Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

lea79
16. nov 2009

mne doniesli syna asi tri hodiny po pôrode a brali ho len večer na kúpanie...ak ho zobrali cez deň, tak isiel na odber krvi alebo očkovanie

tilly
16. nov 2009

lia, ja som si veci hneď brala a hneď ho obliekala do vlastného... o nič som neprišla,ale mala som tam len také lacné veci...

tilly
16. nov 2009

zuzka už to má tiež za sebou 😉
dnes sa jej narodil Luborko 😉

iinuska
16. nov 2009

Zuzka, gratulujem 🙂

boise
16. nov 2009

Gratulujeme Zuzke 🙂

lia
17. nov 2009

zuzke gratulujem 😵 😵 😵
kazdy vecer sa tam kupu babatka??tilly,ked ti maleho yobrali na ockovanie,nemali by ho preco preyliekat,nie??aj si hovorila sestrickam,ze mate svoje veci??

tilly
17. nov 2009

áno, kúpali ich každý deň a keď ho zobrali na usg a očkovanie, doniesli mi ho v našom oblečku...
sestričke som hovorila, že je v našom, ona, že OK, asi aj bola rada...

liluska
17. nov 2009

ahojte
tak a mam po prvej navsteve ruzinova, dopadla super, cakala som len chvilocku u mojho doktora a hned
som si stihla este aj epidural vybavit. Budem chodievat pondelky tak snad sa stretnem s niekym z vas 😀

iwa1
18. nov 2009

liluska ja uz idem tento tyzden posledny krat 😀 a aj to chodim vo stvrtok 😉

boise
18. nov 2009

iwa tak to sa tam zas vidíme 😉

iwa1
18. nov 2009

boise dufam, ze ano... 😉 ze to nebude dnes 😀 😀 a dufam, ze to tam bude zajtra rychle, lebo ja mam kazdu poradnu nizsie cislo a kazdu poradnu idem neskor 😀

boise
18. nov 2009

Ja som sa práve rozhodla že si už FAKT idem zbaliť tú tašku do pôrodnice 😅 Lebo mangel je už z toho nervózny...A keď tak kukám na to svoje číslo, že v kolkom som týždni...Tak ho aj celkom chápem 😀
Iwa treba prísť neskoro ako ja, ja čím neskôr dojdem tým mám nižšie číslo a odchádzam skôr...Divné 🙂

iwa1
18. nov 2009

boise ja som sa uz nakompletku pobalila v utorok, lebo som myslela, ze v noci pojdeme 😀 mne sa lespie takto rano chodi a potom mozem spat 😀 uvidime aku naladku bude mat doktorka 😀 😀

iwa1
18. nov 2009

boise inak mas termin na moje narodky 😀 😀

boise
18. nov 2009

No v knižke mám napísaný termín 6.12., tu mi to hádže 4....Ale ak je Leon lenivý po mne, tak budeme v Ružinove vianocovať 😀 Zatiaľ totiž nič nenaznačuje že by chcel ísť von. Teda tým správnym otvorom, popod rebrá sa tlačí von už pár týždňov...

iwa1
18. nov 2009

este ti nekleslo brusko? mne uz dost aspon sa mi lepsie dycha a vooobec ma uz nestipu rebra 😀 😀 ale mala je stale koncom panvovym a podla doktorky sa uz neotoci, takze v pondelok prasim na prijem 😀

ja som chcela, aby vydrzala do 4teho alebo 5teho- to ma muz narodky, ale budem rada ked to uz buduci tyzden budeme mat za sebou 😀 😀

boise
18. nov 2009

no zatiaľ nekleslo, dokonca nemám ani tvrdnutie bruška, jedine keď tam malý vytlačí riťku 😀 Tak vôbec neviem, ale zas mne ani raz nebolo zle počas teho, ja nebyť brucha tak si to ani neuvedomím...Si to tak zbieram, všetky tie bolesti a pocity...Odkladám asi na pôrod, tam ma to zloží všetko naraz 😀

mmaslicka
18. nov 2009

ahojte, chcela som sa opytat ci mi neviete odporucit niektora porodnika. Alebo sa to neoplati? Neviete mi poradit? Dakujem za informaciu

iwa1
18. nov 2009

boise to hadam nie 😉 😀 ides bez PEDA? ja som si to radsej zaplatila 🙂 kdyby neco 😀 a keby som mala ist podla tvojho vzorca, tak musim mat skvely ukazkovy porod, lebo co som si uz presla s touto malou 😀

mmaslicka ja si nepriplacam za porodnika, ale pochvaluju si otapkovu alebo draba 😉

boise
18. nov 2009

ja som si to tiež zaplatila a vôbec nepochybujem o tom, že si to vypýtam len čo "ma pichne pri zadku" 😀

mmaslicka ja ti tiež žiaľ neviem poradiť keďže idem bez zazmluvnenia.

iwa1
18. nov 2009

ja uvidim ci pojdem sekciou, ked nie, tak sa zide, lebo malicka pojde zadockom 😒 uvidime ako v pondelok rozhodnu 😀 😀

boise
18. nov 2009

no radšej si to zaplatiť a nepoužiť...ja som to najskôr zvažovala, potom som si niekde na nete prečítala, že by som si vrámci prípravy na pôrod mala pozrieť nejaký videozáznam z pôrodu. Tak vygoogliť to nebol teda žiadny problém...Okrem toho že som potom nemohla asi týždeň spať, tak som si hneď na druhý deň bola zaplatiť epidurálku 🙂

iwa1
18. nov 2009

😀 😀 😀 boise 😀 😀 ty si ako moj muz, ze on k porodu nejde,a ze chce vidiet co by ho cakalo 😀 😀 uz isto k porodu nepojde 😀 😀

boise
18. nov 2009

No môj manžel to video nevidel a radšej som zmazala históriu v compe, nech na to ani nenatrafí 😀 😀 Zatiaľ sa zastrája že to zvládne, uvidím či sa lekári nebudú venovať viac jemu ako mne 🙂

iwa1
18. nov 2009

no uz som nachystana, okupkana, mozem ist kuki telku...boise tak sa zajtra vidime 😉 🙂

arrett
19. nov 2009

Boise
ja som prišla do nemocnice o jednej v noci a do tretiej som bola bez epiduralu. Musela mi najprv stiect infuzia a bola som na monitore. Potom keď prišiel doktor s epi, dakovala som bohu za ten zázrak a dr. som vravela že ho od tejto chvíle milujem! Epi výborne zabral a tak som sa prechadzala s úsmevom po vhodne aj s manželom. Robili sme si fotky🙂). Ďalšiu dávku som si vypytala po hodinke keď to začalo znova boliet. Kontrakcie som stále cítila. Bol to taký slabý tlak na konečnik. Tá druha dávka mi vydržala asi hodinku a pól. Potom má pozrela doktorka a vravela že ďalšiu už nedáme, aby som cítila tlaky. A potom to už krásne išlo. Chceš-nechces ide ti samo na tlacenie. Tak fajne ako na veľkú potrebu. Trvalo to asi 5 minút🙂 netreba sa báť, len tlačiť o dušu. A potom už len plač malého. To bolo krásne. Potom mi dali tretiu dávku epi na sitie.
Manžel bol cely čas pri hlave. Tlačil mi ju k hrudi. A bol prvý čo držal babo. Potom mi ho dali k prsu.
Držím ti palce, nech máš krásny a ľahký pôrod. 🙂 a zdravé babo!

boise
19. nov 2009

arrett tak to sa krásne číta, akurát dnes keď som sedela v čakárni na bitúnku som rozmýšľala, že ako sa asi máte, a že ako závidím že to už máš za sebou.
Dnes bol na bitúnku ten fešák čo mi minule tu niekto písal, že by radšej šiel rodiť na tú ortopédiu ako k nemu. Tak teda ma najskôr odhováral od toho, aby som rodila v Ružinove. Že čo nejdem na antolskú, že oni na mňa nemajú miesto. Že keď ma hneď po pôrode vykopnú na chodbu na vozíku, že sa nemám sťažovať. Tak som mu povedala, že na Antolskej moju segru skoro zabili lebo jej zabudli po cisaráku v bruchu nejaké veci a na to mi povedal že no a, však sme len ľudia, to sa bežne stáva že tam niečo zabudneme...Ale v zápätí sa mi dušoval, že on pri mojom pôrode určite nebude, tak aspoň že to 😀 Vidíš Arrett o aké zážitky prichádzaš? 😝 😝 😝 🙄

lia
19. nov 2009

boze boise,mam dosta nemam ani slov,chudak 😠

boise
19. nov 2009

No ja som mala chuť sa dole zazipsovať a nedovoliť mu aby do mňa pchal tie svoje paprče... 😝 Ale zas je tá poradňa na niečo dobrá, ja sa už taaaaaak teším na pôrod, že sa neviem dočkať. Len aby som už nemusela ísť do poradne. Kašlať na bolesti, nadštandardy a špinavé sprchy... 🙄

byggyt
19. nov 2009

Čaute baby

Arrett normálne ti závidím že si to takto ukážkovo zvládla 🙂 🙂 🙂 🙂
Boise tak toto je už naozaj vrchol všetkého také jednanie, kokso ja neviem čo by som mu na to povedala asi by ma to tak šoklo že by som zostala stáť v nemom úžase 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , veď to je úplne normálne a v poriadku keď do niekoho zašijú nástroje, nie???? Normálne aj ja rozmýšlam že kašlem už na celý nadštandard a budem rada keď odtial s malou vypadneme a budeme živé a zdravé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre