, nevysvetlí do papierov sa ti ani nepozrú. Čo ja viem ? ☹ Ale ved to tam snáď vydržím, vydržali ostatné, tak snáď aj ja to zmáknem.

szilvia31
23. dec 2009

Vesele vianoce vsetkym 😀 🙂

och
23. dec 2009

Stastne a vesele vianoce prajem vsetkym, vela pohody, relaxu a dobreho jedla 😀 a zdrave stastne babatka 😉

slniecko01
24. dec 2009

Babulky šťastné a veselé vianoce Vám želám 🙂

minitrouble
24. dec 2009

ahojte aj my prajeme stastne a vesele vianoce 🙂 a snad coskoro dovidenia v ruzinove 😅

kika25
25. dec 2009

Uf, cely cas som sa modlila aby drobec vydrzal v brusku a az do Vianoc a ja som mohla byt pekne domka s mojou rodinkou🙂)) i ked nevladzem a to nehovorim este o starostlivost o nas maly poklad Lenku, boli to uuuzasne Vianoce🙂))

catharinaa
28. dec 2009

ahojte maminky...chcem sa opytat ci mate nejaku skusenost s Mudr. Kozelkovou? (ruzinovska nemocnica) premyslam uz teraz kam pojdem rodit...patrim do obvodu antolska,BA, a tam som pocula ze naozaj vsetko strasne...chodim tam na ultrazvuky a to mi naozaj staci...ten pristup k mamickam...ako na beziacom pase, ked som tam bola prvy krat vsetko ma zaujimalo ale ich nie...takze "super" pristup ☹

pietra
28. dec 2009

catharinaa, s tou doktorkou skusenost nemam, takze to neporadim.
ale co sa tyka toho pocitu, ze mamicky beru ako na beziacom pase - ja som taky pocit mala z poradni v ruzinove, skratka velke mnozstvo mamiciek, tak to brali fakt rychlo za sebou a len sup sup, na poslednej poradni som mala pocit, ze dokonca otazkami otravujem 😠
ale priamo na porodnici sa na pristup stazovat nemozem, bola tu jedna detska, co bola trochu odmerana, ale inak su vsetci mili, bez slova pomozu, poradia, ...

baby, co sa chystate sem rodit kazdu chvilu, pribalte si aj nejake oblecko pre drobcov a hlavne plienky. Mozno to bolo len teraz sviatkami, ale maju malo oblecenia a ked sa babo povrackalo, alebo prekakalo, tak sice oblecenie dali, ale vzdy sa pytali, ci nema mamicka svoje,lebo ze nemaju. Vcera pri kupani sme namiesto body dostali kosielky a tie su pekne na figu
aj plienok je malo, nedavaju automaticky, ale pytaju sa, ci treba a potom namiesto 5, daju asi tak 3

marushka
28. dec 2009

ahojte maminky,
ja sa k vám pridám, chystám sa rodiť do Ružinova 🙂

naše prvé deculko sa narodilo tam, tak som sa aj teraz rozhodla, aj keď dávam za pravdu Pietre, mám otrasný pocit z poradne, aj dnes strašne pením...nejdem sa rozpisovať... 😠 😠 😠 ale pevne verím, že ten pôrod prebehne v poriadku a že z neho budem mať krajšie dojmy, než z poradní 😉 😉 😉

a chcem sa spýtať, či náhodou neviete, aký je aktuálne stav na nadštandarde??? ďakujem 🙂

slniecko01
28. dec 2009

Pietra podľa fotiek pozerám, že sme boli v poradni v Ružinove spolu. Sedela som oproti tebe, taká vysoká a frflala som. Takže gratulujem k Marcovi.
Ja idem zajtra do poradne. Mala si aj nejakého doktora zazmluvneného ?

slniecko01
28. dec 2009

Maruschka ten nadštandard by som prijala aj ja

marushka
28. dec 2009

hm, slniecko, pozerám, že sme pezinčanky 😉 😉 😉
aj chcem veľmi nadštandard, klasické izby teda nie sú bohviečo...

inak ja si lekára nezazmluvňujem 😉

pietra
28. dec 2009

marushka, teraz je nadstandard volny, vcera prepustili spolubycajucu a odvtedy som tu sama. Mna na nadstandard zobrali hned od porodu a to nas rodilo ako hadov 😀

lekara som zazmluvneneho nemala

slniecko, na poradni nadaval skoro kazdy, takze neviem ta zaradit, teda tipujem, ale ci som aj uhadla ... 😀

pietra
28. dec 2009

teda na izbe som sama

filipi
28. dec 2009

ahoj catharinaa, podľa mojich skúseností ti Dr. Kozolkovú môžem len doporučiť. Chodím k nej nejakých 11 rokov tak som presvedčená že ju poznám viac ako dobre. Aj ja sa chystám u nej porodiť už svoje tretie dieťa 🙂 . Nakoniec ja som tu už dávnejšie o nej písala. Je to veľmi dobrá odborníčka síce svojská ale fajn. Nakoniec myslím, že v Ruživnove sú pôrodníci skoro všetci na dobrej úrovni okrem jedného jediného Dr. Suchánek 😝 tomu sa radšej vyhni.

macam
28. dec 2009

22.12. o 8:45 sa nam narodilo dievcatko, 3840 g, 51 cm. 🙂 🙂 🙂 pred dvomi dnami nas pustili z nemocnice z ruzinova. dojmy popisem neskor. za 6 rokov co som tam bola naposledy sa vela toho nezmenilo. ☹

filipi
28. dec 2009

macam príjmi úprimnú gratuláciu k Tamarke..... 🙂

macam
28. dec 2009

filipi, dakujem pekne, coskoro budeme gratulovat aj tebe 😉

kika25
28. dec 2009

macam, blahozelam🙂
Ja som bola vcera na kontrole v Ruzinove a porod sa aj u mna moze spustit kazdym dnom...zacinam mat strach ale snad to dobre dopadne a hlavne ze mi daju EPI, nie ako na Antolskej... ☹
Pokial neporodim spontanne dohodli sme sa s doktorkou na vyvolavacke na 4.1., to je o tyzden v pondelok, s kym sa tam stretneme? 😉

supi
28. dec 2009

Filipi, presne Dr. Suchankovi uz nikdy viac 😠 . Bola som u neho na sone a dakujem pekne. Celu dobu bol ticho, nic mi neukazal a nepovedal a ked som sa zacala pytat tak sa musel ponahlat na operacku. Jedine co mi povedal je ze je to ok. Trapko jeden...

supi
28. dec 2009

Baby a ako je to ked mate planovanu sekciu, kto vam to robi, to aj vtedy si treba zazmluvnit a zaplatit dr?

marushka
28. dec 2009

pietra si ma potešila prevelice, len keby tento stav vydržal, kým sa my vypýtame na svet 😉

inak som netaktná prepáč, takže dodatočne - gratulujem k drobčekovi, nech ste obaja v poriadku 😉 😉 😉

kika25 - no, možno sa stretneme 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre