Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

katarina28
11. aug 2011

@anaxamon
@tigri
dakujem

radkax
11. aug 2011

Ahojte, rodila som v Ružinove CR plánovaný u Mudr.Križka ml. inak musím povedať, že je to super pôrodník a ešte aj fešák. Manžel akože pri pôrode, to znamenalo, že bol za dverami a hned po pôrode bol so synom v miestnosti, kde ho čistili, vážili a pod... 🙂 1.noc na pooperačnom a potom nadštandart. Na nadštandart môže prísť manžel alebo niekto blízky len ked si ležiaca alebo, ak máš infúzie inak ti to nedovolia. Chodíš na chodbu a babo je za sklom ale mne sa to zdalo v pohode, ved babo si manžel ešte užije doma až až... 😀 Inak, ak niečo potrebuješ do pôrodnice priniesť, tak ti to môže priniesť rodina aj mimo návštevných hodín, čo bolo super... 🙂 🙂 🙂 a mať zazmluvneného lekára je super lebo inak tam po tebe ani pes neštekne, bola som na izbe s kočkou, ktorá ho nemala a všetci tam na ňu kašlali.... 😢

jessicax
11. aug 2011

@radkax suhlasim Krizko je umero uno............najlepsi z najlepsich 😉

tamoulik
12. aug 2011

No ja som sa s Krizkom pred porodom chytila, je fesak, ale podla mna arogentny, ked s nim clovek nesuhlasi. Mna rodila Sedlakova, pri prvom Redecha, s oboma maximalna spokojnost.

jussti
12. aug 2011

@tamoulik v com si sa s Krizkom pochytila?? ak sa smiem opytat 🙂

jessicax
12. aug 2011

@tamoulik bodaj by boli vsetci taki arogantni ako on 😅

radkax
12. aug 2011

arogantný... 😀 Teda ja aj môj muž sme si s nim rozumeli uplne perfektne a to my patrime medzi neprijemných pacientov lebo som mala všetko naštudované a ak sa mi niečo nezdalo hneď som s ním diskutovala .
Možno ste si nesadli ako ľudia , aj to sa stáva... ☹ Ale ja som bola maximalne spokojná aj na poradni, aj pri pôrode aj popôrodná starostlivosť super 🙂 Každý deň ma kontroloval na izbe, ako sa cítim, či nechcem lieky na bolesť, či sa mi darí dojčiť... 🙂

aspinka
12. aug 2011

tiez sa mi ku Krizkovi slovo arogantny hodi ako na politika ze je poctivy 😀 ja som k nemu chodila aj ma rodil a do konca zivota budem spominat na uzasneho ochotneho cloveka!!! Ako jeden z mala chodil po porode a zaujimal sa o mna ini gynekologovia dobehli ked pacientku prepustali a mala este rychlo podpisat papier o plateni za porod inak ani nepachli! Kto nahodne narazi na prijme na Krizku ktory bude mat sluzbu moze si hovorit ze je stastny clovek 😉

jedina30
12. aug 2011

AHOJTE..ja sa pridavam a velmi pozitivne hodnotim Dr.Krizka ml..ja som bola s nim velmi spokojna a odrodil obe moje deti,po porode ma chodil kontrolovat,vypytoval sa ci nieco nepotrebujem..Chodila som k nemu aj do poradne,robil mi sono aj mimo pracovnych hodin,vysvetloval a to ze je fesak.. 😀 😀 mozem len potvrdit..ano,mala som ho aj zazmluvneneho,lebo nie je nic lepsie ako mat niekoho na ktoreho sa mozem 100 % spolahnut..a on taky je. Je taky tichsej povahy a preto som prekvapena,ze niekto mal s nim problem a pravdou je ,ze ani sa mi nechce verit.... 😖

jedina30
12. aug 2011

@aspinka ..az ma zimomriavky obliali ako pekne si to napisala..ano,kto narazi na Krizka ml. tak moze byt velmi rad..ja som stastna,ze to bol prave on kto moje deticky odrodil..stastna som 😵 😵

aspinka
12. aug 2011

@jedina30 a to som nepovedala ze tesne po porode ma chytil za ruku a povedal ze sme to super zvladli 😀 nechcela som ho zase moc chvalit ale on si to naozaj zasluzi!!! 😉

jedina30
12. aug 2011

@aspinka ..on je naozajstny anjel..mam ho velmi rada ako doktora..a bol pri mne aj ked som musela ist na nechcene prerusenie tehotnosti..ale nechcem o tom pisat..je numero uno.. 🙂

tamoulik
12. aug 2011

@jussti Prenasala som len druhy den a zacal sa vyhrazat vyvolavanim porodu, ked som nesuhlasila, tak zacal byt dost arogantny...a porod sa aj tak nevyvolal 🙂

tamoulik
12. aug 2011

@jessicax Mozno sme si len nesadli 🙂

radkax
12. aug 2011

@tamoulik ja som ho presvedčila, aby sme išli rodiť skôr ako si on predstavoval, stačilo rozumne argumentovať a hneď sme sa dohodli... 😀

tamoulik
12. aug 2011

@radkax No u nas to bolo trosku komplikovanejsie, nesiel im urobit na poradni monitor, mala som velke brucho a tie studentky , co tam mal mi ho nevedeli spravit, tak napriek vsetkym dobrym udajom ma chcel hned hospitalizovat, ja som tam nemala ani veci, a navyse moj 2 rocny syn bol prvykrat na antibiotikach a musela som zabezpecit aj jeho, tak som chcela prist na druhy den s cim nesuhlasil on, k tomu zacal s tym vyvolavanim atd, ziadne moje argumenty nechcel zobrat, ja som tiez nebola asi najmilsia, kedze som zastanca prirodzeneho porodu bez akychkolvek zasahov. Ale zevraj vsetci porodnici v Ruzinove su vyborni...

radkax
12. aug 2011

To, že im nešiel na poradni monitor som tiež zažila, nakoniec mi ho robili prvý raz až 2 dni pred pôrodom, ale robil mi ho priamo Mudr.Križko, tak ja som sestričky ani študentky nezažila... ☹ Ale máš pravdu v Ružinove je vraj vela dobrých pôrodníkov... 🙂 🙂

jussti
13. aug 2011

dole maju nejaky kazivy monitor, a este k tomu dole sa moze lezat na boku a ked sa pokazil, tak na deviatom poschodi ma dali lezat ne chrbat, nebolo to najhorsie, ale ani najprijemnejsie, pritom princip je ten isty hmmm neviem ako tie sestry treba preargumentovat, aby nechali zenu lezat na boku a pritom ich nepodrazdit

jussti
14. aug 2011

@tamoulik dakujem vdaka 🙂

lenkao
14. aug 2011

Maminky prosim vas kedy je presne ta poradna v ruzinove? Ktore dni a od kedy do kedy robia? Nerobia problem ked sa pride aj s dietatom? Mala teraz nema skolku a nemam ju moc kam dat. dik

anaxamon
14. aug 2011

@lenkao
http://www.fnspba.sk/Sluzby/ambulantne-hodiny.htm
http://www.fnspba.sk/Sluzby/ambulantne-hodiny.htm
ale ti lekari tam nie su ako je uvedene v linkoch, teraz dokonca poradne castokrat spajaju, a v niektore dni, neviem ktore su len rizikove. ja chodievam vo stvrtky. Casovo je najlepsie prist do cca stvrt na osem, vtedy zacne sestricka robit moc, tlak a vahu...s dietatom problem sice nie je ale do ambulancie ju nevezmes, ale je pravda ze samotne vysetrenie netrva dlhsie ako desat minut a to som mozno aj prehnala, takze ta moze pockat na chodbe.

lenkao
14. aug 2011

@anaxamon Ja tam tu poradnu nevidim, neviem. vie ona my tam moc nebude chcet sama asi ostat a aj 10minut nechat dieta na chodbe mi nepride ako dobry napad.

anaxamon
14. aug 2011

to su ambulancie kde sa robia len poradne...som zabudla napisat....

no tak do ambulancie s dietatom(okrem toho v brusku🙂) ozaj nebudes moct ist..

nibiru
14. aug 2011

@lenkao ked vojdes do ambulancie su tam 2 kabinky popros sestričku ci by mala nemohla ostat v kabinke
kedze sa ju bojis nechat samu na chodbe a nemal ti ju kto postrazit.vezmi jej knižku nech si cita alebo pozera obrazky

lenkao
14. aug 2011

@anaxamon
@nibiru
dakujem. Nejak to poriesim. Je to ale divny pristup lebo u ziadneho doktora som sa s tym nestretla len v ruzinove.
Prosim kedy prasne a ktore dni su tie poradne? Vie to niekto presne?

lenkao
14. aug 2011

aha uz som to tam nasla. Ktore dni je podla vas najlepsie ist alebo case? Co sa vam osvadcilo? dik

nibiru
14. aug 2011

@lenkao no podla mna je to uplne zbitocne tam ist skoro rano ja som tak sla na 8.00 a trcala som tam až do pol jednej druhy raz som sla o 11.00 a bola som vybavena so pohodiny praktikantky merali tlak a testovali moc takze to slo dost rychlo lekar len vysetril mala sa narodila v 38tt takze som ich viacej nemala hlavne sa nezabudni zaregistrovat na recepcii

nibiru
14. aug 2011

@lenkao podla mna s tym problem mat nebudes bolo par mamiciek co sli s dietatom do ambulancie to si sadlo asi do kabinky alebo na postel za kozou je tam plast tak nic nevidi:o)

lenkao
14. aug 2011

@nibiru Dakujem a ktory den si bola ty?

nibiru
14. aug 2011

@lenkao stvrtky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre