Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

patricia1971
2. mar 2009

niki, aj ja som s tebou....baby,ja keď to zas čítam,tak sa smejem....ale je to super,myslím,že už tak veselo nebude ☹ .....a každá písala pravdu,veď o tom to je...... 🙂

tanickka
2. mar 2009

Ja som sa včera vrátila z pôrodnice v Ružinove. Ležala som tam od utorka a CHCEM SA POĎAKOVAŤ VŠETKÝM SESTRIČKÁM A LEKÁROM. BOLI CELÝ ČAS ÚŽASNÍ. Ležala som na izbe 934, bola som po SC. Predtým som rodila inej nemocnici a poviem vám bol to des a hrôza. Na ružin.šestonedelie, novorod. odd.,operačný tým a anestéziológov nemôžem povedať nič zlého. Aj ja som zdr. sestra (pracovala som na KAIM), takže viem o čom píšem. Tento pobyt môžem len a len chváliť, čo aj robím a vravím to každému. SOM MAXIMÁLNE SPOKOJNÁ. Ak ešte rodiť, tak len do Ružinova.EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEM a pozdravujem tam všetkých. Vďaka.

nikollette
2. mar 2009

Sirinka, Patka, dakujeeeeem 😉

patricia1971
2. mar 2009

niki,ale veď všetko je ok,ty si tam každého ospevovala, až na dotyčnú sestričku,nič také strašné tam neni,že sa na tri strany rozoberala,no je aspoň populárna....... 😵 😵 😵 ....no asi mala dovolenku,keď som tam ja bola.... 😀

nikollette
2. mar 2009

No asi mala dovolenku, ved vravim pamataju si ju tam aj iné..
Ja som ju videlausmievat s a, s dobrou naadou, iba raz, aj to ked uz isla pobalena z roboty domov 😀

patricia1971
2. mar 2009

vieš,podľa mňa sa na tom aj niektoré zabávali,určite sú tam neni všetky kamarátky....a tie čo sú super,tak môžu byť na seba pyšné....a tí lekári,veď čo tam bolo zle???...dr.Zalzale????veď každá si môžeme na neho snáď napísať svoj názor....tak nech čítajú a nech sa podľa toho aj chovajú.... 🙂

nikollette
2. mar 2009

Inak co tu noveho??
my sme boli dnes u obvodnej, a maleho treba davat na slniecko.. bud stredu ideme na kontrolu do poradne, co a ako, ci mu to ustupuje, moj citronik malicky...
Inak tie sestricky su tie iste na standarde aj na nadstandarde???

patricia1971
2. mar 2009

neviem,čo je tu nové, nebola som tu 4 dni,mala som moje migrény..... ☹ citrónik nech sa uzdraví,len to slnko nejako nie je ☹ ☹ ☹ ☹

ja neviem ako je to so sestričkami, ja som bola na štandarte,tam bolo dobre a ja som aj vymákla dobré sestričky....tiež tam vtedy baby nadávali na jednu sestričku z novorodeneckého,ale u nás na izbe bola vo svojom živle,kecala,smiala sa,taká v pohode,ale čo viem, baby z ostatných izieb ju neznášali..... ☹

zoldy
2. mar 2009

Lea a co sa ma povedat o Dane,ake je suprova a klamat?len nech sa mi radsej vyhyba,po tom co rozsiruje o mne bludy...Sama vies,ze mamicky maju pravdu,aj moje kamosky odchadzali s placom,ale to mi povedali az neskor...

nikollette
2. mar 2009

Ten moj maly je nejaky nekludny..uz od pol šiestej je hore, uz by mal aj hajat..do teraz iba spinkaval, a papal..teraz sa mrvi, hniezdi mrnka,oci nezatvori..tu ho čičíkam v kočíku, uz je kludnejší,ale stale nspinká..
Aj ja som bola na standarde,nakoloko nadstandard nebol voln, a ked bol, uz som sa zabyvala, takze som to uz neriesila potom..
Podla mna sestričky zo sestonedelia boli vsetky super, uplne mile maximalne...

zoldy
2. mar 2009

ja viem,ze si to ty Danka,aj o tebe sa tu uz popisalo a tiez som bola prekvapena,lebo ja ta pokladam za super sestru,ale mamicky si sem pisu svoje pocity a nazory,tak im to neber...a ostana slama je odomna,uz ju tak volam od kedy som k vam nastupila...a aj po odchode...

zoldy
2. mar 2009

Livi,dakujem 🙂

sirinka
2. mar 2009

niki podla mna je to dobre znamenie, ze zltacka ustupuje a maly uz nebude taky spavy... 🙂 tak konci oddychovanie a zacina materstvo na plny uvazok 😀

livika
2. mar 2009

Zoldy 😉

nikollette
2. mar 2009

Sirinka myslis??? Hmmm. to bude ale.. a ja ze ake je to fajn, ved iba haja, a ked ho ja zobuim sa napapa.. aôe takyto umrnkany a nekludny.. noooo, bude sranda 🙂
Zoldy ty si uplne super, skoda ze si tam nebola teraz 😒 ☹
Ty vravis ze ta lea, je ta dana, alebo???
Inak ako vyzera ta sestricka zo sestonedelia ta danica??? Mozes ju troska popisat??? Dakujem

zoldy
2. mar 2009

Niky,Danica,je taka vysoka,stihla,tmavovlasa vzdy pekne upravena sestricka...je zo sestonedelia...nie je to slama...jedna mamicka tu o nej aj negativne pisala,co ma prekvapilo,lebo vzdy bola fajn,tak neviem...

nikollette
2. mar 2009

Hm, a ma kratsie vlasy??? vek od 30-40r???

nikollette
2. mar 2009

Neviem ja nemozem nic zle napisat na sestricky zo sestonedelia, kde o nej pisala jedna mamicka, nevies aka strana alebo tak???

zoldy
2. mar 2009

take tri styri dni do zadu,neviem pozriem to...nad 40,polodlhe?newiem ake ma teraz...

zoldy
2. mar 2009

str.110 prispevok od trpezlivej,nic konkretne neuvadza,ale bola nespokojna...

nikollette
2. mar 2009

Ja viem asi o aku setsricku ide, mala sluzbu, ked som odchdzala, aspon myslím...
idem kuk ten príspevok

sirinka
2. mar 2009

niki hej...aj moja mala vela spala, kym boli hodnoty bilirubinu vyssie, ale ked jej zltacka presla, cez si davala len tak 15 minutove spanky... 😅 no snad ten tvoj malinky bude lepsi spachtos...

nikollette
2. mar 2009

No uvidime, aky bude, budem informovať Sirinka..
😉

Zoldy kukla som ten prispevok o dotycenj sestricke, no..ehm, ehm.. ak ide o tu aku myslim, vyssia,stihla, tmave vlasy, upravene, asi tak po ramena maximalne, pekne namalovana, s celkom prijemna, aspon co som tak postrehla.. neviem ci je to ona, co o nej pisala ta Trpezliva.. nebol to velmi vychvalujuci komentar 😖

zoldy
2. mar 2009

je to ona...nechcela som tomu verit,lebo ja som ju mala velmi rada...

nikollette
2. mar 2009

No ale moj maly je uz od 17tej hore, a to este nema ani dva tyzdne,a uz je 23:00.. to uz nehajl normalne 6hod
😕 😕
Ja neviem preco.. a pritim sa mi zda stale hladyn.. za poslednych 6 hodin, som ho kojila cez tie klobuciky, asi 3-4 krat, lebo furt pytal a nechcel spať, ale neviem ci niesco islo, ked stale hlada s ustockami, a stale by cuckal 😖
A teraz som si chcela odsat mlieko s odsavackou, a skoro nic neslo ☹ 😕 iba par kvpaiek, ze by som startila mlieko 😕 😕 😕 😕 😕 ???????
uz som zarobila nutrilon, uvidime ci bude chcietť... bo neviem preco je stale hladny.. rychlo som vypila skoro liter mlieka , aj actimel, aby sa mi doplnilo, ak to mliecko vobec este mam ☹ 😒

zoldy
2. mar 2009

nestresuj...to sa stava... skus nutrilon a potom uvidis...

sirinka
2. mar 2009

niki nutrilon nie.... ☹ ak chces, mozem sa zajtra pozriet ako kojite, upravime polohu a tak...mliecko sa neda len tak stratit....ale ak zacnes dokrmovat, bude vacsi problem nadalej v pohode kojit...

nikollette
2. mar 2009

No tak viem o ktoru sa jedna.. mne sa tiez zdala v pohode, vsetky sestricky zo 600nedelia sa mi zdali super..

Chudacik moj maly, vidim na nom aky je unavenucky, ale nevie zaspat asi je hladyn.. co som startila mliecko??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
chrustik moj, lezi, uz nevladze, ocka mu u zklipkaju, ale nevie zaspat asi od hladu... o 5 min mu skusim dat ten nutrilon, nema na vyber.. vypila osm teraz kopec mliecka, uvidime co to spravi.. bo ani prsia ma nebolia..

sirinka
2. mar 2009

niki a skus odhodit klobuciky a nechaj ho priamo na bradavke, moze byt kludne aj hladny, ale na 90% staci iba upravit polohu a prisatie...

sirinka
2. mar 2009

a prsia ani nesmu boliet, inac by ti hrozil zapal alebo upchatie...ked bolia, je to znak zbytocneho preplnenia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre